Бихте ли говорили с някого по телефона с часове просто ей така?
Ситуацията е следната...
С един мой колега започнахме да си говорим по телефона с часове. Буквално прекарваме по над 2-3 часа в разговори за какво ли не. Инициатива е предимно негова, но няма да излъжа, че започвам да се пристрастявам към разговорите ни.
Чудя се какъв му е мотивът да ми звъни.
Вие бихте ли говорили с някого по тозш начин просто ей така?

Коментари

1.   Мотивът е да получи секс.

2.   Е иска нещо с теб, какъв да му е мотива... да не си много специална...

3.   Bероятно има сексуален/любовен интерес към теб.
Другият вариант е просто да му е скучно, а да е приказлив и разговорите да го разсейват, но според мен е по-скоро първото щом разговорите траят толкова дълго време.

4.   Разговорът по телефон с непознати хора отдавна не е нещо актуално. Само губене на време, ако не се стигне до реално запознанство.

6.   Аз имам един приятел (само приятел) познаваме се от години и като ми звънне за някаква дреболия почваме да си говорим за какво ли не и се минават часове. Така и с някой приятелки. Според мен единствения начин да разбереш е да се вслушаш в начина, по който говори смисъл дали има флирт или просто приятелско привличане.

7.   Вие друга работа нямате ли си?

8.   Викат му секс на мотива

9.   А във връзка ли си?
Аз така говорих с часове с госпожата. Тогава още се заграждахме. Вече я чакам да подпише за развода( това между другото само)
Иска нещо от теб... сети се какво.
Със сегашното ми гадже си пишем 2-3 пъти в седмицата, че сме заети и да не си досаждаме.

10.   Е то така се започва - с разговори или писания, после срещи и накрая креватни упражнения.

11.   Сваля те.

13.   Ти шегуваш ли се? !
Иска да те ебе, много ясно!

14.   Сеекс - това е то. Нищо сложно за разгадаване.

15.   Това нищо не значи. Аз съм семеен и винаги когато се обадя на жената на един от най-добрите ми приятели си говорим докато ни прекъснат от А1, което е около час. Просто имаме много общи теми. Да, сексапилна е. Да, при различни обстоятелства бих я чукал. Но не това е причината да си говорим с часове. Просто имаме общи теми и ни върви разговора. Слушаме еднаква музика, имаме еднакви политически убеждения и още много други еднакви интереси. Често го правим дори пред половинките си. Интересното е, че когато сме заедно на живо някак си не можем да си говорим така, както по телефона. Имах и един приятел с когото си говорехме също с часове по телефона. За съжаление той почина нелелпо. Странно е, но понякога изпитвам голяма нужда да си говоря с някого по телефона и предпочитам да е жена. Не да пием кафе, не да се разхождаме, не да правим секс, а просто да си говорим с часове по телефона. Не мога да си го обясня. Всъщност редовно го правя.