Това тъпо ли е?
С едно момиче сме колеги и работим в чубина. Така силно се привързахме един към друг, не знам... Много рядко ми се случва да имам такова силно свързване с момиче. Просто са рядкост.
Имам чувството, че директно мога да видя в душата и и я разбирам напълно. Тя е доста объркана в живота, не знае на къде да поеме. Аз бях същият преди. И двамата сме... леко чалнати, така да се каже, по начина, по който са чалнати артистите, не че сме за лудницата (за сега).
Сега ни разделиха един от друг, таква е работата просто, но не мога да спра да мисля за нея. Видях, че като се разделяме и на нея и беше тъжно. Въобще не планирах да става така, просто стана.
Спомням си как ме гледаше от време на време, когато си мислеше, че не я виждам.
Тя е фенка на поезията, изпрати ми една картичка със стихотворение (не беше нейното) и малко платно, за да нарисувам нещо. Аз пък се вдъхнових и какво да напиша?
Написах, че е сама в океана, не може да напипа дъното, а около нея само вода и се опитва да се задържи над вълните. Че иска да се спаси от това - е, това видях в сърцето и. Беше искрено, но се страхувам да не съм попрекалил...
А отделно от това ми е кофти, защото в крайна сметка няма как да се получи нищо между нас. Такива са обстоятелствата просто. Fuck my luck. Влюбих се в най-неподходящото време. Ужас.

Коментари

1.   А няма ли някакъв начин да се срещате и да бъдете заедно, защото така е много кофти... Ако се обичате наистина, трудно нещо ще ви раздели. Преди години наши приятели бяха разделени 11 месеца, защото мъжът имаше документи за САЩ, които го задължиха да остане за това време там. Не мога да ти обясня подробности по процедурата, ащото не ги знам, но помня че бяха доста тъжни. Сега имат дете и са щастливи заедно.

Black Sabbath

2.   Не разбирам защо да не се получи? Тя изпитва явен интерес към теб. Опитай да я поканиш да излезете някъде заедно, говорете си и нещата би трябвало дами да потръгнат. Късмет!
Момиче, 12

3.   "Влюбих се в най-неподходящото време. Ужас"
Имаш чувства към момичето, а сте разделени.
Това е изпитание, което ще покаже дали са истински чувствата ти.
Обади и се, предложи и да се видите и с малко думи и сподели как се чувстваш.
Успех!

4.   тъпо е бате, като онази тъпня с която искат да сменят лева с еврото