Травма след влюбване
Здравейте! Харесвах едно момиче от моя клас.Тя изобщо не говорише с мене и ме игнорираше по всякакъв начин.Бях и казал за чувствата си и нейната реакцията беше, и последния да бъдеш на света няма да съм с тебе.Беше ме отрязала толкова гадно,че целият клас разбра.След това почна да си пише с мой приятел, и аз му казах повече да не и пише,тя разбра и почна да ме мрази адски много,че даже не го криеше.Вече завършихме и това остави някаква следа в мене.Случва ми се няколко пъти да я засичам и се прави,че не ме вижда.От тогава насам адски много ме боли,всеки ден аз се чувствам нещастен.Сега ходя на психиатър да ми изписва успокоителни,като се сетя и ми се насълзяват очите изпадам в рев,не съм казал на никой,защото ще ме помислят за луд.Това ми тежи адски много.В момента съм на 23 години и историята е реална,може да звучи лапешка,но уви не е така.Нека да чуя вашите мнения всякаква критика ще я приема.

Коментари

1.   Мило момче, няма за какво да бъдеш критикуван, освен за това, че си пропиляваш най-хубавите години от живота в страдание за някакво злобно к*рве. Всеки свестен мъж е бил отрязван от такава. Не се обвинявай за случилото се. Дори да беше станало нещо и да бяхте тръгнали, щеше да ти скъса нервите и да те съсипе.
Успокой се, излизай с приятели, излизай с други момичета, разсейвай се с работа, лекции и съм сигурна, че ще намериш подходящата жена, която ще те оцени! :)
Ж 27

2.   Живей си живота, той си знае работата:)

3.   Сори, че ти го казвам, но наистина не си наред с психиката. Няма какво да изпадаш в драми за нещо от преди 5 години. Просто си направи изводите - след като си видял, че не ти обръща внимание, защо въобще си и казал? - грешка е било, ето и какъв е извода - като те игнорват и не ти обръщат внимание, недей да се натискаш и обесняваш. Сам си си го направил. Не се фиксирай върху минали събития. Намери си нова среда и приятели. Гледай си живота. Тази незначителна случка я изтрий от съзнанието си. А това, че тя като те види и се прави, че не те вижда, ами следвай примера и. И ти се прави, че е въздух, какво толкова. Всеки има такива познати, които са постъпили тъпо спрямо него и които трябва да бъдат отсвирени.

4.   Вчера е история, само днес е от значение! Преди не знаех, че животът е хвърляне на зар! Така се пее в една песен на любимата ми група, (в превод от английски)
Да си гледа работата това момиче, ще срещнеш друга. Аз така ходих навремето след едно момче, ревах за него и като го срещнех ми ставаше лошо..., той се държеше отвратително с мен. Сега е женен за една грозна дебелана, даже се оплаква, че не правят секс и пие като сбъркан. Всичко се връща в този живот. Продължавай нататък, не пий медикаменти, те задълбочават проблемите! Стой на слънце, намери смисъла!

5.   Много си чувствителен,но и така се расте.Опитай да игнорираш тази кифла която те е отрязала и на нея ще и дойде времето да се влюби и да бъде наранена за съжаление. Ще се справиш,ще имаш приятелка ,не тъгувай.