Хей Любов чуй ме!
Хей Любов как си? Надявам се, че си добре! Дните минават, но думите не стигат, за да ти опиша колко много те обичам.
С всеки изминал ден любовта ми не утихва макар и от разстояние, а все повече и повече се засилва към Теб! Надявам се да си запазил и малкото спомени и щастливи мигове, за да те топлят там където си.
Но знай, колкото и красиви очи да видя, ще търсят твоите
Колкото и красиви лица да видя, аз ще търся твоето, защото в сърцето си ми само Ти!!

Коментари

1.   Това е много хубаво написано, поздравления!
Пожелавам ти да се намерите някой ден!
Без любов няма живот.
А без необходимото кулинарно образование, няма любов...
Затова деца, учете!

2.   Чувствам се обичан!

3.   Ще използвам тази тема, за да си оставя и аз любовното писмо, което никога не бих събрала смелост да изпратя.
До любовта на живота ми, онази голямата и невъзможна, която ме държи вече над 15 години.

Липсваш ми!
Даже не разбирам защо точно. Липсва ми да знам как си.
Липсваш ми. Имам всичко, щастлива съм, но ти ми липсваш.
Нищо не искам от теб, за нищо не мечтая, не те искам. Болката? Простох! За да изчистя себе си, за да продължа. С много смелост разбитото ми сърце се отдаде отново и срещна страхотен човек, който малко по малко излекува всички рани, отворени от теб. Никога не бих му изменила, но се примирих, че недовършената ни приказка често ще те праща в мислите и сънищата ми.
Липсваш ми. Не зная защо, не разбирам защо с времето не те забравих, губя всякаква логика, когато става дума за теб.
Липсваш ми и понякога ми се иска да го знаеш, но тази тайна ще остане завинаги в мълчанието ми.

4.   Номер 3, защо се разделихте?

5.   До 4, може изобщо да не са били заедно, имах една такава кукувица, която ми се обясняваше в любов, а аз не я исках, изминаха се над 10 год, бях я блокирал, а тя звънеше на майка ми.

8.   Нека авторката на темата да добави от кой град е тя ;)

9.   Към н8Признавам си от града на най готините мадами-Бургас:)::)
Авторката

10.   Добре е, авторке, добре е и без теб. Не го мисли, има кой да му топли креватчето.

11.   Към 9

С какво се занимаваш авторке, какво работиш?

P. S: Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна! ;)

12.   Към н10 и така да е 'мъжко езда се знае а не да се укрива.
Авторката

13.   Благодаря на всички коментирали по темата:) Надявам се посланието ми да е достигнало до нужния за мен човек, и с мнооого кураж да се изясним помежду си.
Желая Ви да обичате и да сте обичани!!!

15.   Авторке, разкажи ни нещо за теб. На колко си, с какво се занимаваш, други неща...?

16.   Тук има сталкер, авторката не желае да споделя нищо, не се мъчи чрез още коментари да разпитваш.

17.   До авторката

Кажи му за чувствата ти - няма да те чака вечно.

Ема

18.   Авторке, това е обяснение в любов.

Добре осмислено, сбито съдържание, с минимален информационен излишък, сложила си си и запетайките, Той/Ти (любовта) е с главна буква...

Лирическият герой е оставил дълбока следа в съзнанието на авторката.
Думите не и стигат, за да опише дълбоките си чувства към субекта, предмет на нейната платонична любов.
Въпреки че дните минават и минават - пламъкът на любовта в душата й гори все по-силно и не "утихва", не избледнява с времето.
Авторката се тревожи за това, какво прави нейната Любов, дали е добре, тайно се надява и Той да пази и малкото спомени от техния контакт.
Физическото разстояние между двамата няма никакво значиение - чувствата на авторката са дълбоки, тя ги идентифицира съвсем ясно и осъзнава, че колкото и мъже да среща ежедневно - никой няма да е в състояние достойно да замести Него!

Защо обаче си мислиш че чувствата ти са несподелени, авторке? Кое те кара да мислиш така?

20.   Надявам се авторката да отговори... дано все още да следи темата си :)

21.   Авторката Защото Все още не съм получила на лично нужното любовно обяснение :):)

22.   Няма да получиш нищо, дерзай си с несподелената любов! Живота продължава... :)

23.   Към 22 Да с взаимна любов се живее.. ))

24.   Отново съм авторката:):)За да избегна злобни коментари и негативни изказвания искам да уточня, че не се отнася за несподелената любов(а за осъзната и по точно недоизживяната любов поради обстоятелства пораждащи отдалечености) Искам където и да е човека по света(без комуникация сме)да знае , че е бил обичан и съм благодарна и за любовта която ми е дал. Да, за съжаление пътищата ни се разминават, макар и вярвайки че любовта е любов-и намира път един към друг. Но живота е непредсказуем. Бъди здрав и щастлив Любов и с добро си спомняй за мен!

25.   Иска ти се да са злобни, аз също залагам че любовта ти е несподелена, иначе нямаше да пишеш в сподели, щеше да му го кажеш по телефон, да го напишеш в някоя социална мрежа, или ако живеете в един град на живо.
Безсмислено се пениш да пишеш тук, като гледам някой от коментаторите са ти хвърлили око, пробвай с него, тоя за който пишеш никога няма да ти обърне внимание.

26.   Авторке, припознавам една жена в темата и имам подозрения че това си ти!

Моля те, разкажи с две думи, на кратко за теб - на колко години си, с какво се занимаваш... и т. н.

Разбрах само, че си от Бургас.

27.   Вететинар?

28.   Темата звучи като епитафия! Като сбогуване с младостта, любовта, надеждата. Момиче, не съжалявай! Ако чукаш на врата което не ти отварят, почукай там където те канят!
"Аз знам, че утре може би,
най-хубавото нещо тепърва предстои.
C`est la Vie, C`est la Vie! "

29.   До 28

Тъпото е, че като мъж се разпознавам в споделената история на авторката... и още по-тъпото е че тя не иска да сподели 2 изречения за себе си, така че да разберем дали в крайна сметка любовта и е споделена или нещата се изчерпват само с красиво написания монолог...

Прекалено е загадъчна и историята няма да има хепи енд, като в американските филми...

Наистина много тъжно.

30.   До 29
Защо търсиш отговор другаде, а не от този които те интересува? Имаш амнезия и не знаеш как да го потърсиш ли? Всичко това е някакъв театър на абсурда и като си разрушил моста, няма как да отидеш на другия бряг без да се намокриш, колкото и да обикаляш като ваксинирано куче в нета!

31.   От 29

Нека авторката на темата да пусне нова тема, отразяваща промените и личностното израстване (нейното) за 3 месеца.

Сбито, смислено и вдъхновяващо.

32.   До 29 Щом като се припознаваш и"обичаш"... сезона започва ааа.... идвай да ми помагаш:)::)
Авторката