Въпрос към мъжете, женени за чужденки
Рядко има такива двойки, но ми е интересно как се запознахте и къде? В чужбина или у нас живеете и ако сте в чужбина учите ли детето да говори поне малко български? Все пак "татко" звучи най-добре казано на български за един български баща.

Коментари

1.   Aз имам дете от филипинка, момиче.
Говорим на английски, несмки или на португалски.
Малката не знае Български.
Запознахме се в работата.
Не живеем в БГ.
Били сме 2 пъти, но малката принцеса, не я харесва!

3.   Ако модератор позволи, бих искал да споделя, че искам да се оженя за румънка, италианка или англичанка. Ако имаме деца, най-вероятно ще ги запиша на уроци по български на по-късен етап (например в тийнейджърска възраст).
Много интересна тема :)

М23

4.   Само искам да спомена, че познавам мъж, българин, на 45 години, който преди няколко години се ожени за 19 годишна южноафриканка. В момента тя му е родила вече 4 деца. Естествено, той има доста добри финанси и може да предложи добър стандарт на семейството. Споменавам този факт, за да си направите извода, защо си е хванал 19 годишно южноафриканско момиче, което на всичкото отгоре дойде да живее в малкия град при него и му роди 4 деца. Коя 19 годишна българка би направила подобно нещо? Като казваме, че съвременните българки са изключително меркантилни и егоистични, не го казваме ей така, без да е проверено. Дано повече мъже да се ориентират към чужденки - азиатки, африканки. Това са жени, които са научени на семейни ценности, обичат да домът и съпругът си, обичат децата и даряват с много деца, за разлика от типичната българка, която я роди 1 , я не и накрая с котките.

5.   Номер 1 супер си, за какво им е да знаят бай ганьовски.Утре ще вземе да изтропа,че е българче какъв срам ще бере.

6.   3 интересен избор, аз лично бих искал да се оженя за шведка, словачка, чехкиня, австрийка или португалка. И аз бих записал децата на уроци по Български, но още от малки ще ги науча да ми казват "тате" или "татко". То май на словаши си има "татко", на чешки до колкото знам е "татинек" или "татя", които пак са близко.

7.   номер 4 смешен си, дали ако нямаше доста добри финанси ,африканското девойче би му родило супорнайсет децаДай ни пример с беден твой познат и чужденка . И да българките раждаме точно толкова колкото могат да си позволят мъжете ни;)

8.   От 4 до 7
Това не е вярно което казваш. Имам приятели и познати на възраст 25-45 години, които имат доста добри финанси и искат да имат големи семейства, но жените им не искат, за да не си развалят фигурата и да не им пречи да си градят кариерката. Съвременната българка и като цяло бяла европейка, е подвластна на течащите феминистки световни процеси, поради което тя оставя семейството на заден план, за да преследва кариера и да ходи по почивки. Дори и да създаде семейство, обикновено го прави на 30 или малко след това, и то макс 1 дете, в най-добрия случай 2 деца. Дори и много милионери у нас нямат повече от 1 дете. Също, колко момичета в България, на 19 ще се омъжат и през следващите години ще се посветят на семейството, раждайки и отглеждайки 4 деца, пък макар и в брак със състоятелен мъж? Колко? Аз не познавам нито една. Масово момичетата на 19-24 години твърдят, че ги вълнува кариерата, а същевременно покрай нея, се е**т с много различни мъже, като това го дефинират в така модерния термин - "приятел с привилегии".

9.   4, каквито българските жени, такива и българските мъже. Кой 19- 25- годишен български мъж ще иска да се ожени, да гледа няколко деца и да може да бъде верен и стабилен мъж? Да оставим парите. Много са малко. Пък и щом привличаш меркантилни българки, значи и ти си същия.
Африканките и азиатките са много по- меркантилни от нас. Аз африканска или азитка с мъж, изкарваш 1000 лева не съм виждала, ама такива "меркантилни" българки колкото щеш знам. В нашия университет има азиатки и африканки и част от тях са много нагли, подиграват се на хората около тях и се държат тъпо, но съм съгласна българските мъже да се хванат с такива. Тъкмо те ще изнесат б*клука от тук.

https://m.youtube.com/watch?v=Zf2--TJYuxc&t=47s
Ето ти прекрасни азиатки в действие.

10.   Аз пък искам да се омъжа за бразилец. Не съм видяла нито един грозен мъж от Бразилия. Екзотични са, поддържат се от глава до пети, чаровни, секси, горещи. Не като бледоликия Ганьо. Даже и сред популярните ни мъже няма някой красавец. Преди поне футболистите ни бяха гот, сега и те са някакви оръфляци. Виж от Бразилия веднага давам примери -Gabriel Medina, Rodrigo Mussi, не знам дали може да кача снимки, които иска може да ги намери в инстагам да види какво значи готини мъже. Даже и Нйемар е сладурче. Та сега започнах да изучавам португалски и беж към Бразилия.Българските мъже по потници и анцузи не ме заслужават.
Попинка, 23

11.   Жена ми е украинка, заедно сме вече десетина години, имаме 2 прекрасни деца. Живеем в България, жена ми се грижи за дома, перфектна домакиня е, обичаме се, уважаваме се. Е, имаме си и кусури, но кой няма. Не правя сравнения с българките, аз просто не сполучих с българка, но уверен съм стабилни семейства могат да създадат и те, стига да се уцелят хората. Въобще националността няма значение, важен е Човека и доколко са му промили мозъка със много от съвременните дивотии - еманципации, кариери, липса на отговорност, номадството...

12.   Номер 4, ще ти разясня някои неща, понеже виждам, че ти е сложно. Жени от такива страни, дават мило и драго някой западняк (в това число влиза и българинът), да ги оттърве от кочината, в която живеят. В тези държави много често дори самите бащи продават дъщерите си, организират такива пазари, на които западни мъже да си купуват жени. Та тези женички са напълно наясно, че трябва да раждат или ще им бият шута обратно в Африка, Тайланд, Филипините и т.н. За последните 2 държави можеш да си вземеш жена “под наем” (да, съвсем сериозно). Всеки месец на баща ѝ пращаш по около 750-800 лв. Толкова е наемът на една млада тайландка да ти ражда. Като искаш голямо семейство, ето ти решението.
Опа, 90% не можете да си позволите, защото работите за 1000 лв и чисто финансово не можете дори и 1 дете да издържате, както каза и номер 7, ама претенциите ви до небето, претенции без покритие. Но пък винаги може да си гледаме поколението, както циганите, нали? :)

13.   Аз смятам да се оженя за НЕ-Европейка. Няма на една дума от който и да е от езиците, говорени на този континент да си уча детето. От мен Английски на ниво вишист, от жената - нейния роден език и толкова.

15.   Женете се за да ви откраднат парите и имотите новите жени. Само чук и бег. Единствената жена която уважавам е майка ми!
Един от Многото.

16.   Югоизточна Азия, вървиш си по улицата като пич, и те заговарят хубави момичета и ти се усмихват, флиртуват и т.н.
Тука в БГ най-много някой да те набие на улицата, момичетата не те забелязват въпреки, че са ме заглеждали и флиртували с мен и т.н. но много рядко

Запознавал съм се с китайки, японки, корейки и т.н, имат си типичен характер за всяка от държавите, който не мога да опиша с 2 думи, но на кратко са по-мили, по-сладки, по-ЛОЯЛНИ, като че ли си пасвам повече с тях по характер.

Женен съм и за жена от Азия, запознахме се в БГ, живеем и тук и там. Не мога да кажа, че живея за постоянно някъде, защото през 1-2Г се местя. Така е като искаш ябълки и от 2те градини :) БГ/Азия.
Нямаме деца, още е рано.
Бракът с чужденец/чужденка е много по-труден също, заради различните култури.

17.   към 9/12,

Естествено, че момче на 19-25 няма да тръгне да прави семейство. Нали ще се очаква да го иэдържа, а това как ще стане? От друга страна, млада жена на същите години, никой няма да очаква тя да иэкарва 3-4к на месец. Също така, эащо непременно трябва да са на една и съща въэраст? Ето аэ съм на 30, имам приятели на по 28-42, които иэкарват предостатъчно пари, но просто няма подходящи жени.
Както писах и в друга тема, аэ иэкарвам по 3-4к на месец. Мога да си поэволя да гледам жена и дете, особено ако и тя има някаква си там работа эа 1000лв, което не е трудно. Проблемът е, че масово младите жени не искат НОРМАЛЕН живот. Те искат живота на инстаграмърките, което не става с 4-5000лв, а с доста повече. Ти раэбираш ли иэобщо эа каква алчност става въпрос?

18.   17, няма смисъл да обясняваш, тези жени живеят в някаква тяхна си реалност, например една обясняваше в друга тема, че жените на по около 36 години си вдигат критериите още повече...
Единственото ми обяснение за тази логика е, че сигурно цял живот са получавали всичко наготово от семейството си и любовниците си, но не осъзнават, че вече не са толкова привлекателни нито за техните връстници, нито за по-младите мъже. Единствено някой доооста по-възрастен чичак би се хванал с някоя 36-годишна, която е алчна.

19.   До 18
Точно, те си живеят в някакъв свят на илюзии. Единствено чичо ми и неговите набори, които са на по 55-60 биха се хванали с 35-40 годишна жена и то само за секс, дори и те не са толкова глупави, че да се вържат да ги омае и да им вземе парите. Чичо им подава смока да го лапнат и после си бие камшика като види, че почват да говорят за апартаментите и колите му.

20.   17, не, не разбирам, защото не съм алчна. Като инстаграмърките искат да живеят жените, които вие харесвате, а вие очи за нормални жени нямате. Мъжете по принцип харесват такива жени (инстаграмърки) - по улиците, в интернет и пр. и това получават, а това че не им харесва крайният резултат с тях, е отделен въпрос. Така, че мъжете напълно заслужават сегашното състояние на жените, но не заслужават да бъдат обичани. Те трябва да бъдат използвани и захвърляни точно от такива жени.
Въпросът не е че мъжете на 19- 25 не могат да гледат семейство. Те просто не искат. Искат да ч*кат до към 35- 40 инстаграмърки и чак после да свият гнезденце с някоя такава, в очакване тя да стане примерна жена, защото го "обича". После четем тук, че няма свестни жени. Няма за вас, защото са във връзки, пък и коя нормална жена ще иска "бивш" е**ч и роб на инстаграмърк и Фейсбук "моделки" и филмарки. Ами никоя.

21.   Аре стига с теэи фалшиви обвинения, че вече стана мега досадно! На коя планета масово мъжете имат очи само эа инстаграмърки?! То 90% от мъжете не са помирисвали такава даже, ти ги иэкара, че всичките само такива чукат.
Кой ебе моделки? Гошо девственият на 30 ли??? Или другите 30% от мъжете, дето даже секс не са виждали от години?

Сега какво, трябва да иэтипосам снимки на бившите си, эа да се убедиш, че са съвсем нормални момичета ли?

Мислите си, че всички мъже гледат само инстаграмърки, эащото си падате именно по теэи топ мъже, които имат достъп до тях, и си мислите, че и при останалите е така.

Точно нормални жени харесвам. Естествено, ако под нормални ти виэираш някоя беэ няколко эъба, с 20кг над нормата, с едно око, деформирани и т.н., ами да, не си падам по такива.

КП 1000 пъти е обяснявал как си пада даже по леко гроэновати жени, а вие още сипвате, че само кифли сме гонели.....грам не четете, грам не искате да въэприемате. Само си повтаряте едно и също.

23.   16 не знам как може да ги харесвате тези азиатки, аз харесвам например славянки, скандинавки и латиноамериканки. Тези от Източна Азия все едно са друг животински вид, съвсем странни са ми.

24.   Аз също бих си потърсил чужденка за жена - я еврейка, я от някоя друга култура, която цени семейството и семейните финанси.

Не бих се хванал с българка - има страшно много "селски пръчки" дето се мислят за "принцеси", а са "простакеси".

Но това си е нормално за тоя просташки и селски народ. Предвид, че повечето българи сме "селяни", нормално е и българките да са "селянки".

Един от Мангото

25.   На крива ракета, космосът й пречи. Ето такива са голяма част от писалите под темата. Никой от вас не е бил с толкова много мъже и толкова много жени, че да обобщава, че всички били такива.
По мои наблюдения много от моите приятели останаха с едно дете, именно по финансови причини, защото работят наравно с мъжа си, за да си купят семейно жилище и да осигурят добър старт на детето си, защото бяма дистатъчно детски градини и училища и се налагаше да плащат и за частни. Освен това, ако искаш детето ти да се развива, в областите, в които са талантите му, трябват и доста пари за курсове, освен езиковите по английски.