Изневерявали ли сте сега или в миналото?
Изневерявали ли сте някога, сега или преди?
Поради какви причини?
Хващали ли са ви в крачка, сега до каде стигнаха отношенията ви, нов живот или същата кочина?
Хайде моралистите да се въздържат от осъдителни коментари, никой не знае другия на какъв огън се пържи за да потърси нещо различно.
Коментарите са анонимни, който желае нека сподели.

Коментари

1.   Не, но ако ми се удаде възможност, то има голям шанс да го направя. Жена ми изобщо не я вълнувам. Опитвал съм да ѝ помагам, да я оставя колкото ѝ е нужно, ултиматуми да поставям, да я предразполагам и всичките останали глупости, които всеки ще ти каже, но не става. Ако не бяхме с дете, щях да я разкарам, но нещата са по-сложни. Винаги съм харесвал и други жени и съм имал нагон, но никога не съм си позволявал да правя нещо с тях, а съм се въздържал, защото така е редно. Само че отсреща не получавам нищо. Заедно сме над 10 години и сме между 30 и 40. И детето ни не е много малко, ходи на училище, ако някой ще се хване за това. Нито имаме сериозни финансови проблеми. Живеем до заплата, но си имаме жилище, кола, нямаме кредити и т. н.

2.   Не, не съм изневерявала. Не мога да увъртам, да шикалкавя, да лъжа, нито да правя секс без да има химия, колкото и да ме е блъснал хормона и дори сексът да е бил твърде разреден. Много, много рядко се случва да сметна, че един мъж е привлекателен за мен като излъчване. Обожатели никога не са ми липсвали и дори да е имало и немалко сред тях, които другите жени са определяли като красавец или голям чаровник, мен не са ме привличали. Всичко е въпрос на характер. Предпочитам да скъсам и да започна на чисто Може би губя от подобно поведение, но при никакви обстоятелства изневерите не са за мен.
Мъж по-глупав от мен е категорично непривлекателен.

3.   Имала съм 3, 4 връзки. Изневерявала съм във всички. В две от тях бях жертва на психически и физически тормоз, а когато се появи мъж, който се държи добре и ти дава това, което ти липсва... В последната изневерих от болка и момент на ярост, гледайки как половинката ми се сваля пред очите ми с друга, тогава си казах "ще ти покажа и ще ти го върна". Всеки един от партньорите ми обаче знае за изневерите, изговорени са, не съм крила или лъгала, имала съм честта да си призная и да обоснова постъпката си. Никога не бих изневерила защото този има по-големи мускули, другия има по-хубава кола, а третия пък има собствено жилище примерно. Далеч постъпките ми не са свързани с материалното, а точно обратното.

-Ж., 24г.

4.   На 58г мъж. Изневерих и то на два пъти преди 25г просто от любопитство първият път а вторият бях изкушен от една жена10г. по малка от мен съблазън свира секс продължило 2-3 г с прекъсване.
Жена ми научи преди 5г бях се почерпил и не знам как излезна от устата ми. Беше много любопитна и ядосана. Сгреших, че и казах подробности сега съжалявам но вече е късно.
Тя ми сподели, че подозирал и била почти сигурна, че съм и изневерил но заради детето си мълчала.
Не се разведохме бяха минали много години.
Аз също през годините подозирах, че тя е научила и почти бях сигурен, че и тя ми е изневерила.
Преди 2г бяхме двамата на море и както си лежахме на плажа темата отново назрява и жена ми се реши и ми каза, че и тя не е по долу от мен и изплю камъчето.
Имала е три изневери и две от тях са с мъже които познавам и съм имал отношение с тях.
Стана ми гадно но нали и моя гъз беше оцапан. Каза ми, че го е направила за отмъщение и, че с никой от тримата не е имала удоволствие от секса.
След като научих скъсах отношение с двамата подледци гледали ме в очите и чували зад гърба ми.
Може да кажете, че сме мазохисти но има грешка има и прошка, не сме разведени детето ни се ожени, имаме внуче.
Все още правим секс искрата между нас още я има. От време на време се посчепкваме но какво да се прави.
ЖИВОТА Е ПИСАНЕ БЕЗ ГУМА ЗА ТРИЕНЕ.

5.   Изневерявал съм на жена ми няколко пъти, преди да се разведем.

Причината беше липсата на каквато и да било интимност. Опитвах всичко, което знам и което четох в интернет. Не, не и не.

В началото си помислих "Ок, тя току-що (образно) избута дете от вагината си. Ще го карам ръчната". После след второто пак. След второто - тотална незаинтересованост.

Не, не са ме хващали и тя не знаеше за изневерите. Съжалявам ли? Като че ли не. В момента си имам приятелка, която обожава децата ми, а и те много я харесват.

С бившата ми се разведахме по нормално му и не комуникираме, освен ако не става въпрос за децата.

6.   В миналото да, бях прекратил връзката си с конкретното момиче, но не беше официално, въпреки че не правих секс с нея, нито се виждахме, се води изневяра.

7.   Изневерявала съм в почти всичките си връзки, не са били паралелни връзки, а просто инцидентни случаи, не са ме хващали, предполагам, че и на мен не са ми били верни. Само за един знам със сигурност, защото ми сподели след като се бяхме разделили. Изключително обаче съжалявам за последната си изневяра защото беше с чувства с един мъж, който беше голямата ми любов, но пътищата ни се бяха разделили. Мислих, че този път ще е по-осъзнато, след натрупан житейски опит и години, но уви се получи горе-долу същото и аз се оттеглих, защото не се държа коректно, той на акъл явно си беше останал на тогавашните години, даже и по-зле, освен това и имаше засечки в секса. С две думи - излишно се натоварих с отрицателни емоции.

8.   Сайта уж се нарича сподели, а постоянно изкачат анкети като сегашната тема. Според мен подобни неща трябва да спрат да бъдат одобрявани.

А всеки път като прочета квалификацията "моралист" ме напушва на смях как човек без всякакви ценности отвъд оная си работа, се опитва да обиди тези които имат стандарт на поведение.

9.   Имал съм много поводи, непрекъснато контактувам с жени от всякакви народности, раси и на всякаква възраст. Опитвали са се да ме свалят много пъти. Женен съм отдавна и не съм изневерявал на жена си. Не намирам смисъл. Няма какво повече да получа от това, което си получавам и така вкъщи.

10.   След като научих, че жена ми ми изневерява с някакво келеме от нейната работа, което беше 6-7 години по - голямо от децата ни, реших, че това няма да остане така. Хайде, в сайт за запознанства. Намерих си едно мадамче, леко пухкавичка, но голяма чаровница. Страхотен секс. Тя си ми е любовница от 3 години вече.

С жена ми все още сме "женени" на хартия (макар тя да продължава да курвее) само, защото децата ни след 1 година завършват. Тогава ще ѝ бия дузпата и ще си взема тази пухкавелка.

11.   До 3. Сега си само на 24 и вече изневеряваш активно. Не искам да си мисля до 45 години колко "обосновани" изневери ще имаш, я за "отмъщение", я за "липсва на добро поведение към теб" и какво ли още не.... Не си за семейство...

12.   Не знам защо питаш, не съм.
Била съм само с двама.
Изглеждам много добре, но не съм много отворена и комуникативна и даже се чудя другите как го правят, особено като са във връзка, как са толкова отворени за такава комуникация, как им се получава.
Не търся други, макар че мъжа ми не е от най-сексуалните мъже.

13.   Изневерявал съм на бившата ми поне четири пъти. Не съжалявам.

14.   Да. Изневерявала съм.
Но пътищата ни се разделиха от само себе си.
Сега съм на път да го направя отново с друг човек.
Когато за партньора ти семейния живот се свежда до ниво чисти битовизми, обикновено се случва така.

15.   Изневерявала съм. За какво - не знам. Била съм и с женени. Хората сме гнусни.

18.   Ако приемем онанирането за изневяра. Значи всеки ден изневерявам. Жената не иска да ме задоволи. Мъж на 48г

19.   До 14 и 15. Защо въобще сте създавали семейства?

20.   Не съм изневерявала инцидентно във връзка и да си имам любовник, но на 17-18г. последна година в гимназията, преди да ме подхване живота, умишлено исках да бъда в паралелна връзка, ей така за забавление и адреналин. Имах 3 гаджета, които не знаеха един за друг и се зарибявах с четвърти. Водех си като график с кого кога ще се виждам. Пуберска история.
Със сегашния ми приятел съм от 4 години и съм му на 100% вярна. Нямам интерес дори и да заглеждам някого.
Ж23

21.   Не, не съм изневерявала, въпреки, че съм била във връзки, в които системно съм била лишавана от интимност и грижа.
Работих върху себе си и създадох успешна връзка, която ме удовлетворява, с подходящ човек.
Това бих посъветвала и другите - изневярата не може да компенсира системната липса на интимност и подкрепа между партньрите.

22.   Към #2:

Впечатлен съм от коментара. Доста рядко се среща някой/я да каже нещо по повод интелектуалното ниво на противоположния пол. Обикновено хората са първосигнални и каквато опаковка види и хареса се лепи за нея, а после си скубе косите.

23.   Благодаря ти номер 22!
Номер 2

24.   Нека първо уточним какво е значението на думата ИЗНЕВЯРА.
Ако имаш общо с някого (общи планове, бъдеще, деца, семейство и др. ) и в един момент го зарежеш, това си е изневяра.
Но когато имаш някакво желание и го споделиш с ангажимента си, и той е на твоето мнение, това вече не е изневяра.
Глупаво е да се вярва в утопични обещания! Когато тръгнахме да се венчаем с моят съпруг, доста преди това си споделяхме вижданията по този въпрос. И двамата бяхме на мнение, че един ден, ще настъпи рутинност, която ще ни създаде проблеми. Също така живота понякога ни сервира и доста по- неприятни проблеми, като заболявания. При такива ситуации, ако не желаем да съсипваме живота на човека когото обичаме има два изхода- да се разделим или да му дадем възможност да запълни липсата. Ако искаме да си запазим семейството е нормално да приемем второто. От лични наблюдения, констатирах, че поради настъпила рутинност между родителите ми, те почнаха да си правят SUING-арски изпълнения с други семейства. Така си останаха винаги обвързани един към друг, активни един към друг и най- вече доволни от себе си и живота. Наблюдавах и други, които просто в подобна ситуация се ревнуваха, нападаха и губеха семействата си. Като след време съжаляваха за проявеното си его и загубата. Така че говорейки за изневяра, нека първо си дадем сметка, какво точно имаме предвид. Освен това хомосапиенс е единственото същество с разум и съзнание, което е генетично предразположено към полигамия.

25.   19, 14 съм.
Сега ще ти кажа една причина защо.
От доста време мечтая за нещо, материално нещо е, което не струва много пари, но ми е огромна мечта. Няколко пъти ей така, случайно, подхвърлях по време на вечеря колко много искам да имам еди-какво си. Оказа се, че нито веднъж не съм била чута. Аз много рядко искам материални неща. Изключително рядко и обикновено каквото поискам се го купувам сама. И така - 10 години.
Скоро ще го имам въпросното нещо, след като буквално си го изпросих.
Той не се сещал за такива неща, не му идвали въобще на акъла.
А да бърка в хладилника се сеща. И да търси прани дрехи също се сеща.
Но дали аз искам нещо и какво искам - няма никакво значение.
Всъщност го убедих да ми купи въпросното нещо, след като му казах, че аз ще го имам един ден това нещо и когато вече го имам, това ще значи, че съм намерила кой да ми го купи.
Въпросът не опира в нещото. Въпросът опира в отношението към човека до теб. Или липсата на такова.

26.   Аз не съм никога, мъж на 30 съм, обаче на мен са ми и е много гадно, за това не съм го правил и не мисля да го правя.
Лично за мен изневярата е предателство и съмнение в избора ти, аз никога не се съмнявам в себе си - ако съм избрал дадена жена, то тя е най-красивата, най-готината, най-умната, за какво да се заглеждам дори по други. Давам винаги като пример ако карам ферари, няма да се заглеждам по бмв-та или тойоти, нали така? Всяка жена, с която съм бил е била ферари. Както и не разбирам тези, които си държат някакви резервни варианти, пишат си с други и се оплитат в някакви лъжи, за мен гъзар е не тоя, който има 5 голфа, а тоя който има 1 ферари ;)
Просто така го разбирам и винаги съм държал на този принцип, дори и сега излизам с една жена, още в първите дни когато реших, че искам точно нея казах директно на една бивша приятелка, с която имахме някакъв такъв неангажиращ контакт, защото бяхме свободни, че съм до тук и да не ми пише, а можеше да си ми остане някакъв резервен вариант или да си продължаваме тайно.

27.   Аз не съм но са ми изневерявали. Ако свирките се броят за изневяра, според приятелката ми не било изневяра а само духане! Простих и все пак!

28.   Да, изневервам на съпругата ми с една комшийка, с която бяха приятелки. Съпругата ми е страхотен човек и страхотна домакиня и майка и поради това много ми е кофти. Но... но при положение, че сме много заможни никога не си купи някакви хубави и скъпи дрехи, никога не си купи хубаво и секси бельо, веднъж в годината се обува на токчета, никога не си направи прическа. Когато правехме секс просто ляга и това е. Толкова много исках да ме докосне, да се целуваме докато го правим, да облече някакво секси бельо, да ме съблазни... Исках и да е жизнена, не вечно уморена и депресирана от нещо. Имаме пари, но все се притеснява за някакви финансови проблеми и за някакви битовизми. Преди време почина баща. Ами тя тъгува две години. Влизам и в положението, но две години тя не ме виждаше, че съществувам. И накрая не издържах и започнах да и изневрявам с една нейна приятелка(вече бивша).
Когато съпругата ми разбра пак се започнаха депресиите. По дяволите, нормалните жени правят скандали, вземат къщите на мъжете си и ги оставт без нищо, отмъщават им като им изневеряват и те, напускат ги. Моята седи, плаче и чака да ми омръзне. Къса ми се сърцето като я гледам. Но пък другата е слаба, руса, жизнена и с нея сексът е направо космически. И не е само секса. Можем да си говорим по телефона с часове. По принцип имаме доста различни интереси, но и на двамта ни се живее и това ни свързва. От друга страна много ми е тъжно за моята съпруга и много я обичам. Но в крайна сметка обичам и себе си. И все пак ми е тъпо да градя щастието си върху нещастието на друг човек. Лично аз не зная какда постъпя. Искам да се разведа, но като зная колко ще страда съпругата ми, много ми е жал за нея. Ама като зная каква енргия и жажда за живот ми дава другата...

29.   Аз веднъж се ядосах на жена ми, заради глупост. Исках да ми направи свирка, но бяхме в компания с още две семейства. Тя понечи пред тях да ми го лапне и аз се ядосах. Нали съм МЪЖ възпитан с морал и ценностна система... (ако беше любовницата ми, щя да я оставя да го направи, но това бе жена ми). Тя се ядоса и попита:
- Какво ти става, нали искаш фелацио?
- Та пред тях ли?
- Че какво от това, нали си ми съпруг?
- Ще си поискат и те, ще стане кофти.
- Кое му е кофтито, нали си имат жени? Аз така демонстрирам, че имам чувства към теб и другите не ме интересуват. Пък и да си поискат, какво?
Така се ядосах, че изкрещях с все сила:
- Какво, какво, ще им духаш на всички.
Този път тя побесня и издума:
- Ако трябва да доказвам, че за теб съм готова на всичко, ще го направя!
Нали съм си опак ѝ казах:
- Хайде да те видим, почвай от него(посочих един)после и на мен.
Явно беше по бясна от мен и направо сграби единия приятел и почна да му вади хуя, на всичкото отгоре и жена му взе да ѝ помага. Онзи гледаше като изумен и докато се усети, хуя му се оказа в устата на жена ми. В този момент изпитах истинска злобна радост, че и е в устата. Но когато сграбчи втория, щях да скоча и да я цапна. Да ама жената на онзи ме хвана и каза:
- Сега е мой ред, вади го. Взе да ми сваля ципа на дънките и хуят ми скочи.
Всичко свърши до момента в който едната мацка, от гостенките не каза:
- Кой ще ме ебе, искам хуй!
И тогава лудата ми жена се обади:
- Майстора, дето много ги разбира тези неща. - сочейки ме.
Нападнаха ме всички, развикаха се, хайде давай, начуй ѝ го. Изпаднах в най- глупавата ситуация. Задърпаха ме трите жени, съпротивлявах се, но накрая се оказах без гащи. Приятелите ми се смееха и почнаха дори всички да ми се подиграват. Изведнъж всички утихнаха, жената на моят приятел беше успяла да ми седна на хуя. Тогава ми стана ясно, че аз съм просто един несретник с голямо его, който се смята за супер мъж. Всички те бяха естествени, съвременни, разкрепостени без задръжки и скрупули.
Така ме смачкаха, но качествено. Наебах и двете приятелки, после и жена ми. Когато останахме сами в леглото я попитах:
- Ти какво прави през цялото време, злорадстваше?
- В началото не, но после много се ядосах на тъпотиите ти за морал. Ти стана причина за всичко с твоите морални тъпизми. Но поне не ме изложи като мъж. И двете останаха много доволни от теб. Ако искаш да си добре приет от хората, не се прави на света вода ненапита, бъди това, което си. Сега ако искаш, ще си събера багажа и децата и си хващам пътя.
- Ама аз...
- Какво ти? Питаш ме какво съм правила, докато ти ебеше. Ами ебаха ме и мен.
Честно казано не ѝ повярвах Но всъщност през цялото време виждах всичко което става, но не го осъзнавах. Едва сега се замислих и си дадох сметка, че всичко е истина. Почти три месеца се мъчих с мисълта- а ми сега на къде. Докато не ни поканиха в единия приятел на годишнината им. Отидох със свито сърце, подсъзнанието ми все ме измъчваше, дали ще мога пак да ги еба. Констатирах, че вътрешно го желая и ми харесва. В разгара на вечерта попитах аудиторията:
- На някои духа ли му се?
Последва единен отговор:
- Да!
Но последва и друг от жена ми:
- Става, но ако ни задоволите, както ни се полага.
От годишнина се превърна в оргия между четири семейства.
Все пак с времето се убедих, че обичам наистина силно жена си и тя мен. Изненадващо и за двама ни станахме още по- близки и луди в секса. За нас това което правим, не е изневяра. Просто начин за забавление и повишаване на либидото ни един към друг.

30.   №28 в доста кофти ситуация си. Ако наистина не искаш да градиш върху нещастието на съпругата си, защо не се опиташ да ѝ помогнеш.

Очеивдно е че има психически проблеми, говори с нея, заведи я на терапевт или пък в краен случай на психиатър. Опитай се да ѝ вдъхнеш малко живот - разходки, пътувания, ресторант алабала. Докато я оставяш сама вкъщи, депресията ѝ няма да се разреши от самосебе си.
Много често това е болестно и хронично състояние което изисква усилия за да се превъзмогне. Иначе най-лесно е да отидеш да опънеш комшийката и да си вееш байрака.

31.   29, има раздел за измислени истории.

32.   Номер 28, като си толкова заможен, защо не заведе жена си на шопинг и ти да й избереш дрехи, защо не я заведе в магазин за бельо, защо не й каза, ето с това искам да те видя облечена довечера. Защо не настояваше да ходи на фризьор?
Да говориш с партньора си и да се грижиш за него по-трудно ли е, отколкото да изневериш?
От твоята история ми се догади.
Много искам да се запозная с жена ти и да я отърва от теб.

33.   Номер 32, дали не съм я водил на почивки? Само четири пъти преди ковида на море в Монте Карло. На море, не на екслурзия. В хубав хотел, с вечерите в романтични ресторантчета, с разходките до Ница... Италия сме я обиколили цялата. Само Чинкуе Тере ни остана, но и това беше в проект. Пусти ковид ни спря. Гърция ми е като кварталното барче. Тя просто предпочита нещо мизерно на шибано място. За всяко нещо трябва да я убеждавам и ми писна. Дали не съм я водил на шопинг? Тя просто не иска да си купи нищо. Най-много да купи нещо на децата и да ми каже че съм прахосника ако аз си купя нещо. При последното ни ходене на мол и дадох една солидна пачка и я оставих да си пазарува сама. След два часа се срещнахаме и аз носех няколко плика с дрехи за мен, а тя си беше купила само един шал. Не искала да харчи пари и аз пак съм виновен и лош, защото съм си купил пет ризи и други работи. Нищо не и трябвало. Тогава нямах любовница. Трябваше ми месец да я убеждавам, да си смени телефона с последен модал Айфон, тогава 12 про макс. Накрая склони на чиста 12-ка. Не мога да я разбера. Аз вземам петцифрена заплата, а тя се притеснява, че имаме 200 кинта ток. В нейното съзнание парите трбва да се дават на децата, а ние да живеем скромно и в името на децата. Не че синът ми не е програмист и не изкарва космическа заплата. И дъщерята като студентка не съм я оставил. Просто си е такъв характер. На фризьор да съм я водел. Защо, тя не знае ли че трябва да изглежда добре? На нея не и пука и аз как изглеждам. Бях се запуснал и бях си пуснал брада и изглеждах като талибанин. Всичките и приятелки започнаха да ми правят забележка, тя нито един път не ми каза нищо. Да, минавали сме покрай магазини на Триумф и разни подобни за бельо и тя дори не иска да влезе в тях. И накрая секс само когато сме на почивка, веднага след баня и да не сме уморени. Демек няколко пъти на година. В класическата. Аз и на това се радвах и имах само едно желание за по-така и то беше веднъж да е с обувки с токчета в леглото. Не ми се случи. И така последните десет, може би 15 години. Не че не съм имал възможности, но като цяло съм добър човек или поне се имам за такъв. Нейните приятелки са ме опипавлали под масата. Сестра и ми се е сваляла. За колежки изобщо не говоря, там е лудница. Винаги е леко сърдита за нещо. Не съм си измил чашата от кафе, влязъл съм с мръсни обувки на килима, закъснял съм малко, защото съм пил кафе с приятели, не знам си какво. И се кълне, че само мен обича. Вярвам и защото и аз я обичам много, но обичам себе си повече. Никой не знае как се живее с такъв човек. Сигурно съм допуснал много грешки, но затова са разговорите. Обикновенно ако започна някакъв сериозен рзговор по темата ми се казва че съм откачил а през останалото време ми се отговаря вяло често само с да или не.

34.   №33 като си видял че има такъв проблем, защо не я заведе на терапевт в крайна сметка? Обичта се демонстрира като помагаш на човека до себе си, дори в голяма трудност. Ако тя не възприема какво е необходимо за връзката ви - и за това са измислили терапия за двойки.

Очевидно че е забила в битовизмите и това ѝ пречи, и същевременно това може да е симптом на депресията. Едното подрхранва другото и така няма как да се оправи без външна намеса. Да не споменавам другите неща - като си видял приятелките ѝ и сестра ѝ какви са, мислиш ли че се отнасят с нея.

Ако пък не вярваш че държи на теб - ами разведи се и прави каквото искаш. Това или ще я събуди от летаргията или няма да има ефект. Но поне няма да оставяте кофти пример за децата си, защото те от вас възприемат какво е нормална връзка. Такива бракове ли искаш да имат и те?

35.   Номер 28, 33, жена ти страда от депресия. Тя работи ли? Има ли някакво хоби? Спортува ли? Някои хора мечтаят за скромна жена, а ти се оплакваш... Това, че те обвинява за разни неща и че ти прави забележки, е знак за много по-сериозен проблем. Ти търсиш оправдание, че си й изневерил, за да успокоиш съвестта си. Но донякъде си бил в нужда. Обаче не разбирам защо точно с нейна позната! Проблемът ти е, че рядко правите секс. Ако тя не иска да говорите открито, трябва да я предразположиш. Не директно да я питаш защо не иска, а да говориш за вашата любов. Ако тя още съществува... Ако не, бъди честен и поне спри да я нараняваш. Естествено, по написаното от мен, се подразбира, че съм жена. Аз пък правя всичко възможно, за да поддържам огъня между мен и мъжа ми. Скоро ме помоли да поръчам еротично облекло или по-скоро аксесоар от синджири и кожа.. Същата вечер го поръчах и имахме страхотен секс. Искаше да ме снима и като замина по работа каза, че е гледал снимката ми. На мен ми беше леко странно да се обличам така, но ако това разпалва фантазиите му и носи свеж въздух в отношенията ни, защо пък не? Като го питах не е ли много скъпо 30 евро, той каза, че тази инвестиция е важна за семейното щастие. Можеш и ти така да кажеш на жена си. Настоявай, според мен ще ѝ хареса. Подари ѝ цветя, или една роза. Изненада я, ако я обичаш де....

36.   До 35. От нищо не страда. Несъвместимост на характерите.

39.   Не съм изневерявала, мъжът, с който живея ми изневеряваше и научих случайно, тъй като на въпросната проститутка й трябвали пари и наруши правилото да не търси първа и го потърси буквално докато лежахме един до друг по Вайбър. Излъга мен и всичко живо, защото исках да го изгоня, че е станало недоразумение. Не го изгоних, но изпаднах в страшна депресия и шок. Престанах да се храня, да се усмихвам, депресанти, лекари и всичко подобно. Висока и руса съм, със сини очи, слаба и бяла, приличам на рускините, които като външен вид много български мъже харесват, ако исках можех веднага да му изневеря, но гледах да залепя счупените парчета и да си гледам детето. Да, през бременността ми ми беше забранен от лекарите секса, но ако ме е обичал, да ме е изчакал. На мен не ми е проблем да съм без секс и година и половина, ако обичам някой. В къщи все разправя, че няма пари, ако отидем на почивка за три дни всеки плаща своето, настроил е роднините си против мен и при редките ни срещи майка му се заяжда с мен, сестра му без един разговор ме е блокирала в социалните мрежи, живеем с него и детето в мое жилище. За нас пари няма, вероятно има за проститутките.

40.   На мен никога не са ми ( или поне до колкото ми е известно :) ), аз във връзка също не съм. Наскоро ми се случи да се целувам с мъж, въпреки че съм наясно с факта, че си има приятелка. Аз дори и целувката намирам за изневяра и въпреки, че съм против тези неща, така си случи и от страна на морална гледка точка - не е редно и правилно, поставяйки се на мястото на момичето бих си чувствала ужасно. Но на моето си място в тази позиция, докато бях изключила тотално за факта, че е зает си чувствах супер. Просто за първи път последвах емоциите си и желанието си, а не разума. Той не се вълна от приятелката си за жалост, но тя ще разбере някой ден. По-добре да намери човек, който ще я оценява и уважава.

41.   Изневерих на приятеля ми с бившия ми, който ме беше изоставил заради неговата бивша. В последствие те скъсаха и отново се лепна за мен, в продължение на 5 години ме гонеше, както и аз правих някакви неща, но най-накрая се видяхме. Няколко пъти. Въпреки че той е сгоден, а аз съм във връзка от почти 6 години това между нас все още продължава до някаква степен. Мисля че никога няма и да спре. Все пак той ми е в живота много преди настоящия ми приятел, не ме оправдава това, но не съм изневерила с бай Пешо, а с мъж, към когото наистина имам нещо силно, просто вече няма как да сме заедно. Сгоден е, а и е по-голям.

43.   Ако да ме еб'т пред мъж ми и той да е'е пред мен е изневяра. значи изневерявам.
Но това е за тъпунгелите. Никога няма да зарежа съпругът си за един кур! И съм убедена, че и той не би го направил. Все пак нашите планове се развиват, така както сме го мислели. Децата ни се развиват и учат добре, ние сме доволни от живота си и един от друг. На дали бих намерила друг такъв съпруг, които да ми отговаря на акъла. Пък и го обичам много, заслужава си го!
A

44.   В миналото, да, по сексуални причини. С първият ми любовник открих аналния секс, например.

45.   Да. Аз съм мъж на 32. При почти всичките ми връзки съм изневерявал. При предпоследната ми връзка изневерих с 8 различни. Сега съм във връзка и изневерих с 2 различни. Но скоро тази връзка ще приключи, така че ще съм свободен електрон и ще си го развявам на воля.

46.   До 41. Тогава защо ще се омъжваш бе жена? Знаеш, че животът ти ще бъде подчинен на изневярата, съзнателно се вкарват в това. Знаеш, че бившият ти приятел и настоящ любовник ще се жени и няма да се разведе заради тебе!
От кого ще родиш деца от сегашния ти приятел или бивш приятел - настоящ любовник? Твоето бъдеще е обречено рано или късно все някой ще разбере - дали бъдещият ти съпруг или съпругата на любовника ти няма значение, жалко за децата....

47.   Да, изневерих веднъж на гаджето си с една моя колежка. Имахме състезание по бягане и тя изобщо не ме подкрепи, даже и успех не ми пожела. Изхода е, че изневярата се е случила заради лошото й отношение към мен, но не съжалявам за изневярата. Въпреки, че се познавам с нея от 6 години а сме заедно от 8 месеца. Както и да е тя прости изневярата, но сега продължава да не пише, защото смята, че няма време за мен. Все се оправдава, че не се чувства добре. Прав си бях за изневярата

48.   До номер 46 от 41 - Човече, какви деца, какви 5 лева, хаха. Аз съм на 21 години още, студентка съм и никъде не съм казала че ще се омъжваме с настоящия ми приятел. А колкото до бившия ми - нека си е щастлив с половинката си и аз съм с моята, така се случиха нещата между нас просто. Няма как да сме заедно. Всеки търси щастието си другаде. Животът е пред мен и нищо не е обречено за мен.

49.   До 48. Тежко и горко на бъдещия ти мъж с такава жена като тебе. Какво щастие? Та вие отсега мамите половинките си, какво остава за в бъдеще

50.   От 16 години си имам 3 приятелки, които си чукам. За тези години имах 2 брака и деца. Две от приятелките също семейство и деца. Това не го считам за изневяра, защото тях си ги чуках още преди да срещна бъдещите си съпруги. Те даже са ми повече съпруги от формалните съпруги. Ето така мисля аз.
М45

51.   До номер 49, спокойно, ти за моето щастие не се притеснявай, хахаха, гледай себе си. ;*

52.   Да, и съжалявам още за тази тъпотия. Беше много отдавна, на удобно място се засякох със старо гадже, а със жената бяхме нещо сърдити. Не знам как се случи, но пламъка бързо се разпали и долната глава надделя и умопомрачи горната. Направихме го и сега съжалявам, чувствам се гузен пред жена си и децата си. Разбирам онези, които живеят със сприхави жени и такива които се държат като дърво в леглото, правят се на светици и са свенливи, не искат дори с ръка да докоснат пениса на мъжа, а камо ли за нещо по разкрепостено. Тогава може и да се изкуши мъжът и да опита нещо по приятно, но ако всичко си го получава в къщи, да изневеряват е много тъпо, не съм виждал жена с напречна вулва, все еднакви дупки са, по нищо не се отличават от тези на жените ни. Ако с любов сте направили семейство, изневярата е много отвратително нещо, тя е предаделство, за което на фронта разстрелват. Даже и да ви простят, собствената съвест вечно ще ви гризе, а ако нямате такава, по добре не правете семейства и деца.

53.   Не се напрягайте толкова и избягвайте тестовете за бащинство. В този открит и забързан свят някой решения се взимат от компромис или благородно, а крайния резултат е радост в семейството и фамилията. Няма да конкретизирам но и тази възможност я има в зара. Не знам дали е изневяра или е целенасочен акт от едната страна, а от другата пасивно одобрение. Така, че "по- изи" в дамгосването!