Разликата в годините
Здравейте какво мислите за 8 години разлика аз съм на 25 а момичето е на 17... вече излезнахме няколко пъти. И много ми хареса в нея че мисли като голям човек. А и за да съм честен ме привлича и сексуално, защото тя има развито тяло

Коментари

1.   Ако има любов и разбирателство не е проблем. Изобщо да не ви пука за хорското мнение. На нас с мъжа ми разликата ни е 14 години

3.   Спи с нея. Само да не я забремениш, че няма 18 и да станеш татко.
Мислела като голям човек. Това ще е виц някакъв. Тя ще готви уроци, ще се явява на матури, бал и кандидатстване. Ти бачкаш. От това само секс може да излезе.

4.   Не виждам проблем. Това си е вече жена. Наистина, все още е непълнолетна, но не е на 15-16 да кажем. Има и развити момичета на по 15-16 години, но честно казано ми се вижда малко идиотско голям мъж да се занимава с такива.

5.   Мисля, че си педофил! Остави момичето на мира. Какво един 25-годишен мъж може да види/намери в 17-годишно момиче. Най-вероятно ти самият имаш някакви (психологични) проблеми. Най-вероятно си много смотан или не си пораснал (на психично ниво) и затова жените на твоята възраст не те отразяват, при което си принуден (несъзнателно) да търсиш връзки с по-малки момичета, защото тях по-лесно можеш да контролираш, а и те самите на тая възраст си мислят, че всичко, което лети, се яде. Ето заради такива като тебе все повече млади момчета ще са девствени, аман от дърти пръчове с объркани мозъци като теб!

6.   Мисля, че не си истински мъж, щом разчиташ на толкова по-малки от теб, а не си с жена на около твоите години. То и някои 13-14 годишни са развити в тялото, но не и в акъла. И с тях ли ще се пробваш? Тези, че тийновете мислели като големи хора, ги пробутвай на баба си.

7.   до н. 5-Защо така нападаш автора? Прекалено е да го наричаш педофил. Педофилско е-примерно 44-годишен или 50-годишен да тръгне с младо момиче на 20-25 години. Нали виждаш как разни дърти ергени на по 44 години-реално дърти пръчове, разправят как искали да спят с някоя млада до 25 г. по възможност, че след 30 години-вече била стара мома. Ами, то това си е педофилското...
Автора на този пост е млад човек, момичето е на 17 г. -няма нищо лошо, ако се обичат да са заедно.

8.   До 5

На 17 години твоите прабаби са раждали! Какви глупости говориш?
Прадядовците ти педофили ли са били?

9.   До 8: Да, раждали са на 17, но са раждали от свои набори (предимно), не от 25-годишни. Иначе истории има всякакви. Баба ми ми е разправяла, че като е била малка, комшиите им са оженили сина си на 10-годишна възраст за момиче на 15. Причината била, че булката била богата (с много ниви земя) и при женитбата бащата на момчета получил зестра от 8 декара. След сватбата момичето понеже било голямо (на 15) ходело със свекърите на полето да работи, а момчето понеже било още малко (на 10) стояло вкъщи да си играе. Според теб такъв начин на живот нормален ли е? Да ожениш детето си на 10, за да вземеш няколко декара земя...

10.   Супер разлика, особено щом ти си по-големият. Аз също съм на 25 в момента и винаги са ме привличали мъже 25-30, даже като малка. Бъдете щастливи с момичето и остави завистниците да се осерат от бяс :)