Той не желае секс
Здравейте! Ще се опитам постът ми да не в дълъг и отегчителен. Може би се обръщам към вас за да ми олекне или да получа мнение или препоръка за специалист, който може да НИ помогне. Историята е дълга - мъжа ми е на 34, аз на 28 години. Имаме връзка от 4 години минала през много трудности - преодоляват бившия си, налагах много ограничения и накрая получих резултата - просто го, , изкопих’’. Труден характер съм, много съм се налагала над него и накрая може би в целта си да не сгреши, да направо всичко както трябва и да ми угоди постигнах резултата че той не желае секс с мен. Проблема не е физически, а психически при него - просто казва че не му се занимава, може, но не иска. Предпочита порното и секса между нас е два пъти месечно и то за 3 минути, повече от това не му се занимава по негови думи. Ясно е че съм оплескала нещата до безбожност. Промених се доста, вече не се налагам, гледам да съм покорна въпреки че не ми е в характера, но успех не постигам. Препоръчайте ми специалист за онлайн консултация или съвет какво да правя, защото нещата отиват все по-Зле. Той ме пита зашо не използвам вибратор или не мастурбирам просто, а аз не желая това. Други проблеми нямаме … отчаяна съм.

Коментари

1.   Колко много истина има в китайската поговорка "Внимавай какво си пожелаваш. защото може да се сбъдне". Искала си този мъж, ето имаш го.
Нежеланието за секс е един от най-ясните индикатори, че връзката е изчерпана. Пресолила си манджата, уморил се е човекът да ти угажда и да ти се подчинява, неприятна си му. Твърде възможно е да те замени с друга. Потърси в нета психолог, но не възлагай големи надежди.

2.   Ами смачкала си мъжествеността му. И това няма да се оправи. Разделете се и си търси друг мъж. И внимавай - мъжествеността му, собствената му представата за него като за мъж, като се унищожи, не може да се оправи. Остави го и ако искаш тръгни на психолог за да разбереш защо се държиш така с мъжете. Може би е свързано с твоя баща?

3.   Е, ти от едната крайност (доминираща) та в другата (покорна) това е супер фалшиво, лицемерие и естествено, че нищо няма да промени. Най- много да го настрои повече срещу теб този фалш.
Щом искаш да спасиш... какво всъщност- секса само или връзката? Искаш да поставиш ново начало, различно от досегашното, в което да си "покорна"? Не си изяснила и така е по- трудно да се опитаме да разсъждаваме върху "казуса" ти.
Смятам, че би било много по- естествено да започнеш да му подаваш задачи, в които той да взема решения. Ще можеш ли?
Решения, които да засягат и теб. Ще изпуснеш ли контрола?
Казваш "други проблеми нямаме" - напротив, други са ви проблемите, а отказът от секс е само вторичен ефект.
Аз съм силен характер, също инатлива, горделива, че и отмъстителна ако ме "дърпат за опашката" но има неща, които никога не бих отнела от мъжът си, не бих се наложила, поне не открито, лесно е да си мислят, че те са взели решение за каквото и да е по принцип, няма нужда да се налагаме грубо. Не бих допуснала да ме приеме като друг мъж до себе си... освен ако не съм сигурна, че искам да се разделим.

4.   От автор: Благодаря Ви момичета! Да, разбирам че съм пресолила манджата и то много, осъзнават че имам грешка. Просто не съм съгласна, че за всяко нещо да се “разделим” е решението. Искам да поправя нещата, не искам обвинения- аз самата се обвинявам достатъчно. Искам мнение, съвет, идея и препоръка за психолог - конкретен сексолог ако може

5.   И аз бях в положението на твоя мъж. Не се разделих с жена ми заради децата. Сега положението се пооправи, но трябваха 10тина години за това. Май по- добре е човек въобще да не се жени.

6.   Преминаваш към действия. Напипваш сутрешна ерекция и действаш с ръчички, с устни, с език, както намериш за добре. Няма да ти откаже. Изцеждай го от сутринта и ще забрави за порното.
Междувременно се погрижи за външния си вид - грим, прическа, маникюр, нови дрехи, хубаво бельо, спорт.
Нещата ще се оправят.

7.   Има друга жена, може да си сигурна в това. Мъж, който не иска секс със жена си или е болен, или изневерява. Трети вариант няма. Ако не е болен, значи изневерява. Пиша ти от собствен горчив опит. Всичко друго са приказки за пазара.

8.   Все пак какво му направи на този мъж че не ще даже и секс?
Да откажеш мъж от секса си е направо постижение.

9.   Какво значи не му се занимава? Поговорете за това, важно е да знаеш точно какво се крие зад тези думи. Защо не му се занимава? С какво точно не му се занимава? Кога би мусе занимавало ( в смисъл, какво трябва да е изпълнено като условия, за да му се занимава)?

10.   Защото преди когато често допусках грешки, постоянно бях недоволна и той се чувстваше, че каквото и да прави все ще е недостатъчно добър за мен, а аз изискваща. Обвинявах го че няма пред игра и т. н и може би точно в порното всичко се случва с лекота, без да трябва да не направя, доказва на някой… което си е напълно логично.

11.   Типичната жена, не могла по друг начин освен да го контролира и да се налага. Не може да има баланс, трябва винаги да е на нейното.
И после идва и пише теми как е изневерила или мъжа и не я иска.
Нищо чудно няма, такива сте почти всички.
Наистина е най-добре да не се жени човек, най-добре е да не се и занимава изобщо с вас.

12.   Твоя опит може да е полезен за жените които не щат секс и вечно се правят на болни, уморени и т. н. Сподели как го постигна.

14.   Четох, четох и разбрах- нищо не си намерила. Ти искаш "вече екшън" а той е на вълна "леко и тихо". Ти си готова да станеш майка. Така ще ти се изчерпи "експлозията" че друг пост ще четем след появата на бебока евентуално.
Не ми харесва единствено изказа и грамотността на поста, но сигурно това е от вълнение и момента не подреденост.

18.   От авторката - снощи отново имахме разговор на тази тема. Опитвам се всекидневно да го предразположа и т. н.. но ми заяви че нямал вече ракия а потребности и се надявал тайно и на мен да ми се притворя тия, , мераци” защото дори с годините щяло да става по-зле. Обясни ми че да не съм слушала другите какво говорят, лъжели.. след 30 год мъжа вече не му се правило секс. Предпочитал да си бие една…. аз му зададох въпроса а не мисли ли за мен, за моите нужди… Каза да мастурбирам и аз..

19.   Човекът иска спокойствие от теб. Достатъчно си го тормозила. Но да е за урок на другите кандидат съпруги. От тях чуваш Аз... Моето... Аз каквото кажа.... Аз съм.... Искам така...
Какво сте, едни голями л.... на. Без извинение. Празно самочувствие, но голямо....

20.   Много странно ми се вижда мъж на 30 да не иска много секс.
Обикновенно на тази възраст мъжете искат секс ежедневно. Жените пък са далеч от тази бройка. То затова и мъжете изневеряват.
При вас пък- обратното.

21.   Направо ти съчувствам, аз имах приятел, който не е добре психически и не искаше никакъв секс, а беше на 20 и малко, представи си, а като е на 40 сигурно ще има нужда само от 1 път в годината и на 50 ще приключи половия си живот...

23.   Авторке, тоя не става, а връзката ви е обречена.
Късай, хвърляй и търси друг, по-потентен.