В безизходица съм
Здравейте. Ще бъда максимално кратка.
Ж23
Имам мъж и детенце на година и половина. С мъжа ми сме заедно от 5 години. С него нещата вървят, но много сме се отдалечили. Секс рядко правим. Не се караме. Средна работа са ни взаимоотношенията.
Преди година се запознах с един друг мъж. Той също има жена, но няма деца. В началото много си пишехме и говорихме. Виждали сме се три пъти, два от които правихме секс. И тук сигурно ще изям много хейт. Да, изневерих на мъжа си, но за мен това не е изневяра. Изневярата за мен настъпи тогава, когато започнах да имам симпатии към този мъж. Дори мога да кажа, че го харесвам. Ако му призная, той няма да остави жена си. Те са от много години заедно. А и не показва, че има симпатии към мен. Най-много да прекъсне контакт с мен, а от това ще ме боли много. Истината е, че и двамата се използваме за секс, когато можем, защото и аз, и той работим. Но аз не го използвам само за това. Приятна ми е компанията му. Нещата между нас знам, че няма как да се получат. Той сигурно има и други момичета, които използва така за секс. А и както казах - има си жена и не показва, че има нещо към мен. През деня съм разсеяна, мисля само за него, искам постоянно да си пишем, но това няма как да стане. По дни не си общуваме. Чудя се какво да правя. Да му призная ли, какво да му кажа? Много съм объркана.
Въпросът ми е какво за правя, моля, а не да ме хейтите.

Коментари

2.   Да, права си, че ще изядеш хейт. Не заслужаваш мъжа си. Дано те разбере каква си!!! За такива като теб има една дума и я знаеш коя е!

3.   Чак пък в безизходица :-))) Като прочетох заглавието, очаквах да прочета някоя трагична история за тормоз, бой, финансова зависимост и какво ли не още :-)) А то на авторката любовникът не бил влюбен в нея :-)))
Какво очакваш да ти напишем? Да махнем с вълшебната пръчица и изведнъж да се влюби безумно в теб, да напусне жена си и да станете щастливо семейство? Ясно е, че няма как да стане. Имаш 2 варианта: да се виждаш с него от време на време за секс или да го зарежеш. Като гледам колко си влюбчива, препоръчвам втория вариант, иначе нещата могат да загрубеят. Мислила ли си какво ще стане, ако мъжът ти научи и те зареже? Може да се окаже, че всъщност не е бил чак толкова лош.

4.   Жените винаги бъркат секса с любов. Това, че някой се възбужда, прегръща и целува, не значи, че ви обича. Просто прави секс.
Ти толкова се и грижиш за детето си, щом при месечно бебе си хукнала да сваляш някакъв. Майка на годината. Горкото. Вместо то да е на първо място, ти чатиш с някакъв и фантазираш.
Какво да правиш? Остави детето на баща му, явно ти не си грижиш изобщо. Споменато е някак ей така, а пък на тъпкача - бая описание.

5.   Няма много да те хейтя, но се държиш като момиче на 16 години, а не така жена на 23 с мъж и дете на година и половина.

Вземи се стегни емоционално - спри контакт с човека с който изневеряваш и си гледай семейството. Значи вместо да търсиш начин да оправиш отношенията с мъжа си ти си тръгнала на по-лесното да му изневеряваш. Любовника ти няма никакви чувства към теб - ти си поредната в списъка му за "секс".

И да питам - защо по дяволите създаде семейство с човек, който явно смяташ за неподходящ, че и дете му роди???

Лошото е, че познавам доста жени като теб... Е така уж отчаяни от отношенията си с мъжа си и търсещи някаква нова тръпка в леглото - уж изпитващи чувства... Защо по дяволите се самозалъгвате сами себе си? Любовниците Ви нито ще Вземат за жена, нито ще гледат децата Ви... Най-много от двата стана на които течете да паднете на земята!

М. 36 г.

6.   Да би мирно седяло, не би чудо видяло. Я си сядай на задника и си гледай семейството. Какво си мислиш че ще откриеш по добро при чуждото. От два стола на земята...

7.   Бих ти казал какво да правиш, но няма да ми публикуват коментара. На тоя етап нещата отдавна са изпуснати. Като е "средна работа" мъж, защо си се омъжила за него, защо си му раждала дете? Затова хората трябва първо да се наживеят, след това да правят семейство. Защото като създадеш живот, вече си на втори план, а ти още живееш с илюзията, че си звездата на шоуто. Нека те светна - на никого не му пука за чувствата ти, правилно си се досетила, че те ползват за секс и общо взето занапред ще е винаги така. Мъжете сме така - такива като теб или въобще не ги забелязваме, или ги ползваме набързо и бягаме. С дете никой нормален няма да те приеме. Докато не се осъзнаеш на кой свят си и почнеш да мислиш с главата си, гарантирам че ще страдаш.

8.   Добре, че не съм женен. Типичен пример- използва я за секс, тя си го знае, обича и иска да я използват.
Жалко за мъжа ти баламурник, че го и ползват и него по толко долен, курвенски начин.

9.   Признай на мъжа си, че вече е свободен. Защото ако обърнем ситуацията - той да си има друга и заради нея да ти дава по-малко пари, тогава вече ще е изневяра, нали? Не си цените партньорите, но ги държите като заложници за рогата.

10.   Е какво да те хейтим, няма смисъл... Захапала си кукичката и ще теглиш, това е. Сама разбираш, че няма смисъл, че човекът няма да си напусне жената заради теб и ни питаш нас? Изчукал те е два пъти и хоп, голямата любов... Млада и глупава си, и това не е хейт, а реална констатация. Ако искаш детето ти да расте без баща, продължавай в същия дух и зарежи мъжа си заради този любовчия или пък заради някой друг, това е.

11.   Заради хора като теб ме е страх от връзки.. не е нормално с човека вкъщи да сте си като брат и сестра и да се чукате с различни. Не те упреквам като цяло, просто такива станаха хората заради социални мрежи най-вече. Като ни го обичаш защо си с него, не можеш да ме убедиш че го обичаш, иначе щеше да си купиш играчки. Някво пича си бачка докато друг мъж накърнява достойнството му като чука жена му..

12.   Поредната...
№ 3 - тя няма да зареже тъпкача, няма нито воля, нито самоуважение за това. Той ще я зареже като усети, че е хлътнала, чувства и драми не му трябват на него, трябва му чу-ане без ангажимент и усложнения. А бърсалките са взаимнозаменяеми.
№4 - Балзак навремето а казал същото, но по-директно- "Жените бъркат задника си със сърце".
Авторката пита какво да прави- дали да признае на любовника, че е захапала куката или да си трае. За нея опция да си гледа семейството и да си седне на задника, както е писал някой, няма.
Моят отговор- каквото и да направиш, все ще те зареже.
Като разбере мъжа ти ще те зареже и той. Е, тогава вече наистина ще имаш проблем.

13.   Безизходицата е нещо, което се случва, а не нещо, в което човек сам се вкарва... от.... де да знам какво... скука сигурно...

14.   Ами авторке, да ги беше помислила тия работи преди да се омъжиш и да раждаш дете. Трябвало е да имаш малко акъл в главата си и да се досетиш че на 20 си още твърде млада за брак и дете. Какво си видяла от живота? Сега си вързана с мъж който явно не обичаш и дете. Съветвам те да си потърсиш работа и да се разделиш с мъжа ти. Ти може да не смяташ твоето за изневяра, ама 100% всеки мъж би го приел като такава. Освен това, за какво ти е връзка която не те удовлетворява? Млада си, а и сигурно той също е млад. И двамата по-добре си хващайте пътя да си търсите щастието с други хора. За детето не се притеснявай, по-добре да му спестиш по-нататъшни разочарования. Сега като е малко не разбира, после като стане съзнателно по-трудно ще понесе раздяла.

15.   Хейт ли? Не искаш хейт? Ами да те похвалим тука, че нямаш никакви, ама никакви основателни причини да изневеряваш, но го правиш. Разбираш прекрасно, че на тъпкача не му пука за тебе, и пак го правиш. Ти си от ония, дето ги наричат с оная думичка, с петте букви, сещаш се нали? Ама много рано си хванала по тоя път, не искам и да помислям как ще си след 10 години. Дано мъжът ти се усети и се очисти от присъствието ти. Пише ти жена.