Къде да срещна инфлуенсърка?
В Тиндър помолих едно момиче за нейния ИГ и гледам имаше малко последователи. Писнало ми е от такива квартални красавици.

Някой знае ли как човек може да се запознае с някоя инфлуенсърка? Много би ми харесало гаджето ми да е популярна блогърка или инфлуенсърка и двамата да ходим по най-различни места, заведения, молове, хотели и по чужбина и да си правим селфита навсякъде.

Коментари

1.   Мъж на 32 от София.

" Много би ми харесало гаджето ми да е популярна блогърка или инфлуенсърка и двамата да ходим по най-различни места, заведения, молове, хотели и по чужбина и да си правим селфита навсякъде. "

Аххахахахха а кой ще плаща за тея неща? Те от това пари не се изкарват. Докарват се допълнителни къси пари, но от това не се вядят или правят пари. Най-малкото тя ще очаква от теб ти да ги плащаш тея неща... хахахах

Брат ти ако имаше пари да си позволиш да си редовен в скъпарските заведения нямаше да ти е проблем да срещнеш мацка с много последователи в инстаграм.

4.   Брат, тия "инфлуенсърки" са просто курви за арабските богаташи и други подобни хора с пари, затова ходят насам-натам. Точно ти си и притрябвал. Стани милионер и спонсорирай някоя кифла, ако такива харесваш.

5.   За какво са ти тия "инфлуенсърки"? Всичките до една са разпоретини, които си продават тялото само на богати мъже, на тебе кварталния прошляк от Люлин, без кола и собствен апартамент никога няма да си го дадат. На дневна светлина без грим и филтри, и те са грозни като плашила, нищо по-особено от останалите жени. Пък и не забравяй, че всичките изброени от теб неща няма да се платят от само себе си, а ще трябва някой да ги плати, и в 100% от случаите те ще очакват ТИ да ги платиш, а не те самите.

Дон Жуан

7.   1 и 4 моля? !
Такава жена никога няма да е фактор в живота на един успял, интелигентен мъж. Тя трудно може да предложи друго, освен апатия и отегчение. Или под богати визирате само някакви нецивилизовани родни батки с пари от наркотици? !

8.   5 имам чисто нова кола, от къде съдите за мен без да ме познавате не знам? !

9.   Инфлуенсърките са всъщност държанки на богати мъже. Трябва да си милионер, че да може да си позволиш поддръжката на такава жена-фотосесии с фотографи, грим и фризьор за всички снимки, маркови дрехи и аксесоари, отсядане само в скъпи хотели и заведения, често пътуване на различни места в чужбина.

10.   До Автора/Номер 8

Ами, честито за новата кола. Мисля, че с една инфлуенсърка много ще си подхождате! Защо не пробваш да пишеш на няколко известни? Кажи им всичко това, което каза на нас - имам нова кола, искам да те водя да пътуваме по света и да се снимаме цял ден на екзотичен плаж, разбира се, малко по-описателно го напиши. Смятам, че ако го напишеш на 10 инфлуенсърки, най-малко 9 ще проявят интерес. Стига, разбира се, вече да си нямат един такъв като теб. Ще започнете да си пишете, ще си описваш възможностите, те ще се замечатят за такъв като теб и ще стигнеш до среща с поне 5 от 9. Даже ти ще си ги избираш.

Друг е въпроса, че това, което искаш, ами, верно е тъпо. Да плащаш на някаква кифла, която по цял ден си обработва снимките амммммм, хммммм, м? Наистина? Мислех, че такъв тип мъже са мит. А пък и има истина в думите на номер 5 - това е най-кофти работата - гледаш едно на снимки и много се разочароваш като видиш действителността. Имам една братовчедка, която на снимките едвам я познавам - наистина се захласваш по снимките ѝ и си викаш - а уау, като излязла от списание е. Да де, ама в профила на майка ѝ няма филтри, там се вижда как в действителност изглежда въпросната братовчедка и е доста забавно.

Но щом това искаш от живота, давай, почвай да им пишеш, сигурна съм, че не една ще види в теб перфектния мъж.

Успех!

11.   Къде са сега ония, които обвиняват жените, че не искали да раждат? Бихте ли обрекли детето си с такъв родител? Или като оня другия, който над 30 мечтае да е "звИздЪ". Е. ти инфантилчетата. Представете си тия момченца да трябва да се бият за родината.

12.   7 и 8 - Толкова си успял и интелигентен, че си тръгнал да питаш за тунинговани коври в споделито. Ако имаше кинти те сами щяха да те накацат.
Ааа, сещам се за една- Габито от "Ергенът 2". Видна инфлуенсърка от Пловдив, с джуки като варена наденица. Няма да ти е отегчено, предлага Фсичко, каквото се сетиш.

13.   Хаха той иска жена дето тя да плаща, а той да обикаля. Предполагам, че си докарват пари от разни реклами. Но жените не търсят такъв мъж. Просто не ти се работи. Някоя богата баба, ако успееш да намериш, като онзи 19 годишния с италианската богата баба.

14.   Може ревете, че ви доят за пари и, че спят и с други. Сами си го правите.

15.   11 ама човек не си избира родината.

Ако се избираше има поне 10 страни само в Европа, които бих избрал пред България за моя родина. Имаме прекрасна природа, несъмнено, но културата ни наистина е чалгаджийска и ориенталска.

16.   " инфлуенсърките"?
Това са курви на 15г., които търсят някой богаташ.
ТОЙ трябва ДА ГИ ВОДИ по разни места, а не те.
Искат само богатство, слава и секс.

17.   Толкова глупаво разсъждаваш. Какво ако момичето има малко последователи ако е хубаво, умно, добро и има чувства към теб. Плюс това "кварталните красавици" както ги наричаш ти са по-истински и естествени от фалшивите инфлуенсърки.