Защо не мога да ги различавам?
Не знам защо съм толкова наивна... Първо ще кажа, че винаги съм била предимно в женска компания от дете още, с мъже и момчета освен роднините ми почти не общувах ... В класа ми съотношението момичета момчета беше 3:1 в полза на момичетата, в университета съм в предимно женска специалност... Наскоро за първи път имах приятел, известно време излизахме, беше много мил чак нереално... Обаче след като спа с мен започна да се държи ужасно... Взе да ме обижда, сравнява ме с туморно образувание, което му изконсумира живота, и казва, че съм леко момиче, защото съм се съгласила да съм с него... Аз се стараех да съм добра и грижовна, купувах му подаръци, готвех му, стараех се да измислям интересни истории и смешки, които да му разказвам, гледах обаче да не говоря много, за да не му досаждам, правех всичко, каквото поиска от мен в интимен план, въпреки че ми бяха гнусни някои неща... Той обаче се държи ужасно с мен и прекратихме връзката... Осъзнавам, че този човек е ужасен използвач и ме е искал само за секс и след като му омръзнах ме остави... Въпросът ми е как да различавам мъже, които наистина ме харесват от такива, които само искат да ме използват за секс?

Коментари

1.   Най-важното е да се ориентираш към мъже с по-лоша визия от твоята. Хубавците са гадни и себични.

2.   Преди се занимавах с една, към която имах доста истински чувства и не съм давал зор за секс, ама си създаваше някакви свои версии в главата и прееба всичко. Мисля, че не ви е особено лесно да преценявате мъжете.

3.   Никак, само времего показва кой е нормален и кой-не.
Другият път хич не го глези, не го третирай като божество. Дръж се като кифла с него, ще му хареса. Мъжете само такова държание признават, само това ценят и с такива жени остават. Хленчи, врънкай го за пари, лигави се . Не го отразявай с дни и ще е твой до гроб.
Не позволявай на никой да те обижда, че и да се съгласяваш с него.

4.   Мило момиче, този въпрос си го задават жените от хиляди години и колкото и да внимават, дори и най-предмазливите пак падат в капана.

5.   До 1 не е бил красавец приятелят ми, не беше грозен, но не е бил и кой знае колко красив... Гаден и себичен обаче наистина беше...
От авторката

6.   Просто е не прави секс и до теб ще остснат сАмо хубавите мъже:)

7.   Ти го знаеш отговора- просто не даваш всичко, на куп. Разбирам, общуваш с много дами, ами бъди дама- не многофункционален робот за удобства, разкош и забавления. Секс- консумацията е функция от по- дълбоки чувства и отношения. Запази тайнството и загадката на женската си същност- той да гони, не ти. Така мисля и ми харесва- за статистиката "мъжки индивид"!

8.   С такова отношение, няма да се случи скоро.
Проблемът ти е в тази част от историята: "Аз се стараех да съм добра и грижовна, купувах му подаръци, готвех му, стараех се да измислям интересни истории и смешки, които да му разказвам, гледах обаче да не говоря много, за да не му досаждам, правех всичко, каквото поиска от мен в интимен план, въпреки че ми бяха гнусни някои неща..."

Не прави такива неща. Някой ден ще срещнеш момче, което те харесва такава, каквато си. Няма да има нужда да измисляш смешки за да си му интересна. И в никакъв случай не се съгласявай да правиш неща, които са ти гнусни. Не само в сексуален план.

Нормално е бившият ти да се държи с теб като с боклук, защото ти си му показала че си такава с поведението си. Изглеждала си жалка и безхарактерна, готова на всякакви гадости за да получи някакво внимание. Това означава, че нямаш нито самочувствие, нито самоуважение.

Недей толкова да се стараеш със следващия. Бъди себе си. Успех!

9.   Ако те обижда СЛЕД като си била с него, значи е турбо комплексар с ниска самооценка, опитващ се да си избие комплексите с теб

10.   Не знам колко време сте излизали преди да спите заедно, но обикновено мъжете, които търсят само секс, не инвестират много от времето си в това да впечатлят жената, да я ухажват или както и да го наречем. Такива са поне моите наблюдения, пробват веднъж-два пъти да постигнат крайната цел и просто си бият камшика като видят, че не става работата. Минават на следващата.
Искам само да вметна, че явно си попаднала на един от най-лошите индивиди. Защо трябва да те обижда и унижава, не може ли просто да си тръгне, след като не иска да има връзка с теб? Не мога да нарека мъж такъв човек. Отървала си се.

11.   Единствения вариант е да предприемаш действията когато усетиш пеперуди в стомаха, а това че с някой ще е само секс отново не означава че е грешно, просто душата ти го е желала, Всеки си има път и се учи от грешките или продължават проблемите в противен случай.

12.   Кой е тоя бе? Направо четейки искам да го съсипя!!!!!

13.   Как се определяш в лице и тяло? Как биха те опроделили другите, тоест себеоценката ти за визията ти реалистична ли е? Имаш ли травми от детството?

Трябва да превъзхождаш мъжа от визуална гледна точка, за да се отнася добре с теб. Също така много жени смятат мъже 7/10 за "средна работа" (а това не е баш така).

Докато примерно тези жени смятат себе си за 6/10, а всъщност генетично са си 4/10. Затова и са нещастни и зарязвани, лъгани и т.н.

Но все пак така го е измислила природата, всички жени - красиви, грозни, умни, глупави да се свалят на алфите и да зачеват от тях, за да се роди възможно най-доброто поколение. В исторически план над 50% от мъжете не са оставяли поколение - те са пушечно месо, баластра за оцеляването на гените на алфите и жените. Светът е създаден за силните.

14.   Когато нещо изглежда супер, чак нереално, значи е такова. Слушай интуицията си, не си замазвай очите сама. Погледни реално човека дали има нужда от любов или има нужда от помощ. Има ли баланс - взимане- даване. Успех и умната!

15.   Благодаря за съветите! Имам наистина травми от детството и тръгват от там нещата май... На лекарства съм, приятелят ми знаеше и се възползва от това, че съм депресивна и с ниско самочувствие... Имам поне приятелки сега, с мъже няма да се занимавам въобще, щом не ги разбирам... Уча си, спортувам активно, чета книги, излизам с приятелките ми, от мъж нямам нужда... От авторката

16.   Номер 2, я разкажи малко повече.
Дали пък не си предизвикал с нещо тези "версии" в главата ѝ? Иначе си прав - не ни е лесно да преценяваме мъжете, защото повечето от вас не са искрени и играят игрички, да не говорим и че на повечето от вас ви липсват зрялост и умения за комуникация. Когато видиш, че някой си вкарва филми, така да се каже, опитваш да обясниш ситуацията и да оправиш нещата. Поне, ако наистина държиш на човека осреща, какъвто твърдиш, че ти е случаят.
Да кажеш "тя прееба нещата" и точка, ми звучи доста едностранчиво и нереалистично. :)
Същото важи и за вас, иначе.
И вие също не можете да преценявате жените.
Виждала съм много добри момчета да с тотално прости кифли, ставащи само за секс, примерно.

До авторката:
Първо обикни себе си и после общувай с когото си пожелаеш, но се обвързвай САМО с човек, който те обича, колкото и ти се обичаш и уважаваш. Не прави компромиси със себе си. Уважавай себе си и цени времето си. Подарявай компанията си само на мъж (и хора, като цяло), който те цени и с когото ти е наистина приятно, имате общи интереси и се виждате в бъдеще като двойка. Бъдете заедно известно време, излизайте, опознайте се и едва след като си на 100% сигурна, че сте сериозно обвързани и че нещата са взаимни, може да се насладите и на физическата страна на нещата. Нека нещата стават постепенно и плавно, натурално. Недей да прибързваш или да правиш неща, за които не си готова или не искаш. Само ще се нараниш така, а няма смисъл. :)