Каза ми, че е порноактьор
Здравейте,

От известно време се виждам с един мъж. Мога да го опиша като мократа мечта на всяка жена - красив, уникално секси и надарен. Наскоро правихме секс за първи път. Беше малко като на филмите в стил 50 нюанса. Хем е страстен и груб, хем романтичен.

След секса остана да спи при мен и цяла нощ ме прегръща. Държи се много мило и романтично. Аз едвам заспах, защото живея сама и не съм свикнала да спя с мъж, особено ако сме прегърнати. На сутринта ми сподели, че е участвал в порнофилми и скоро пак ще снима такъв. Тва изобщо не го очаквах. Малко бях шокирана.

Предполагам, че за такива мъже сексът не само че е за спорта, ами за нищо го нямат. Той обаче се държи по-скоро любовно, отколкото като мъж, който иска само секс.

Не мисля, че мъж, който не те харесва много, ще остане да спи при теб и ще се държи толкова романтично.
Някакви съвети?

Коментари

1.   Днес срещнах един мармот, който завиваше шоколад в станиол.

2.   Ти сега хвалиш ли се или се оплакваш?
Актьорството във филми за възрастни все пак е работа и трябва да се прави разлика между правенето на любов/секс с половинката и снимането на филм. В интервюта порно актриси и актьори са споделяли, че има разлика и макар да обичат секса, то когато са с партньора си е друга бира.

3.   Подлъгах се преди точно по това. Правеше комплименти, галеше ме с часове, и мен по този начин ме канеше да спя нощем у тях и искаше да ме прегръща като спим. Нищо не значи това. Пак нямаше сериозни намерения да имаме връзка.

4.   Добре че намери смелост да ти го каже след като преспахте, и те е изложил на риск от болести. Със сигурност става въпрос за голяма любов, още повече че ще продължи да се снима в порно и да спи с други.

Ако толкова не държиш на себе си - продължавай. Но според мен всяка нормална жена ще му бие шута при ситуацията която си описала. Пък глупостите за 50 нюанса няма да ги коментирам. Само жени които нямат понятие от романтика и любов биха се вързали че страст и грубост са пряко свързани.

5.   Т. е, ти се чудиш, дали порноактьорът е влюбен в теб? А, трябва ли ти порноактьор? Ти какво очакваш от тази връзка? Ако се надяваш тази мокра мечта да е баща на децата ти, не мисля че е много подходящ. Но, все пак, хора всякакви.
Впрочем, след като се е добрал до секс с теб, може така да иска ти да не го търсиш повече.
Може да е останал за през нощта, за да не дава пари за такси. Все пак, не сме Холивуд, че да е забогатял от порнофилми.

7.   От къде го изкопа тоя порно актьор, като в бг не се снима професионално порно. Поне мислете по-правдоподобни измислици

8.   Нема угодия братко, нема. Вечно драми, вечно се чуди кво не р наред...после защо не искаме да се занимаваме с вас.

9.   От авторката: Историята не е измислена. Тука няма порноиндустрия, да, ама той ще се снима в чужбина. Работи като модел и вече почвам да се замислям как моделите си изкарват парите в България. По аналогия с моделите жени, които се пускат и като компаньонки, сигурно и някои мъже го правят. Не му е основната професия порноактьор, това, че се е снимал няколко пъти, не значи, че прави това по цял ден.
Личи му, че не лъже, защото през цялото време държеше секса да е на лампи, на тъмно не обича. Както и други неща, които ми направиха впечатление и няма да споделя.
По едно време и аз си мислих, че ми го съобщава това, за да ме разкара, но като се сетя как ни мина вечерта, мисля, че не лъже за нищо.
Той е вманиачен на тема тестове за папиломавирус, спин итн. Скара ми се, че скоро не съм си правила тест, а то реално аз трябва да се притеснявам. Знам, че порноактьорите ги тестват редовно и по това още повече му личи, че не лъже.

11.   Към авторката-в какво порно се снима тоя, че то в България правят ли въобще такива филми, ха ха...

12.   Зарязвай! Веднагически!

13.   Абсолютен сметкаджия!!! Има полза от теб и ако продължаваш така - ще си я получи сметката, а ти ще я платиш. 100%-ов проститут. Даже не е и жиголо, а абсолютно продажен тип. Продава всичко от себе си за пари, услуги, облаги. Че и подлец като нрав. Кой знае с кого още спи. Разкарвай го. И си направи тест за болести.

15.   Може да търси партньорки за филмите си. Засега е само подхвърляне, чака повече въпроси и може да извади оферта. Усшех в новата кариера.

16.   "Историята не е измислена. "

Съмнейшън, ама щом казваш.

17.   На път е да се влюби авторката, може даже вече да е. Да си изживее тръпката, като толкова ѝ се иска. Макар че и от самолет е видно как ще свърши историята.

18.   Авторке, недей да бъдеш наивна. Вирусите херпес и папиломавирус са пословично разпространени сред порноактьорите. Това че се тестват редовно, не значи че изобщо нямат болести. Просто тези вируси стоят латентни в човешкия организъм и се проявяват само от време на време.

Основния въпрос е защо изобщо искаш да си с "порно актьор"? Нямаш ли себеуважение и достойнство? Има толкова по-качествени мъже, които притежават повече от външен вид и техники заучени от порно и треторазрядна дамска литература.

19.   Според вицовете БГ порното изглежда така: Сюжет за българско порно:
- Тя вика водопроводчик. Той казва, че идва в сряда. Сряда по обед се обажда, че му е излязло нещо спешно и отлага за петък. В петък тръгва, чупи му се колата, праща при нея приятел плочкажия. Плочкаджията идва в неделя.

Тоя сега плочкаджията ли е, водопроводчика ли, друг персонаж...?

А тоя едва ли въобще снима порно - според мен я лъже заради някакви негови си мотиви.

20.   До 9 авторката.
Историята ти е грозно измислена и никой не ще ти повярва на хвалбите. Искаш да се покажеш, че си желана и от порно актьорите. Не ми се вярва да имаш такава външност. Всички момичета в порното са красиви, но не и ти.

21.   От авторката към номер 19:
Напълно възможно е да ме лъже.
По-скоро да ме разкара по-лесно.
Иначе историята ми не е фейк.