Носите ли секси бельо?
Здравейте. Интересувам се вие носите ли еротично бельо, секси пижами и т. н. Често ли слагате?
Мъже, впечетлява ли това или не ви е толкова важно?
Момичета, коя е най секси визия, с която сте се показвали пред партньора ви?

Коментари

1.   Мен не ме интересува какво бельо приятеката ми използва. Най-привлекателна за мен е когато се е изкъпала и съвсем голичка се покаже пред мен, тогава тя е най-еротична. Нали при секс бельото трябва да изчезне.

2.   Поредицата тъпи въпроси продължава. Пише ги някой чикибоец и очаква пикантни подробности като от секс телефон.

3.   Този сайт-нали е за споделяне, а не анкети разни? !

4.   Не. Ако ще трябва да разчитам на секси бельо, че да се съблазни накой, значи съм жив зян на външен вид.
Забавно е колко жени си купуват подобни глупости заради своята си суетност и неумения.

5.   Никога не ме е вълнувало бельото. Предпочитам стегнат вид и добра хигиена.
М29

6.   Като мъж ме възбужда страшно много дамското секси бельо особено чорапите със силиконова лента, секси чорапогащници, прашки, бикини, сутиени луд съм по тях направо! Всеки нормален мъж се възбужда от тях ако не му действат незнам няма да коментирам! Жена облечена със секси бельо вдига визията си в моите очи от 6ца става 8ца!

7.   Разбира се че секси бельото ме впечатлява, държа жената до мен да изглежда винаги секси и предизвикателно, заедно купуваме някой неща други и купувам аз а някой и самата тя си взима, тъй като е леко пухкава прашките и стоят страхотно, комбинацията с жартиери ме влудява. Най секси визията с която ме изненада беше когато ме посрещна след една командировка... черни прашки без дантела които се губиха в дупето и а отпред едва покриваха цепката, жартиери и сутиен които едва удържаше гърдите и.... не издържах дълго....

9.   За всеки ден от седмицата имам различен цвят бельо - комплект сутиен и бикини - предимно Triumph, както и някои от Lisca или Etam. За мен са хубаво цветно бельо, но чак пък секси.
Имам къси нощници на Triumph, от памук, но категорично не са секси, също и пижамите на Oysho. Удобни са ми като домашно облекло сутрин, когато приготвям закуска за цялото семейство, преди училище и работа.

10.   Не ме интересува момичето дали е по-слабо или по-пълно, дали носи еротично бельо като в порното, марково бельо или обикновено бельо. Интересува ме да бъде чиста, да мирише хубаво, хигиената да и е на високо ниво, бельото да е чисто, разбира се ха-ха-ха, а ако е без бельо още по-добре. По време на любовната игра така или иначе го съблича, не обръщам внимание какво е. Или както казваше едно време дядо ми: “Важното е да мирише на жожоба”

11.   На мен даже ми е противно. Най-лесният начин да ми спадне е като ми се появи с еротично бельо. Толкова е евтино и противоестествено...

12.   Харесвам секси комплектите дантелени сутиени с бикини и бих си слагала за гаджето си.
Не харесвам жартиери, корсети, прашки, чорапи, токчета и т. н, изглежда вулгарно както при проститутките и порно актрисите.

13.   Сега ще пусна един коментар да ме линчувате! Купувам си еротично бельо РЕДОВНО за планиран секс (например знам, че в събота сме отпочинали, детето е при баба си и ще има бодване) Приготвям нещо по-така завъртяно за вечеря, изстудявам уискито, Къдря си косата, гримирам се, слагам токчета, жартиери, оскъден сутиен, и колан за жартиерите (естествено) без прашки! Мятам една секси рокля и посрещам моя така, когато се прибере от работа... Докато се изкъпе вече не му се яде а му се ебе

14.   Разбира се че харесвам секси бельото, на 90% от бельото на жена ми съм го купувал аз, предимно са прашки и бразилиани, и някой дамски боксер, почти всичкото и бельо е без дантела и е възможно най плиткото, та за мен като мъж бельото има значение....

15.   Ееееее 13 изби рибата. Е това се казва жена! Трябва да бъде гледана като писано яйце! :)

16.   Що ли пък на мен малко ми се струва, че 13 не е жена ;)

17.   За мен бельото е само външна обвивка, опаковка и не му придавам никакво значение. Важна е и ме впечатлява единсвено жената - тя е сексапилна и ме привлича и възбужда! Нали и затова съм се оженил за нея!

18.   Като мъж да си кажа - на жена, облякла специално еротично бельо като по филмите, не съм попадал. Иначе обикновеното женско бельо ме впечатлява. Напоследък доста жени носят дантелени или онези триъгълни бикини, които се виждат през дрехите. Каквото и бельо да е обула, ще ми хареса. Особено ако лежи до мен :)

21.   Нося бельо, за еротична вечер, сутиен триъгълен с дантела, прашки без дъно, прозрачни или мрежа, свежи цветове, но и без бельо е върхът.