Разлика във възрастта
Излизам с жена, която е на 38, а аз съм на 31. Харесвам я, харесва ми да излизаме, вече от повече от месец се виждаме, но ме притеснява дали разликата във възрастта не в твърде голяма.

Коментари

1.   Защо те интересува чуждото мнение? Седем години е на границата на нормалното.
Сам си прецени, приятно ли ти е да си нея.
Ако не, не и губи времето.

2.   На мен мъжът ми е със седем години по-малък от мен, никога не съм робувала на предразсъдъци и явно моят опит показва, че така е правилно. Вече 13 години сме заедно, така че всичко е възможно. На мъжа ми майка му е също по-голяма от баща му с осем години и са от малкото страхотни семейства, които познавам. Не е важно кой на колко години е, а какъв е като човек и дали гледате в една посока. Така че ако чувствате, че сте един за друг и ви е хубаво заедно недей да се притесняваш от разликата. Замисли се колко двойки има, при които има разлика във възрастта в полза на мъжа и въпреки това се разделят, драми и т. н., което доказва, че това само по себе си не е гаранция за щастие.

3.   За какво да е голяма разликата във възрастта? За да се чукате не е, има и дето се еват с жени на годините на майка си. За да ти готви, пере и да те обгрижва също не е. За семейство и деца е голяма.

4.   7 години не е нещо фрапантно. За семейство и деца е последния влак. Ако не искате да имате деца нещата ще са по- възможни. Ти ще сотегчиш първи в тази връзка. Ще започнеш да се оглеждаш след време в нещо пак с разлика 7 години но вече в другата посока. Късно си узрял, а за дамата си перфектния вариант. З

6.   Не мисля, че разликата във възрастта е проблем все пак 7 години не са много, а съвсем нормална разлика.

7.   И аз на твоята възраст излизах с по-възрастна жена, но всичко беше само, за да си я чукам, просто ми харесваше, но не съм и мислил за нещо сериозно и теб не съветвам.
М41

8.   Не, окей е. Излизай, спи с нея и да не ти дреме.

9.   Моите родители имаха 8 години разлика и 45 г брак, преди единият от да почине. Приятелка има 10 г. разлика с мъжа си и 25 г брак заедно.
Имам и друга приятелка с разлика 9 години с мъжа й и 21 г. брак заедно. Имам и друга с 6 години разлика с мъжа й и 15 г. брак.
Останалите ми приятелки са женени за мъже с 1-2 години разлика или техни връстници.
В моя брак разликата е 7 години

10.   Ако нямам дете а искам да имам, не бих бил с нея. Ако имам дете и не искам да имам още не виждам проблем. 38 си е малко възрастна за да бъде майка. Не че не може, но когато детето е в пубертета тя ще е леличка и ще има разминаване във вижданията, което не е много ок.