Относно девствените приятели
Случайно да сте чували за хора които да умрели девствени, или познавате ли някой който дълго време е решавал проблема с девствеността си, но не е успял да намери жена, която да го харесва. И сте ли такъв познат приятел който е такъв и какво му е настроението, разбирате ли се, защото аз имам приятели които са девствени и честно да си кажа изглеждат отчаяни.

Коментари

1.   Привет.
Две от най-добрите ми приятелки са девствени. (На по 22 години сме). Да ги опиша:
Едната е умна, възпитана, много добро момиче. Симпатична е, чаровна. Откакто отиде да учи в друг град не се е променила. Започнала е обаче повече да излиза по барове, дискотеки, запознава се с разни момчета, дори лятото имаше приятел, но така и не спаха заедно. Другата също е доста умна, винаги ще ти помогне, ако имаш нужда от нещо. Излиза по-рядко. 3-4 години харесваше едно момче и го преследваше, но той нея не я харесваше. А наскоро един мой приятел питаше за нея, сподели ми, че я харесва и иска да му помогна да уредя нещата. Малко по-голям от нас, асистент в УНСС, отделно работи, супер тяло, умен, добричък. Говорих с приятелката ми, но тя не го пожела. Не бил нейн тип. Ей така като ми кажат се вбесявам! Как така разбра, че не е нейн тип? Какъв е твоят тип? Боклукът, който го преследваше години, а той само ти се подиграваше? И на всичкото отгоре беше зверски глупаво момче.
С тези момичета не говорим за секс. Те не се интересуват от това. Искат първо любов като по романтичните филми и след това, евентуално, ще спят с въпросното момче. Докато първото момиче няма претенции за гадже, второто момиче има големи изисквания. Докато първото момиче гледа да тренира, да обръща повече внимание на външния си вид, второто момиче постоянно ходи с мръсна коса и некъпана.
Не ги разбирам. Странни са ми, честно казано, и наистина си личи, че не са на€бани. Доста притеснителни, без самочувствие.
Иначе имам един съсед, който е на 32 години, не е девствен, но от много години каза, че не е бил с жена. И да ви кажа, страшно много му личи. Плямпа само глупости, като се засечем за 5-6 минути в коридора, асансьора, пред блока, за такова кратко време ми снася 1000 теми и информация. Умен е, хубава професия, хубава кола, хубав апартамент, има пари, но толкова е изпушил, че прави всичко възможно да спи с някоя и/или да си намери жена, но няма късмет. Около него винаги е много напрегнато.

2.   Доколкото знам Никола Тесла е бил такъв, но не знам дали е бил отчаян. Отдавна е умрял и казват че никога не е спал с жена. Открил е разни неща от областа на електричеството. Даже някои електроколи са именувани в негова чест.
Мъж ли си или жена?

4.   Пич, никой не нрябва да остава сам, така е. Но отчаянието е лош съветник. Не искам да съм "Фравкещайн" съветник но това което не си го представяш може да е твоето физическо и душевно спасение. Не променяй идентичността си и наклонностите си, промени критериите си и си дай шанс отвъд представите ти на български език, например.

5.   До 4
То не е ясно автора мъж ли е или жена.
Като че ли някой от време на време разбълбуква тази аудитория без да разкаже собствена история.
Не знам с каква цел го прави.
Като гледам, оплакващите се от безебие не са чак толова много.
Ако бяха много щеше да е далавера- поне и аз да мирясам че е в реда на нещата.
Ама то- изневяри, прелъстени и изоставени, мадами със солиден киломертаж, ум да ти зайде. Излиза че секса не е чак толкова недостъпна работа.

6.   Към номер 1:
Първата ти приятелка звучи пекана и свястна. Втората ти приятелка звучи като тея откачалки с daddy issues.

7.   По-скоро приятелки, защото при тях е бреме и физически, и психически. Такова нещо девствен мъж и чернокож скиор не съществува.

8.   Елиът Роджър, девствения убиец. Виж го в интернет. Станал масов убиец и се самоубил именно заради девствеността си и отхвърляне от жените.

9.   8, Ми те инселите са опасни. И стават все повече.
След време ще стане опасно да се ходи нощем по улиците.