Заряза ме сама за Коледа и Нова Година. Чувствам се ужасно
Здравейте на всички

Приятели, чувствам се самотна и ненужна. Необичана и неуважавана.
Живея в чужбина в голяма европейска столица.. От април 2019 излизам с един мъж. С него вече няколко пъти се събираме и разделяме. Просто не мога да го забравя. Всеки път като направи някоя грешка изчезва и след това пак се появява, все едно нищо, а ако му кажа че продължавам да ми е болно за грешката му той се извинява и казва че съжалява много и повече няма да се повтори. Всеки път прощавам и така до сега...
2020 лятото се разделихме юли месец. Запознал се с друга жена през август същата година... на 25 октомври се оженил за нея. Явно не му потръгнало с нея въобще, защото декември вече били пред развод. Януари окончателно я напуснал. Оказала се наркоманка и т. н. т. е брака им не издържал даже 3 месеца.. и хоп веднага след това февруари 2021 той ме потърси най - безсрамно, наговори ми лъжи как бил страдал по мен този месеци и не могъл да ме забрави. Каза ми, че откакто сме се разделили не бил поглеждал друга. Аз му казах, че е взаимно, откакто сме се разделили също съм нямала връзка с друг ( което в моят случай е истина ) но в неговият не. Каза ми че иска да си дадем нов шанс и да отида да живея при него. Не приех веднага, малко го накарах да почака. После се съгласих, и така след няколко месеца отидох да живея при него.. всичко беше хубаво, понякога се сдърпвахме за глупости. Той имаше един айфон, който вече не го ползваше и си беше взел нов. През деня като беше на работа реших да разгледам старият му телефон, ей така от любопитство.. и какво да видя в указателя му записал някаква с името My love.. проверих и видях че не е моят номер. Веднага се усъмних и през нощта като спеше му погледнах другият телефон, който ползваше.... ами в чудо се видях.. в WhatsApp имаше хронология с тази жена, снимки и т. н. от съобщенията се подразбираше, че са имали връзка, докато беше разделен с мен и уж не имал друга през това време.
Взех номера на жената и директно и писах от моят телефон. Та тя всичко ми разказа. Дори се видях с нея лично, защото се оказа, че живее само на две улици от нас. Отидох у тях, всичко ми разказа... Каза ми че е живяла с него там. Оказа се, че тя не е знаела че дори съществуват, никога не и е говорел за мен. Каква наглост от негова страна, да ме откара да живея там на две улици от жилището на бившата.
Като се прибрах се правех че нищо не зная... но започнах да съм по - хладна с него и с след седмица някъде той се осъмни че нещо има. Че съм се променила.. разпитал наляво надясно и научил че съм била при бившата му. Каза че съм лицемерка да върша такива неща зад гърба му и да си ходя вкъщи. Каза че ще ми хвърли куфара защото съм предателка.. аз се разплаках, а той почна да се извинява и че е е бил ядосан и за това така говорел. Искаше да ме накара да се чувствам виновна и предателка. В този момент толкова го мразех, че исках да си тръгна веднага.. но нямаше как, нямаше къде да отида, защото вече бях напуснала квартирата в която живях, за да дойда при него...
Напуснах го веднага след като намерих къде да отида.
След това месеци наред той се правеше на обиден, че съм луда и ревнива... изчезна за няколко месеца. Нито пишеше, нито нищо..
След няколко месеца се появи... с извинения, молби за прошка. Казва оженил се за другата, за да ме забрави, дрън, дрън. Молеше се да му простя месеци наред се молеше непрестанно. Бил разбрал, че аз съм жената на живота му.. искал да се оженим, да създадем семейство. Простих му отново.
И ето преди една седмица ми сервира, че тази Коледа и Нова година ще е прекара с братовчед си и други приятели. Аз не съм поканена. Питах го защо, той казва да не правя от мухата слон.. казах му, че това не е нормално, имаме връзка, а на празниците разделени. Той се направи на обиден и ето сега цяла седмица отново не пише.. обиден е както винаги. В момента е Бъдни Вечер, а аз съм сама. Нямам и много приятелки тук в чужбина. Чувствам се ужасно. Той сега явно си празнува с приятелите..
На Нова година не знам къде ще ходя. Нямам никакви планове.

Какъв човек е това? Така да се държи? Май трябва да сложа точката завигани

Коментари

1.   Скъпа, сама си се набутала в латино сериал, сега се чудиш. Този още от запознанството ви е бил кофти материал, ама щото е паралия ли, супер надарен или красив, позволяваш да те мотка 3 години. Ту с една, ту с теб. Хората се отнасят с теб така, както ти позволяваш. Щом си го научила, че приемаш лъжи, появяваници от нищото след месеци и сто жени преди теб- това и прави. Като нямаш самоуважение, кой ти е крив?
Обещай си от новата година да си намериш нормален човек, а този да пътува. Наконти се и отиди някъде за вечерта.

2.   Слагай точката завинаги!

3.   Оплаквате се от нас, ама май и ония са същите (като изключим доходите). Какво да ти кажа, "братовчеда" може да се окаже и някоя Снежанка с камшик и белезници - само той си знае каква е истината. Не ми става ясно и как зачезва с месеци от собственото си жилище, в което живее с теб. Че като се върне може и нищо да не е останало или да не е той собственика вече, примерно. Отделно, и ти си седиш и го чакаш толкова време... Съветвам те да си търсиш квартира и да не даваш шансове на мекерета, които те размотават и най-малкото не се стараят да се прикриват - толкова малко значи за него дали ще го хванеш в крачка. Мисли се за голяма работа като ви върти няколко глупачки, ама като сте там да му вдигате самочувстието, какво да се прави...

4.   Не те бръсне за слива, има те за няква си там, дето като остане на сухо да я притърси. Дали те устройва това- ти си знаеш.

П.с. къде е онази да обясни къв е Ганьо и колко Убави са всички чужденци пред него?

5.   Празнува с друга жена. Прекъсни всякакъв контакт с него.

6.   Какъв човек си ти??? Как може да се оставиш на този манипулатор да си прави с теб каквото си иска??? Само той ли е мъж на света???? Я се стегни и заприличай на нормален човек. Тегли му една, и кой откъде е. Работи си и си гледай живота. И всичко ще се нареди. Да се оставиш на някакъв комплексар....

7.   До номер 3, не живея с него в момента. Както съм писала по горе напуснах го веднага щом намерих къде да отида. От тогава не съм живяла с него, а само се виждахме по няколко пъти на седмицата и всеки ден си говорехме онлайн

Ето днес е 25 декември и отново се активирал все едно нищо не е станало. Писал ми весела Коледа и че ми желае здраве и късмет

От АВТОРКАТА

8.   С такъв като този когато и да сложиш точка все е късно. Толкова неуважение и нелюбов ти е показал, толкова обиди ти е нанесъл, ползвал те като "резервно летище", а ти си давала шанс отново. Защо? За да не си сама? В крайна сметка отново пак ще си. А той като е на сухо пак ще се довлече и ще ти се прави на артист.
Зарежи го, започни новата година на чисто!

9.   Вървежен е пича. Много жени го искат и той се възползва.
Но повечето мъже не го могат това.
Намери си по- обикновен пич и нещата ще се оправят.

10.   Щом не е на празника с теб, значи е с друга.

11.   Или празнува с друга или се надява да изчуканнякоя подпийнала и загоряла по празниците.
Търси си друг. Той не е емоционално прувързан към теб и повече от ясно е, че нито е влюбен в теб, нито те обича. Използвал те е за секс, колкото да си поддържа тонуса и да не губи самоувереност.

12.   Да добавя, че в телефона му видях че използва badoo... от няколко месеца, но нищо не му казвах, за да видя дали сам ще го изтрие.. но не, до ден днешен не го е изтрил.. Също така в телефонния му указател видях, че ме е записал Bulgarian... толкова обидно ми стана.. от 4 години се познаваме и излизаме, а той така да ме запише.

От АВТОРКАТА

13.   Авторке, зарязвай го и започни работа върху самочувствието и самоуважението си. Докато ти четох историята и допълнителните коментари, ми призля. Нещата са ясни като бял ден. Никога не си била важна за него, на пича му харесва да си има опции и да си ги менка.

Честно, започвам да си мисля, че тези истории са фалшиви. Не искам да вярвам, че има толкова глупави хора. Червените флагове ви бият през лицето, пък вие ги игнорирате.

14.   Абе ти не си нормална…

15.   Повече не добавяй към историята, щото ставаш още по-жалка, само ако си психично нестабилна си за ожалване.
Много знаци и доказателства е имало преди да се преместиш при него, че тоя тип е боклук и не се разчита на него.
Не всички мъже сме такива, но само в тия където ви разбиват сърцата се влюбвате, после разбира се идвате при нас да сме ви душевни отдушници.

16.   12, както позволяваш на хората, така и се държат. Коцкар понасяш, коцкар и имаш. Не знам някои жени толкова ли ги влече мазохизма, или просто това им е представата за любов.
Започни новата година на чисто. От тоя нищо не става.

17.   Забравих да добавя, че имах рожден ден преди два месеца. Не ми подари нищо, защото нямал възможност в момента и ми обеща, че ще има подарък но малко по - късно... Естествено, никакъв какъв подарък до момента... Не искам нещо скъпо като подарък, а каквото и да е, важен е жеста и уважението.. нищо не му пречи да ми вземе нещо малко... просто не му пука явно...

И не, не съм с него защото е богат... не е въобще богат. Тук в държавата в която живеем той се води мъж от ниската класа. Работи на минимална заплата.

Не е красавец в лице, но е висок и надарен.

От АВТОРКАТА

18.   В този 3 годишен сериал огорчената и низвергнатата винаги позволява и оправдава волностите на любовника. Голям любовник! 3 години я държи на каишка като резервна гума. 3 години надежди и прошка след всеки емоционален изблик и забежка на любимия. Това е емоционален мазохизъм или безсилие. Пожелай му и ти- здраве, късмет и семейно щастие далече от теб!

20.   Имам един съвет към всички. (Това го правят всички мъже по принцип, но да не засегна някой).
Бъдете с човек, който дори да е имал 1000 връзки преди вас, вие да сте последният. Ако другият реши да ви смени или вмъкне една "бройка" ей така, той или тя, просто казано, не държи на вас.

21.   Какъв човек е това.!?
Това е човекът чужденец, по който бленуват толкова много бг гъски.
Този с който си мислят, че живота ще им бъде песен и уреден отвсякъде и и ще ги носи на ръце, влюбен до уши до дълбоки старини. Хахах.
Добре е да се знае, какво е отношението на такива "големи джентълмени_ към най-залуханите и задръстени жени, именно тези от източна Европа и в частност българките!
Впрочем негър ли е или...?

22.   Ако само за през коледата и новата година ти е зор да не си сама го залъжи, че ще му даваш безотказно във всяка дупка, ще му гълташ и ще му сготвиш една хубава новогодишна баница с мусака, и малко червено винце, за да се върне и да остане с теб поне до утрото на 1-ви януари, и после кой от къде е. Няма начин някой мъж, да би отказал на това. То е ясно, че няма да го задържиш за вечно, ама нали поне новата година да посрещнеш с него.

Дон Жуан

23.   И аз се опарих с такъв, с тая разлика, че започнах да го усещам що за стока е след първите няколко месеца и след като един ден ми преля чашата сложих точка. После продължи да ми пише и да се пробва половин година, но успях да удържа и не му се вързах на манипулациите. Осъзнавах, че просто го прави не от любов, а от его. Когато ме пита дали ще му дам още един шанс му отговорих, че ако един човек не те е оценил когато е трябвало, няма да те оцени никога. Така че друг полезен ход освен да го разкараш, няма. По-добре ужасен край, отколкото ужас без край.

24.   17, беден и грозен, но с голям орган и дългуч. Явно това е достатъчно за една жена, за да я прави на маймуна.
Тъжна, но и забавна история. Мъж тарикат.
Явно не искаш да си щастлива.

25.   До 22, в момента не си говоря с него.. той изчезна пак. Само на 25 декември ми писа Весела Коледа с пожеланията за късмет. Аз му отговорих единствено благодаря, от учтивост. Повече не е писал. Сигурно пак ще се задейства след нова година, а може и след няколко месеца. Редовният му номер.
Ами аз вече съм му гълтала... нищо ново... Дали пък точно заради това не ме уважава? Вече не знам какво да мисля..
Ха, но сега като се замислих той си беше същият и преди да почна да му го правя..

От АВТОРКАТА

26.   Вече си му гълтала? Ти уважаваш ли себе си? Май не, а искаш другите да те уважават.

27.   Не те уважава защото не правиш качествени с**ки и секс, понатрупай опит и ще се ожени за теб, ще видиш как набързо ще те заобича.

28.   В момента не си говоря с него... Не си говориш защото не се е довлякъл за да му дадеш поредния шанс. Самоуважение и воля нямаш, то се разбира, но поне не те ли е гнус, след като знаеш, че се плющи с други, не знаеш ли какви болести може да ти лепне? Толкова ли си глупава и закъсала за мъж, че се унижаваш с такъв боклук? Заслужено си необичана и неуважавана.