Пратиха ми порно клип с приятелката ми
Здравейте, на 25 години съм, приятелката ми е на 22 години. Заедно сме от почти 2 години.

Преди 5 дена ми пратиха порно клип с приятелката ми и сега съм тотално съкрушен.

Видеото е старо, поне не ми е изневерила.

Клипа не е кой знае какво, просто секс, даже доста скучен секс, но тотално ми падна в очите.

Уважението ми към нея изчезна, направо не мога да повярвам, че е позволила такова нещо. Не мога да повярва, че е дала така да я унизят, че някакъв, който явно въобще не му е пукало за нея, му е пуснала...

Всичко което си мислех за нея, че е читаво момиче, че не е като останалите, че ще бъдем идеално семейство, изчезна.

Сега даже и сексуалното ми желание към нея изчезна, бих казал даже, че леко ме отблъсква в момента. Мисля си за нея и не мога да се възбудя, само отвращение изпитвам. Не сме го правили от както видях клипа, даже не сме се целували.

Не съм и казал още и постоянно си измислям оправдания, като ме пита защо съм мълчалив с нея.

Много я обичам, наистина си мисля, че е момичето на живота ми, обаче цялото му уважение към нея изчезна.

Сега съм разбит направо, защото правилното нещо е да скъсам с нея, обаче сърцето си иска неговото.

Много ме е яд, сега излиза, че обичам няква курва, дето някъв се е държал като боклук с нея, свършил си е работата и я е изхвърлил като парцал. И се чувствам като олигофрена, дето обича това момиче. Много ме е яд, че е позволила това нещо.

Коментари

51-70 от 70

53.   В България разпространението и гледането на порнографски материали е забранено -НК Чл. 159. Който създава, излага, представя, излъчва, предлага, продава, дава под наем или по друг начин разпространява порнографски материал, се наказва с лишаване от свобода до една година и глоба от хиляда до три хиляди лева.
(2) Който разпространява чрез информационна или съобщителна технология или по друг подобен начин порнографски материал, се наказва с лишаване от свобода до две години и глоба от хиляда до три хиляди лева.
Кажи и, за да го осъди този. А ти не си мъж на място, след като клякаш пред първият чикиджия и извратеняк, вместо да му хванеш на оня ръчичките и да ги начупиш. Със сигурност ако въобще е знаела (което дълбоко се съмнявам), то е било само за тях двамата, не и предназначено за разпространение.

54.   До №33 " Всеки Му своето". Има го този мил надпис над една врата близо до Ваймар. Формалната логика не Ви е силната страна. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

55.   Хленч, хленч, мрън - мрън. Днешните момченца са с по-нежничики и раними душички от момиченца. Това е било в миналото. Сигурно не сте се и познавали. Кой си ти та да съдиш? Като нещо не ти изнася парцалите и чупката. Що не съм ти аз приателка да те вкарам в пътя.

56.   да те питам, ти девствен ли беше като се запозна с нея? Извинявай, но при положение, че клипът е стар и тя не ти изневерява, не разбирам какъв ти е проблемът? Да, тъпо е, ако се е съгласила да я снимат, но все пак не става въпрос за изневяра.
Освен това, замисли се колко често се случва момичето да бъде заснемано, без нейно знание и после клипчето да се разпространява. Дори тук съм чела истории как някакви нещастници си признават, че са снимали приятелките си голи тайно и след като скъсат, ги изнудват, качват ги в интернет или просто ги показват на тъпите си приятели, за да ѝ се подиграват. Представи си, че случаят е именно такъв. Недей да си толкова предубеден и най-добре поговори с нея и се изяснете. Неудобно или не, най-малкото тя трябва да е наясно, че из пространството се върти порно клип с нея...
Иначе всички "моралисти" тук, които си счупиха пръстите да обясняват каква курва е, ако някой вас ви изтъпани какво правите, когато никой не ви гледа, 80% от вас ще засрамят порнозвездите..

57.   55, какво има да го вкарваш в пътя - шута в гъза и после си намираш истински мъж, който би те защитил, а не мамин п*тььо, на който чувствата му са наранени, че някой в миналото е оправял приятелката му по-добре.

58.   """ Кой си ти та да съдиш? Като нещо не ти изнася парцалите и чупката. Що не съм ти аз приателка да те вкарам в пътя. """ И в кой път ще го вкарвате, че не иска да има курва за приятелка или защото има някакви макар и разклатени по-традиционни разбирания. Един пък №44 иска някаква хипотетична чест да защитава. Няма как да се защитава нещо, което не съществува. Жалка картинка на морална разруха и липса на достойнство. ""Не сме народ, не сме народ, а мърша, "" Тази констатация е на П. Р. Славейков. Намерете си стойностно момиче, ако имате достъп до такива, курвата става за епизодична връзка, но не и за постоянна приятелка така, че бягайте от нея и се спасявайте, за да не затъвате в същто смърдящо блато. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

59.   До №35 Ама какви ги говорите, тогава също имаше видео-камери, най-вече Sony, но нямаше никой луд това да прави, че и да се хвали. Всички колежки бяха омъжени и никой нямаше намерение да го споделя случилото си, даже с вътрешното си "Аз". Както казваше една колежка "Даже и под самотно дърво в полето не трябва да го казваш, защото не знаеш, кой е скрит в клоните". Как виждаш да накараш чаровна полуузбечка -полурускиня да И кажеш, "Я чакай малко да се снимаме рано сутрин". Между другото имаше кожа като сатен и безкрайно дълбоки тъмни очи, в които изчезваш като в космоса. Няма как да снимаш на латвийското момиче , от международната студентска бригада, няма как- беше тъмно, всичко трябваше да е тихо и незабележимо. Или пък когато като студент си се запознал с гедерейско момиче на "златните" и то в най-сюблимният момент прошепне с прекъсващ шепот в ухото "Иесус кристос"- много е стимулиращо, такива случки се помнят цял живот, Няма как да забравиш милите чешки момичета, с които също си се запознал на морето, всичко случило се е много лично и се помни и пази, но някъде дълбоко в спомените, все едно си го сънувал. Никой не се хвали и споделя такива неща. Поне така правехме ние, онези от онова време.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

60.   Абе моля ви се, мъже. До 40 гледат да обикалят проститутки, циганки, евтини жени, все не са готови за семейство, мама им бърше носът още, а тръгнали да съдят момиче, че правило "скучен" секс пред камера, без въобще да знаят дали не са я заснели без тя да знае.
После на 40 реват, че никоя не иска да им роди дете.

61.   53-ти. То в България и производството и продажбата на наркотици са забранени със закон, но се предлагат във всяко училище като всеки ученик там знае кой ги продава, а само полицията не знае. Младежта в основната си част е от наркомани, които са бъдещи престъпници и психочноболни и са тотални говна и убиици на пътя. А ти вадиш цитати от закона за къде по-безобидната порнография, сякаш, че не знаеш, че живееш във формална държава. България е неработеща държава съответно не е никаква държава, не го ли разбрахте?

62.   61. факт е, че само да поиска, ще го осъди. Това, че някой не си търси правата или въобще не знае, че ги има, е просто българско малодушие, нищо повече. Порното НЕ Е безобидно - порното е вид зависимост, порното води до промяна в психиката и нервната система и не на последно място - води до липса на морал и престъпления - както в случая, но това е леко престъпление, има къде по-тежки - порното отключа педофилия, насилие, хомосексуални отклонения, садизъм, . незачитане на личността и много други ужасяващи последствия, включително идиотизъм и импотентност, и неспособност на човек да създаде качествена връзка. Има си медицински и морални причини да е забранено. Това, че около 80% от мъжете са подвластни - последиците вече са налице.

63.   Удивен съм как курвите скочиха да се защитават, а не само защитават, ами се изкарват жертва. Разберете курвата се ражда такава и такава си умира. Тя няма задръжки, няма свян, няма морал, циничен е, лицемерна е и винаги е права. Тя няма цена, а няма цена, защото никой няма да даде за нея и една стотинка. Тя си остава кревата акробатка и до тук, нищо друго не предлага, няма капацитет за нещо повече, освен да предложи путката си. А умната жена не предлага само путка.... Умната жена има усет, интуиция, интелект и преди да си предложи путката Тя знае, че на този, която я предлага си струва и няма да я издъни.

64.   Всеки има по нещо, аз имам съпруга и дете от нея. Познаваме се от 15 години от 3 сме заедно, познавам нейни бивши които са ми показвали снимки как върти свирки, ест преди да бъде с мен, изобщо не съм се впечатлил, и не ми попречи да създам семейство. Защо ли? Защото всеки е имал минало и не се върти света около мен. Тя знае че съм спал с 3 от колежките ми, и няма проблем, макар и да продължавам да работя с тях. С две думи сме на едно мнение, че всеки има минало и няма смисъл да се дразним от него. Даже ако ми пратят клип с нея няма да го отразя. Няма да си кривим душата, най-вероятно няма да ми е от любимите моменти, но тарикат мъж не писка. Не е важно с колко е била преди теб, важното е ти да си последния. Бил съм в твойте обувки, причината да се дразниш е че си с ниско самочувствие и си мислиш, че ти не би го направил, най-вероятно ти и първа връзка. По-добре се разделете, щом си толкова наранен от това. Така ще си спестиш някой друг месец, след който така или иначе ще се разделите. Вярвай ми може и да е по-зле, аз ходих на младини с една 18 годишна девойка, отидохме на почивка на море, още първия ден започнахме да избягваме някакви улици и места, защо тя в от далече разпознаваше хората с които е спала от сладоледаджии до касиери по денонощни, на втория ден видяхме бившия й. Представяш ли си на 400 километра си от родното ти място и мастията избягва места защото я е срам или от нея или от мен. В крайна сметка девойката се оказа със солидна история, те такова да не ти и дома. Тва че приятелката ти има един клип, не я прави по-малко човек

66.   Всеки има порно клипове, много малко са тези, дето нямат.
Срамно е човек на нашите години да е толкова тесногръд и задръстен. Ако беше и малко по-умен, нямаше приятелката ти да ти падне в очите, а този, който ти го е пратил (най-вероятно бившият ѝ), тези преживявания са между двама и никой друг. Смешници са тези, дето разпращат, чак група в телеграм си направили най-върлите чикибойци.
Ж24

67.   Е, когато си с разни видове употребявани парцали, винаги може да се очаква да изкочи нещо гнусничко, но всеки му своето

69.   66, виновни са жените, че им пускат на тия "чикибойци", и съвсем нарочно и сами им позволяват да ги снимат. Правят го, за да придобият слава и известност, и то по възможно най-долнопробния и евтин начин, който може да съществува. Не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава. Жените можете просто да не се хващате с такива типове, дето може да ви снимат, а с нормални, но с нормалните ви е тъпо и скучно, исЙщшкате си "тръпката", да ви изтръпне гъза от нея. Много жени и сами си правят домашно порно, където г го разпространяват в интернет без изобщо да им пука, не можеш да отречеш и това. Един "порно оператор" си личи, че е такъв още от километри от улицата, но жените предпочитате да се правите на ударени и нарочно им се бутате насила, напук на целия този богат избор на нормални мъже-НЕперверзници, който ви е даден. Еми изборът си е ваш, тъпи Бг патки, няма начин, ще си теглите последиците от него.

Дон Жуан

70.   "Пратиха ми порно клип с приятелката ми"" Не е повод за хвалба, а за срам. """Клипа не е кой знае какво, просто секс, даже доста скучен секс, но тотално ми падна в очите. """ А-а-а, това не Ви е достатъчно и искате, да е Кама сутра, ами оженете се за цървула и ще го имате. ДАЛЕЧНАТА ЗАСТАВА

71.   Понеже гледам си много наясно, я кажи Жуанчо, как се познават порно операторите още на улицата? Дай насоки, нали си компетентен. Пак чупене на пръсти по клавиатурата от стар ерген, без никакъв реален житейски опит.
Иначе ти пожелавам от сърце дъщеря, и да я снимат.
От 66

73.   Доста крайни, да не казвам злобни, мнения в коментарите. А според мене темата е фейк. Мацето на 20, автора на 25, клипа бил стар... Авторе, нима не сте цомбили в междучасието най-надарената съученичка? И не сте си менкали в даскало неприлични снимки и клипчета на тая или оная от съседния клас? Айде бе, на 25 още не си наясно, че да кифлеят голи онлайн е модно от десетина години насам, и то даже без да става въпрос за пари? Ако темата не е фейк, то тогава автора ще да е чобан от високо родопско село, на което са му пуснали интернет по случай новата 2023-та. След като след двегодишна успешна и готина връзка я е възневидял заради някакъв стар клип – да подкарва стадото към беломорието и да си търси скромна и не особено мустаката кадъна. Ще помогне и на момичето, на нея и трябва Мъж, а не някакъв патриархален инфантил.
p. s. 66, напълно съм съгласен с теб, освен за едно. Защо му пожелаваш на Жуана дъщеря? Та те дъщерите се снимат сами още преди първите матури. Да му пожелаем дружно минал под дъгата син, е това ще оправи настроението на тоя некъпан потурляк.

74.   Зарежи я. Това нещо няма как да го забравиш и простиш.

75.   Много са малко тези дето имат такива клипове, но това се дължи на прекалено стерилните им взаимоотношения. Учудвам се, че 66 вярва, че всеки имал такива клипове. Момчето не е тесногръдо, просто се е хванал с пеперудка. С такава ще има много баджанаци. И освен това не съм сигурен, че не е направила нещо и през времето, в което сте били заедно.
.

51-70 от 70