Възможно ли е доста по-възрастна да ме харесва?
Здравейте,

Мъж на 31 години съм. Преди време писах подобна история тук, но беше друг случай с друга колежка, която е 15 години по-голяма от мен. Тази дето ще пиша сега е с 30 години по-голяма от мен.

Като ме види и все ме прегръща и понякога целува и казва, че съм сладур и тем подобни. Как ви се вижда всичко това и възможно ли е да ме харесва?

За по-младата няма да споделям, тъй като съм споделял тук преди време. Само ще кажа, че тя ми харесва повече, защото е по-млада, но тя не ме прегръща и целува като по-голямата, а само иска да сме приятели и да й обръщам повече внимание.

И двете са семейни и си имат деца.

Коментари

1.   Пич, намери си някоя на твоите години и спри да фантазираш за по-дърти! Нелепо е!

2.   Харесване между половете има, независимо от възрастта. Дори момиченце на 5 г може да харесва 40 г мъж.
Но това с целуването и прегръщането ми се струва прекалено.
А ти защо питаш? Само с 60-годишна ли не си опитвал?

3.   Ужас! Все едно си и син или внук. Болна, мечтаеща жена. Ама щом се кефиш, значи и ти не си много в час.

4.   Напълно възможно е. По-възрастните жени често си имат мъже и ще и на една такава жена ще и бъдеш любовник.

5.   :D :D :D авторе, много порно гледаш. Тази на 50 сигурно те приема като нейно дете, а не като любовен/сексуален обект. И аз преди си въобразявах като теб, че някакви лелички ме харесват, но откакто спрях порното този проблем изчезна. Ти сам си се убедил, че първият път всичко е било само в главата ти. Този път е още по-вероятно да е така. Вече си мъж на 31, а разсъждаваш още като момче предобрило с порно филмите.

6.   Възможно е да. Особено, ако те вижда, че си по-тих и кротък и веднага схваща, че явно много не ти върви с младите жени и решава тя да се пробва.

7.   Че тая на 61 сигурно децата ѝ, както пишеш, са на твоите години или по-големи, има и внуци?
Правилният въпрос, според мен трябва да е ТИ дали я харесваш и защо?
За другата ти мераклийка темата не я знам, не я помня, но няма значение.
Ако тези "прояви на внимание" стават на работното място и в работно време, ще станете за смях и клюки на цялата фирма. Ако ласките на бабата не са ти приятни има начин да я отрежеш като ѝ кажеш, че са нежелани, харесваш млади жени, да не ти влиза в личното пространство, ако продължава, кажи ѝ, че ще се обадиш на мъжа ѝ, заплаши я с шефовете или започни да я подиграваш открито пред колегите.
Другата също е стара за теб, а и няма смисъл да се свързваш за нищо с такава. Освен да те използва за пари и услуги и да ти създаде неприятности нищо не чакай. Какво приятелство, какви 5 лв с чужда омъжена жена с деца? Ти пубертет ли си, че се хващаш на подобни глупости? Нямаш ли мъже приятели, ами ще ставаш дружка на някаква си застаряваща кака?
Ако си нормален мъж, а не някой бабофил, отрежи ги и двете и си хвани неомъжена около твоите години или по-млада от теб и мисли за свое семейство и деца.

9.   А аз да питам теб, ще ти хареса ли ако ти си семеен и някой потенциален “ебач” (поставям думата ебач в кавички, защото даже не можете и да ебете жените си както трябва, затова ги ебе някой друг) почне да се занимава с твоята жена? Квото и да ми лафиш, не можеш да ме убедиш, че ще ти хареса. Така че дърпай преди да са те усетили и да си навлечеш проблеми.

Гаро

10.   В каква сфера работите?

11.   Отиваш в аптеката и купуваш един памперс за възрастни. Представяш си издокарана твоята изгора след 20 години. Следва "преобличане" с всичките произведени екстри в памперса. Как ти се струва? Край на мечтите.

12.   Автор на историята съм. Не съм много съгласен с някои коментари. Познавам една колежка на 33, която има 5-то дете от 60 годишния си мъж. Любовта е да обичаш всички.