До омъжените жени с любовник
Ще споделите ли:
Поради каква причина ви дотрябва любовник?
При какви обстоятелства намерихте любовника?
С какво ви плени?
Кои негови качества превъзхождат тези на съпруга ви?

Коментари

1.   Аз бих попитала същото и мъжете? От тяхна страна? Защо му трябва любовница на един мъж? !

2.   Поради каква причина ви дотрябва любовник?
-Разнообразие. Истината е в разнообразието. Обичам мъжа си, не си представям живота без него, но наистина понякога си трябва разнообразие, дори и просто компанията ми за лаф на любовника ми е достатъчна.

При какви обстоятелства намерихте любовника?
-И двамата с любовника ми търсихме разнообразие и груб секс. Аз не получавам това от мъжа си, той също не го получама от жена си и съдбата ни срещна.

С какво ви плени?
-Външен вид и комуникацията. Голям красавец е и е много забавен. Това беше първото нещо, което забелязах в него.

Кои негови качества превъзхождат тези на съпруга ви?
-По-хубав е от мъжа ми, но това за мен не е важно. Сексът с него е по-добър.
Може да ме хейтите на воля. Ж30

3.   Поради каква причина ви дотрябва любовник? - Животът със съпруга ми е безнадеждно скучен. Работа - вкъщи - работа. Няма желание за нищо - нито да излизаме с приятели, нито само двамата. Вече спим и в отделни стаи. Аз се изнесох преди половин година. Самото му присъствие ме дразни.
При какви обстоятелства намерихте любовника? На едно Коледно парти. Той е коренно различен от залупения ми съпруг - весел, общителен винаги готов за нещо ново както в секса, така и извън него.
С какво ви плени? С всичко. Нямам забележки. Вече планираме съвместен живот по негова инициатива. Съвсем скоро планирам да съобщя на формалния ми съпруг, че ще трябва да си търси друго жилище.
Кои негови качества превъзхождат тези на съпруга ви? По-красив, по-надарен, по-забавен, по-инициативен, по-интелигентеи и с желание за развитие. Съпругът ми е зациклил в една област и сигурно цял живот ще е така.

4.   N2, как ти звучи, че и мъжът ти има нужда от разнообразие? Сигурна ли си, че и той няма нужда от лаф, различен от семейния ежедневен (вечерен)? Би ли се съгласила на отворена връзка? Знаеш ли какъв секс предпочита мъжа ти? Сигурна ли си, че няма помисли за нещо различно от това, което правите? Изключваш ли вероятността съпругът ти да попадне на жена, която ще му направи по-удовлетворяващ секс?
Не се заяждам, не те съдя! Интересно ми е становището ти (и на всички други дами с любовник) по зададените въпроси.

5.   До 2. Та ти си само на 30 г. и вече воят съпруг ти е омръзнал. Почакай, ще ти омръзне и любовникът, няма начин. Е, все така ли ще я караш.. Хвани си някой суингър..

6.   Не превъзхожда мъжа ми по нито едно качество. Да, добър е в секса и ме обожава, но аз обичам мъжа ми, както не съм обичала и не бих могла да обичам и да се възхищавам на никой друг мъж. Защо любовник ли? Защото мъжът ми е импотентен.

7.   Само като чуеш жените как говорят за мъжете си и ти става ясно що за стока са. Аз жена да каже, че проблема е в нея не съм чул. Бил залупен, бил не знам си какъв, скучен...
Еми зашо си се омъжила за него бе? Щото иначе няма кой да ви върши работата и да ви ходи по задника.
Ганьо това, ганьо онова, тука в тоя сайт са се събрали най-гнусните жени като поведение.

8.   При тази тема е напълно ясно защо се изневерява и при двата пола. Просто не са един за друг.

9.   До Номер шест : Защо съпругът да трябва да си търси ново жилище? Освен ако не е ваше отпреди брака, нява ли да е по-удачно вие да се преместите ( все пак вие сте тази която иска край на брака )? Защо той да губи и дома си освен семейството си?

10.   До 1,
аз съм автора (мъж съм).
Въпроса ти е с понижена трудност.
При мъжа изневярата е голям гъдел за егото. Мъж бил с повече жени се счита за по голям мъж (в собствените си очи или тези на околните). Това обаче не може да се каже за жените.
Не получава достатъчно секс в къщи. Обикновенно мъжете имат по- често нужда от секс отколкото жените. При случаите с дълготрайна любовница това е най- вероятната причина.
При мъжете изневярата е много лесна понеже нямат нужда от емоционално обвързване. Не им е проблем да изчукат всяка жена която горре- доло им харесва. Това също е по- различно при жените.
Не искам никой да съдя. Аз също бих изневерявал ако можех.
Цял живот съм вярвал че изневярата е нещо типично мъжко и че жените не са много склонни към нея. Обаче споделените тук истории ми разклатиха тази вяра.
До 2,
Какво представлява грубия секс? Това не е ли лесна работа за всеки мъж?

11.   Номер 3 съм - 9 - Може би мен си имал предвид. Жилището е мое. Като допълнение искам да кажа, че масово мъжете като сключат брак си мислят, че не трябва да правят нищо и живеят като на пансион. Яд ме е че загубих 2 години с този мухльо. В началото докато се докопа до мен беше много влюбен и не спираше да ме търси. След подписа - друг чувек. Друга да му бере дерта. Ako изобщо се намери желаеща. Добре поне че деца нямаме. Бяхме решили от самото начало това да стане след 32- 33, първо да поживеем само двамата

12.   Номер 11, хич не ги слушай мъжете - тях ако ги питаш трябва да го прибереш на пълен пансион, да му угаждаш и да му галиш егото, а той нищо да не прави, щото е много специален, а накрая и при раздяла да му оставиш твоето жилище.
Жалка история, да чакаш на жена ти, за да имаш покрив над главата.
А като те искат раздяла нали си ги чувала - веднага съвети изхвърли я с все децата и ако можеш и минималната издръжка не плащай на собствените си деца.

13.   Аз не изневерявам и нямам любовник. Но това не значи, че не се почуквам и с друг. Просто ако попадна на нещо, което да ме заинтригува, казвам на съпругът ми. Ако той и аз преценим, че си заслужава, го поканвам вкъщи. Всичко става в нас. Ако прояви влюбчивост си хваща пътя незабавно. Ако е коректен и ми допада, може и пак да го поканим. Но обикновено това са приятелски семейства.

14.   Според мене темата е капан с предизвестено заключение "абе това жените са големи курви! "

За каквото мъжете искат любовници, за това и жените.
Що не се опитаме да пригодим дългосрочния партньор за всичките ни нужди? Щото не става. Що не завиваш винтове с чука?

Що не се развеждаме за сека забежка? Щото брака е дългосрочен многопластов проект и обикновено е далеч по-важен. Е има и изключения като н3 дето любовника я иска разведена да му е по на сгода.

М46

15.   12, за това си има решение! Кой каза "да живеем при мама"? Ето тези мъже няма да искат да им оставяш своето жилище, в което сте живели, защото жилището няма да е твое. Мухахахаха! С тая тъпа тема освен да ви натроли малко човек, друга реална полза няма.

16.   N15, темата е добра, защото е от реалния живот. Виж тъпите тролове наистина сте я обсебили. Както обикновено.
Ясно е, че хулещите не са имали шанса да попаднат на нормален партньор. Нелепо е да бъдат обвинявани за това. Направо се отчайвам като чета колко лесно се произнасят присъди на хора, за които се знае... почти нищо.
Всеки си има кусури и проблеми. Всеки си има своя гледна точка за света около него. Това си е съвсем нормално. Не мисля, че е така със заклеймяването на другите -тези с други възгледи. Ако не можете да бъдете полезни на някого, защо не споделяте неговото амплоа, просто замълчете. Това би било благородно.
Вземете за пример, да речем религиите. В XXI век да хулиш някого, защото вярвал в друг Бог...
Или партиите...
Или марките коли, инструменти...
Няма лошо да се коментира, спори... но културно, с аргументи, от личен опит... Но в никакъв случай с генерални изводи и становища.
Ясно ми е, че няма да ви спра. Поне го почетохте. Знае ли се, току виж някой се замислил... :)

18.   По моя скромен опит
1ви вид: Ебливите. Допълват си секса, който вкъщи не получават достатъчно или изобщо липсва.
2ри вид: Чувствителните: Търсят тръпкта на флирта и любовните чуства. Секса за тях е вторичен, но го правят.
3ти вид: Нарцистичните: Тестват дали все още са способни да привличат мъжете и да ги въртят около себе си.
4ти вид: Извратените: Търсят мъже за по-особени сексуални желания: от анален до групов секс и голяма възрастова разлика.
5ти вид: Ненаживелите се. След дълги години с един мъж, понякога заедно още от гимназията, възниква им желание да опитат и с други мъже, да изживеят неизживяната младост.
М45

19.   Не знам какво е да си в брак повече от 10 години, но ако резултатът е такъв, предпочитам да го играя любовник на разни лелки. Хората са ужасни и наистина в тези бракове няма нищо свято.

20.   Психология, деца. След като има търсене- има предлагане. Няма по- по- най и при мъжкия и при дамския състав психологията на изневярата не се базира на ядрено- физични закони или на алгебрични теореми. Има ценности, култура (всеобща) и натрупване- традиции. Има чувства, отношение и желание за всичко това. Ако няма желание, изгубили сте смисъл и посока- оправдания и по нанадолнището на изневярата.