Той излага здравето ми на риск !
Здравейте! Аз съм момиче на 21 години. Още в началото се извинявам, ако историята ми стане малко дълга, но просто искам да споделя всичко и ще се опитам да бъда по-кратка. Преди 3 години се запознах с едно момче в социалните мрежи. Той е от моя град и е на моите години. Започнахме да си пишем, да си говорим и така... Още в началото го харесах, защото той беше точно това, което търсех... Няколко месеца по-късно се видяхме за пръв път и започнахме да излизаме, и всичко беше нормално. Аз се влюбих в него. Никога не сме имали връзка, а бих казала, че за него просто това явно е било някакво привличане, но аз го осъзнах късно. Дойде моментът, в който се стигна до секс и преспах с него, а тогава все още бях девствена и той ми беше първият.. След това той спря да ме търси и се чудих какво става и защо не ми се обажда. И тогава осъзнах, че просто явно е искал да ме използва само за секс. Бях много наранена.... Два месеца по-късно той отново се появи и пак започнахме да си пишем, само че тогава бях по-горделива и отказвах да се срещам с него, заради тази случка. Осъзнах, че той не иска нищо друго, освен секс, но аз вече бях влюбена в него. Пишехме си, говорихме си, но му отказвах да се видим, защото започна да ме търси само за секс ... Няколко месеца по-късно бях разбрала, че той има приятелка и тогава направо се сринах... Дни наред плаках, не ядох, не спах... Той много бързо се раздели с нея и отново ме потърси, а аз отново продължавах да се държа достойно и да му отказвам секс, докато не ме оцени... Дойде моментът, в който отново се срещнахме с него, отидох у тях и пак правихме секс.. сякаш бях забравила за случилото се и просто му се поддадох. След този момент той отново спря да ме търси и след няколко месеца разбрах, че пак се е събрал с бившата си (момичето, за което споменах по-горе).. тогава също много плаках и страдах, но отмина... Реших да се стегна и да започна начисто. Той отново беше започнал да ме търси, но аз го отбягвах с месеци... Много ме болеше, разкъсвах се отвътре, но не го показвах... Месеци наред го отбягвах, не отговарях на съобщенията и позваняванията, започнах да се занимавам с няколко момчета едновременно само за да го забравя... Излизах с други момчета, беше ми хубаво, говорих си с тях и сякаш малко по малко бях започнала да се съвземам... но всеки път, когато се стигнеше до секс с някой друг - аз му отказвах (това беше преди 1 година) ! Тогава осъзнах, че аз обичам този човек, защото нещо в мен не ми позволяваше да се отдам на друг.. Не исках да спя с никой друг, защото виждах него във всеки, не успях да се отдам на друг, а се опитах... Реших да спра да излизам с други мъже и да не се занимавам с никой, просто имах нужда от почивка и спокойствие... След това той отново ме търсеше, а аз пак го избягвах, но в един момент отново започнах да комуникирам с него... Той започна да се държи много студено... Сякаш не ми пишеше, за да види как съм, а просто се появяваше, за да провери дали не съм го забравила - точно така го чувствах.... Никога не съм го отбягвала, защото така исках, отбягвах го от гордост, за да не ме мисли за лесна... Просто исках да ме оцени и да бъда важна за него, колкото е той за мен.... Все тайно се надявах, че нещата ще се променят и той ще осъзнае, че не е трябвало да постъпва така с мен и ще оправи нещата, но до момента това така и не се случи .... Преди 2 седмици разбрах, че той отново има нова приятелка, но се оказа, че тя живее в друг град, който е на 60 км. от нас... Не знам как се е намерил с нея, но знам, че в момента са заедно. Тя е по-малка от нас може би с 2 или 3 години. Мигът, в който разбрах, че той отново е с друга просто сърцето ми сякаш спря да бие... Удари ме депресия, както никога до сега. Разбрах по ужасен начин. Една вечер бях сама вкъщи и тъкмо щях да вечерям, но преди това случайно реших да погледна телефона си и да вляза в неговия профил, и тогава разбрах, че той и въпросното момиче са се обвързали... Тогава просто изпаднах в най-големия ужас и както казах, че тогава тъкмо щях да вечерям и бях много гладна - изведнъж загубих апетит ! Не можах да повярвам какво се беше случило и как така има друга, като до преди 2 дни ме търсеше... Разплаках се, плаках цели дни и нощи, нямах апетит да се храня от стрес, треперех .... Смисълът за заглавието на историята ми е следният... От малка имам проблеми със стреса и винаги, когато съм под стрес това ми се отразява не само психически, но и физически. От стреса получавам стомашни неразположения - диария, повръщане, гадене ... и сега от 2 седмици съм така, откакто разбрах, че той вече има друга. Откакто разбрах, че той е с нея нямам апетит да се храня - едва успявам да хапна няколко залъка, стомахът ми къркори от глад, но аз нямам апетит да се храня, не мога да спя спокойно - спя най-много по 4-5 часа сън, което не е пълноценно... Много страдам, дори в съня си плача, събуждам се от кошмари и ми се гади, постоянно го сънувам с нея... Живея под стрес, главата ме боли, по цял ден съм само на кафета и цигари ... Едва ли в момента с въпросното момиче са заедно или може би не се виждат често, защото както казах тя живее в град, който е на 60 км. от нас ,но ако се премести да живее при него или ако той отиде при нея ? Ако заживеят заедно, ако си устроят живота.... просто какво ли не ми минава през главата. Вие бихте ли се преместили в друг град ,ако бяхте на негово/нейно място ? Дори видях в профила на майка му, че си е добавила момичето в приятели, т.е. вече се е запознала с него... Аз и той се познаваме от 3 години вече, ходила съм у тях, но не ме е запознавал с родителите си и не съм ги виждала, а как така нея за няколко дни вече я запозна с тях ? Съсипана съм, вече не ми останаха сълзи да плача, по цял ден стоя и гледам в една точка, мразя целият цвят, с мен не може да се говори вече, а стресът продължава да ме довършва - на ден сигурно по 5-6 пъти или повръщам, или съм с диария.. Ами ако се обезводня, ако нещо ми се случи, в болница ли да вляза ? Разбира се, че той е виновен за състоянието ми, защото ако той сега беше с мен, а не с нея - сега щях да съм добре. Никога до сега не съм била в такъв шок, никой друг не ми е причинявал такова нещо, никой друг не ме е карал да плача... Харесвала съм си много момчета преди него, който също рано или късно са ме зарязвали и са си намирали друга приятелка, но не ми е пукало, а сега не знам какво ми става... Може би е защото съм влюбена в него и защото той отне девствеността ми и така и ми е трудно да се отдам на друг в момента. Пазих девствеността си 19 години - тя беше много ценно нещо за мен и винаги съм вярвала, че ще я дам на човек, който обичам, а не на някой случаен. Дадох му най-ценното си, дадох му времето си, 3 години живях с мисълта да бъдем заедно, а сега плащам със здравето си - това ли заслужих ? А колкото до новата му приятелка - чудя се какво намира в нея. Аз съм много по-красива от нея, имам зелени очи, дълги кестяняви коси, хубаво тяло, чисто лице, също така добър стил ,а тя е пълна противоположност на мен. Тя е с една руса къса изгоряла коса, няма хубаво тяло - не е дебела, но е пълна, за разлика от мен.. с две думи - грозна е и в лицето ,и в тялото, и косата и е ужасна. Всеки би казал, че аз съм много по-красива от нея, със сигурност ако и вие можехте да видите щяхте да кажете, че аз съм по-красива... Това, че съм по-красива от нея не ме успокоява, защото все пак той е с нея, а не с мен и не мога да си го върна. Много ме боли от това, затворих се в стаята си нямам желание да говоря с никой, приятелките ми ме търсят да излизаме, а аз си намирам оправдания, защото нищо ми се прави..вече дори и родителите ми забелязват, че нещо ми има. Просто всичко лошо, което можете да си представите в момента е в мен. Никога до сега не съм била в такова състояние, дори когато съм била болна и никога не съм си представяла, че ще се чувствам така заради някой. Знам, че поне веднъж всеки е страдал от несподелена или неизживяна любов, но моето не е просто страдание, а риск за здравето... Организмът ми отслабва с всеки изминал ден, не мога да върна апетита си, дори и любимата ми храна вече ми е противна, не мога да заспя спокойно, знаейки, че той е с друга, имам позиви за повръщане и диария от целия този стрес, очите ми са подути от безсъние, а сълзи вече не ми останаха да плача и не знам какво още ще преживея. Кълна се, че всичко, което казвам е вярно... Чувствам се като някакво болно и пребито куче - толкова ми е зле. Не знам какво видях в него, но просто се влюбих в него, както никога до сега и започнах да живея с мисълта да бъда с него, а сега плащам със здравето си, за дето е с друга. Не ми казвайте, че може би има друга причина за състоянието ми, защото не е така и няма как да е възможно - всичко това се случва от депресията, в която той ме вкара, защото преди да разбера, че има нова приятелка нищо ми нямаше. Сигурно всички ще ми кажете, че трябва да продължа напред и аз също знам, че е така, знам, че той не ме заслужава... Още преди се опитах да го забравя, но не се получи, въпреки че направих каквото трябваше...просто не искам друг да ме докосва, не искам да си лягам с друг, не мога да си го позволя, просто всички други са ми противни. Не знам какво се случва с мен .... На никой не съм казала това, което в момента споделям тук, не искам да го споделям дори с приятелките ми, защото няма да ме разберат и не искам да ме съжаляват. Никога до сега не съм била толкова зле и не знам дали изобщо има някой, който се е чувствал по този начин... Намразих всичко, дори нямам желание да се грижа за себе си... Как да продължа напред, след като съм в това състояние животът ми не може да бъде нормален ... Не знам какво още да кажа... Всеки път като си кажа, че трябва да откажа от него - тогава сякаш започвам да го искам още по-силно...душата ми плаче, задушавам се от мисълта, че е с друга и не мога да го приема, не мога да приема, че друга открадна мечтите ми.. А най-много ме боли от загубеното време, защото загубих 3 години от живота си, мислейки само за него и надявайки се да бъдем заедно някой ден... Приемала съм факта, че може би няма да бъдем заедно и за мен това не е било кой знае какъв проблем, но когато го видя с друга направо полудявам и не мога да го приема, това ме убива бавно и мъчително... Аз се поболях и физически, и психически заради него и имам чувството, че единствения начин да се оправя е той да се върне при мен - той е виновен за състоянието ми, затова мисля, че само той може да ме изправи на крака и все още тайно се надявам да се върне при мен. Как да се преборя с това? Как ще мога да се доверя на друг? Питам се с какво заслужих това - никога не съм го обидила с нищо, стояла съм на телефона по цели нощи, за да си говорим, когато е бил тъжен съм го изслушвала и съм се опитвала да го успокоя... С какво заслужавам да страдам така сега ? Онази с какво е повече от мен? Надявам се това да е някакво недоразумение и да няма начин той да бъде с нея, защото ако е с нея на връзка от разстояние - тази връзка ще бъде обречена, както казах тя живее на 60 км. от нас, не знам за нея, но той има кола и може да ходи при нея да се виждат, но какво от това - всеки ден ли ще се разкарва и ще бие толкова път заради нея...а аз съм му на 2 крачки... Това не е ли безумно според вас ? Никой не може да го обича като мен и това вече е доказано... Чувствам се обидена, безразлична, забравена, сама на този свят.. За мен няма по-тъжен момент от този ... Идва ми да крещя, да викам, да чупя ... Не знам това докога ще продължава и какво още ще ми се случи, защото не мога да овладея това, което е в мен. Нямам сили да се правя на щастлива, нямам желание за живот, не мога да живея пълноценно по този начин, а той дори си няма на представа как се чувствам ... Гледам снимки на разни мъже и се чудя на кой от тях да изпратя покана, представям си, че уж може да ми се получи с някой от тях, но вътрешно се отвращавам и не мога да си се представя с никой друг. Имам чувството, че вече ще получа някаква паник атака от нерви и стрес, все едно за мен това е краят ... Не ме съветвайте да ходя на психолог или лекар да се лекувам, защото нямам възможност да плащам за консултации, тъй като в момента не работя. Тук съм, защото просто исках да излея мъката се пред някой и се надявам да получа поне малко разбиране... Дори един човек да ме разбере ще ми е достатъчно.. Благодаря !

Коментари

1.   Миличка, разбирам те напълно! Направо, докато четох се стреснах колко прилича на моята история с един подобен мизерник.. Години наред се чувствах смазана и бях в депресия, направо мога да кажа, че го преболедувах, толкова беше зле положението.
Как се оправих ли?! - Осъзнах, че е пълен боклук и аз съм много по-ценен човек от него.
Що се отнася до това мекотело, което ти е отнело девствеността и е изфирясало - пише ти, за да проверява дали още имаш чувства и за да държи интереса ти към него жив, без да има сериозни намерения. Той те пази за резерва. Вижда, че си по-красива от скумриите, с които се хваща и иска да си му под ръка, ако остане на сухо. Чудиш се защо тръгва с грозотии, при положение, че може да е с теб? Защото е комплексар и знае , че за такава жена ще трябва да се старае и да покрива изисквания, а за някакви пачи, които са задръстени като него, те са доволни на всичко. Да, и на мен ми беше трудно да повярвам, че може да има толкова отвратителни и безсърдечни хора, но колкото по-бързо приемеш истината, толкова по-скоро ще се оправиш и ще продължиш напред с момче, което заслужава любовта ти.
Съветът ми е: не прави като мен. Загубих най-хубавите години от живота си и пропилях шансовете си с прекрасни момчета, някои от които бяха влюбени в мен. Един от тях почти ми предложи. Всичко това го пуснах да си отиде с лека ръка, защото бях заслепена от любов по един пълен нещастник. Не прави същата грешка, осъзнай се, знам че е трудно, но ще се справиш, сигурна съм. А онзи просто го блокирай и не му отговаряй никога повече, защото иначе тази мъка няма да спре, докато не те изцеди. Тъкмо, когато надигнеш глава и започнеш да се отърсваш, той ще те подсеща за себе си, без да оправдава очакванията ти. Няма смисъл да страдаш, той знае , че го обичаш, но няма да се промени, защото е садистична гадина и това му служи единствено за четкане на егото. Блокирай го от всякъде, където може да се свърже с теб, а ако го видиш на живо се прави, че не го виждаш. Това е единственият правилен начин да се отнасяш с такава отрепка.
Надявам се да съм ти помогнала.
ж 27

2.   Вземи се осъзнай малко и се стегни. Чувстваш се съсипана ,защото за теб това е най - истинската ти връзка до момента. Намери си хоби или някаква работа ,така че да си заета през повечето време и да не го мислиш. С времето болката ще отмине и ти ще започнеш отначало. Със сигурност този човек не те обича и няма никакви чувства към теб. Просто си му лесно достъпна и затова те търси. Запази достойнството си и горе главата !

P&D

3.   Момиче, пише ти друго момиче на 31 той не те заслужава. Не гледай повече фейсбук, там всичко е фалшиво... аз изтрих моя отдавна. Чай от маточина вечер, валериян на капки във вода разтворен. Напиши му всичко което чувстваш към него и колко си зле, за да ти олекне и после го изгори. Ако имаш смелост му го прати, но не заради него, а за да освободиш емоционално себе си.. А как би се почувствала, ако разбереш че първият ти мъж, , голямата ти любов " е гей. При мен се случи така... Има много по тежки съдби, ами ако беше забременяла и те остави... Огледай се хубаво, може би сега някой страда за теб, толкова силно, колкото ти за този задник. Никога не знаеш какво носи човек в душата си.

4.   Вземи се осъзнай. Чука друга. Блокира всичко около него. Телефони, социални и т. Н. Няма да е с теб. Приеми го. Огледа се. Сигурен съм, че някой друг иска да е с теб. Той не е твоят човек.

6.   Здравей, изживява съм подобно нещо и разбирам.
Когато бях на 18-19 се срещах с мъж 10 г. по-голям. Преживяла съм описаното от теб, той да не иска друго освен секс. А в нашия случай беше дори по-лошо, защото имам гин. заболяване. От това ме боли при секс, особено ако е по-груб секс и той бързо охладня към мен. И аз по същия начин редувах да се срещаме с това да не се, защото се чувствах обидена от отношението му. Накрая се отдръпнах окончателно от него, с надеждата да ме потърси, но естествено не се случи и той даже е женен за друга жена.
Когато разбрах и аз бях на ръба на отчаянието. Подтисната, плачех, не спях и т.н. Пиех ксанакс вечер преди сън.
Идеята ми да ти го пиша е, че когато човек страда му изглежда, че цял живот ще е така, но с времето минава.
Сега около 1 г. и половина по-късно:
Вече не мисля толкова за това разочарование, допада ми друг човек даже. Обърнах мислите си към себе си, към развитие в работата и т.н.
Със сигурност ще се почувстваш по-добре и ще отшуми. Просто трябва да мине време.

7.   Tи сама трябва да се откачиш от този човек. Разбирам, че си разстроена, но девствеността не е най-голямата ценност. По една или друга причина, той не иска да е с теб или да се ангажира със сериозна връзка. Той те търсел за секс, ами , нормално, няма да те търси за сватба, въпреки че ти очакваш точно това. Имам предвид, че всеки има право на избор и своя преценка. Така, че спри да се тръшкаш и започни да правиш неща, които да те върнат в твоя нормален живот. На първо време, осъзнай ситуацията. Второ, спри да го следиш, да му отговарят т. н. Постепенно ще възвърнеш равновесието си. И, още нещо, няма значение кой колко е хубав. а до желание за връзка, химия, нужди в конкретния период.
И, вярвай, че хубавото предстои.

8.   Той лично нищо не ти прави. Звъни ти от време на време за секс и това е, ако стане- стане, като не- здраве да е.
Ти обаче си обсебена от него. Твоето не е любов, а болна обсебеност.
Искаш да го промениш, да се влюби отчаяно в теб, но не защото ти си влюбена, а за да се почувстваш отмъстена ...
За твое добро е да потърсиш добър психоТЕРАПЕВТ!
Има нещо много повече зад тези твои емоции, не са свързани директно с него, не той, а случката с него е само катализатор, но не основна причина за състоянието ти!
Дано ме разбереш правилно, не те критикувам, опитвам се да те насоча към теб за да си помогнеш.
Иначе ще завършил много зле...моля те, потърси помощ!

9.   Пропуснах нещо много важно- не той, а ти си излагаш здравето на риск, с твоята обсесия. Ти чакаш нещо, което няма да получиш от него и циклиш три години. Така ли смяташ да прекараш младостта си? Да се тресеш по някой, който не иска да ти даде връзката, която ти желаеш?
Включи си малко инстинкта за самосъхранение, обичай се, уважава се, забавлявай се .Какво си се забила като пирон в кисело мляко. Ако си поставиш цел, можеш да се измъкнеш от тази несполучлива връзка

10.   Момиче - стегни се! Имай достойнство и уважение първо към себе си! Това "момче" в което си влюбена е боклук!!! Използва те само и единствено за секс - Той не иска да има нищо сериозно с теб! Моя съвет е да го блокираш по всякъкъв възможен начин - телефон, профили в социалните мрежи - изобщо не трябва да се интересуваш как е, какво прави или с коя нова е! Това ще е най-добре за теб. Дай си време и не се хвърляй да търсиш някой, който да замести празнината. Това ти състояние се нарича "несподелена любов" - да кофти е, гадно е, но с времето минава - най-важното е да прекъснеш всякакъв контакт! Кофтито на любовта е, че не пита в кой да се влюбиш, но така да се изтезаваш само не си е работа. Със сигурност ще срещнеш мъж, който да те обича!!!

М.35 г.

15.   Прочетох много внимателно това, което си написала и разбирам гледната ти точка, но има нещо много нездраво в мисленето ти и се прокрадва реакция на глезено момиче, разбери, че той няма да се ожени за теб, дала си си девствеността и точка и за него това не е кюлче със злато, а поредната.... , този човек е в твой интерес да го забравиш блокираш всеки негов номер и акаунт и не поглеждаш повече, разочарована си, малка си, наивна си, за жалост повечето мъже сега се отнасят така, научи се да бъдеш от по-хитрите жени, които да не отдават много-много значение на отношенията си и трупат дивидрнти, те някои имат мъжете си само за касичка, не ти казвам да си това, но личен съвет ти давам затвори душата си и не се саморазрушавай за мъж, не си струва. Разбирам те, изпадала съм в такава депресия в ранната си младост заради мъж, че си докарах хронична болест, разбирам те, но не си струва.

16.   Типичен пример за женска лудост - добри мъже биват жестоко отхвърляни, а жената се е вкопчила в такъв, който не се интересува от нея и не я цени.
Ако имаше недостиг на млади мъже, масово щяхте да си останете сами - такива жени като авторката не заслужавате нормален партньор с поведението и логиката, която демонстрирате.

17.   Има нещо генерално грешно в мисленето ти. Никой не ти е длъжен с нищо, нито да те обича, нито да е гадже с теб, нито да се съобразява с психическите ти проблеми, нито с нищо друго. Ти отказваш да приемеш, че нещата между вас няма да се получат и тропаш с крак като малко дете - не може, искам пък. Разбери, че няма как да промениш някого, нито да го накараш да те обича.
Можеш да промениш единствено себе си и начина, по който гледаш на света. Забрави го, сложи го в графата опит и толкова. Ще знаеш какъв не искаш да бъде следващият.

18.   Мазохизмът на българката няма граници. Какво му е толкова специалното на тоя? Един орган и ужасно отношение. Да не е двойник на някой актьор или манекен? Или типичния Ганьо? Такива драми не си заслужават за никого. Като искаш да си прекараш остатъка от живота във въздишки по някакъв боклук, още гледай с коя е, пък как изглеждала. Отиди наистина на психолог.

19.   след като изписа това поне малко ти е олекнало. недей да психясваш толкова, защото наистина познавам едно момиче дето заради момче стигна до опит за самоубийство и психиатрия. казваш, че нямаш пари все за мента глог и валериан или подобно ще намериш. на психиатър се ходи с направление той може да ти изпише евтин препарат. психиката ти е слаба самият факт че пишеш в този сайт за проблемите ти а не му теглиш една майна. може да опиташ с движение, спорт.

20.   Другите са ти дали добри съвети. Аз съм мъж, но те разбирам, и аз съм се чувствал по подобен начин.
Знам, че е по-лесно да се напише, отколкото да се направи, но - приеми, че има и несподелена любов и за съжаление това е част от живота. Вероятно почти всеки го е изживявал поне веднъж в живота си. Погледни напред, пишеш, че си хубава - спри тия цигари и кафета, няма смисъл да си съсипваш здравето заради някакъв, който не те цени и на 25 вече да изглеждаш като на 35.
В най-краткосрочен план съветът ми е да си намериш нещо, което да те разсейва от тези самонараняващи мисли. Може да е някакъв спорт на открито, който да те зарежда с ендорфин. Щом не работиш, вероятно нямаш и собствени доходи - вземи си едни маратонки или туристически обувки и бягай или се разхождай сред природата, на чист въздух, ако си някъде близо до планина - и на гледки ще се наслаждаваш. Ще видиш как постепенно ще мислиш все по-малко за него и ще си подобриш не само психическото, но и физическото здраве.

21.   Номер 1 съм..
Пропуснах да ти кажа нещо, което мисля, че много ще ти помогне. Когато осъзнах това ми мина: Това дали той те харесва или не, не определя ти какъв човек си. Нито определя характера ти, нито красотата ти, нито дали си харесвана от други мъже, нито колко си умна и т.н. Казвам го, защото много често, когато човек е влюбен, вижда себе си само през призмата на обекта на своите чувства. Това е така, защото той става център на света ти и се виждаш само през неговите очи. Запомни, повтаряй си го всеки ден и си го запиши на видно място, ако трябва: "Ти не си това как той се отнася с теб!".

23.   "Разбира се, че той е виновен за състоянието ми, защото ако той сега беше с мен, а не с нея - сега щях да съм добре. Никога до сега не съм била в такъв шок, никой друг не ми е причинявал такова нещо, никой друг не ме е карал да плача... "
В това ти е проблемът- в грешното ти мислене. И по-горе са ти го написали. За състоянието ти си виновна сама, но е лечимо и поправимо. Лекувай си психиката, вместо да се тръшкаш и да потъваш в депресията. Не той, ти си вредиш сама. Историята ти е банална и се случва на хиляди хора, които са направили грешен избор и не искат да го преодолеят. Нямаш шанс с него, осъзнай го, лекувай се и продължи напред.

24.   Авторке, с риск да ми тежиш на съвестта, ще ти кажа следното: не знам кой от вас двамата е по-странен! Какви са тия танци, дето ги практикувате? Иди ми, дойди ми!

Най-доброто, което мога да ти предложа, е да спреш да се занимаваш с тоя тъпанар и да не се интересуваш с кого ще се събира и с кого няма! Не разбираш ли, че или те ползва за гарантирана секс кукла от плът и кръв, или просто е нещо като Яне Янев, но на стероиди /ако не си го чувала, това е политикът, известен с прякора "Яне така, Яне онака", защото редовно се отмята от думите ти, което дори за политик беше забележимо явление/. Защо, за Бога, ти е тоя, че даже си скапваш здравето за тая отрепка на човешкия род? Влюбена си била - не е любов, а някаква мания! Любовта не вреди така както манията!

Или просто от гледане на сериали си повярвала, че в живота можеш да се разделиш и събереш 500 пъти с някого и накрая да има хепи енд. Това го има само в телевизията, а причината е, че трябва да продължат максимално сериала, за да имат повече епизоди и съответно повече приходи. В животът това ще свърши някой ден, но не с вас двамата заедно. По-вероятно стресът ще те довърши, защото явно на теб ти влияе по-зле, отколкото на "Яне на стероиди". Колкото по-скоро осъзнаеш, че той не ти е нужен, повече време ще имаш да бъдеш щастлива в този живот! Изборът е твой!

25.   Момиче, съдбата ти прави подарък като не позволява да бъдеш с този комплексар. Благодари му, че е спрял да те търси, защото нещо много по-хубаво те очаква. Оценявай се и се уважавай, и изисквай същото от хората до теб.