Мисли ли за друга...
Здравейте, не знам как да започна. Напоследък се чуствам винаги притеснена и тъжна, защото все си мисля че приятеля ми не ме обича истински. Заедно сме от много години. Имали сме много трудности и разбира се много хубави моменти. И двамата сме на 24.
Сега почнахме да ремонтираме наше жилеще.
Но в мен винаги е имало една несигурност към него. Нямам му пълно доверие. От скоро играе една игра на телефона си заедно с брат ми (те са приятели) и там има едно момиче което играе с тях. С тях има още много хора но тя е единственото момиче. Мен ми направи странно впечатление как той говори за нея когато сме си говорили. Примерно защо брат ми не се опита да се с приятели с нея и т. н. И много се опитваше да напраят facebook група и той я търсише усилено. Най накрая се намериха всички но основно те пишат в групата. Аз се драснех, но се опитвах да не го показвам.
Някак си тъпо ми става а то всъщност нищо не е станало. Но само се притеснявам. Дори той и е писал 2 пъти на лично но нали все за играта говорят. Ама си личи как иска да изглежда забавен и т. н
Бихте ли ми дали някакъв съвет.... Какво да правя

Коментари

1.   Мислиш ли, че той се чувства добре с теб? Има ли нещо, което му липсва? Щом продължаваш да се притесняваш за това, може да говорите за това, но спокойно и внимателно. Все пак имате сериозни намерения за връзката си, при проблем трябва да си споделяте.

2.   Със сигурност я харесва, но какви са намеренията му към нея вече, не мога да кажа, ти трябва да го прецениш

3.   Да, започни да играеш играта и да се интересуваш от хобитата на човека до теб. Главата ще си резна, ако приятелят ти поне веднъж не си е помислил "Ех, колко хубаво щеше да е, ако и моята играеше.. ", един малък рай.

4.   Еми, който/която играе, пИчели...
Хубаво е, че усещаш на къде вървят нещата.
Имаш избор:
1) Хващаш джойстика на приятеля ти и правиш чудеса;
2) Хващаш си телефона и не го спираш докато не задобрееш поне толкова като въпросната девойка;
3) Търсиш си нов приятел.
Успех! :Д

5.   Искам само да добавя че ако му кажа че знам че са си писали ще ме обвини че му ровя в телефона.