Запознанства Тиндър?
Здравейте,
как да изляза с момиче от Тиндър? Какъв трябва да ми е профила, какво да напиша в него, какво да пиша на момичетата когато се мачнем? Споделете някакви трикчета за Тиндър как да се намират момичета там.

Коментари

1.   Ох вече не знам, много гостват там, само една италианка беше много навита, но българките ти пишат две реда отговори с половин уста и дотам, а изглеждам добре, като италианец.

2.   Искайки съвети, би следвало преди това да напишеш: ти на каква възраст си, в голям град или на село живееш, какви предпочитания към момичетата/жените имаш?

В моя профил в Тиндър съм попълнил съвсем кратък текст, чрез който жените - въз основа на себепознаването си - да си дадат сметка дали притежават необходимите личностни качества или не:
"Ти си стойностна и благонадеждна жена с приятно излъчване, способна да бъде доверен приятел в живота и страстна мръсница в леглото.
Търсачките на несериозни отношения нямат място около мен! :) Любенето, чукането и лизането са наслада и за двамата, но сериозната връзка задължително включва и: взаимност, уважение, грижа, вярност, открити и справедливи отношения, себеотдаване и пълно приемане на другия.
Без жени с изкуствени гърди! ;))"

3.   Бъди красив и хубав :)

4.   Една жена получава повече внимание там за 40 секунди, отколкото ти би получил за 40 години.
Ще имаш повече успех в инстаграм, фейсбук и подобни, ако пишеш на случайни за запознанство, не се занимавай с платените сайтове (няма много жени там и дори няма да те видят, ако не си плащаш).

5.   Това да излезнеш с момиче от Тиндър е адски лесно. Аз съм си бъбрив и ми връзват супер лесно.
Но знай, че повечето чочичета се оплакват от това какви дебили са мъжете.
Просто ме бъди като другите

6.   В Тиндър момичета няма мой човек, каквито и трикчета мрикчета да ползваш все едно, безмислено е. Като проценти от активните акаунти ако се разбие там долу -горе така стоят нещата: 80% мъже, 10% ботове, 5% кифли които са там само да си рекламират инстаграмите и тиктоците и 5% някакви откачалки които са само за чат максимум..

7.   Пич, ходи да се гръмнеш.

8.   Не по ползвам вече. Смислените ми контакти там са били само с чужденки. За българките там добра дума не мога да кажа. То са тауировки, филъри, на всяка втора снимките и са разни безумни селфита от асансьори, съблекални по моловете и кенефи... Ужас направо.

9.   2 - И как е? Колко жени ти отговориха? Колко продължават да ти пишат? Колко успешни срещи имаш? Стигна ли до връзка? С една дума- имаш ли успех?

10.   9, номер 2 е Кифлоприземител.
Знаеш отговора.

12.   Тиндър е тотална глупост и повече секс сайт. Пробвай набиеш да се махнеш, няма да имаш нужда и от профил