Дами, кого харесвате повече - Кифлоприземител или Чингис Хан?
С кого от двамата бихте излязли на среща и защо?

Коментари

1-50 от 57

1.   И двамата са хаховци по своему!

2.   И двамата не могат да се мерят с Братан! Жалко, че май се поизгуби.

3.   Хайде стига с тея двамата вече!!!! Единия се прави на бохем, купувал калайджийки и ходи по проститутки, другия плешив, нисък хобит и отпрал шкембак като на Митьо пищова и му се свиди едно кафе на първа среща. И децата ги разбраха вече,няма какво да ми гинавирате в очите!!

4.   Братан

5.   Чингиз Хан се вихри във форума на Бялото братство. Ако сте му фенове, да си знаете. Братан беше нормален. Кифльо стана досаден.

6.   Според мен никоя адекватна жена няма да изрази предпочитание, просто защото няма как да си сформираш цялостно мнение за някого просто прочитайки написаното. Всеки може да се изкара всякакъв, особено в анонимен сайт. Ето ги моите впечатления от всеки един, така както просто аз ги тълкувам, а не за да обидя накого:

Кифлоприземител - много шикалкавене, а реално много малко съществена информация. Почти всеки път успява да извърти разговора към себе си и какво е направил в близкото и далечно минало. Знаем, че работи на компютър и Autocad . Доходът стигал и до 20 000 евро на месец, слабите поръчки ги отказвал. Някой го беше попитал колко прави сега и отново след дълги обяснения, заяви че от известно време не е имал поръчки. Последните 3-4 години работил над продукт , който ще му донесе няколко стотин хиляди (ако провърви на пазара). И тук много интересно, какъв ще да е този проект, какво толкова важно и сложно би му отнело да проектира на АутоКад, че да отнеме 3 години? Ракетата на Илън Мъск за заселване на Марс ли? Впоследствие се оказа, че самият КП живее на квартира и икономисва като за последно. Относно мненията му за жени - в писаниците си винаги виждам много дълъг списък с това КАКВИ трябвало да са жените в една връзка. Окей, има си изисквания човекът, но какво предлага насреща? Също , за жените като цяло - били разпуснати, били разплути, само думкали дюнери , пици и безалкохолни, както ги мързяло да тренират и да се движат. А когато той пусна снимка от съблекалнята на магазин в Мола, се видя, че (извинявай, човек) е сравнително пълен. Просто познавам по ръцете. Не е брутално мазен, но бих казал има около 8-9 % подкожни мазнини за губене. Така и не разбрах защо не тренира редовно във фитнес, а само кара колело? Имал е контузии преди? А той откъде знае, че (освен ако не ги види наредени на опашка за дюнери) момичетата (някои от тях) нямат и те проблеми?

Чингис Хан - някои хора биха казали, че е тъп и простак, но според мен той е един от малкото хора, които казват истината. То по принцип и в живота простаците и Бай Ганьовците са най-истински и непринудени. Обаче ми прави впечатление, че (понеже е емигрант в някоя от Скандинавските държави) го има гози момент на "вие българите" и " у БеГе-то е така". Аз не смятам, че качеството, подчертавам - качеството на живот, който един индивид води, се свежда до цената (и възможно най-ниската такава) на олиото, каймата и хлябът. Разбирам, че е икономически емигрант, но в последните 10 години България дръпна рязко нагоре, като трябва да си абсолютно неадекватен и много глупав, за да не можеш да си докараш доход от поне 1 500 лева. И нека да не се лъжем , с тези пари един човек може да живее (стига да не плаща квартира в трите най-големи града). Каква ми е файдата да взимам еквивалента на 3 000 евро в Швеция, да ми вземат между 30 и 55 % от заплатата и да ме е яд, че нищо не виждам от тези пари, тъй като те само фиктивно минават през мен и просто работа за правителството? Както и голям процент от заплатата ми да отива за една стая с една тоалетна, тъй като един цял апартамент ще ми е непосилен? А студенината на местните да я коментираме ли? Много хора си мислят, че те са възпитани и не са Бай Ганяовци като нас, но аз все си мисля, че те просто са ДРЕСИРАНИ. Това цял живот да живееш като в симулация, където на всичко имаш абсолютни закони и граници, няма как да го проумея. Така че, на Чингиса бих казал да преглътне егото си и да признае пред себе си, че в България, макар и с привидно по-малко пари, водиш по-качествен живот, защото като си на майната си и имаш 1 свободен уикенд, а нямаш с кого една бира да изпиеш, то това не е живот, а просто съществуване.

-Братан - много е остроумен, но и при него го има същия проблем, както при Чингиса - "вие българите". Няма да се повтарям, описал съм го по-горе. Също, при него малко бие на фалшименто. Имал 2 прислужници , че били и от Тайланд. Малко трудно ми е да го повярвам, затова и си мисля, че за това ни майтапи тука. А ако не ни, Братане, провери си камериерките дали нямат адамови ябълки, че да не стане като онова известно видео - I am a lady boyyy хахахаха.

Та така, всеки луд с номера си.

7.   Нито един от двамата. Аз писанията им не чета тук, камо ли да тръгна да излизам.

8.   Не. Твърдо ;)

9.   Според мен жените биха излизали с Братан, защото той е най-голямата отрепка измежду тримата. Жените обичат позьорите и самохвалковците.

10.   Нито в сайта, Чингис Хан е невъздържан грубиян и като цяло търси слугиня и секс робиня, а жените се усещат рано-рано. Препоръчвам да си вземе някоя хубавка тайландка, която да издържа финансово, а в замяна тя ще му служи вярно.
Кифъл в реалния живот може да успее да създаде добро първо впечатление, че заслужава внимание, все пак притежава богат речник и има нужната обща култура, но когато се отпусне и започне да си води безкрайните монолози и в промеждутъците да подлага жената на кръстосан разпит, на всяка ще й стане ясно, че човекът страда от тежка форма на ОКР.
От представящите се с псевдоним мъже Братан изглежда най-приемлив, но винаги трябва да имате едно наум, че хора представящи се с псевдоним в сайт за анонимна комуникация имат проблемно его.
Тук има и интересни мъже, и ако бях сама жена, която търси мъж, с някои от тях бих излязла.

11.   Кифлоприземител.

12.   Братанчо пак се представя за жена и пише от името на фенките си, като гледам, хаха

Стига с това автофелацио, БрАТиНьО

13.   И тримата - Чингис Хан, Братан и Кифльото. В реалния живот ще се мазнят и ще лижат.... Сладурите ми те...

La Dibla

14.   Аз бих изляза с Кифладжията .
Много искам да попълня целият му списък от изисквания , да обиколим гората , за да се нагълтам с калинки и бръмбари , докато слушам монолозите му . Искам да изведе приятелите си на пицария , когато му изневеря с някой с брада на мотор. Не за друго , а защото разбрах , че тогава се радва и е щастлив . Харесам го и искам да е щастлив .
Другите изброени не ме дразнят с нищо .

15.   Според мен хората с тия измислени анонимни прякори нямат живот. Тва за мен е простотия, да напишеш 100 коментара някъде, да си лепнеш прякор под тях и да събираш слава в някъв анонимен български сайт и да пускаш теми после. То тоя сайт и без тва не е популярен така че няма да съберете много слава. Хора не се занимавайте с глупости, живейте си живота. Хората който имат живот въобще не знаят за тоя сайт според мен. Само като си помисля и ми става неловко, възрастни хора си лепват прякори пишат постоянно теми и коментари и се занимават с хората. Трябва да са доста отчаяни тея хора за да правят това.

16.   Ако са последните мъже на земята, а аз последната жена - ще избера да прекъсна човечеството. Толкова са ми противни. :)
Ж23

17.   До 13-ти номер- Излизай си с двамата без Чингиз Хан, защото вече е обвързан и нямаш шанс с него. Не ми е изобщо приятно да споменавате за него,при въпрос,че е обвързан. Гледай си работата и курвей с други. Никаквица такава. Само се доближи до мъжа ми и ще ти стъжна живота. Такива като теб само инквизицията ще ги оправи. Само обвързани мъже искаш,ама с моя нямаш шанс буклук нещастен. Заслужаваш да бъдеш линчувана!!!

18.   Не излизам с уличници, имам си жена, която много обичам. Ла Дибла с многото приятели с привилегии да си трае там и да лапа пишките, щот истински сериозен мъж няма да види, ще си стои сама с вибратора в г*за след време.

Чингис Хан

19.   С никой, не мога да си представя да си причиня такова мъчение доброволно!

Лола

20.   Въй, тук и жената на Чингиса се обади. Стана дебело :)))

С Чингиса съм имал често допирни точки. С другите изобшо

М.В.

21.   Леле , леле , женицата на Чингиза как се разлюти , чак страх ме хвана .

22.   С нито един от двамата.
Преди време имаше един коментатор Рей. Правеше ми впечатление, че е интелигентен и интересен човек, с удоволствие бих си поговорила на живо с него.

23.   17, вие жената на Чингиз хан ли сте? Преди да обиждате жени в анонимен, подчертавам анонимен форум, ако имате опасения за сигурността на мъжа си му ограничете времето в подчертавам анонимния форум, от който се притеснявате, че някоя никаквица ще ви го открадне. Много ниско ниво използвате с езика, който употребявате. Първо имайте доверие на мъжа си и дори един ден да ви изневери с някоя, вие с нямате отношения, отношенията си ги оправяйте с мъжа. На мен мъжа ми ми е изневерявал, имах разговор с жената, но такова ниво като вашия коментар не съм си позволявала. И не забравяйте, че инквизицията е само във вашата глава, в една връзка двама души са доброволно, а не под арест.

24.   Номер 3, разочароваш мен, защото пропусна да отбележиш, че се търкалям по улиците, както неведнъж са писали някои хора, сравняващи ме с Митьо Пищова. :)

===============================

Номер 6, сега нарочно ще ти отговоря по-дълго, за да почеша себелюбието си относно частта за "много шикалкавене". :)
Колкото са верни думите ти за AutoCAD, толкова са верни и всичките ти други твърдения за мен (само за наднорменото тегло е вярно, че имам такова в момента и съм ги писал лично аз неведнъж, така че това не е твое твърдение). Ти умишлено пишеш за AutoCAD, защото очакваш веднага да те поправя; ясни са ми целите ти. Няма нужда от преструвки - чудесно знаеш на каква програма работя, затова аз няма да те поправя. За сроковете си измисляш с очакването да те поправя и за това.

Спестяването на пари се случва точно когато човек има някаква набелязана цел, направил си е добре сметката как ще успее да събере предвидената сума и какво е необходимо от негова страна, за да се случи. Преценил съм, че ми е по-добре така, отколкото да се заробвам към банки или да изпраскам всичките си пари по имот, след като имам за цел да започна производство. Закупуването на жилище е най-смелата мечта на мнозина, но моята най-смела мечта е много по-трудна и предизвикателна; жилището ми е далеч назад сред поставените цели. Ако човек е здрав и живее в нормални условия, може да е способен на страхотни постижения.

За сумите на месец при поръчки също си измисляш, но не става ясно дали поради мания за умишлено изопачаване на чужди думи или защото поради разсеяност или предубеденост не си осмислял нещата правилно при прочитането на мои мнения. Ако някъде е ставало дума какво работя, е било по повод зададен въпрос към мен или когато темата е била с такава насока. Ако искаш доказателства за това, просто пусни търсачката и сам ще се убедиш в това.

Ето ти малка подсказка кое носи по над 200 000 евро печалба от всяка една продажба, при вложени около 2-4 години работа (в зависимост от сложността) плюс пари за разработка. При 10-20 продажби на година се сещаш за какви става въпрос:
https://i.imgur.com/1ntwreV.jpeg
Показаното на екрана е изцяло мое дело. Аз умея да свърша почти всичката работа и за физическото осъществяване на подобно изделие на пазара и това го заявявам въз основа на мой опит през годините, в които съм вършил същото за други предприятия и частни лица.

Ето ти и пример за едномесечна работа за 6000 евро (преди данъците), при която в половината време съм си почивал и разхождал, и която би отнела две седмици, ако неотлъчно работех всеки ден:
https://i.imgur.com/Yzv16bg.jpeg
https://i.imgur.com/UqgVrrt.jpeg

Ето и работа за 4-5 часа срещу 1000 евро (преди данъците):
https://i.imgur.com/sM075qG.jpeg

Просто развиваш умения, които са търсени на пазара, показваш на хората, че - наред с уменията - за теб са присъщи и качества като надеждност и постоянство, а другото е следствие от тези три неща. Но е много важно да показваш, че цениш себе си и имаш изисквания, съответстващи на това, което предлагаш. С горното не целя "да ти се доказвам", а да ти показвам нагледно, понеже в теб има една чуденка как по честен път се правят нелоши пари.

- Кифлоприземител

25.   21- Той няма жена. Сам го е писал.

26.   И двамата са НИЩО!
Вечно са капак на всяка тенджера. Не си падам по такива "мъже" . Те са токова мъже, колкото един български мъж може да се нарече мъж...

27.   22, не съм срещала коментиращ с прякора Рей тук. Но аз съм по-скоро нова. Жалко, че не се сещам кой е, щом казваш, че е интелигентен и интересен човек. А и псевдонимът му звучи добре, като музиканта Чарлз Рей, а не нещо измислено с цял някой да се припознае в него и умишлено да провокира негативни реакции.

29.   Торбалан беше единствения истински мъж тук.

30.   Те май са един и същ човек..

31.   25: Питай модератора дали сам съм го писал, иска ти се да нямам.

Чингис Хан

32.   Голям избор - единият е самовлюбен дебелак, който обича да се показва, но винаги казва, че не обича да се показва, а другият е самовлюбен дебелак, който просто обича да се показва.

Кифляка ще е мега скуката за разговор, защото винаги ще говори за преживяванията си програми за рисуване, за това как преди бил спортувал и как предходните жени не можели без него и все гледа да е "отгоре" и да приключи всеки разговор. Освен това, ще мрънка много. Все ще има "мрън-мрън това, мрън-мрън онова". Лошото е, че тук се изучи на безкрайни и монотонни монолизи, както и на внимание и даже признание от някакви хора, така че вероятно ще има доста голямо его. Защото не е толкова прост като ЧХ, ще се сдържа с директните нападка и по-острата критика няма да я снася така яростно. За съжаление, ако имате противоположни мнения, не знам колко ТОЙ ще изтрае, преди да го обръне на това, че бил много хубав, мнгоо работлив, сравнително богат и най-вече скромен човек, а ти само си го критикувала и си търсела, как да му навредиш.

Чингисчето е типично селяне, което си мисли, че е по-хитро, по-кадърно и повече от всички. Не понася нищо и никого. Един път само съм го видял, да даде полезен съвет в тоя сайт. Другото е обичайната помия, с която сипва на всички. Сигурен съм, че на живо няма да баш такава кофа, в която някой е запалил кучина токсични отпадъци, но ще си покзва рогите често и никога, ама никога няма да прости на жена си, ако е по-умна и можеща от него. Или това или няма да му става пишката.

Бих казал 100% за КП, но за съжаление ме притеснява, че е психар, а тук е много тудно да се каже, колко точно е зле, защото такива копелета се крият и стават все по-добри, колкото повече време прекарват на този свят. Виж му работата - некъф мега отшелник е. Все работил по чужбини, тука за няколко мееца, там за няколко месеца, все приказва, как работа вършил, ама не я вършил, ами се разхождал и планини и паланки. Както казах - нещо не е наред с тоя човек. Може просот да е чалнат, ама може един ден да го избие на епизодични пристъпи и изключително неприятни изпълнения. Казвам го от опит с приятел и роднина.

За ЧХ - той сам е казвал, че преяжда редовно и поине с 20-30 кила над нормата, така че дори и за секс не става. Поне КП може да предложи пари и няма да се дръжи като пиян тираджия.

33.   Брех. Тук всеки, който пише си мисли, че един от тия 4-ма отрепки е мъж. Реално погледнато вие си нямате хал хабер от думата “мъж”. Няма да пиша много, но ще напиша нещо за Ханаки, че пича се е взел за тото трилионер. “Мъжки”, нали не смяташ, че мъже като мен ще ти се вържат на малоумните глупости и небивалици, които пишеш тук? Неща от сорта на това, че бил по Дубай, изкарвал сумати пари, не знам си какво. Реално се изкарваш за такъв какъвто не си. И не, не те мразя, не ми изкарваш ти хляба и не ме храниш ти, че да те мразя. Смешен си както и 80% от хората тук, защото се изкарвате принцове, барони, сутеньори, милионери и тем подобни въшкарии, докато всъщност сте обикновена пасмина от аматьори, които не са виждали бял свят и бачкат за 1000 лв, колкото да преживяват, докато тук сте от богат по-богат и моралисти до ушите. Не се изказвам така с цел да обиждам, просто виждам колко жалко сте, за да се изкарвате какви ли не във анонимен сайт, мислейки си, че всички тук ви вярват. Бих искал да се срещна с тия измислени и анонимни “звезди”, които в личният си живот нямат толкова внимание и затова влизат да пишат тук, че да получат някакво.

Гаро

34.   Чингис, и ние може да видим, че е писано от два различни хаш-а, което не изключва възможността да си го писал ти. Никоя нормална жена няма да седне да те защитава и пази в Сподели от виртуални образи така яростно, това са болните творения на твоя мозък само...

35.   Кифломечтател ли си не те знам обаче всичко което дрънкаш са глупости. Като се почне от това как жените много те искали и си с много та се свърши с хилядите евра изкарани чрез носорог7 :) Кого лъжеш освен себе си? Rhinoceros е доста по слаба програма от примерно Solidworks. И не става за концепт до реализация на части за коли (спойлери и т.н.) Какво остава пък за проектиране на автомобили. Тия ги дрънкай на хора далеч от 3д сферата :)

36.   Номер 24. Кифлоприземител аз винаги съм ти харесвал коментарите защото казваш истината. Тези,които не те харесват, както се вижда, са повечето жени и някои мъже, които също са с женкарски манталитет и са празноглави бърборковци. И жени и мъже, които казват, че не са ти прочели целия коментар са направо нещастници. Какво може да се очаква от хора неспособни да разсъждават, без капацитет за размисъл по коментарите. Чел съм не една и две истории в които явно има противоречие и си личи, че са фейк,но никой не забелязва това и коментират глупостите на автора. Те вярват на всичко написано, като децата, без да вникват в съдържанието на текста, Тези хора не могат да забележат елементарни неща как тогава ще разберат това което ти пишеш в коментарите си. Аз когато чета твои коментари вниквам напълно в мисълта ти и затова съм се уверил, че винаги казваш истината. Но Дамите тук, а също и мъжките "дами" не могат да се съгласят с твоите коментари защото нямат онова нещо в главата с което човек проглежда в смисълът на коментара. Жалко, че за празноглавие лечение няма.

37.   Ако трябва да избирам между двамата, ще изляза сама. Имам самоуважение и не обичам да се самонаранявам в компанията на отрепки, боклуци и недорасли.

38.   И аз имам жена,но не пише в сподели,случва се от време на време да ме пита какво правя,но да ми гледа коментарите и да пише не се е случвало.
Виждал съм не малко да се правят че са обвързани,пишат си сами на себе си от други профили,Чингис Хан е същия,кифльока същия,Братан същия...
Не ми трябва одобрението на хората в анонимен сайт,а тези тричките женички не спират да го търсят,като че ли на някой му пука колко коментари ще си лепнат в своя полза.

39.   Нарцисист, или див селянин... То па голям избор.

40.   Номер 35, представяш ли си колко добър трябва да е някой с Rhino, че да съумее с тази "доста по-слаба програма" да сътвори по-добри неща, отколкото са възможни на Solidworks? :) Това го заявявам като човек, запознат с (1) възможностите на тези две програми и (2) важността на уменията на задклавиатурното устройство. Именно поради това съм бивал нает от различни фирми през годините, въпреки наличието на специалисти в тях, работещи на Solidworks, Catia, Alias, ICEM, Siemens NX и прочее.
Личи си как се изказваш прибързано и без познания по темата, която си подел, тъй като - ако имаше такива, щеше да си наясно, че с Rhino са проектирани редица превозни средства, движещи се по суша, въздух и вода, наред с всевъзможни изделия в промишлеността. Saleen S7 е първата кола, проектирана с
Rhino още през далечната 1998 година, т.е. преди почти четвърт век:
https://phil-frank.com/saleen-s7
"Да не можеш нещо" и "да не можеш да си го представиш като възможно" са две различни неща. Ако желаеш да се изложиш с още нещо, добре си заповядал.

- Кифлоприземител

41.   Само от прякорите, които са си избрали, може да ви стане ясно що за типажи са и двамата. Болни мозъци с нулев социален живот. Олицетворения на криза на личостта. Пишат дълги параграфи пълни глупости, вероятно пълни с измислици. Опитват се да налагат авторитет ВЪВ ФОРУМ, ЧИЯТО ИДЕЯ Е ДА Е АНОНИМЕН (подчертавам), като че ли приказките им имат някакъв смисъл или стойност. Реалността им вероятно е болезнена самота, нещо като царя в "Малкият принц", който е сам на планетата си и няма кого да владее. Такива типове не могат да породят нещо различно от смях и съжаление с отчаяното си търсене на внимание, едва ли им е лесно да се погледнат в огледалото. Айде повече няма да задълбавам, че не искам някое самоубийство да ми тежи на съвестта.

42.   32 Поне КП може да предложи пари и няма да се дръжи като пиян тираджия.

Хубаво е, че си призна че се продаваш за пари. Ама мъж да си поръча проститутка. Аууу тоя е закъсал и не става. Ама като ти или някоя друга си продавате путката, го наричате ,,Търся си стабилен мъж,, Поредното доказателство за женското лицемерие.

Ченгис Хан-Скандинавеца

43.   В мнение 24 съм допуснал неволна грешка във второто ми изречение. То следва да се чете така:
"Номер 6, сега нарочно ще ти отговоря по-дълго, за да почеша себелюбието ТИ относно частта за "много шикалкавене"."

Номер 41, всичко, което някога съм писал, мога да го докажа; често и го правя с нагледно приложени доводи и снимки като доказателства. Но ми прави впечатление при някои неудовлетворени от живота си и язвителни типажи, че колкото повече им навираш тези доказателства в очите, толкова повече те се запъват като инато магаре на мост и продължават да си латернаджийстват тяхното, без да вземат предвид нищо прочетено и видяно. Те имат вредния навик да проектират върху други хора собствените си самозаблуди, ограниченост и пораженческо мислене; разсъдъкът им не е способен да допусне, че нещо от написаното или показаното е искрено и възможно.
Погледни, например, приложените връзки в мнение номер 24 и после виж как отвръща на това номер 35, показвайки ясно непознаване на материята, примесено със самонадеян и грубоват тон. Ако номер 35 е готов да се хванем на бас за 50 000 евро и да заплати разноските си по самолетни билети и хотел, мога да го уредя лично да се повози в колата, която съм проектирал с програмата, която така прибързано подценява. За мен това ще са най-лесно изкараните пари. И ще се вози на абсолютно същата улица, показана на това видео:
https://tinyurl.com/mr254jz5

А подписът ми, който ти наричаш "прякор", е просто една дума. Това, че с лекота изважда на показ разклатените нерви и заядливото нравче на тази малка част от пишещите тук, които проявяват тези душевни слабости, е отделен въпрос. Тези хора сами са си виновни, че се припознават в нечий подпис, тъй като са гузни пред себе си и добре осъзнават, че не могат да избягат от собствената си сянка. Всеки, който преиначава този подпис в друга форма с цел насмешка или заяждане, сам се определя и вкарва в тази категория на низки същества, колкото и да се мислят за много над останалите. Само един повърхностен човек може да е такъв будала, че да си позволява да гадае напосоки и прибързано да определя друг човек според някакъв си подпис. Ако някой сериен убиец се подпише с "Кроткото агънце", той за кротко агънце ли бъде възприеман?

- Кифлоприземител

44.   35 до кифльоча - продължаваш с глупостите. В тия сфери на никой не му дреме на какво работиш понеже не ти плащат за софтуера а за свършената работа. Дали някой ще прави 3д на скечъп блендер макс или мая на този който ти дава задачата му е все тая на какво го правиш важен му е резултата. Никой няма да предпочете някой понеже работил на даден софтуер, освен ако не си във фирма. Което значи че ни се фрийлансер за какъвто се изкарваш което автоматично значи че не си вършиш работата щом имаш време постоянно да драскаш тука :) Ако пък си фрийленсър какъвто едва ли си - пак би трябвало да нямаш много време да киснеш тука понеже хората гледат да си търсят проекти а не редовно да киснат в някакъв сайт да се правят на велики. Проектите са интензивни с кратки срокове така че спри с глупостите. Казах ти тия глупости ги дрънкай на хора извън тая сфера - може да ти се вържат. Както на глупостите за жените - ще ти се вържат само мъже които имат проблем с жените и жени с ниска самооценка.

45.   41, присмиваш им се, че се опитват да наложат авторитет в анонимен форум, а си вярваш толкова, че смяташ че някой би се самоубил заради злобното ти коментарче в някакъв сайт, което е по-смехотворно и от тези хора, каквито и да са?!? И с двамата нямам допирни точки и не ме кефят, но много ме дразнят такива хора като теб - убедени в правотата си и ограничени... За да го напишеш това, си не по-малко тъжен човек от тях, ако не и повече. Кифлоприземител колкото и да не съм му фенка поне не пише такива bitter злобни гадости.

46.   Номер 44, точно и аз това ти обяснявам - важно е задклавиатурното устройство, а не колко подценяваш програмата, с която работа. Не е хубаво така са се самозатапваш, като сега повтаряш това, което и аз писах, но с други думи, защото се усещаш, че иначе звучиш смешно.
Имам около 3 пъти повече поръчки, отколкото физически мога и желая да приема, така че нямам грижи да отказвам тези, които ми допадат най-малко или ще изискват по-натоварена работа без свободно време. Мога да си позволя лукса, като свободнопрактикуващ, да си почивам повече тази година и хората се съобразяват с мен, защото зная какво качество мога да предложа и на какви цени. Тях ги устройва, мен - също.

Пак ти казвам: "какво ти допускаш за възможно" и "какво се случва наистина", са две различни неща. Теб ако те гърчи някой с много работа за ниско заплащане, това си е твой проблем и знаеш как да го разрешиш - просто предлагаш качествено изпълнение, което повечето други не могат. Стига да си кадърен в работата, другото е лесно. Но трябва да уважаваш себе си, а не да позволяваш да си евтин роб. Гърчени в работата са предимно максаджиите и други с подобни по-общоприети програми, на които работят милиони други техни конкуренти, сваляйки цената на труда им, които се хващат на някакви ниски заплати, но нямат желание за развитие на уменията си, за да печелят повече.

Само можеш да спечелиш, ако оправиш малко тона си, защото хем се излагаш с тези липсващи познания в областта, в която аз работя, хем и си неприятен за четене. Способността да имаш спокоен изказ и да въздържаш нервите си е много ценна! Ще ти помогне и в работата да си по-успешен при преговорите с възможни поръчители (ако това ти е целта).

- Кифлоприземител

47.   до 45 - да, смятам.

48.   Хаха, авторе, поздравления! "Избиваш рибата" с тази тема :)
Нарцисите са хубави цветя, сега всички ще се насладят на цъфтежа им.
М 51

49.   45 до 47 - Значи си по-зле от Кифлоприземител, Чингис Хан и всички подобни взети заедно. :)

50.   35 до кифльоча v2.3
Като не ти харесва тона ти не ме чети:) То и теб много хора не искат да ти четат тъпизмите, ама не спираш да се изхождаш всеки ден под всяка втора тема. Щеше да е смешно ако не беше тъжно. То даже не си и тъжен а направо жалък. Само затапващия си ти "Гърчени в работата са предимно максаджиите и други с подобни по-общоприети програми" обаче видиш ли "важно е задклавиатурното устройство, а не колко подценяваш програмата, с която работа" Аз пък ти казвам: "какво ти твърдиш" и "какво е" са 2 различни неща.

Ти си един дървен философ който се прави на интересен. Имаш много поръчки ама видиш ли имаш време да киснеш тука всеки ден и да дрънкаш тъпизми и теории :) Жалък и комплексиран човек без личен живот.

Представям си Светлин Велинов или Цветомир Георгиев ако изобщо знаеш кои са да седят в някакъв сайт да се обясняват колко поръчки имали колко взимали и колко са добри. И да пускат теми през два дена и всеки ден да драскат тука. Със всичките си постове на всеки с малко акъл му е ясно що за стока си.

За пореден път те питам - като толкова ги разбираш жените и си много желан кога точно имаш време за жени след като "Имам около 3 пъти повече поръчки, отколкото физически мога и желая да приема"? Да не говорим че всеки ден киснеш тук и пишеш ли пишеш. Голямо лъжене голямо мазане.

Един празни човек с много теориики, но никаква практика. Хората имат жени деца ти? Какво имаш? А да забравих - идея за забогатяване и безбройни постове и теми в сайт за анонимници. Евала голЕм си ;)

51.   Максимата е потвърдена! Двама се карат, трети печели. Братан има най- много любовници. Къде си, Братане, да си събереш вересиите? Много сърнички пророниха сълза по теб, а ти се спотайваш!?

1-50 от 57