Споделена история от Семейство

Жена с две деца, от двама различни мъже
Здравейте
Излизах вече два пъти с жена, с която се запознах през фейсбук. Разбра се на първата среща че има две деца, но проблема е там че са от двама различни мъже и си задавам въпроса дали тряя да бягам с 200. Дайте съвет, че ми е малко странно как така не е могла да задържи и двамата, нещо ми мирише на мен. Иначе като за две срещи е супер, но това не може да е критерий за сериозни отношения. Аз съм 33 тя на 30.

Коментари

1.   Т. е, ти искаш да се ожениш за тази жена, ама, какво? Дали и теб няма да те зареже ли, що ли?

2.   За сериозни отношения е червена лампа, да. Всеки може да сгреши веднъж, но два пъти да настъпиш мотиката си е проблем - показва, че или не мисли много и не преценява хората и ражда на гьотере, пък каквото стане, или не успява да поддържа дългосрочни отношения.
Имам такава колежка: 3 пъти се е женила, има 2 деца. Явно не й е проблем намирането на мъже, а поддържането на връзката / семейството с тях. Да не се лъжем, семейството си иска усилия, време, нерви, не е достатъчно една гола любов, която все някога свършва.
Особено пък когато има и деца, става съвсем сложно. Ако искаш собствено, ще се озовеш с 3, което не е лесно, за 2 твои пък е мисия невъзможна, за 4 деца се искат доста ресурси във всякакъв смисъл.
По-добре не се занимавай дългосрочно.

4.   Всичко зависи от конкретния човек. Аз съм с такава жена повече от две години и смело твърдя, че не съм имал по-хубава връзка досега. А определено имам достатъчно много опит в отношенията. Има само подробност, че децата ѝ са вече големи и не я ангажират много.
Познавам и жена с три деца от трима различни мъже, която също има прекрасна връзка и няма никакъв проблем.
Пак казвам - всичко си е до конкретния човек.

5.   Такива хора ще им много тепърва. И жени, и мъже с по две - три деца от различни хора. Няма лошо. Въпросът е защо не търсят себеподобни, а все налитат на хора без деца. Аз не бих била и с мъж с едно дете, а камоли с две от различни жени. По-добре бягай от тая. Със сигурност не й е чиста работата. Намери си жена без ремърке и изградете свое семейство Само си представи тия лапета как ще досаждат постоянно. Ще са винаги около вас. Може и някое от тях да те гледа лошо, защото не си татко му. Общо взето ще си навлечеш само проблеми.
Ж, 30

6.   Един път се излъгала, ама защо и от друг ражда? Или има ниска сексуална култура, или просто си е мислела, че с бебе ще върже някой. Баща номер три ще си.

8.   Ако мечтаеш да издържаш и да се съобразяваш с чуждите деца на двамата мъже, които са се празнели в нея преди теб, давай смело и бъди третият бивш оплодител, за когото тя ще разказва на този след теб! :)

- Кифлоприземител

9.   Пак тема провокация. Животът си е твой. Ако аз бях ерген не бих, има свободни и красиви жени.

11.   Може тя да не е читава и да е лека жена, а може и да е наивна, да не умее да преценява и да е избирала неподходящи. Няма как да се определи като не я познаваме.
Тактично на по нататъшна среща може да питаш за повече информация за мъжете от които има деца.
Според мен засега стой в междинна позиция, не бягай, но и не навлизай в дълбока връзка. Все пак може да и дадеш шанс за сериозна връзка, но засега гледай по-дълго да се опознавате и да не включва брак и деца от теб.

12.   Не се притеснявай! Има жени самотни с 3 деца от трима различни! Като моята майка например! Мога да ти кажа като жена че мисля вината е в неспособността и нямането на качества и реални очаквания от мъжете на такова " дами "!
Ще те съветвам не се занимавай а бягай не с 200 а с 300 км че може да се опита и теб да върже с дете! Такива жени се опитват да вържат мъж благодарение на репродуктивните си възможности а не с качества и акъл! А и от две срещи човек не можеш да го опознаеш! Човек се опознава след години общуване и най вече след съжителство заедно под един покрив! Много са ми старинни всички като кажат : " Ами тя / той е супер! Видяхме се един два три пъти! " Е как пък го разбрахте че е супер? ! Естествено че е началото човек не показва себе си! Това става много бавно и постепенно!
Разбира се давам съвет от наблюдения върху и от живота на майка ми! Такива заключения съм си сътавила! Така мисля аз.. но при всеки ситуацията може да е различна! Ами като искаш да я опознаеш бъди умен и интелигентен мъж и я разпитай защо се е получило така? ! Ако имате и двамата сериозни намерения! Ако искаш съвет тук ще се объркаш повече а и за мен не е сериозно да искаш съвет тук от хора на които не им пука! И изразяват само негативизъм който се набрал покрай хората у си го изливат тук защото е по лесно ( анонимно е никой не ги знае! )
Мисли с горната глава!

13.   Не с всеки може да се получи. С деца е много трудно, ние с моя мъж имаме две и е напрегнато, децата са изнервящи. Може мъжете да не са били сериозни, не знаем причините.
Вече много хора имат деца от различни.

14.   От Автора:

Днес излизахме отново. Подпитах я отгоре, отгоре какво се е случило. За първия казва че е някакъв тапак. Той даже по никакъв начин не общувал с детето си. Все едно нямал дете, тя го гледа с помоща на родителите и. За следващия ми обясни подробно, че са се карали много и не са се разбирали и той я е оставил.

15.   Аз познавам една такава. Съученичка ми беше. Първият и мъж загина в катастрофа, когато детето им беше на годинка някъде. След това си намери друг, роди второ дете, живяха известно време заедно, той замина за чужбина уж да изкарва пари, идваше си редовно до някое време и после престана да си идва или поне не съм го виждал. Така, че... случаи много.

16.   Защо задаваш реторични въпроси? Бягай не с 200, а с 1000.

Или искаш да направиш хеттрик - 3 деца от 3 различни мъже.

17.   Само на 30 а вече с 2 деца от двама различни мъже. Кога се запозна с тях, кога ги опозна като хора, кога реши, че им има доверие та да роди от тия двамата?
Според теб дали е читава? Мисля, че няма нужда да ти отговаряме на въпроса. Не става за нищо сериозно тая жена освен за секс няколко пъти.
Нека позная, мъжете и са виновни за ситуацията нали? И двамата са били ужасни, не знам си какви си, тя жертвата търси истинската любов на 30 години с 2 деца...
Бате, бегай не с 200 а с 300.

18.   Ако искаш сериозни отношения, дай и малко време да я видиш като човек. Може да е святна и просто да не е имала късмет с мъжете, а може и да е някоя използвачка която гледа да върже някой мъж посредством дете, та после той да издържа детето. До човек си е и няма как да знаем ние от кой тип е тя. Просто продължи да я опознаваш и сам ще видиш в един момент. Не мисля обаче че е толкова тъпа, че да ражда деца ей така, защото не взема предпазни мерки.

19.   Като бях млада и свободна, съзнателно избягвах мъже с деца от предишни връзки. Казвам си го честно, не ми се занимаваше с чужди деца и бивши половинки-маминки.
И се обвързах със свободен като мен мъж, никога не съжалих, спестих си много нерви.
Решението си е лично твое, зависи как го чувстваш.
Успех.

20.   Давам ти съвет. Аз съм мъж на 32. От 23 до 26 имах връзка с моя връстница, но тази връзка се изчерпа, имахме различни интереси и възникна напрежение и се разделихме човешки. След това станах на 28 и започнах да патя. Запознах се с жена на 37 с дете на 10 години. Влюбих се, жената вероятно също, но беше адски тежък характер. Още в самото начало ми навлезе много много дълбоко в личното пространство. Започнаха скандали с родителите ми, които бяха категорично против тази връзка. Аз започнах да се сривам психически, бях непродуктивен по време на работа, занемарих се, спрях да спортувам. В прав текст тази жена постоянно си налагаше мнението върху мен, така ме беше обсебила, че едва ли не изкарваше пред мен, че ще изостави детето си за да сме заедно. А аз влюбен-загубен и страхлив не можех да кажа край. И така цели 3 години. Просто един ден рухнах психически и и казах, че повече не можа да живея така и се разделихме. И след половин година от трън та на глог.... В приложение за запознанства срещнах жена на 38 с почти 18 годишен син и в момента съм част от една токсична връзка. Отново изпитвам чувства към жената, обичам я, а тя видимо ме командва. Отново станах изнервен, неспособен да работя, с никакво желание за каквото и да било. Постоянно ме кара да ходим някъде с нея и синът и и едва ли не се държи подигравателно с мен. Но за всичко аз съм си виновен, защото съм малодушен, чувствителен, нерешителен. От 26 до днес вече на 32, аз загубих едни от най-хубавите години в своя живот и ако не прекъсна тази връзка ще продължа да ги губя. Загубих годините, в които вече не съм тийнейджър, нито пък зелен младеж, а млад активен, здрав и прав мъж. В тези години около всеки мъж е пълно с жени. Може да се забавляваш, може да срещнеш сериозна млада жена, с която да създадеш семейство. Общо взето няма нищо по-лошо от това да си пропилееш младите години по такъв безумен начин. Затова, авторе, те първа си започнал да се срещаш с тази жена, така че не е късно да прекратиш всичко. Ако си като мен лесно влюбчив, слабохарактерен и страхлив не я допускай до себе си! Не си съсипвай живота като мен.

21.   Авторе, прави каквото правиш с тая, само надежди за брак не давай и дете не ѝ прави! Като трябва по два презерватива нахлузвай! Само от ерген да не се озовеш "татко" на две чужди деца и някое на път! Тази явно не му мисли много и гледа да хване поредния осеменител.

22.   Авторе, всичко в живота може да се случи и лошите неща по принцип се случват на добрите и наивни хора.
Опознай я дамата, излизайте. Ако се харесвате и си пасвате не виждам защо да нямате връзка или дори семейство.
Имала била деца! И какво от това? ! Нали си ги гледа и издържа децата! Не ги и зарязала някъде.
Много е трудно да си намериш точния човек, с който можеш да си щастлив.
Тук старите ергени ще ти кажат, че трябва да си избереш жена макс до 25 години, без деца (ако може девствена), без стрии, целулит, пъпки, бенки, брадавици (да се установи след обстоен оглед). Трябва да я измериш на ръст и претеглиш и да попълни анкета за начина си на живот до сега. Освен това трябва да и провериш извивката на коляното и петите, педикюра и т. н. т.
И само тогава, да решиш да се влюбиш в нея! Иначе не ;)))
В реалния живот нещата не стоят така обаче. Освободи се от предразсъдъците и се отпусни. Успех! ;)))

23.   Не. Каквито и качества да има жената, не ти трябва това бреме. Две чужди деца, при това малки, това си е отговорност и финансов товар. Нали няма как да разделиш хладилника, всичко ще плащаш и то при тая криза и цени. Ще се изпокарате гаранция. Не я подвеждай, просто се отдръпни. Дори и секс не започвай, защото току-виж се влюбиш, замъгли ти се горната глава от долната и тогава край. Тази жена изобщо защо има нахалството да излиза с ерегени? Да си намери някой разведен като нея, къде се бута? ! Очевидно търси трети банкомат, бягай с 300. И по-добре потърси свободна жена, има колкото искаш.

24.   Аз (26) и брат ми (13) сме от различни бащи. Мама е почти на 50. Тя и баща ми са се разделили, когато съм била на 2, но тогава били са млади, избързали са. С бащата на брат ми се намеша неговата рода, в последствие и нашата, отново се разделиха когато брат ми беше на 2г. към днешната дата с баща ми си говорят в крайно наложителен случай, с бащата на брат ми имат по-адекватни и нормални отношения. Та, не винаги е до жената автор е. Ти ако си мъж, би трябвало да помислиш адекватно :)

25.   До 24 :Явно майка ти не може да си затваря краката на време. Хубаво че и се ебе но да не прави деца като не е сигурен мъж насреща.

26.   До 24. Намеси, не "намеша". Глаголът е намесвам.

27.   Авторе, прочети си отново коментар 14 който сам си написал:
- Първият бил тъпак - кой го избрая тоя тъпак? - тя; кой е избрал да има дете от тъпака - пак тя? Какво ти говори това - тя няма никаква адекватна преценка за мъжете които избира. Избира тъпак - очаква гений. И самия факт че говори по този начин за мъжете си означава че ти ще си следващят "тъпак" или какъвто се сетиш
- Втория я оставил защото не се разбирали и тоя я оставил. Ти сериозно ли не осъзнаваш какво пише и не разбираш какво ти казва тя? Щом тоя я е оставил защото се карали - тя е кофти характер (вече ти подсказах по-горе). Ти какво ще се нагърбиш да я променяш и изглаждаш ли?
- На всичкото отгоре си излизал на две срещи и със сигурност не си правил секс с нея. А вече фантазираш за връзка - ти въобще виждал ли си вагина от която са излезли две деца? Имаш ли представа че може да е с ширината на Гранд Каньон? Имаш ли идея какво се случва с гърдите на жена когато е кърмила? Ти и идея си нямаш в какво се забъркваш...

Прочети и коментара на номер 20 - потресаващ е. Това е и съдбата/опита на мнозинството от мъже които се забъркват със сингъл мами. И аз съм го правил, за моя радост един-единствен път. От тогава ги отбягвам като чума...

Толкова ли няма около тебе свободни момичета/жени че се занимаваш със сингъл мами от интернет? (отг: няма)

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

28.   Трябва да си напълно изкукал за да се хванеш с тая.

29.   До 20

Добре бе пич, след като толкова добре осъзнаваш какъв ти е проблемът, защо още се мъчиш? Не мога да ви разбера такива мъже. Има мъже, които ги използват брутално и са като работни добичета на жените, ползват ги като слуги, все едно са на работа 24/7. Но те не осъзнават проблема, мислят си, че това е нормално. Но ти си интелигентен, но както сам казваш нерешителен. Защо?
Като приятел ти го казвам, защото сме набори. Защо още си гурбиш времето? Какво значи обичаш я? Кога толкова я заобича? Просто много добре ти е влязла под кожата, защото знае слабите ти места, затова си обсебен от нея, а не защото я обичаш.
Виждаш, че се гаври с теб и още седиш там. Имаш нужда не от човек до себе си, а да останеш сам и да се съвземеш, след като си бил 2 пъти в такива връзки.
Нямаш бъдеще с нея, а и тя те използва очевидно.
Стегни се, сложи край и започвай да се съвземаш леко по-леко. Забрави за момент за тези жени, защото ще станеш на 40 и няма да ти се живее.
Нищо още не си пропилял, нито си престарял. Млад си та дрънка, млади сме, напук на всички тъпи путки, които ще ти кажат, че вече си на 32 и е късно да мислиш за промяна. Не слушай такива хора. Живота е пред тебе и не го пилей. За 1 година можеш да се оправиш и да имаш нов живот. Къде за 1 година, за 6 месеца с активни решения можеш да имаш нов живот и ежедневие, което да е спокойно и психически да си много по здрав.
В пъти по-добре е да си сам, отколкото някаква застаряваща милфка да ти дърпа конците.

30.   Номер 29, аз съм номер 20.
Много ти благодаря за коментара и подкрепата. Прав си. Не, че толкова съм влюбен, а съм нерешителен и ме е страх да не я нараня. Не живеем заедно. Като не съм с нея се чувствам перфектно. Но тя постоянно ми пише и като не отговарям звъни. Заради нея сигурно 3-4 доста хубави и приятни млади момичета не отразих, които съвсем случайно срещнах. Пък си прудставям, ако заизлизам навън още колко момичета ще срещна... А защо съм нерешителен ли? И аз не знам... Такъв съм си още от дете. В доста отношения съм такъв. Винаги съм гледал да угаждам на другите и да няма конфликти. И в крайна сметка ме използват. А жените са страшни психолози и като видят някой добродушен или наивен направо му разказват играта. И да, прав си. Огромна част от мъжете биват брутално използвани от жените. Но същите тези мъже го считат това нещо за норма, че има и такива, които се гордеят, че са в подобна ситуация. Странен случай съм аз, знам. Но знам и, че един ден тази връзка ще приключи и повече никога не бих направил тази глупост. Пак бих изпраскал някоя милфка, но да се обвързвам... Не! Изключително лошият ми опит е красноречив.

31.   Авторе, спри да го увърташ и да се оправдаваш. Жените били страшни психолози? Някои може и да са, ама тая твоята не е от тях, иначе нямаше двама да я напомпят и да я оставят. Да си използван значи че ти си дал да те използват, тоест, че си глупав и слаб. Не бъркай добротата със слабостта. Звъняла ти? Как се блокира номер в телефона не знаеш ли? Ако не можеш питай някое дете.
Една връзка се прекъсва за по-малко от десет минути. Казваш КРАЙ, до тук бях с теб и толкова. Стига да имаш волята и характера да го направиш, а не да чакаш да дойдел "един ден". Бъди мъж, не плужек!

32.   31, номер 30 не е авторът :-) Иначе си прав :-)

33.   Който няма феца е логично да си ъърси псртньор без деца.
Дс ти наъресст чуждо дете, че и н срещи да ходош с него и то да изказва мнение дали те одобрява, моля те, вразуми се, докато е време. Защо ти е жена с провиснали гърди и корем като можеш да си имаш стегната жена и необвързана.

34.   Аз се ожених за такава. Бащата на първото дете е в затвора за доста дълго време, а бащата на второто е починал в катастрофа (видях доказателства).
В момента имаме още две деца и не ме бърка. По - големите деца ме питаха как да ми викат, аз им отговорих "Както ви отърва. Ако искате на малко име, ако искате татко, ако искате чичо. Няма да тръгна да се тръшкам".

Разбира се, аз съм единичен случай и не казвам, че трябва да го правиш и че твоята история ще е като моята.

35.   ААА ясно. Първият бил тъпак вторият много се карал а тя невинната девица. За да не си следващия тъпак бягай от нея. За да се кара втория значи има причина. Няма как тя да е невинна а другите все виновни. Тя не е човек, който търси вината в себе си.

Бягай с 200 от тази.

36.   Номер 34 е изключение. Второто дете няма баща, починал е и номер 34 е неговият баща, а първото има негативен пример - баща с разклатени позиции.
Стандартният случай е голям проблем.
Всеки родител иска да подсигури собствените си деца и те ще бъдат ощетявани за сметка на тези от предишен брак.
Винаги ще имаш по-малки деца от нея и това може да започне да те дразни.
Вероятността такава жена да ти роди повече от едно дете е нищожна.
Тя ще има 3, а ти 1, а от свободна жена може да имаш 2, дори 3 собствени деца.
В общия случай тялото на раждалите жени не е същото, като на нераждалите.
Защо се хващате с такива? Амортизирани душевно и телесно, нека те се занимават с други като тях - деца от предишни връзки, а не да търсят ергени/моми.

37.   Е различно е ако съпрузите починат или други извънредни обстоятелства.