Пише си с много момчета
Харесвам много едно момиче, обаче тя почти постоянно си пише с още няколко момчета, освен мен. Това ме кара да се чувствам много зле почти всеки ден. Споделих и, че не ми е приятно, но нямаше резултат. Какво да правя?

Коментари

1.   Нищо не правиш, късаш и продължаваш напред с друго момиче.

2.   Какво като я "харесваш"?
То и омъжените жени го правят това постоянно, та и изневеряват, късмет да ги спреш, просто ще си намери друг. Пиши си и ти с момичета, но на нея едва ли и пука за теб толкова, че да ревнува или да спре.

3.   Да търсиш друга, тази е лека.

4.   Няма смисъл намери по-свясна

5.   Бори се за нея, защото момиче което си пише само с теб, приятелки, роднини и тук- таме с друго момче за нещо важно, няма да ти е интересна. То се вижда, де - виждаш, че въпросната не е стока, обаче продължаваш да й си натискаш, че и тема пускаш тук. После жените били к*рви... Да, на тези на които се натискате, а другите не ги отразявате.

Black Sabbath

6.   Ами сигурно има писателска дарба мадамата и обича да пише, та затова. Трябва да цениш таланта ѝ и да си я държиш докато те зареже.

7.   Вие нямате никаква връзка, затова не можеш да й държиш сметка с колко души си пише?
Ако ти стане гадже, да, но има едно "АКО"
А ти с колко още си пишеш?

8.   От това дето си написал излиза, че дори не сте гаджета. Защо мислиш, че можеш да и държиш сметка с кой си пише? По-скоро бих я посъветвал да отреже всякакви контакти с теб.

9.   Прави като вас мъжете..

10.   до 5 - искам да ми е сигурна, а не интересна.

11.   10, не искаш сигурна, а "сигурна". Тази, дето си пише с много момчета, да не би да е сигурна? Търсите сигурни при най- несигурните, защото истински сигурните жени ви стават скучни и безинтересни, накрая лесно ги заменяте и вие го знаете това. Тук в България на мъжът му е интересно да гони някоя дива к*рва, която да кара пишлето му да потръпва и да се втвърдява.

Black Sabbath

12.   Всичките са такива. Свиквай. По-добре едва ли ще стане. Единствения ти вариант е да се опиташ да ги превъзхождаш другите мераклии с нещо. Ама и ти си пиши с други, търси варианти. Малко е кът ролетка работата, да чакаш 1 / 37 и си увисваш, ма не в добрия смисъл.

13.   Момичето не е обвързано, може да си пише с който си иска.
Кастинг се нарича.

14.   Black Sabbath се е изразил/а най-точно и изчерпателно по въпроса!