Колко бързо се развиват отношенията ви с мъжете?
Здравейте,

Интересува ме колко бързо се развиват отнишенията ви с мъжете след първата среща. Прави ми впечатление, че мъжете са прекалено пасивни. Сякаш въртят пи 3-4 и нямат време за тебе. Основни се правят на незаинтересовани, за да си качват рейтинга. В днешно време е модерно и жената да се държи така - да не е удобна, да не му отговаря веднага, да му сийнва някой път. Иначе излиза, че е отчаяна, несно достъона, не се самоуважава, лесна, досадна и какво ли не. При тая пасивност на мъжете и престореното поведение на жените отношенията се развиват с месеци. При вас как е? Слупва ли ви се с лекота фа се стигне до нещо по-сериозно от секс? Отлагат ли ви срещи във времето?
Да, знам, че има и момчета, които са по-точни и пишат, звънят, не се правят на женкари и бройкаджии. Но не ви ли прави воепатление, че точно те често са с ниско самочувствие, нахалстват, ако ги отрежете, не са готини, бе изглеждат добре, сякаш са с ниско самочувствие. Чувствате ли се поласкани от това, че ви обръщат внимание или напротив - чудите се защо точно тези са се спрели на вас?
Ще се радвам да видя вашата гледна точка.

Коментари

1.   Аз съм на едно такова - никакво ниво в момента. Пиша си с един мъж, чатът потръгва уж... , ама след няколко реплики и сме дотам. Иначе по телефона общуваме с часове, изслушва ме... обаче си давам сметка, че аз съм основният говорещ.
Излизахме два пъти на обяд и веднъж ме помоли да го заведа на едно място, на което не бил ходил и да не объркал пътя (все едно аз съм таксиметров шофьор), но то даже не знам дали се брои за излизане, защото не беше планувано с дни напред. И нищо... все сме си на това ниво. Не знам дори въобще ще има прогрес.
Не виждам смисъл от подобни отношения. Може би ме има за приятелка, знал ли го.

3.   Нахални и недобре изглеждащи мъже, както и симпатични и приятно изглеждащи действат бързо само и единствено ако целят да е единствено секс. Това съм забелязала.
При такива, които са по свестни и са сериозни нещата се провлачват с месеци и дори години.

5.   Условно около 30% от "мъжете" въртят по 3-4 жени. Обаче 30% от "онези 5%", така че отговорът е ясен. Точно те са най-големите женкари и точно към тях е съзнателно насочен основният женски интерес. Лековерно мислене тип: "Абе, виждам го, че с тоя женкар ще си имам доста ядове, ама аз ще се раздавам докрай за него и предоставяйки му всичко на тепсия, накрая ще успея да го вкарам в правия път! ". А тези жени не се усещат, че ако един женкар получава от тях именно това, което той очаква и му идва така лесно, той определено НЯМА да иска това положение да се променя. Напротив, тези лековерни жени още повече ще подхранват у него убеждението, че може само да спечели, ако си остане все същия боклук.

Ако някоя жена гледа през твърде дебели розови очила и все още е неспособна да обработи написаното горе, ще дам друг подобен пример. Представете си, че някой въздухар е пълна скатавка на работното място и си получава наготово паричките година след година, макар от останалите около него, които не са скатавки, да се очаква отговорно изпълнение на задълженията. На него обаче винаги всичко му се прощава, че и от началството му се усмихват и угаждат на всяка кретения, която изрече или извърши. Той си е свикнал така и си пердаши през просото, въобще не му дреме. Началничката му решава, че е по-хитра от него и "ще го превъзпита", затова започва да му дава още по-голяма заплата и си затваря очите за неговите издънки, очаквайки лековерно, че в замяна на това у него ще проработи някаква съвест. Е, този въздухар дали ще иска да променя положението, виждайки, че колкото е по-мързелив, толкова повече пари получава и му се угажда на всяка прищевка, точно защото е пълна скатавка и оттам идват всичките облаги за него? !

- Кифлоприземител

6.   С толкова правописни грешки, че се чудя авторката пияна или дрогирана е била или просто няма акъл в главата.

7.   И аз съм от тези. Обичам да ме свалят жените, да се грижат за мен, иначе за какво ми е да се трудя после върху тях.
Две такива (на 31 и на 33г) пълня вече втора година и не прихващат, а жената не смея да си я изчукам даже с презерватив, че иначе пак памперси и брак до край.
Хем еманципация и кариери, хем искат и жени да бъдат - какво искат тези младите.
М46

8.   Не знам къде ги намирате тия. Моя беше за една нощ и не се получи. Не се получи с тома за една нощ. След един месец заживяхме заедно и така вече 10 г.

Момичета каквото позволите това ще ви се случва. Ако шграят незаинтересовани, значи не са. Ако са заинтересовани ще намерят 3 мин да ви пишат.

Горе главата и оценявайте себе си повече

9.   Въпрос- Колко бързо се развиват отношенията ви с мъжете?
Отговарят - Кифльо и подгласниците му.

10.   С теб/ условно/ се държат, както ти позволиш. Лошо отношение, хитруване, незаинтересованост, свалки-тайни или явни други, са все неща за червен картон. Ама, защо, дали, да му дам шанс, няма никакъв смисъл. Повечето мъже нямат интерес за връзка с перспектива, но за безплатен секс и после хвалби пред другите мизерници.

11.   На години съм, в които ми е важна само да натрупам опит и умения и да се чувствам задоволена. Затова що се отнася до ссекса мога да го направя с всеки и навсякъде. В момента бягам от задълбочаване на отношения и сериозни връзки. Затова в повечто случай след като си получа моето блокирам мъжете, за да не ми досаждат повече. Но хубав секс и мощен оргазъм получавам рядко. Българските мъже не могат да задоволяват. Слабо сексуални са и гледат собствения кеф.
Ж, 22

12.   С този който разпознах като бъдеш съпруг- 4 месеца опознаване. Знаехме и двамата, че сме се намерили най- после, но исках да го опозная макс. добре, преди да потъна съвсем в "сляпата неделя".
С други дотогава, общо взето 2- 4 срещи до първият секс и връзка.

14.   "Браво" номер 7, ти затова и на 56г ще си си все сам, само че разликата между тогава и сега ще е от тук до небето. Още 3-4 години имаш, после ще си на съвсем друг акъл.

15.   Номер 9, просто жените в сайта в момента са заети да пускат теми за това колко лоши са мъжете и после да коментират в тях. Практически няма кой друг да отговори и ни стана жал за авторът/авторката.