Мъжът ми е гей?
Здравейте усещам че мъжа ми е гей :( Много ми е напрегнато и неприятно, но той иска да му л*жа анала и да бъркам с пръст, на мен ми е страшно неприятно защото мирише неприятно и просто е гнусно всичко това. Под всичкото това, той се прави на голям мъжкар, нема гейски маниери и разни други.. Гледам го че доста заглежда мъжки дупета и дори откликва - виж Гъзленце.. Има мъжкари приятели, работи като плочкаджия и като цяло има вид на мъжкар. Красив с тъмни коса и кафене очи, висок 1, 82.. Забелязвам, че като ходи и леко си върти дупето.. Аз съм широкоскроен човек, нямам проблем но явно имам защото не ми е приятно да си фантазира секс с мъже и да иска да му правя анално удоволствие! Кажете дали това е Нормално за едни мъж да го възбужда? има ли шанс да е просто фетиш, на да не харесва мъжа?

Коментари

1.   Прати го при мен, аз ще му изпълня с удоволствие желанията.

Гей на 35

2.   Поздравления на автора, много добра измислена "история"! Да продължава 'се тъй: ту мъжът му е гей, ту не знае дали самият той е гей. Ние всички посетители на сайта сме балъци не можем да разберем, въпреки типичният му изказ.

3.   Според мен мъжът ти не е гей. Той си пада по доминиращи жени. Има жени с плоски дупета и има мъже с големи и изпъкнали дупета, Също мъжът харесва хубави дупета, независимо дали са мъжки или женски дупета.

4.   Не е нормално, не е само фетиш и да, гей е. И тук е редно връзката ви да приключи. Нека той си ходи по мъже свободно, а ти да си намериш нормален мъж. А и нищо не ти дава гаранция, че докато е на работа, в обедната почивка не оправя някой или него не го оправят. Изследвай се за полово предавани болести - пълен пакет.

5.   Не е необходимо, да правиш каквото и да било, ако ти е неприятно. Да, има доста мъже, които са прикрити гейове или би. Можеш да разбереш, ако го наблюдаваш.

6.   Не е нормално, поне като цяло, сигурно има нещо гръцко или турско, при тях е нормално да са бисексуални.

7.   Този израз "мъжкар" явно силно те респектира и си с въпросния педал точно заради показността пред хората да кажат - ей тая какъв мъжкар има. Не осъзнаваш ли, че като се разчуе че е прикрит педеруга, всичкото му мъжкарство няма смисъл. Следващия път вместо мъжкар гледай да се хванеш с някой тежкар - накрая пак ще ревеш, че той всъщност имал дългове и крадял, но се прави на играч.

8.   Важното е, че над 1. 80 и в твоите очи изглежда "мъжкар"... Това че обича да му го вкарват отзад, дребни подробности. Освем това ти си там, знаеш от първо лице дали си единствената която го работи... Ако ти каже, че вече няма нужда от твоите услуги, тогава се притеснявай :)

9.   Темата ми прилича на фейк, ако не е - "мъжкарят" ми прилича на латентен педераст.

10.   Тъй като ти е мъж предполагам, че сте одавна заедно. Ако е искал това винаги значи всичко е нормално, но ако сте години заедно и изведнъж отскоро от нищото започне да променя стила си на секс значи не е нормално. Не бързай с разделите, просто му обясни, че не е ок и не го искаш това. Предполагам, че брак с човек който те кара да правиш нещо което не искаш не би сключила.

11.   Тя, педерастията ходи по хората. Щом не иска тройка с друг мъж и той да е по средата (хем коза, хем пръч) всичко е в сферата на мечтите. А това, че те кара да му лижеш немития гъз трябва ти да го промениш и да го запознаеш с госпожа Клизма.

12.   Хората в България, са ненадминати в това да обиждат някой, било то познат или не. А кой е карал авторката да се обвързва с него? Голямо защитаване я защитавате и пак избивате агресията си върху партньора и, щото бил гей. Добре, че скоро се махам оттук...

13.   Моите съболезнования. Мъжът ти е минал на тъмната страна. Мъжът ти е п*дал :D

14.   Нали една девойка тук разправяше, че търси мъж, висок над 1, 85? Да не би да е същата и да си търси заместник на тоя? Или го е намерила, т. е. това е търсеният по онези критерии?

15.   Единственото нередно в цялата работа е, че не поддържа хигиена. Твоята путка би ли я лизал, ако е немита и смрадлива? А за задника какво остава, дето е най-мръсрото място на човешкото тяло. Кажи му в прав текст, че никъкво лизане няма да има, ако не е обезкосмено, чисто и стерилно там.

Иначе очевидно е бисексуален и не виждам защо го съдиш за това, крепостническото мислене от времето на инквизицията ще е добре да го изоставим, защото живеем в 21 век и хората са свободни да правят каквото си искат с тялото си, стига да не вредят на други.

16.   Здравейте намерих смелост да го попитам и той страшно много се ядоса … до основи.. Каза как не ме е срам и започна да удря по стената с юмруци. Очевидно го прикрива от доста време и го прикрива именно с тази показност на, , Голям мъжкар”. Много често ми е споделял как никога не е плакал, явно защото си мисли че плачат само педалите а именно се страхува от това мръсната му тайна да не излезе на яве под прикритие, , Мъжкар”. Ще сложа край на това!!!!

17.   Н. 14 да имаше една принцеса тука със такава тема, даже си беше направила и списък! Ако е това бахти извратеното мислене на жените.

18.   Щом му мирише анала, възможно е да не го е давал все още на мъж. Хората които активно се занимават с такива неща знаят как да поддържат хигиена отзад, правят си клизма и т. н. Фетиши има всякакви. Има например мъже които биха разрешили на жена да ги чука с пенис колан и много се възбуждат от това, но се отвращават от мъже. Има и такива дето са на двата фронта. При твоя, щом се заглежда по мъже и щом го избива на агресия, вероятно го е срам да си признае, че е бисексуален. Намери си някой мъж с дебела патка да те оножда хубаво, какво се занимаваш с миризливи дупедавци? !

19.   Познавах един такъв. Всъщност не него, а жена му. В началото така е започнал-искал лизане, пръстче. После две пръстчета, после вибратор и т. н. Но жена му до ден днешен твърди, че не е правил секс с други мъже. Правили са някакви групови изпълнения, но те са с още по-стара давност, още преди да се оженят.
Е... в края на краищата го заряза, защото и писна.
Та... има такива мъже, на които някъде в годините им се отключва тъмната страна и започват да искат отзад. Това още не означава, че ще дадат на друг мъж да ги помпи там.
А дали това са гейове... е доста спорно, понеже гейовете имат привличне към същия пол. В случая по-скоро се развива някакво психично отклонение и тази перверзия е някаква негова далечна проява.

20.   Бившият ми така искаше отзад. Не ми харесваше това никак :(

21.   Нищо гейско няма в това жена ти да ти лиже задника. Даже е най-якото нещо. За бъркания не знам, разни гаджета са пробвали, докато ми лапат, да вкарат 1 пръст.... ми не ме кефи. Нищо не ми стимулира, само ми е леко дискомфортно, ама щом са искали, няма да им развалям кефа.
Но да ти лижат мястото зад топките или ануса е уникална тръпка, която всеки мъж трябва да изпита, пък до какви оргазми води...

И не, това да ти лижат задника не води до това да те привличат мъже.

Иначе да, за такива неща, хигиената трябва да е на макс. Аз ако не съм излязал току що от банята след обстойно миене, даже не ми минава през ума да искам подобни неща.