Как да си намаля желанието?
От известно време имам приятел и всичко беше наред, докато не започнахме да правим секс... Времето не позволява да се виждаме повече от 2 пъти седмично - веднъж за секс и веднъж за излизане заедно... Проблемът е, че имам силно желание и ме разсейва постоянно, насочено е само към него, вярна съм му и го обичам... С пръстчета ли да я карам, или има някакъв вариант да ми падне желанието? Той ми е първият, на 20 съм, той е на 23.

Коментари

1.   Двама млади се виждат два пъти в седмицата. Да не би да работите по 20 часа на ден? Събота и неделя нямате ли време?Или си има и друга, затова му се откъсват два пъти на 7 дни?
Проблемът ти не е само сексът, а че и не прекарвате време заедно като двойка.

2.   Имаме си ангажименти и приоритети и двамата... Иначе и на мен ми се иска да не е по график сряда - излизаме заедно, в събота - у тях, но няма как да е по-често... Има и по-важни неща... Ясно, че ни е малко времето... Въпросът ми не беше за това... Просто ме обвинява, че го търся само за секс, защото му искам повече от веднъж в седмицата, не искам да е така, затова питах дали има вариант да ми падне желанието... От авторката

3.   Като бях на 20 бачках и пак бях свободен посъоянно и излизах нон стоп и вечер и през деня.
Сега съм на 28 и голяма част от тея излизанив и ходене по жени си е било чиста загуба на време.

5.   може да му споделиш, че искаш повече секс. Аз като бях млад ме беше срам да си искам всеки ден секс, защото първата ми приятелка ми казваше какъв съм бил такъв, всеки ден ми се правило секс, нормалните хора правили максимум 2 пъти в седмицата, имало статии за това и т. н. глупости. А аз бях на 20 тогава и просто хормоните ми идваха в повече. След това разбрах, че това е напълно нормално.

6.   Проблема ти е в мисленето. Запитай се защо не ти стига. Дай време на нещата, не е нужно да го изцеждаш. На него му е приятно да си адски възбудена, когато дойде време за Вас двамата. Търпи и си контролирай сексуалното желание и ще си мокра до коленете като си с него. Не е проблем да имаш силно желание, дори е нещо естествено. Бъди отговорна към него и ще си изкарваш много добре.

8.   2 от 1
Какви са пък тия ангажименти, които имат двама несемейни? Деца ли ви реват вкъщи? Ако работите по 8-12часа на ден, пак можете да се виждате след работа, дори и за час. Да хапвате заедно, кино. Не е задължително да има секс, а дори и да си побъбрите. Времето се затопля, идеално е за разходки през уикенда. Ако някои от вас учи, лекциите не са по цял ден, нито до 8 вечерта. От различни градове ли сте?
Изясни си сама за себе си какви сте. Това връзка лично за мен не е. Това за мен са двама души, които се виждат за секс веднъж седмично и някакво кафенце/заведение. Нормално е да не се чувстваш задоволена, защото вие реално нямате контакт. Нито физически като прегръдки, целувки, нито пък духовен под формата на опознаване. Според мен някой мами някого.

9.   След още някоя друга среща, ще падне желанието. В началото винаги има тръпка и страст, особено за хора, които досега не са водили активно сексуален живот, после вече идват скуката и рутината.

10.   Офффффф има гадни варианти, но мъж на 23 да издържи с веднъж седмично ми е странно. Аз не се спирах на тези години. Да не кажа, че сега е даже повече но само с една. Странна е тази работа.

11.   Разбрах какъв е проблемът... Не е друга жена, има здравословен проблем и се е притеснявал да ми каже, ще се оправи... От авторката

12.   Според мен си е връзка, говорим си всеки ден, просто се виждаме рядко... Не сме от различни градове, в един квартал сме даже... Реших си проблема, аз не искам да се виждаме всеки ден, тогава ще е страшно обсебващо... Всеки ден се виждат хората, ако живеят заедно... На 1 месец връзка, всеки ден е прекалено... Желанието ми се успокои, трябвало е с пръстчета да я карам, той ако ме иска тогава друго... От авторката

13.   Ами правете по много пъти секс като се видите, че да ти държи влага. Крадете си още срещи където е възможно и се раздавайте на макс, когато сте заедно. Не търси да ти пада желанието, а да промените обстоятелствата, които ви ограничават. Желанието като падне, значи магията е паднала или ще пада скоро.

15.   Авторке, явно здравето му се оправя магически два пъти в седмицата, и после пак се влошава. Стига бе!
Още си прекалено неопитна, за да вденеш кога някой те лъже. Мъжете са страшно хитри, когато трябва да си измислят причини. Още повече, ако кръшкат. Тогава задминават всеки таен агент. Ама още си необиграна, затова вярваш. Никой мъж няма да ти каже, че има друга.
Как така живеете в един квартал даже и се виждате два пъти? ! В огромна грешка си като смяташ, че само като живееш с някого се виждате всеки ден. Поне през ден би трябвало да се виждате. Времето се затопли, какво е туй гадже дето не те води никъде, дори и на разходка? Не си представям да живея от някого на 10 минути примерно и да го виждам два пъти на седем дни.
Докато ти се чудиш как да се бориш с хормоните, онзи си действа.