Защо жените не могат да са едновременно красиви и умни?
Поне така твърдят самите те тук в сайта. Постоянно някоя се оплаква, че не забелязваме качествените момичета, а тичаме по кифли. А защо няма умна, начетена преподавателка в университет със секси визия тип кифлата от мола? Толкова ли е трудно да се съвмести? Аз съм виждал ИТ специалисти, които очевидно имат пипе, които външно са като нацепени батки, тогава защо няма такива жени, които да съчетават секси визия с акъл?

Аз не знам къде е проблемът една скромна женичка да стане по-лъскавичка? Толкова ли е трудно? Грозна жена няма, има неподдържана такава. Нищо не ви пречи да се гримирате хубаво, да сложите секси дреха и да се носите наперено, пък иначе вътре си бъдете срамежливи, начетени и скромни. Проблемът ви е, че вие смятате, че двете неща - вътрешна и външна красота са несъвместими.

Какво пречи да градиш кариера с ум, но да си мръсница в леглото, а като излизаме на вечеря лъскава мадама? То и аз изглеждам скромен, понякога слагам очила (надявам се да си направя Лейсик и да ги махна), но в с една жена счупихме леглото от секс и гледам да се държа по-мъжкарски като поведение, походка, вече започнах поетапно да се обличам по-стилно и секси, защото ми казват, че съм много секси сако и риза.

Всъщност на мен ми е малко мечта да си взема едно по-обикновено момиче и да го превърна в кукла Барби. В този случай ще е направо жена-трепач, хем красива и секси, хем умна. Тъкмо да си направя експеримент дали с такава кукленска ще стане по-глупава.

Коментари

51-78 от 78

55.   Замисляли ли сте се, че не всяка жена иска да бъде оглеждана?
Не всяка иска да се цапа (буквално) с грим.
Не всяка иска да си криви краката на висок ток.
Не всяка иска да покрива нечии стандарти за красота и изобщо стандартите на някого за нещо.
И т.н.
Страшно много промити мозъци от медийно наложените модели...

Оставете нас - нормалните хора (било то жени или мъже) намира и стойте настрана от нас, вие с вашите комплекси.
Аз страня от хора като теб, авторе и от хора, които имат някакви очаквания от мен, очаквания, които не съм ги молила да имат.
Изключително противно е да дойде някой и да започне да ти обяснява какво иска от теб, особено ако ти е точно никакъв. Какво ме интересуват щенията на някого? Всеки да си търси каквото иска, но на правилното място и без да се натрапва.

56.   Не сме прави, ние, консуматорите на женската красота и интелект. Не познавам умна и красива жена да е соло. Обградена и обгрижвана е от ценители и спонсори за академичната й дейност. Та, има такава "кръстоска" но "трафика" при тях е осезаем. Но ние, българите сме принципни и естети- трябва да е естествено, ръка да пипне и око да види. А, за това Пекин или Пхенян на коя държава са столици, вълнува тесен кръг от хора, които имат географски познания, не за дамския състав.

57.   Ми задаваш риторичен въпрос момченце. хем те сърби хем те боли. Ами ако е умна и скромничка, както казваш ти, няма да е тунингована. Ако е по тунинга, значи много акъл и липсва, има само да търси чичко парички да му харчи парите по тунингите и по възможност да не си отваря устата. Пък имаш много висока самооценка бре. Ай ся кат си толкова убав, що не ти се лепи умна и убава мома?

59.   Има красиви умни жени. Но красива и поддържана не значи непременно кифла. А относно мечтата ти - една умна, уравновесена и осъзната жена не би позволила ти да определяш как да изглежда тя. Е, може пък и да намериш жена с такава мечта, та да ти се получат нещата, не се знае. За всеки влак си има пътници.
Ж

60.   Ако понятието ти за красота е оджукена, татуирана, силиконизирана, с екстрншъни простакеса - то наистина никога няма да намериш такава, която да е и умна.
А иначе как мислиш, може ли проста жена сама да напише песен, да я композира, да я изпее и тя да стане световен хит?
Виж колко красиви певици има като Тейлър Суифт например, а тя вече направи първият си милиард.

61.   Така е само в България. Само тук може масово да видиш хубава кифла която да е по-тъпа от маймунски задник и ходи с остриган, мургаляв, космясал, дебел, татуиран, противен пор с дънки или анцуг. Най-интелигентната жена раждана някога е в същото време е и една от най-красивите. Става дума за Marilyn vos Savant, която е с интелект колкото сбора от 7-8 български мъже взети заедно. Съпругът и е точно противоположното като визия на това с което най-много се събират и търсят българските кифли и много прилича на визия на най-интелигентния мъж раждан някога William Sidis. Както също може да се види във всички западни песни и филми и сериали най-елитните и красиви жени там винаги ходят с изискани и нормално изглеждащи мъже и никога с такива като описаните български мъже които търсят винаги бг кифлите. Само в България го има това хубава кифла с гнусно прасе.

62.   А защо мъжете никога не са безпарични И привлекателни? ! :-)))

63.   Има и красиви и умни. Във всички възрастови групи. И то много. А някоя ако се остави ти да я моделираш като външност и поведение - не е.

м70

64.   Това че не си видял не значи че няма. Като ходя до библиотеката за материали за дипломната видях няколко библиотекарки с хиалурон и маркови дрехи. Отделно всички си бяха с гел лак. А банкерките какви са? Не са ли умни и красиви.
Като говориш за жените спомени и мъжете. Защото това лято се нагледях на изсуляци по потници и шорти. А размъкната жена почти не съм виждала. За справка последният път когато мъж на улицата ми направи впечатление беше декември. Може би е бил чужденец, защото беше изключително стилен от глава до пети.

65.   Защото мозъкът ти е тотално и безвъзвратно промит от прекалено многото порно, което гледаш. Изкривило ти е възприятията за реалността и си си повярвал, че всички жени в истинския живот са умни, секси психоложки с Магистърска степен и 3 висши образования в Харвард, и комбиниращи външния вид на Памела Андерсън и геният на Айнщайн. Няма такъв филм, братко, просто НЯМА. Не може всички хубости наведнъж - хем да е умна, хем да е красива, ма пък на всичкото това отгоре и да е секси едновременно. Тя природата се е погрижила да има равновесие, защото ако ги има всички неща наведнъж в един човек той няма да издържи на това напрежение от всичките тия "екстри", ще се претовари, ще избуши и ще се самоубие. Неусетно от блъскането на чикии пред монитора си се превърнал в жена - капризен, придирчив, претенциозен и подбиращ, като от каталог. Осъзнай се, спри с чикиите и порното и мозъкът ти ще се прочисти, ще започнеш да мислиш по-трезво и реалистично, и няма да си правиш илюзии за невъзможни неща.

66.   Защото умната жена вместо да ходи да се кипри и да си слага ботокс чете книги и се образова. И е на ядно че това гримиране и неприлично късите дрехи с 15 см ток не са нещо важно.

67.   За можене- можем, ама ти нямаш капацитета да различиш ум от шепа вълна. А умна жена ще те пропусне след 2 мин. разговор.

68.   Не сме длъжни да мажем гримове и да носим дрехи, които не ни харесват. Българските мъже така и не разбрахте, че никоя жена не ви е длъжна, освен може би майките ви.
Мацането на гримче и носенето на "секси" дрешки не е поддръжка, а просто декорация. Затова и повечето жени у нас още на 25 започват да приличат на лелки и това все от "поддръжка" с грим, маникюр, прическа, изправяне, токчета, мигли, хиалуронови джуки, клинчета и рокли. Всичко това бори точно нула бръчки, нула излишни килограми, нула черни точки, нула излишни косми и всичко друго, чието поправяне всъщност е истинска поддръжка. Гримът, прическата, изкуствените мигли и боядисаните нокти не са лоши, но само прикриват тези проблеми, които нерешени с времето се, задълбочават и виждаме резултатите с младите лелички на 25- 30 по улиците, които като родят, почват да заприличват на баби, заради тази си "поддръжка". Но откъде акъл повечето български мъже, че да разберете това.
Друго - една дрешка не може да те направи "секси". Или имаш сексапил, или нямаш. Има жени, които са сексапилни и без гримове и лъскави дрешки, но българските мъже нямате очи за тях. Толкова ви е набит идеалът за, както казваш ти, лъскава жена, че само такива виждате, после резултатите са ясни, че ставам вече досадна като ви преповтарям думите - всички жени са к*рви, изневеряват ви, гледат ви само парите и прочие глупости, за които самички сте си виновни.
И последно - това, че една жена е "лъскава", не означава че задължително ще е добра в леглото. Това е до същност, а не до дрешка - нещо, което българките мъже не можете да разграничите, дори постоянно да си патите от това ви неумение да разграничите дрешка от качество/ същност - а също и до голяма степен зависи от теб и как ще предразположиш една жена, че тя да се раздаде за теб.

Black Sabbath

69.   Да, трудно е. Аз съм такава и съм изключение. Полезно изкопаемо. Не е чак толкова яко. На работа където всички изглеждат зле, не ме ценят на външен вид, защото там се гледат други качества. Извън работата ме харесват доста мъже, ама повечето не са умни. Абе трудна работа.
Най добре е да вземеш неугледна и да я тунинговаш!!!

70.   Хората пишат в този сайт за да им се решат проблемите. Пишат за изневери, бедност, предателства, проблеми със здравето и събират по 8-9 коментара. Но пусне ли се една такава провокативна тема и веднага по 2 страници коментари. Предлагам да се спре това безумие и да игнорираме тези теми (принципно го правя, но сега не се стърпях).

А до всички дами, които твърдят, че са умни и красиви в анонимен форум - сериозно ли? На кого по-точно се доказвате? Който е трябвало ви е оценил както интелекта, така и красотата.

А някой от всички коментиращи, дали се сети да пита автора на колко години е? Смятам, че са се обидили жени от всички възрастови групи, а авторът е тийнейджър, който има шанс да е с ИвеТО от 10-ти "Д" клас, която е умничка, но пък изобщо не е толкова красива кифличка като ДесиТо от 10-ти "А" клас.

Не се излагайте!

Поздрави,
Жена 30г.

71.   До Black Sabbath - Да, абсолютно си права, че повечето мъже си падаме по накипрени кифли и курви и от личен опит мога да потвърдя и призная, че думите ти са напълно верни, защото аз самият също харесвам точно такива жени, момче на 19 съм. Много се възбуждаме от жени с къси роклички и полички, жартиери, чорапогащи, дълбоки деколтета, екстеншъни, поддържан маникюр, високи токчета и големи силиконови гърди и устни. Обичаме и пълнички, черни момичета с голямо, пищно, сочно бразилско дупе и тесни йога клинчета, танцуващи туърк. Но това самопризнание няма да го чуеш от никой друг мъж, защото малко мъже са толкова безпределно честни и откровени, като мен. Вместо това предпочитат да го играят двуличната - слагат си лицемерната, лъжлива маска на "патриоти и родолюбци, загрижени за демографията на България" и проповядват на жените фалшив морал, който самите те не си спазват, а когато се приберат от работа, свечери се, усамотят се, заключат всички врати, спуснат всички щори и завеси и вече са сигурни, че няма кой да ги види, че да се "изложат" пред хората (че нали имат имидж на "патриоти" да поддържат" пред хората), звънят на същите тези "курви", които денем пред хората са плюели, да ги обслужват, и изцяло се отдават на низшите си животински инстинкти. Да, мила ми Sabbath, това е самата болезнена, двулична, лицемерна истина за нас, мъжете, колкото и повечето от нас никога да не искат да си го признаят. Интуицията ти, както винаги те води на прав път, не слушай всички озлобени мъже, които реват срещу теб, че не било така и те обиждат, колко си била дебела, грозна и т. н. от безпомощност и яд, че си извадила публично всичките им кирливи ризи, и им разваляш публичния фалшив имидж на "патриоти и родолюбци", който демонстрират за пред сънародниците им. Мъжете сме първични и първосигнални същества, които са изцяло подвластни на животинския си сексуален нагон, и ни стига съвсем малко визулна стимулация у една жена, за да сме готови на всякакви, всевъзможни жестове и подвизи за нея. Много по-лесно е да ни излъжеш да направим каквото ни кажеш, отколкото предполагаш. Малко тунинг на тялото, лифтинг на лицето, малко грим, пухкави сладки устни с яркочервено червилце, някой татус, малко тен, и вече сме готови да повдигнем света за теб. Харесваме опитни и обиграни жени, колкото повече сексуален опит имат, толкова са по-гъвкави, подвижни, пластични и раздаващи се в леглото. А аз лично си признавам, че си падам и по зрели дами над 40 години. Любимата ми певица е вечната, велика, неповторима, недостижима Кралица на Поп музиката Мадона, която в момента е на 65 години, но дори и на тази възраст, младите момчета на по 20 все още продължават да ѝ се лепят, като мухи на мед. Обожавам я, за мен тя е истинска Богиня и Кралица, никоя друга жена на целия свят не може да се мери с нея нито по красота, нито по талант, интелект, сексапил или каквото и да било друго. Дръзка, смела, силна, твърда, упорита, борбена, самоуверена в себе си, лоша, непокорна бунтарка, със свободолюбив младежки дух, винаги кипяща от енергия и желание за живот и отказваща да се предаде на времето, Тя е идеалът ми за истинска Жена. Силна, властна, безстрашна, решителна, непоколебима, целеустремена, знаеща какво иска от живота и знаеща как да си го вземе, и непрекъснато впускаща се в нови и нови предизвикателства, зодия Лъв, родена на 16 Август, 1958 година. Може и сега да е с хиляда пластични операции на лицето, силиконови гърди и устни, тунинг, татуировки и т. н., но въпреки всичките тези неща изпод тях, пак прозират нейните чар и сексапил, които струят от нея на талази, и просто са част от нейната идентичност и личност, и не могат да бъдат повлияни от никакви, каквито и да било физически корекции по тялото ѝ. Въпреки всичките тези физически промени по тялото ѝ, това пак не ѝ пречи да си хваща млади гаджета, по-млади от самата ѝ дъщеря Лурдес Леон (на 26 години), и да ги привлича като магнит със своя неподражаем чар и сексапил, които просто пръскат от нея на талази. Това е чистото и неопровержимо доказателство, че наистина сексапилът не зависи от външния вид, а е вътрешно състояние на духа и характера, както ти казваш. Аз си признавам с ръка на сърцето, че обичам точно такива жени като нея и че много често ходя на проститутки, и то винаги при по-възрастни от мен, защото просто ми харесва да съм в компанията на по-зрели и опитни дами, които знаят как да ме предразположат и да ме накарат да се чувствам добре с тях, и изобщо не ме е срам от този факт. Black Sabbath, между другото извинявай за въпроса извън темата, знам, че не слушаш поп музика, а хеви метъл, но ми се струваш много симпатична и приятна за разговор и ще ми е любопитно, да чуя какво ти е личното мнение за певицата Мадона, какво мислиш за нея като за артист, жена и човек? Аз мисля, че е превъзходна секси Богиня и прелъстителка, чаровна, умна и пръскаща сексапил. Също така харесвам Ники Минаж, Бионсе, Риана, Кейти Пери и Ариана Гранде, както и актрисите Кейт Бекинсейл, Деми Мур, Шарън Стоун, Джина Дейвис, Ким Кàтрал, Джулиан Мур, Ким Бейсинджър, Джоди Фостър и много други известни зрели жени.
Даниел, момче на 19

72.   Темата е доста субективна, защото зависи как ти определяш и какво ти разбираш под "умна" и "красива".
Но предвид писанията ти ясно какво за теб е някоя да е красива, тя трябва да е изкуствена.
Истински и природно красивите хора са изключително рядко срещани.
За мен лично съвременното разбиране за красота е смешно, а и това което налагат като красота е доста пошло.
Толкова еднакви да изглеждат жените - еднакви малки носове, големи устни, изкуствени мигли, перманентен грим на очи, устни, коса с удължения, татуси на всевъзможни места, оскъдно облекло и т. н.
Ако под красива разбираш поредната накипрена инстаграм кифла и обработена снимка то това е илюзия за красота. Поддръжката на подобна кукла е около 2-3к/месечно. Така че ако имаш достатъчно средства може да си отгледаш такова същество. Отделно риноплластиките са около 10к, гръдни импланти над 20к и т. н. Така че приготви си щедра сумичка и си търси плячка. Само че ще срещнеш един проблем - няма как да имплантираш мозък.

А защо няма подобни университетски преподаватели - има нещо, което се нарича етика и етично поведение. Човек, който държи на себе си и професионализма, никога не би допуснал да се държи като кварталната курва. За мен лично поведението и облеклото на даден човек в работната сфера са доста показателни що за човек е.

Аз съм обикновена, нормална и изпитвам ужас от това да ставам перфектна. Никога не бих се променяла за мъж само за да ме хареса. А нацепените батки с татуси са яко отблъскващи. Няма друго какво да покажат освен изкуствени мускули. Жалка картинка.
Красотата не е само във външността на някого, която се променя постоянно.
Аз предпочитам харизматичните и чаровни хора, от които се излъчва магия, светлина и хармония. Те са истински щастливите. А не кифлата, която изпада в депресия, ако кварталния нацепен батка не се обади или няма минимум 500 лайка под снимката.

В очите на мъжа, който обича истински една жена, то тя ще е най-красива за него. И между другото, може да има много снимки по соц. мрежи на изглеждащи перфектни, но половина са дълбоко нещастни същества, които са изгубили почти всичко човешко в себе си.

А

73.   Ама че глупости сте сътворили бе, няма красиви жени нито пък умни. Мъжкият нагон заслепява мъжете и виждат красиви жени.
Модата е измислена за жените, за да скриват недостатъците по тялото си от мъжете, което по подразбиране ги прави грозни същества. Някой казал: - "няма грозни жени, има пияни мъже". А, колко са умни лесно се разбира по приносът им в техн. напредък на човечеството.

74.   Елементарна математика и биология е.
Красотата (симетрични черти, липса на дефекти) е обективно качество. IQ - интелигентността - също. И не, дебелите жени не са красиви, нито ония с сълбоката душевност.

Жените са ПО-СРЕДНИ от мъжете, което ще рече че ако хванам произволна физическа характеристика (ръст, тегло, дължина на пенис, размер на цици), 80% от жените стойностите ще се групират в до 1 стандарто отклонение. При мъжете - около 60%. Природата експериментира с мъжете, не с жените. Което прави изключенията (3 СО) много редки. Изключително красивите жени, (също и изключително грозните) са една на 1000 (хиляда). Като добавим същото и за интелекта - 1/1000 (хиляда), умножаваме стойностите и уравнението: изключително красива изключително умна = една на милион.
Ако пък добавим и някое друго некорелиращо качество като височина/цици/геолокация - наистина отиваме в сферата на еднорозите.

Ако ще говорим за днешните жени киборги - ами те точно това гонят - перфектната симетрия и визия - еднакви цици, очи, скули, задник. Мен ме кефят, дървят ме, стават. Нито играя шах с тях, нито ме интересува мнението им за МБС. Защо мъжете си търсят умни жени, за мен остава загадка, май се самозаблуждават че ще имат умни деца, ама тя Биологията не работи с поръчка.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

75.   Ако жената е достатъчно умна, винаги може да направи така, че да изглежда красива. Красотата не винаги може да се стандартизира - например много хора намират картините на Писако за красиви...

76.   Евала 71! Благодаря за откровенията! Ако мъжете бяха толкова откровени, щях да имам повече уважение към тях, а не да лъжат и мажат как искат святно и скромно момиче, защото всички виждаме мъжете какво харесват! Мъжете могат да вземат пример от теб, включително и "опитните" на по 40, 50 и 60, а не да лъжат като девствени ученички.

Ще те разочаровам за мнението си за Мадона. Намирам я за лека жена, но вече все по- малко критикувам такива жени. Явно наистина е по- добре да си такава, особено в 21- ви век. Това, разбира се, не изключва талантът й и сексапилът й. Риана има много красив глас и е уникална жена с красиво лице и тяло. Шарън Стоун също е голяма хубавица, макар и вече на гогодини. Бионсе също е много атрактивна и талантлива жена, която е от малкото жени, чиито фигури са с по- широк таз, които намирам за привлекателни. Лично за мен подобна фигура е несиметрична, обаче както вече казахме - някои жени просто си имат красота и сексапил.

Black Sabbath

77.   76, не е вярно. Аз например харесвам сериозни жени, а не кифли, обаче вече почти не останаха жени, които да не гледат напомпани мускули или пари. Полуистината на 71 е потвърдила твоето очакване за мъжете и затова ти се хареса коментара му. Все оплюваш мъжете, че харесвали кифли, ама не схващаш, че тенденцията не важи само за единия пол, а жените също станаха същите пачи, харесващи само позьоите и почтия никоя вече не се интересува от неща като морал, интелект, добродетели.

78.   Има красиви и умни, ама са голяма рядкост.

Повечето красиви още от малки им се обръща повече внимание и съответно не се развиват, а само берат плодовете на външния си вид, без да се развиват, без да имат някакви съществени цели.
На мен най-неприятната връзка която съм имал е именно с много красива жена, без грам акъл в главата, изключително напрягаща личност, която по някаква причина е решила, че всички са и длъжни предвид това че има избор. Изключително скучна, но същевременно очаква някой да и прави веселото и винаги да и се задоволяват капризите, смятайки че всичко това трябва да стане защото ти дава секс. Ми освободих се от тази жена, тя хубава, ама само с това не става, не може да си върже връзките на обувките сама, все някой трябва да я бута.
Такива само от мъж на мъж прескачат, винаги са в депресия, имат нереалистични очаквания към околните и като цяло препоръчвам да се избягват.

80.   77, да, бе, да, на думи почти всички харесвате сериозните, обаче действията ви показват точно обратното. И жените трябва да бъдат кифли. Защо да бъдат сериозни? - за да бъдат отхвърляни и отритнати и от двата пола? За да ги наричате странни, откачалки, за да наричате тях на курви и кифли и не, това не само батките, с които обожавате да се обправдавате, а и много от "нормалните" и "сериозните" мъжинки, които мрънкотят, че искат любов със сериозна жена. Как да имате любо с нас, като ни отхвърляте и обиждате? ! Аз лично българче дори не бих заплюла вече, пък камо ли да му дам шанс за връзка. За какво ми е? Да ми мрънкоти, че не съм като "нормалните жени", а. к. а. кифлички, да му бърша сълзите в тежките за него моменти, да му чистя, да му готвя вкуснички манджички и да се грижа да него като за бебе и то накрая или да ми изневери, или да ме замени няколко дни, след като сме скъсали с някоя "нормална".
Хайде, сърбайте си надробенкото.

Black Sabbath

81.   80, ми за другите не знам, ти ни слагаш под общ знаменател. Аз съм с моята жена от 15 г. и не е кифла. Нито съм я бил, нито съм се държал лошо, нито съм изневерил и веднъж. Ти вместо да аплодираш малкото свестни мъже, просто ги слагаш и тях в един кюп с несериозните. И после ревеш, че няма мъже. Ами докато не ги отсяваш и ги обвиняваш безпочвено, как да ти върже свестен мъж, като ти си предубедена към него? Ти не търсиш свестен мъж, а такъв, който да ти потвърди тезата, че всички са маскари. Ето дори в този форум онзи си призна, че е маскара, ти го аплодира. Аз ти казвам, че съм от малкото свестни, а мен ме нападна. Ти самата имаш по-добро отношение към ганьовците, само защото били честни, а мен ме обвини в лъжа, при положение че също бях честен. Ами сещай се защо виждаш само Ганьовците и не можеш да отсееш плявата от сеното. Надробеното си го сърбаш ти, аз съм си със свястна жена, а ти си самотницата, която реве, че няма мъже.

82.   Номер 78 описа бившата ми 1:1.

83.   81, ще ти се да рева за мъже. :D Специално за българските мъже нито ще рева, нито си заслужавате някоя да реве за вас, а за слагането под общ знаменател познай кой ме научи! Вие, българите. Да търся свестен мъж сред българите? Тази грешка повече никога. А че жените ви не са кифли и друг път съм го чувала и чела, а накрая излиза точно обратното, така че дали жена ти е кифла или не, трябва аз лично да преценя за себе си, а не на твоите думички, пък като те гледам и теб колко си "свестен", не ми се ще да знам и жена ти колко е "свястна". Дано да се разделите, щом много знаеш да ми се подиграваш на "самотата" точно ти, много "свестния", което не е никаква самота, а може би си имам някой, който не е покварено българче като теб и българските "мъже" можете само да се учите от него.

Black Sabbath

84.   83, спокойно, не се ядосвай. Моля те, абстрахирай се за момент от болката, която изпитваш и прочети безпристрастно коментара ми. Първо не съм българин. Обиждай си българите и мъжете, но само ако познаваш конкретния човек. Защото иначе е обидно за човек, който нищо лошо не ти е направил и дори не познаваш. Съжалявам за преживяното от теб, но нямам заслуга за това, че да имаш такова отношение към мен. Ако имаш такова отношение и към хората, които нищо лошо не са ти направили, значи това говори нещо за самата теб. Второ ако имаше как щях да те поканя вкъщи и да се опознаем, за да прецениш сама дали жена ми е кифла или аз покварен. Уверявам те, че щеше срещнеш приятели и добри хора в наше лице. Трето по никакъв начин не съм те нападал, а исках просто да се замислиш дали няма малко вина и в теб, че видимо симпатизираш на същия Ганьовец и то в случая някакъв 19 годишен пикльо, който не знае ебе ли му се пикае ли му се, които ти толкова плюеш и мразиш, а аз, който не харесвам кифли, ме изкара най-големия лъжец и ме нападна безпочвено.

Демек мразиш Ганьовци, обичаш неганьовци, обаче ако ганьовец каже че е Ганьовец го аплодираш, че бил честен, а ако неганьовец каже, че не е Ганьо, го нападаш. Е това не е ли предубеденост и лицемерие от твоя страна? Все едно аз да плюя жените, че са кифли, обаче някоя, която си признава, че е кифла да я хвалят, а тая, която каже че не е да я оплювам. Къде е логиката? Ти просто търсиш потвърждение на тезата си, дори да е с цената на обвинени към нямащи вина хора. И като ти кажат истината, го обръщаш, че те обиждали и кълнеш.

Едно време преди години беше същата и ме нападаше и обиждаше безпочвено, всеки път, в който ти кажех, че не съм фен на кифли, че има изключения и т. н. После се кротна за известно време и написа тема, в която се извиняваш на хората, които си обиждала. Ако си спомняш, тогава ти писах в коментарите, че много пъти просто съм казвал, че има изключения, а ти без да ме познаваш, все ме обвиняваше, че лъжа. Без да съм те обиждал, ме изкарваше, че те нападам. А аз просто исках да се замислиш над някои неща. Простих ти тогава, защото си казвах, че си била твърде млада, всеки греши и т. н. Ти самата беше казала, че си се променила и си осъзнала грешките си и се кълнеше, че повече няма да си онзи задник, заяждаш се с всеки. Ето дори сега ме кълнеш да се разделим с жена ми. Ще ти стане ли по-леко едно дете нямащо вина за нищо да е нещастно заради разведени родители?

Мен също да ме мразили и тормозили в училище, но това не означава че всеки тормозен трябва да обвинява всички по дефолт. Най-лесно е да обвиниш всички хора на света и да не видиш своите грешки. И аз можех да кажа всички жени са курви и да не повярвам, че моята е свястна и сега какво. Щях да си кукувам сам и да обвинявам света и кой щеше да спечели от цялата работа?

51-78 от 78