Влюбен съм в лесбийка
Аз съм на 21 години. Влюбен съм от доста време насам в една, която се оказа лесбийка. Въпросът ми е какво да правя. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Много гадно приятелю.
Казвал ли си и, че я харесваш?
Ако не си, сподели и го и виж как ще реагира, може да e неориентирана и да не е била с мъж като теб.

Пробвай се, ако те отреже move on.

M 27

2.   Ами, преживей я. Забрави, тя няма да отвърне на чувствата ти, най-много да ти се подиграе.

3.   Запомни едно нещо от мен, брато - Няма никакви лесбийки. Има жени, които просто не са срещали Чък Норис. :)))

4.   Мъжът има права над жените! Няма как да ти отказва. Жените са неориентирани, а в днешно време и много зле възпитани. Съветът ми е да говориш с баща й и да го помолиш да ти помогне във вразумяването на това дезориентирано девойче. Жените са създадени, за да служат на мъжете, а не да се лигавят и да се правят на ощипани девойки, когато им намекнеш за задълженията им. Успех и се дръж мъжката! Не унивай.

5.   От автора до номер 1 - не не съм и споделял това иначе всяка седмица общуваме няколко пъти с нея.

6.   Ако не е от мъжките лесбийки имаш реални шансове!
Може да е временна лесбийка.
Преди няколко год на екскурзия в чужбина една, която подозирам че беше такава прояви симпатии към мен.
За съжаления времето не стигна да опитам да направя нещо повече и маршрутите ни се разминаваха.
Това е доста вулнуващо опитай да направиш нещо.

7.   Не си влюбен. Цялата работа е, че не можеш да си с нея и това, че не можеш те гложди отвътре. Влюбването не става само по външен вид, а най-вече с поведение от отсрещтната страна, което няма как да си получил, тъй като тя не се интересува от мъже. Ако така се влюбваха хората, то щеше да става по плакати и снимки директно.

Чорбаджията на курникът

8.   За секс може и да те огрее, защото повечето такива мацки всъщност не отказват на мъже, ако в тоя момент са сами. Като няма риба, и ракът е риба.... Обаче до там.

9.   Мой познат се ожени за лесбийка и има две деца. Жената действително излизаше само с други жени, целуваха се пред хората и тн.... Но след време откри че по-хубаво от истинският пенис няма.

10.   Шансът ти клони към нула. Търси си хетеросексуална жена.

11.   Казваш, ше си влюбен от доста време в една лесбийка. Това ще рече, че вие правите секс. Колко често се чукате. И как разбра, че е лесбийка, тя ли ти каза или ти го разбра сам. Не казваш и на колко години е тя. Ако тя е наистина лесбийка тя няма дори да легне с тебе. Истинските лесбийки не харесват мъже за секс удоволствие.

12.   От автора до номер 4 - мерси за съвета, но за съжаление баща и почина преди години.
Иначе не, не правим секс, просто съм влюбен в нея, не съм виждал такава жена никога.

13.   До н. 4 кифлоприземителя, кризата ли те удари пак? ! Как може да пишеш, че мъжете имали права над жените и те трябва да им се подчиняват, че и бащата на момичето, да я вразумява? !
Кифльо-ти затова още си стоиш дърт ерген, нормално жените да бягат на хиляди километри- далече от теб. Само, като ти прочете някой глупостите и чак лошо му става, то бива селски бай Ганьовски манталитет, но ти направо си ударил дъното с тия разсъждения.
До автора-щом е лесбийка-стой далеч от нея. Не знам защо някои си внушават, че салама, който им виси между краката е нещо специално.
Дори само, като се зачетеш из постовете тук, из коментарите и ще осъзнаеш какъв миниатюрен процент от жените получават удоволствие и оргазъм, когато са с мъж.

14.   Послушай н 4 и ще завършиш или с построени кокали или в затвор.
Н 4 е някой да го "посъветва" малко, но той изявява психопатията си само анонимно, навън със сигурност се крие като плъх.
Нямаш какво да направиш с момиче, което не само не те харесва, а не харесва мъже по принцип.

15.   Благодаря за мненията ви.

16.   Не е лезбийка. Само се прави на такава за пред теб, за да се прави на интересна. Послушай номер 4, много мъдрост и истина има в неговите думи. В днешно време младите момичета са с промит от западните медии мозък и се правят на неща, които не са, за да се правят на интересни и да привличат внимание. Пък били лезбийки, пък били гейове, пък били транссексуални, пък 1000 други измишльотини и простотии. Нищо подобно. Съвсем нормално си е момичето, и тя си го знае отвътре. Жените наистина са родени, за да служат на мъжете и да им раждат деца, а не да се правят на "силни", "незаеисими", "лезбийки" и тем подобни простотии. Жената е ЗАВИСИМА от мъжа, по всякакъв начин - физически, психически, емоционално, всякак. Само финансово са освободени жените сега от мъжете, но от това пак си патят жените, защото със своята женска некадърност не могат да работят толкова добре като мъжете, следователно не им се плаща като на мъжете, и живеят в глад и мизерия. Такова нещо като лезбийки и гейове по природа НЯМА. Всички хора на тази планета са родени хетеросексуални, с влечение към противоположния пол, а не към своя собствен пол. Тази извратения само 5-6-има милиардери от еврейски произход го измислиха, за да владеят света по-лесно, защото всяко общество става по-слабо и уязвимо на външни атаки, с женско управление на най-висок пост. Но това изобщо не значи, че е нормално. Напротив, НЕ е. Крайно ненормално, противоестествено и отблъскващо е. Вагината на жената е, за да проникне МЪЖКИ ПЕНИС в нея и да я оплоди с дете, а не да се мушкат там с разни други жени с пръсти. Иначе Господ щеше да е създал женските пръсти с оплодителна способност и всеки път, когато се мушнеше жена в путката с пръстите си, щеше да забременява, и тогава нямаше да има нужда от мъжки пенис. Но това НЕ е така. Което трябва да ти говори достатъчно за това, кое е нормално/естествено, и кое не е. Казано е "Голяма мъжка наденица, весела къща". Всяка жена е най-щастлива, когато проникне истински мъжки кур в нея, само тогава се чувства истински вътрешно радостна, щастлива и задоволена. Това е самата истина, колкото и каквито и глупости да ти говорят жените. Липсата на редовен секс при жената, води до отключване на необратими психически отклонения и емоционални разтройства. Не слушай бясната феминистка от коментар №13 в никакъв случай. Тя е една самотна, злобна дърта мома без мъж и деца, която обикаля из целия сайт да си излива злобата във всички теми, можеш да я разпознаеш по изключително злобния стил на писане, изпълнен с унизителни обиди към мъжкия пол. Бъди самоуверен. Направи първата стъпка с момичето и изобщо да не ти пука, че била лезбийка. Може пък да си измисля, за да те разкара теб, защото конкретно и само ТИ не й харесваш, а иначе да си е хетеро и да си пада по други мъже, просто да не те харесва теб. Много жени така лъжат и си измислят какви ли не глупости, само и само да разкарат мъжа, който ТЕ не харесват "аз съм омъжена", "аз си имам гадже" или в твоя случай "аз съм лезбийка" и т. н. глупости. Изобщо не й се хващай на глупостите, с които тя се опитва да те залъгва. Щом си си я харесал не се отказвай от нея, бъди настъпателен, ако трябва и малко нахален, и рано или късно ще я пречупиш и ще я направиш твоя. Жените харесват настъпателните мъже, които не се отказват да се борят за тях, докато не ги спечелят.

Дон Жуан

17.   Значи пича е влюбен в жена с психични отклонения.
Запитай се бе пич, ти какво искаш от такава жена?
Искаш секс, нищо повече.
Семейство ли ще създаваш с нея, дългогодишен брак, деца, внуци, живот до старини с човек, който щом е лесбийка сега, надали има чувства към теб.
Може пък да я отвлечеш и насила да станат някои работи? Това ли искаш?
На 21 години... баси пича.

18.   От автора:
Благодаря ви за мненията оказа се, че тя ми каза, че хем е лесбийка, хем не е, но харесва повече жените.

19.   Голяма работа станала, като студент едно от гаджетата ми спеше със съквартирантката си, тоест съквартирантката и беше активната страна. Не ни е пречило на връзката, даже бе възбуждащо да разказва в леглото какво и е правила предишната вечер. Съпругата ми също е имала опит с жена. Любопитно им е, пробват, после им минава. Хич не го мисли.

20.   Лесбийките най-вече обичат да се лижат затова и ти я лижи по клитора и по ануса, но много дълго време докато тя се изпразни с реване от наслада.

21.   До автора (18): демек е бисексуална. Как така ти го каза... забелязала е, че се навърташ покрай нея? Ти докосваш ли я поне? Трябва да се пробваш да осъществиш физически контакти - от "неволно" докосване, през хващане на ръката, та до прегръщане. Ако не си й приятен - ще те отреже скоропостижно, но поне няма да се терзаеш. Ако не те отблъсква - може и да те приеме. Въпросът е ти готов ли си да я приемеш такава.

22.   Не се занимавай с хора, които не те харесват. Има много риба в морето. А на Дон Жуан дано някоя мадама му отреже... знаете какво :)