Той започва да се отдалечава от мен
Усещам как той започва да се държи студено с мен. Когато съм с него постоянно няма настроение, казва ми две-три думички и това е. Всеки път се извинява с това, че е изморен. Но аз виждам друго. Не е в такава светлина когато не съм при него. Той е щастлив, забавлява се, смее се и говори съвсем нормално с другите около него. Всеки път го питам, но твърди, че няма нищо такова, но се усеща от километри. Чувствам се толкова ненужна, смачкана и неприятна... Единственото, което правим е секс, вече от време на време заради ниското ми либидо, породено от стрес и нерви. Репертоарът ни е "Обичаш ли ме? ", "Нали няма да ме оставиш? " "Сърдит/а ли си ми? ". Не знам по какъв начин ще продължат нещата. Може би вече се е изморил от мен. Все пак му е първа връзка и не е свикнал със съвместен живот с друг човек. Какви ли не неща ми се въртят в главата, но не мога да разбера кое от всички е истината.

Коментари

1.   Същия проблем имам и аз. Не знам какъв съвет да дам освен съвета който на мен се препоръча е да почнеш и ти да се държиш като него или вариант две да го чакаш той да те потърси първи. Какво да ти кажа мъжете те гонят докато си по студена към тях когато им покажеш чувства си мислят че си и им в кърпа вързана и така. Дано да се оправят нещата при теб

2.   Явно има намесена друга. Прави секс с тебе, защото си има нужди.
Защо толкова жени стоят в такива измъчени отношения? Да му търпиш сръдните, номерата и за какво? Този човек те игнорира, освен когато му стане. Това, ако е любов....
Ако не можеш да общуваш с някого, не се чувстваш щастлива, обичана и ценена, защо изобщо си с него?

3.   Охладнял е към теб по някаква причина или му е омръзнало, но не смее да ти каже директно и да приключи връзката преди да си е намерил по-добра опция. Не се примирявай с надменно и неглижиращо отношение. Бъди ти победителката в ситуацията и по гаден начин го обиди и го разкарай. Не чакай с времето да се промени и пак да има топло отношение към теб както е било в началото, няма да се случи. Казвам ти това от личния ми опит, достатъчно съм патила от такъв.