Въпрос към мъжете относно деликатна тема
Здравейте,

Пише жена на 22, която от скоро има нова половинка, всичко между нас върви перфектно и все още не сме стигали до интимности.

Аз знам, че му е малък, защото една приятелка на моя позната е спала с него и тя и е споделила.

Въпроса ми е как да реагирам когато ми го покаже или стигнем до интимност така, че да се чувства максимално комфортно и добре.

Мислих да му кажа, че на мен ми харесва много и да не коментирам размер.

Може ли някой мъж с по - малък да каже как най - много би му харесало да реагира жената ?

Знам, че това е деликатната тема и искам половинката ми да знае, че нямам абсолютно никакви претенции и капризи относно това.

Благодаря предварително за отговорите!

Коментари

2.   Не съм най-точния човек да коментира по тази тема, защото аз пък съм в другата крайност, но просто не се престаравай с реакциите. Аз ако бях с малък и аверката ми преиграваше и ми казваше колко много й харесва, докато ми се хили със сигурност би ми станало тъпо. Просто си реагирай естествено, усмихни му се палаво и действай. Ако нещо самият той се притеснява и те пита дали не му е малък просто му кажи да не те занимава с глупости и че всичко е ок.

3.   Семеен, и моя е малък. Но жената в началото ме започваше с уста и ми казваше, че това е голямо предимство на малкия пенис.

4.   Защо трябва да му казваш нещо? Не коментираш и си действаш нормално.... След това можеш да му кажеш, че ти е харесало, освен, ако не мислиш друго.

6.   Когато ти го покаже? Смяташ, че се очаква като за първи път предварителен оглед и оценка? Ти ще му покажеш ли твоята да я огледа и оцени по форма, размери на дълбочина, ширина, цвят, прическа?
Така ли вече правите, първо оглед, евентуални записки, сравнения, коментиране на природните дадености и после има "спечелил/а предварителното интервю"?
Ако ти харесва човекът в други аспекти, ако те влече сексуално също, ще разбереш дали ползва пениса си добре чак след употреба.
Ако обаче в характера му има някакъв голям минус, някакви подсказки в поведението му за "показност, матиране на едни важни качества с други по- циркаджийски" като включиш и малкия пенис, което е много комплексиращо за мъжете (те си ги мерят най- вече за престиж между тях си)... отваряй си очите и инстинкта добре преди да оценяваш пениса му ако искаш сериозна връзка.

7.   Сега, знам, че тук ще дойдат великите секс експерти и ще ти кажат да го разкараш, защото той няма да свърши никаква работа с неговият размер. Знай, че секса не е само пенис във вагина. Ако те докарва до оргазъм - какъв е проблема? Има си техники, има си пози.
Ако за теб, любовта е = голям пенис, значи пичагата просто не е за теб.
Имам нагледен пример как човек с не особено голям пенис е спал със сума момичета. Не е милионер, не кара скъпа кола. Просто има подход.

8.   Голям/малък е много относително. На приятелката може да и е малък, на теб да ти пасне точно.

9.   Според мен не прави коментари мъжете с малък размер са наясно с това и ще е нелепо да кажеш “уау колко е голям”

10.   Целувай го, играй си с него, черен действия покажи, че ти харесва ако правиш коментари нека те да са съвсем оскъдни, това ще се хареса на твоя човек с малкия приятел.
Мъж 14см 41г

11.   Ако мъжа е правилния и знае как да го използва изобщо няма смисъл да реагираш по какъвто и да е начин. Иначе е мило, че мислиш за неговия комфорт.

Жена 31

12.   Що за глупости? Ако харесваш човека, влюбена си, искаш го, изобщо няма да ти пука какво е казала някоя си. Ти не си видяла, но вече си предубедена, че и тема пускаш. Човек трябва да е искрен и истински, не да си подготвя реплики и да играе като в театър. Като не знаеш какво да кажеш най-добре е да мълчиш.

14.   Моят е малък. Опитвам се да не го мисля. Според мен просто не го коментирай. Ако сексът ти хареса, направи му комплимент за цялостното представяне и кажи кое наистина ти е харесало. Фалшивите комплименти не работят.

15.   Аз съм с малък, не ми се е случвало да ми правят комплименти за него, но мисля, че много би ми харесало. Имах една случка на младини с една мадама в една дискотека, която като го видя се изсмя и от тогава много внимавам и подбирам на коя го давам.

16.   Зависи как се предостави той в леглото, но не прави излишно комплименти... ще стане неловко

17.   Още не сте правили нищо и вече половинката му викаш!
Иначе аз съм с мъничък и ще ти кажа как да реагираш. Ами просто като го видиш му се усмихни сладко и започни да го лапаш и ще е на седмото небе!

18.   Комплиментът, драги мои, е брат на лъжата. Не вярвайте на всичко, което ви се казва, колкото и да гали слуха и егото ви. Много малко от жените са откровени в думите, но реакциите не винаги могат да се скрият. Макар че имитират и оргазми, ахкат, охкат...

19.   Жена съм. Правила съм прекрасен, супер пълноценен и див секс и то години наред с мъже с така наречения "малък". Имала съм и гаджета с голям. Размерът, разберете, няма значение!. Има значение дали си пасвате с човека душевно и като стил за правене на секс. Но има ли душевно разбирателство и приказката върви ли от самосебе си - сексът е хубав. Ако не се разбираме, ако ще да му е голям, хиперголям или не знам си какъв - сексът не си струва. Абсолютно никога не съм говорила с мъжете за размерите им, защо това не е нещо, което зависи от него. Все едно да си мерим носовете, ушите, пръстите и т.н. Така се е родил човека. И още нещо - жените, които търсят голям, присмиват се на малък и коментират размера извън връзката са подли и с грозни души по принцип. В тях и с голям не трябва да се влиза. Другите жени, които пък смятат, че трябва да е голям, да работел и се представял в леглото ( все едно е на сцена, разбираш ли, или на кастинг) точно нищо не разбират от секс и ми е жал за мъжете с такива жени. Вечно недоволни жени и за нищо не стават всъщност в леглото. Жената трябва да е толкова активна в леглото, колкото и мъжът, а не да блее в тавана и да чака представлението и накрая да дава оценки и ръкопляскания. Трябва да й се прави секс с него, колкото и на него с нея и да си правят каквото си искат. Тъй че - да се коментира размер или да се забелязва размера за мен е точно толкова тъпо, колкото да се коментира или забелязва кой колко коса има на главата си. Правете си секс на воля и това е. Като върви - върви, като не върви - не върви, и причината няма да е от размера.

21.   Моят е среден към малък, но имах една приятелка, която много обичаше да ми повтаря колко голям ми бил. Беше ми доста неловко и дори неприятно. Въобще комплиментите на тема вродени физически дадености лично на мен ми говорят за елементаризъм.

22.   От 2 до 15. Не го мисли толкова, и моята не е само цветя и рози. Знаеш ли колко пъти като се превъзбуда и съм искал момичето да е отгоре или да й го набия в устата или други места докрай директно са ми казвали едно такова студено НЕ и съм губил възбудата? Една даже ми се караше без да се преструва.

23.   Кажи му, че секса много ти е харесал, но не коментирай размера :)
Жена48

24.   Не ставай по глупава от коментиращите.
Нищо не му казвай. Пък и на кого ще го кажеш? Ти си мъж, имаш комплекс за малка пишка и търсиш успокоение.
Ако наистина си жена, значи си си доста глупава. Малък или голям хуй, ако върши работа, къде е проблема и защо трябва да се дискутира? Виж МАЛКИЯ, по- добре хвани някое маце и го наеби, ако е доволна, ще ти се повдигне самочувствието, ако не е, жалко за теб!
Ан

25.   Моя мъж е с малък, разбирам те и аз преди време се чудих как да реагирам на това недуразомение в гащите му така, че да го спечеля и да е мой.
Какво направих аз : постоянно го надъхвах колко много ми харесва, колко е секси, колко добре го усещам и той така се отпусна и ни беше хубаво знаедно.
Това е моя опит. Жена 33г

26.   Целувай, пипай, прави комплименти, няма да сбъркаш
мъж 52

27.   Какво за вас жените значи малък ?
мъж 28

28.   Моят е малък и крив на всичко отгоре. Бил съм с десетки момичета/жени и винаги са ме търсили отново и никоя не ми се е подигравала. Явно няма проблем с това нещо.

29.   Моя е 13см имал съм връзка и секс с 6 жени никоя не ми е казвала, че ми е малък. Три от тях ми дадоха и в задния двор и ме чакаха с желание за секс. Съпругата ми е имала връзка с мъже с по големи от моя но казва, че моя и е точен а с по голям и е некомфортно а даже и болезнено пък камоли до му даде в задния двор.
Както има големи пениси така има и широки и дълбоки вагини. Въпрос на напасване и любовна игра.

30.   До пичовете с "късите бази". Знаете ли кое е най- хубавото? Че ще ви рипа и на 60 години и няма да ви влияе високото кръвно. По- лесно и по- често ще го втвърдявате, а жената до вас и на 55 ще ви държи за ръката и гледа в очите! Пожелавам на всички сексуално дълголетие. И помнете- голям и мек работа не върши.

31.   Както и по-горе казаха - не коментирай. Дори не знам защо ТЕБ те притеснява това.
Като се стигне до секс, просто прави каквото си правиш обикновено - играй си, целувай, лапай, накрая си го шмугни. Нищо повече или по-малко от обикновено.
И помни - независимо какво ти се иска да кажеш по въпроса, той няма НИЩО което да направи, за да промени нещата. Единствено ти имаш контрол върху това какво ще кажеш (нищо е най-доброто! ).

32.   Моята първа приятелка, като ме видя първия път се опита да каже нещо от сорта - О, колко е голям! А той не е. Като го хване е малко по-голям от ръката й (не беше от жените с най-малки ръце, но все пак).
Та като ми каза това, си казах - "тая пък какво иска да каже сега.... ". И направо й казах да не ми говори глупости и приключихме темата.