Споделена история от Секс и интимност

Ах този голям срам .. ще ни погуби.
Имам красив мъж до себе си, той е всичко което бих искала. ( говоря за външния му вид) Обаче, с характера му, какво ще правим не знам. И той страда от това, и аз. Страх ме е, че ще се разделим заради неговият срам!
Заедно сме 3 години, и той все още се срамува от мен?
Срамува се, да ме целуне, срам го е да ме прегърне, и винаги си крие голотата от мен. Сега някой ще каже, че му е малък, ама не му е, виждала съм го. Когато някъде съм на вън, винаги ще се възползва да се изкъпе, но аз ако му предложа да влезем заедно ще откаже.
Преди два дена " хванах" гол, имаше само кърпа, и когато ме видя, целият стана червен, притесни се много и аз уж на шега, се опитах да му дръпна кърпата а той започна да се паникьосва повече казваше ми " Престани" " Излез за малко".. чак почна да ми се моли. Аз излязох и много му се разсърдих. Права ли съм, че се расърдих? Той почна да ми звъни, да ми пише, че съжалява, че ще поправи този проблем... но винаги нещо подобно се случва. Не сме деца на 12, а на 25!

Някой от вас, имал ли е такива проблеми?
Минавал ли е през тези неща?
Нормално ли е да си с някой 3 години, и да си крие голотата от теб, И да се срамува от теб?

Коментари

1.   Ужас!!! Наистина ли има такива хора? Не, не е нормално. Какъв е този мъж да се крие като девствена булка от турски сериал? То мъжете станаха по-срамежливи от момиченцата. Изобщо правите ли секс? И ако не каква е тази връзка. Та вие сте си приятелки. Да не е скрит гей? Може да те ползва като параван за пред семейството. Шашава история.

2.   На 25 съм и аз/мъж/ и според мен не е нормално. 3 години да си с момиче и да те е срам да си гол пред нея. Аз на нова приятелка бих и се показал още на първата среща, ако тя иска и то с кеф :D. То, ако пред момичето ти те е срам да си гол не знам :D... Но на какво се дължи ние само можем да предполагаме - причините може да са много. Според мен трябва сериозно да го питаш защо го е срам. само той си знае...

3.   Не, не е нормално това. Между двама влюбени не трябва да има срам от каквото и да е било. Не трябва да има мъжки, женски и тн... Работи. Вие сте партньори, приятели, любовници и тн... А с това поведение, сте просто съквартиранти, макар че всъщност дори съквартирантите не се срамуват едни от други.
Вашият партньор трябва да бъде най-верният Ви и добър приятел. Да Ви е по-близък от роднина. Имате ли срам и тайни един от друг нищо няма да излезе.

4.   Здрасти!
Не е нормално мъж да си крие голотата. Това става, като махнаха казармите. А тук говорим за гаджето ти? !? Това е ненормално. Смисъл не правите ли секс? Как го правите? Ти ако си гола пред него да не би да бяга от теб? Този човек не ходи ли на басейн, на плаж? Ако го е срам да е гол до кръста пред теб, какео остава пред хора.
Това е някакъв вид психически проблем. Трябва му психотерапевт спешно.
Абсолютно ненормално е това, което ти се случва!
Намирайте лекар, ако сте от София ще ви препроръчам специалист.

5.   Моят мъж и след 21 г съвместен живот се крие, ако излиза или влиза в банята или ако си сменя бельото, подобни реакции, без изчервяване, но за мен неговото е от превземки, защото като правим секс е гол и не ве притеснява дали е през деня или на светнали лампи и че тогава виждам много добре всичко.

6.   3 години не сте правили секс, така ли да разбирам?

7.   Хахахах, много ми познатоо! Моят приятел и той е на 25 и е съвсем същия, направо много гадно ми става, винаги съм си представяла и как ще се къпем заедно, не иска, било го срам, гол не се показва пред мен, правим го само на тъмно... Да не би да е един и същ човек :D

8.   Ти пък се разхождай гола, викай го в банята да ти изтърка гърба, да ти държи кракът, когато се бръснеш долу... предизвиквайки го... но нежно.

9.   Само не се сещам как го правите заедно? Или 3 години седиш до "мъж", който не те е докоснал?

11.   До номер 7 и до авторката.
Тези мъже имат голям психичен проблем от детството свързан с майките им. Какво имам предвид ли, Ами те виждат във вас майките си. Вие сте заместител на майка им в тяхната глава. Ако им споделите идеята за психолог 200% ще ви се смеят и ще кажат "нищо ми няма"
Два са вариантите:
1. Да говорите с тях, че вече не са мамините дечица на мама, а имате нужда от здрав и осъзнат мъж на място, а не лигльо криеш пишката си.
2. Бягаш и повече връзка с такива неосъзнати момченца НЕ

Как може един такъв лигльо да гледа дете? Ама иначе "мъж" да прави секс....

12.   Нормално е. При мен жена ми е така. Вече 20 години. Не се оправя а времето.

13.   Май е вярно че жените в днешно време избират мъжете само според външния вид. Колкото да е смотан и загубен, ако е висок и красив няма значение. Ми не се оплаквай. Избора е твой.

14.   Номер 11 е прав/а.
Това е много сериозно поведение в негативния смисъл и е много характерно за младите мъже. Не знам откъде идва. Аз направих една друга тема по въпроса. Остави, че се крият от мъже, т. е. в съблекалнята например. Не се къпят, а ходят потни и омирисани след фитнес. Плуват с боксери и отгоре с дълги до колената панталони, които са за лятото за разходка, не се в басейна. Изрично на басейните пише, че трябва да се ползват бански, без значение тип слип, клин или боксер.
Така се крият от жените и приятелките си. Така при свободни 10 писоара и една заета кабинка се редят на опашка за да пикаят в кабинката ( понякога дори си мисля, че сядат за да се изпикаят)...
Положението е трагично, така учат децата си, къпят ги в банята и влизат с дънки и риза. Всичко това са реални случаи, които ме потрисат. Що за човек влиза да изкъпе момченцето си облечен? Това дете какво ще научи, че не може да е голо, че трябва да го е срам, че татко му има какво да крие и че и то трябва да се крие задължително.

Такива "модерни" разбирания за мен са пагубни за психиката на децата и младите мъже. Това идва от липсата и на казармата.
Горките жени, жал ми е на какви хора попадат.

17.   Това поведение доста по-често срещано при жените, но го има и сред мъжете. Причината е ниска самооценка. С времето може да се оправи, но трябва усилие и от двете страни. Авторката трябва да му прави комплементи, а гаджето и да се престрашава.

Бил съм с такива жени - ултра свенливи. С времето се отпускат. И моята жена беше такава. В началото се криеше да се съблича като влиза в банята. Срамуваше се. Но постепенно я промених. Казвах и колко много ми харесва голото и тяло (пък и то си е истина, харесва ми), обичах да я събличам и дори сега след години пак. Понякога просто и казвам: "съблечи се гола, искам да те погледам, да се полюбувам на красотата ти ". И тя с усмивка се съблича, става и приятно, чувства се харесвана и желана. Впрочем, всички жени, на които съм казвал тази реплика са се кефили, виждайки колко им се радвам просто да ги гледам чисто голи.

18.   Жена съм. На мен пък 1-вото гадже (на 17 бях) в началото ми казваше. Сега пред мен срам ли те е да се събличаш, как се чувстваш? Аз му казах "Ти си последният човек, пред който трябва да ме е срам да се съблека. Аз от майка ми се крия гола, но от тебе няма защо. "

19.   И моята жена я срам да я гледам гола. Трудно се съгласява на секс на светло. И трудно свършва на светло (ако въобще свърши). Вече 20 години е така. Не се оправя. Не знам с предишните и мъже дали е била такава.
Странно е че има и такива мъже.

20.   Заради малката пишка е!

21.   Какво е станало с вас? Пишете? Това момче още ли е такова?

22.   Според мен това е много странно, явно нещо в тялото му много сериозно го притеснява, толкова сериозно, че не иска да ти каже какво... може да е всичко, хората имат комплекси за разни неща, които околните даже не са забелязали и не биха забелязали, ако не им се насочи вниманието натам. Вероятно и твоя има някакъв, но какъв - не можем да знаем. А, сетих се да питам - на море ходили ли сте? Притеснява ли се да седи по бански? Ако не, значи нещо под банския му е проблема.

Иначе, моя не мога да го накарам да се облече лятото, та все тичам да дърпам пердетата. Разхожда си се така, както майка го е родила и хич не му дреме. Питала съм го не се ли замисля, че някой съсед може да го види, а той ми вика "да гледат и да завиждат".

Иначе аз съм жена и изпитвам дискомфорт да стоя гола. Не ме е срам да се покажа, съблека или изкъпя с мъжа ми, но определено не ми е комфортно да се разхождам гола из апартамента. Не обичам и да ми дърпа и халата преди баня, след баня като съм чиста и гладка вече е друга работа.

23.   Авторке,
Твоя пич бил ли е с друга жена? Подозирам че ти си мо първата.
Като че ли от майката хващат срама. Мойта жена е подобна на твоя мъж. Вече 20г. сме заедно и още я срам от мен. Не знам защо. Била е и с други мъже преди мен и се чудя дали и с тях е боло така.
С единия от синовете ми (на 17г. ) ходим на кикбокс. Никога не се къпе там понеже го е срам. Чак в къщи като се приберем. Не мога да го накарам. Понякога се чудя дали е спал с момиче, но съм почти сигурен че не е.

24.   Какво ли се е случило с тази двойка...