Кой направи първата крачка: Тя или Той. За изневярата
Здравейте, мисля че може да е интересно за някои поне за мен е. Кой направи първата крачка да си " Поиска" Секс от вас при положение, че знае че вие сте Обвързана/Обвързан. Как се случи при вас? Вие ли направихте първата крачка или вашият Любовник/Любовница? Как му казахте или показахте какво искате от Него или Нея? Как го прие това съответния човек, когато сте му намекнали за Секс? Знам че някой може да се обидят, че си искате от тях при положение че са обвързани, други пък го приемат на майтап и подминават. Това, че вие сте Омъжена или че той е Женен не ви ли спря да си искате секс? И колко от вас се поддадоха?

Коментари

1.   Аз съм още в процес на флирт с една жена, но иначе - тя ми показа с езика на тялото, че ме харесва! И аз и показах, че я харесвам, като накрая се престраших и се запознах с нея. Според мен и двамата знаем какво искаме, но нещата стават бавно, тъй като рядко се засичаме само двамата, а пред другите се правим на непознати.

2.   Преди няколко години се обясних на една омъжена колежка, като не знаех как ще реагира, но рискувах, тъй като бях влюбен.
Стана и хубаво, но не стигнахме до секс, а беше вид платонична любов.
Накрая тя се разведе и се омъжи за друг.

4.   Аз мога да пиша като човек, отказал изневяра, жена съм. Мъжа първо почна приятелски разговори в Интернет, като ние сме състуденти, зад това нищо не заподозрях. И вече като почна да праща снимки по гащи и да отправя много откровени намеци, отказах. Проблеми имам във връзката си и аз, повод можех да си намеря за изневяра, просто не съм прикрит човек, който да лъже, ако толкова желая секс с един, първо ще скъсам с другия. Случаи като моя са много, защото очи в очи много хора не са така смели, както, докато са зад клавиатурата. И отказах, предвид, че на мен ми е изневерено.... А много жени знаят само да научат нещо такова, за да скочат в чужд креват, дори даже за да натрият носа на половинката.

5.   Номер 4 трудно ли устоя или просто състудента ти не те привлича чисто визуално, или наистина приключваш едни отношения преди да започнеш други

7.   Номер 2 поне си опитал, май е трябвало да си по настоятелен

8.   Номер 1 значи и тя го иска

9.   Винаги първата стъпка е на мъжа. Но до заветната цел подреден между краката на жената е вече взаимна преценка и съгласие. Много по- сложно е да свалиш бикините и сутиена на една жена пред това да го извадиш еректирал през дюкяна готов за игра.

10.   До 9 Да ти кажа от печален опит разбрах, че хич не е по-лесно някой да го извади еректирал. Мен един ми сваляше, с който се познаваме от преди години, обвързана съм от години и бях в момент, в който куцаха нещата и имах желание, предимно се обясняваше писмено. И накрая го направихме няколко пъти, като се оказа, че човекът има трудности с вдигането и беше пълна пародия. Така че вече хич и не искам да знам кой какво ще извади. Като не може, да си го държи прибран.

11.   Аз съм много срамежлив и стеснителен. Беше някакъв комплекс, който беше по някакъв начин насаден от майка ми. Така, че до лятото преди казармата, даже не бях целувал момиче. Може би защото имах така наречените младежки пъпки, та затова се отдавах на спорт. От девети клас започнах да тренирам джудо, а още от малки непрекъснато се биехме и си и измисляхме разни състезателни игри. В махалата няколко блока от бившият ж. к. "Ленин", сега "Яворов"почти нямаше момичета. То ги имаше, ама от друга висока за нас лига, а тези, с които имахме контакти или бяха сестри на някои или съседчета на други, и ако някой се доближеше от от нас до тях, беше повод за сбиване. В казармата бях първата година в НШЗО, а втората в един десантен батальон. След това следване и дипломиране. Когато това се случи за първи път даже не предполагах, че мога да бъда с друга жена освен със съпругата ми. След завършването бях в един институт. Един сравнително мрачен пролетен се случи да имаме съботник /имаше такива мероприятия на рожденият ден на Ленин/. Поработихме на двора на института, нещо окопавахме, чистихме общо взето нищо не свършихме и така до към обяд. След това започнахме да се разотиваме. С една колежка, с която работехме в една групичка, ми предложи да отидем да си направи по едно кафе и след като се оттече навалицата да си ходим. Тя беше началник отдел, - нещо средно между преводачи, техническа библиотека, информационно осигуряване. Симпатична, дребна, русичка, с тънки устни, кандидат на науките, 4 години по-възрастна от мен. Тъй като бяхме на един етаж, непрекъснато се засичахме, тя пушеше, понякога пиехме заедно кафе, говорехме си разни ежедневни неща. Та както предложи, отидохме в нейният кабинет и тя направи кафето. Пак си кротко приказвахме, разправяхме си разни случки, беше видяла много повече от мен и добре разказваше с чувство за хумор. Споделяхме си неща от семейният живот. Все по-рядко се чуваше от коридора отварянето на вратите, времето течеше неусетно и някак тя предложи вместо да седим до бюрото И, да седнем до една по- ниска масичка и разговора продължи. Изведнъж както си говорихме тя стана разходи се из кабинета си и на връщане, като минаваше край мен, на шега каза, че ще седне на коленете ми и най-интересното е, че го направи. Аз, че съм загубен си го зная, но реших, че мога и да я прегърна и целуна, вярно с някаква предпазливост. /До тогава само веднъж бях имал връзка с жена по-възрастна от мен с 10 години, която беше бивша колежка на майка ми, но поне 17-18 години по-млада от нея. / Та реших, че мога да целуна колежката, но тя реагира много бурно, така силно ме прегърна, че имах чувството, че ще ми счупи врата. След няколко минути целуване, стана, хвана ме за ръка и каза, че с ученически неща не И се занимава и ме поведе към едно диванче. Ами така се случват нещата. След това известно време ме водеше в един апартамент на нейна приятелка от английската гимназия. Лошото беше, че апартамента беше близко до този на моите родители и можеше да се сблъскам със младата си съпруга.

12.   Номер 9 от историята на номер 10 доста явно става че и жените първи дават сигналите

13.   До номер 10 - Трудно ли поддаде или и ти го искаше. А и нее бил много смел да ти каже очи във очи какво иска от теб, щом писмено го е правил

14.   Номер 11, десантчик, уникални разкази пишеш. Имаш дар слово, определено.
Имаш обаче незидържани 'факти' в разказа си. Първо пишеш, че:
... " /До тогава само веднъж бях имал връзка с жена по-възрастна от мен с 10 години, която беше бивша колежка на майка ми, но поне 17-18 години по-млада от нея. / Та реших, че мога да целуна колежката... "
А после споменаваш, че имаш 'млада съпруга'?

Това същата колежка ли е, която искала секс след един симпозиум, в новия ви все още необзаведен апартамент? Май е друга колежка :)
Абе макар и срамежлив, много вървежен си бил.
А жена ти, как не те надуши какви ги вършиш?

15.   От 9 към 10 и 12. Ще бъда деликатен. Това какво си представяте, няма нищо общо с действителността. Анонимността е във ваша полза тук и негатив на живо. И на мен не ми "става" от всяка жена. А за христовата си възраст до сега, ако не си "поискам" оставам като вас на "мечти и спомени". А и вие, дамския състав не зноете как да си поискате, така, че желанието ви да бъде възприето нормално и естествено- без "квалификации"!

16.   ""Имаш обаче незидържани 'факти' в разказа си. Първо пишеш, че:
... " /До тогава само веднъж бях имал връзка с жена по-възрастна от мен с 10 години, която беше бивша колежка на майка ми, но поне 17-18 години по-млада от нея. / Та реших, че мога да целуна колежката... "
А после споменаваш, че имаш 'млада съпруга'?

Това същата колежка ли е, която искала секс след един симпозиум, в новия ви все още не обзаведен апартамент? Май е друга колежка :)""" Да прав сте не съм го написал много разбрано от към времева последователност, та ще се опитам да бъда по-ясен за Вас. Както съм споменал, бях много срамежлив, и плах с момичетата, с една дума смотаняк. Първата, за която споменавате, беше първата жена в моят живот, тя беше с към 10 години по-възрастна от мен, както и бивша колежка на майка ми. От своя страна майка ми пък беше 17-18 години по- възрастна от тази моя приятелка. Случката от Ленинският съботник, която съм описал се случва 7 години по-късно, след завършване на ВМЕИ, вече инженер и научен сътрудник. Не е от симпозиума, това се случва още 4 години по-късно, /ама много сте любопитен и не ме съдете, така се случваха някои неща с мен/. И изобщо не съм бил вървежен, да не съм някаква стока, бях срамежлив и плах с жените. Вярно имаше една колежка, която след интимност, тя докато пушеше, сподели, че не ме обича, /както и аз нея /, но била силно привлечена и нещо като влюбена от леко детинското ми, леко пренебрежително и наивно държание, както и от моето тяло, което и напомняло на статуя на древногръцки бог. Аз и обяснявах, че хубаво е гледала по музеите разни скулптури, но това, което казва са едно цяло и и жив човек, но тя като истинска жена през смях заяви, че точно за такива случаи човек може има въображение и може да си го представя. С риск да ме сатанизирате, ще Ви кажа, че съпругата си обичам, а тези колежки харесвам, може и да съм влюбен, да ги желая, но само съпругата си обичам

17.   Кой то го е срам да си иска ще си остане със мечтите само

18.   Здравейте,
Ще отговоря подред на зададените въпроси :)
При мен се случи постепенно, колеги сме и месец след месец той ми разказваше за безбройните си любовници, а мен това ме заинтригува, защото аз имах 30-ь годишен брак с един мъж. Той също е обвързан, но винаги е изневерявал на жена си, без угризения. Аз усещах, че той ме е харесвал винаги, но не се е осмелявал да ми каже, а аз с моето любопитство за похожденията му явно съм показала, че ми е интересен. Той направи първата крачка, но аз месеци наред, дори 1-2 години премислях и накрая поддадох.
В началото имах угризения, но след това-не. Съпругът ми понякога е добър към мен, но има моменти, в които ме унижава. Исках отново да бъда желана за някой мъж.
Това е от мен, дано да съм дала информацията, която авторът търси. Лошото тук е, че се влюбих и се измъчвам.
Това е моята история, дано съм била полезна на автора. Ж55

19.   Десантчик,
Ти от тези колежки не се ли поотрака.
Като опраска 2- 3 пак ли си остана срамежлив?
"И изобщо не съм бил вървежен... "- това на майтап ми прилича.
Освен това си се оженил за девствена мадама което не е много лесна работа, не всеки мъж го може. Най- често жените като се наиграят с вървежните и разберат че от тях освен малко сперма в гърлото друго трудно ще получат разглеждат за семейство някой невървежен (може дори и инженер).
Жена ти не е ли полюбопитствала как е и с други мъже, особено като е усетила че ходиш и при други? Само с един пичага ли си остана горката?
"... тя докато пушеше... "- ужаст, аз не бих целувал пепелници.
"... и от моето тяло, което и напомняло на статуя на древногръцки бог. "- явно тука е разковничето. Пичове тичайте по фитнеси и квото там върши работа. За джудото не съм много убеден. Повечето джудисти които познавам не са много атлетични. Изглежда малко сланинка тук- там не им пречи особено.
Спомням си че преди много време ходех на карате в една зала. Преди нас бяха джудисти, мисля че бяха републикански състезатели. По едно време жените се къпеха в мъжката баня. Чат пат някоя джудистка минаваше през съблекалнята като си криеше с кърпата само предната част. Плакнехме си очите с дебелия и задник.

20.   До номер 18 накрая май всички поддават

21.   До 18,
" а аз с моето любопитство за похожденията му явно съм показала, че ми е интересен"
Любопитството погуби котката.

22.   До №19 """Ти от тези колежки не се ли поотрака. "" Не се поотраках, нито от тях нито от рускините, нито от гедерейските момичета, нито от двете чехкинчета, нито от полуузбечка- полурускиня /кожата И по бедрата и раменете беше катокоприна или пък атлаз, нито от латвийката. Просто съм такъв- срамежлив и стеснителен, което го дължа на майка ми. Тя беше жена, която искаше детето И да е примерно, пригладено, да е облечено малкото момченце като възрастен човек, да не прекъсва при говорене възрастните, да бъде любезно, да си играе с разни лигльовци, а то да има желание да се сбие с тях. Ако се случеше последното, следваха наказания под формата на шамари, а те не се пестяха, не, че болеше от тях, но беше унизително. Всяка постъпка, всяка най-невинна игра, която излиза от нормите на доброто възпитание по критериите на майка ми доста бързо следваха санкции по посоченият по -горе метод. Нещо като малка, домашна макаренковщина. Като цяло бях отличен ученик, но никога пълен. Към колежките, както към всички умни, високообразовани, културни и възпитани жени изпитвам уважение, слабост, премесена със здравословна предпазливост и респект. Когато човек е внимателен, и не променя рязко поведението си, и начина на държание, някои неща трудно се забелязват. Трябва и да си добър комбинатор. Все пак основно тези събития се развиваха в последните години на социализма и там нещата опира в, 95% от случаите, до чувства, докато сега си е търговска сделка. В много случаи жената е с по-добър материален статус от мъжът в извънбрачната връзка. Никога нищо на сила, никога обиди, че нещо не се случило както съм го мислил. Имаше и случай когато с едно момиче към 19-20 години, а аз към 22-23, бяхме близки приятели и когато техните заминаха на курорт, една вечер решихме да правим секс. Отидохме у тях, беше топло лято, мушнахме се в леглото гушкахме се, но тя каза НЕ, била девствена, няма сърдене, няма обиди, спинкахме си като братче и сестриче. Мина време и нещата си дойдоха на мястото. Честит 8-ми март, не на Вас, а на жените около Вас, ако има такива. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"