Тя има ли реален интерес
Здравейте,
Наскоро се запознах с едно много красиво момиче физически, но без да разменим контакти. В следващия ден тя ме беше намерила и ме добави във фейсбук и инстаграм.
От момента на запознантсвото ни не сме спирали да комуникираме. Пишем си по доста теми, понякога и такива с повишени страсти. Понякога ми прави и леки намеци. Но от началото се случва само да ме сийнва и да ми отговори след известно време. Но когато аз съм офлайн тя ми пише и ме пита как съм, какво правя, а когато мина онлайн и го видя това нещо отговарям, тя ме сийнва пак и ми отговоря след известно време. Често пише и първа. Дори и когато я сийна тя пак ми пише.
Въпросът ми към вас е защо го прави? Дали е възможно да ме разиграва и да си запълва времето или просто се дърпа за да не демонстрира интерес? Цялата ситуация е малко объркваща.
За протокола аз съм на 30, а тя е на 26.

Коментари

1.   Не само е възможно, а повечето по-малки са точно такива. Социалните мрежи и по специално инстаграм са ги превърнали в абсолютни нарцисисти. Единственото, което ги е грижа е да получават нон стоп внимание, лайкове и да им се точат под снимките, а в същото време се чукат с някакви утрепляци.
Предложи и да се видите, а не да си говорите като приятелки и да разменяте рецепти. Ако откаже спираш да и пишеш и тва е, а не само да и вдигаш самочувствието излишно и да я слагаш на пиедестал.

2.   Защо не ти отговаря винаги на момента? Ето ти няколко възможни причини:
Работи; в компания е и няма да обижда присъствието на други хора като си пише с някого; сере
Достатъчно ли е?
Как може мъж на 30 г да се държи и мисли като 13 г. тийн?

3.   Не знам за нея, ама аз не бих се занимавала с такъв 30-годишен дебил. Кога му била "сийнвала" и отговаряла. Докато порастнеш и ще ги удариш 80 години май. Не е истина колко сте глуповати и неадекватни на по 30 години.

И аз жена на 26...

4.   Единственият начин да разбереш е да я поканиш на среща.
Щом те кефи, стига с това писане... Все пак сте големи хора.
Действай смело, щом те е потърсила, според мен те иска, ама не иска да изглежда лесна.

Сложи някоя яка дрешка, купи си як парфюм, накарай я да се смее и ще видиш, че даже на първа среща ще ти пусне.

5.   Ей сега ще хвърлим боб за да познаем защо прави така! Защото мъж на 30 не може да си изясни отношенията, да я покани на среща и да я прецени в общуване на живо.

6.   Определено има интерес. Дърпа се, за да удължи играта. Ако я харесваш продължавай да настъпваш без да се отказваш и без да си прекалено нахален. Това е играта. Който играе печели нали знаеш. Съвсем нормално е да те разиграва. Все пак мъжете сте ловци и ако плячката не бяга няма да ви е интересно.

7.   Прочетох историята ти и през цялото време си мислех, че става дума за 15-16-годишни. Не става дума за момиче, а за жена.
Наистина ли не загряваш защо се държи така?
Елементарно е!
Очаква да я заговориш пръв.
Подала ти е достатъчно сигнали, че те харесва и очаква най-после да проявиш инициатива и да се държиш като зрял мъж, а не като ощипан тийнейджър.
Вече мъжете започнаха да се държат като жени...

8.   Какво го нападнахте пък вие... на 30 са с хлапешки мозък, особено ако живеят с родителите си.

9.   За протокола го пишехме като деца. Виж сега, на 30 вече е време от онлайн да преминете офлайн и да градите отношения на живо. Наясно си, че доста от твоите набори са женени с деца. От написаното оставам с впечатление, че си инфантилен, тя също. Играете го на котка и мишка. С най-добри чувства ти казвам работи върху характера и живота си. Забрави за чатовете, сийнването и подобни детски щуротии.

10.   Аре покани я да излезете бе.

11.   Това й е тактиката за влюбване. Чела е в тъпите женски стаии, че не трябва да си достъпна, което значи точно да се правиш на интересна като нея.

12.   Ти си мъж, действай. Покани я да излезете, ухажвай я. Тя ти показва, че те харесва. Така че се пробвай.

13.   Защо не я питате с какво е заета? Може наистина да няма възможност да отговори. И аз понягога се заплесвам, на много бкизки хора с часове може да не отговоря. В това забързано ежедневие е нормално. Дразнещо е, знам. Колкото по-бързо прекратите тези чатове и започнете да живеете реално, толкова по-добре за Вас. От опит го казвам.