Как да се въздържа един мъж от жени?
На фона на много въпроси как да си намериш партньорка или как да я задоволиш, един въпрос относно чуждите жени - как да не се заглеждам по тях. Говоря за жени на приятели, роднини, колежки, семейната сервитьорка в кварталното кафене, ако щете.

Не че напирам на всяка цена да им бъркам под полите, нищо подобно, но усещам колко е тъпо да заглеждаш сластно обвързана жена, а в същото време, като е красива и симпатична, как иначе да реагира един хетеросексуален мъж?

Коментари

1.   Човече, казано накратко - слънцето грее, вятърът духа, а мъжете се заглеждат. Няма начин да не е така, ако сме нормални мъже. Разбира се, не трябва да се стои и да се зяпа като омагьосан всяка жена, която мине наоколо, както и ако си излязъл с друга жена, да се захласваш по всяка срещната. Просто всичко е добре да се прави по-дискретно. Разговарял съм с много жени, които са ми споделяли, че и те се заглеждат по мъжете, но това, от обществото се тълкува много по-различно. А пък за много от тях, мъжките погледи са най-точен показател, че изглеждат добре. Според мен, по-притеснително е поведението на мъж, който не се заглежда... Последните години, кой ли не се опита да смаже всичко мъжко. То не бяха "гей-моди", конвенции, трети полове и други такива глупости. В никакъв случай не съм хомофоб, но така както аз не налагам на никого моите убеждения, така и не искам никой да ми налага неговите.
Така че, спокойно - нищо лошо не е станало. Само бъди по-дискретен ;)

2.   Очи пълни, ръце празни! Най-много на някоя мъжът ѝ да те нарита.

3.   До номер 1
И кое точно му е притеснителното да не се заглеждаш?
Аз лично почти съм спрял, зашото освен излишно да им вдигам самочувствието и да те гледа надменно друго не се случва.
Погледнеш неволно хубаво момиче, а тя вече физиономия на лицето тип: коя съм аз.. Напротив, колкото по-малко ги гледаш, толкова по интересен им ставаш, разбира се ако изглеждаш добре.

4.   Няма жена, която да не обича да я заглеждат. Може да ти каже всичко от глупавата си импулсивна първоначална реакция, но като обмисли малко по-късно какво й се е случило ще й стане приятно, че някой мъж я е загледал или подментнал нещо след нея (стига да не е много просташко). Радвай се, че огелждаш жените, ти си нормален мъж. Бил съм по Карибите и в Ю. Америка. Там жените се усмихват на всеки, който ги е огледал или закачил по нормален начин. Просто се радват на това, което не значи че тръгват след всеки мъж.

5.   Ние гледаме всичко, това че гледаш не значи, че ти харесва, гледаме къщи, дървета. Ти решаваш какво да гледаш, стига да е нормално.
Това, че я гледаш нищо не значи, щом не предприемаш действия.

6.   Проблема не е в гледането, а че някои гледате като яко загорели чекиджии и обиждате жената до себе си и наблюдаваната жена - също. Гледайте си, но по- дискретно. Жените също гледаме.
Вярно, че мъжете като сте с тунелно виждане, нямате голям периферен обсег за разлика от нас, жените. За това и често вие се обръщате след жената, която гледате, а ние виждаме и задника на мъжете при разминаване, нямаме нужда да се обърнем за това.
Но вие почти никога не забелязвате, че ние гледаме- за това иде реч, правим го дискретно и с уважение. А много от вас сте като лигавицата охлюви, противно е и за жената до вас и за другата.

7.   Как да не се заглеждаш, не знам. Едва ли има начин.
Как да не се изкушаваш да бръкнеш в кацата с меда е по-лесно. Става като си подредиш приоритетите. Но за заглеждането е загубена кауза.

8.   Стъпка 1: включваш компютъра или телефона си!
Стъпка 2: свързваш се с Интернет!
Стъпка 3: влизаш в сайта spodeli. net!
Стъпка 4: намираш история, писана от жена на тема "Мъжете са... " или просто ровиш за женски коментари с повечко гняв в тях!
Стъпка 5: прочиташ намереното!

Това би трябвало да те откаже от жени, че дори и от женски котета за години или дори доживот!

10.   Жена съм и не мисля че заглеждането е проблем. Жените също заглеждаме мъжете. Така сме устроени и такава ни е природата. Нормално е. Няма нищо лошо в това да се насладиш на една хубава гледка. Друг е въпроса вече ако започнеш нахално да я зяпаш с отворена уста или пък настояваш да свалиш всяка една която ти хареса. Но определено няма проблем ако за няколко секунди погледаш някоя. Ако имаш партньорка до себе си просто го прави дискретно.

11.   1 аз се заглеждам, но в гръб, не искам да вдигам акциите, българките достатъчно са надути и се смятат за най-големите красавици на света. Ами в Чехия и Словакия почти всяка втора беше като от списание, в София не е така.