За връзките и изненадите
Чудели ли сте се някога, как мъжете изненадват някои жени? Как пред едни благоговеят, а за други дори не се сещат да изкажат комплимент пред приятелите си, семейството си, никой. За едни жени се пишат статуси от мъжете на стените им във фейсбук, отделно дойде ли рождения ден на жената и правят публикация с колаж от техни снимки, плюс текст, за тях се прави официален годеж, ако някой роднина или познат смее гък да каже за жена им, те се отдалечават от него, но не и преди да са му отговорили подобаващо. Това без значение имат или още нямат деца. Да погледнем другите жени. Те се поддържат за мъжа си, стараят се да са мили с него, забременяват (за официален годеж нито мъжът, нито роднините му дори споменават), жената дори бременна или родила не е "заслужила" снимка на стената на мъжа, е, освен ако не е след много време, с детето и тип "от мен да мине". Пост с колаж за нейн рожден ден и някакви мили думи? Никога, тя дори и като бременна не е получила това (както и обаждане от роднините на мъжа). Някаква изненада от него? Ама за какво, не е нужно, другите са си другите, не може да сме като другите. Някой казва нещо против жена му пред него и жена му, ама той ще си замълчи, защо да се конфронтира. Да се отдалечи от тези хора, за какво му е. И ето един ден първата и втората жена: първата сияе, с дете или без, няма значение, тя е обичана, мъжът й го показва и това не винаги струва пари, въпрос на отношение е и втората отслабнала, изнемощяла със сълзи в очите.

Коментари

51-55 от 55

54.   Една дама не лъже, не си служи с манипулации и увъртания, не прибягва до номера и игрички. Тя казва истината - кратко, точно, ясно и директно. Нагледно го видя в предното ми мнение. Хвърли си някъде другаде въдицата (или ръкавицата), тука не кълве.

Не мога да знам със сигурност в какви среди се въртиш, но си личи, че нямаш опит в общуването с дами. Като чета мненията ти за жените - или си необективен поради лесна обидчивост, или наистина общуваш с жени с ниско ниво на духовно развитие. Ако е второто, ти си помисли защо и как избираш такива. Аз общувам предимно с хора от научните и артистичните среди и нямам подобни проблеми. Хора с фина душевност, изискан речник, широка обща култура и разностранни интереси, с които може да се води интелигентен и забавен разговор. Приятелките ми са само такива жени.

55.   Оф, Кифляка пак избухна да се обяснява - Кифльо, колкото и да ги разкарваш тия жени в жегата, ни една няма да слънчаса достатъчно да ти се върже на евтините номера.

56.   Снимки, статси и прочие ... Набий си го в главата, че повечето мъже не позлват фейсбук, както го позлват повечето жени. На мен ми отне 3 години да разбера, че на това му викали стена. Рабзираш ли? И преди да кажеш, че съм прост и "игнорант", ще ти кажа, че ПРОСТО игнорирам някаква тъпа апликация и сайт, дето ви изпи мозъците.

"Някой казва нещо против жена му пред него и жена му, ама той ще си замълчи, защо да се конфронтира. Да се отдалечи от тези хора, за какво му е. "

Преди години, мой приятел лежа в болницата, защото реши да се конфронтира, но му извадиха нож и ходихме, да дарявам кръв. Прибирали се по тъмно и някави цигани ѝ подсвирквали, а нашата мома се развикала, че приятелят ѝ, щял да ги пребие и да го кара, да отиде и да гои"конфронтира" . Бахти тъпата кучка. Когато я попитах, как може да е токова тъпа, тя ми тговори, че не очавала, че ще се стигне до там. Ем и ей на - ИЗНЕНАДА, КУЧКО! Добре, че съжаляваше!

Нали питаше за изненади - ето ти изненада. Някои мъже са готиви да правят глупсоти, но ако си жена, която си залсужава, да се правят глупсити за нея, няма да искаш, мъжът ти, да се самоубива, за да ти защити егото!!! А ако си готова, да жертваш мъжа си за това, тоне заслужаваш мъж, а псе!

57.   Офф кифльо пак в стихията си. Беше му отнета известно време "трибуната" и сега яко е захапал. Нали го познавате вече, защо му давате храна за обсесията му?

58.   56, прав си.

51-55 от 55