Неправилния ...
Привет мили хора. Предполагам тук все ще намеря някого на когото се е случвало същото, а именно винаги да попада на неподходящия човек. Когато и да си харесам някого той винаги е обвързан, не търси сериозна връзка или просто не ме иска. Друг е въпроса, че дори вече не знам как да кажа на някого че го харесвам изобщо, защото вече ми е ясно какъв ще бъде отговора. Вече изобщо не съм малка и искам сериозна връзка, семейство и деца... Надявам се някой/някоя от вас който е бил в същата ситуация и се е измъкнал от нея да сподели как сте подходили и как ви се е получило също така и как бих могла да кажа на някого, че го харесвам и да завържа нормален разговор с този човек. Благодаря Ви!

Коментари

1.   На колко години си авторке? Стара, стара, колко стара?

2.   Не говори за сериозности- бягат. Не вярвай на приказки за сериозности- изтъркана свалка.
Давай шанс на хората и времето ще покаже.

4.   В подобно положение съм, но съм момче. Така и не срещнах през годините някое нормално момиче, с което да се обвържа. Или момичето е много леко и ще съм поредната ѝ бройка, или ще е емоционално нестабилна и ще ме ползва като кошче за душевни отпадъци. Последното момиче, което харесах се оказа секта и бях отрязан заради произхода си и поради факта, че не съм от вярващите. Според мен всичко е съдба и някои имат късмет, а други нямат. Имам приятел, който не е хубав, на моменти има много просташко поведение, но винаги му се лепят хубави и свестни момичета.

5.   До номер 1 на 20съм.

До номер 4 от авторката все едно описваш мен. Приятелките ми също са супер просто, но си имат хубави и добри приятели, а някои от тях дори и деца. Аз също от много време си мисля че всичко е въпрос на късмет и явно с теб не сме от късметлийте...

6.   До точни изисквания е, казваш им от начало какво точно търсиш и искаш.

7.   "Когато и да си харесам някого той винаги е обвързан"

Какво по-точно те учудва? Колко пъти е говорено, че 80% от жените търчат след 20% от мъжете? В днешно време даже е 90 на 10%... Това е все едно мъжете да можеха да избират, всичките щяха да ходят след манекенки... Само дето като си мъж, разбираш че трябва да се примириш с това колко си вървежен сред другия пол, и да си свалиш нереалистичните стандарти...

Да не говорим, че да имаш "стандард" за жена "манекенка", говори доста колко струваш и ти като човек... Та същата е и ситуацията при жените, само дето някакси те си представяш, че тези неща не се отнасят за тях.

"как бих могла да кажа на някого, че го харесвам и да завържа нормален разговор с този човек"

Ами бих ти препоръчал първо да завържеш нормален разговор с него, и после да му го кажеш... Ако му кажеш, че го харесваш, без даже да сте разговряли... може да ти се стори странно, но един разумен човек би го приел като покана за секс.

8.   Аз съм в същата ситуация. Не можем да направим нищо. Посъветваха ме да се оглеждам за необвързани мъже, които трудно се намират... но ако не сте влюбени, няма да стане. Когато любовта дойде, значи е дошло и вашето време.

9.   Отново е номер 8
Забравих да кажа, че може би трябва да дадем шанс на мъжете, които ни канят да излезем и ни заговарят... да не ги отписваме като неставащи...

10.   До номер 7 благодаря за съвета и ние доста си говорим но някак си си мисля че ми изпраща смесени сигнали и не мога да ги разбера по правилния начин

11.   До 10 от номер 8 - и aз имах това от един мъж... но не се заблуждавайте - смесени сингали всъщност означава не.

12.   Подходът ти е сбъркан.
Мъжът трябва да направи първата крачка, а не жената
Жена, която сама се предлага, мъжете я смятат за курва или най-малкото за изпаднала и нагла.
Мъжът по природа е ловец и не харесва жена, която директно му се предлага, освен ако не е съвсем загорял, но с такава не създава връзка.

13.   Поразгледай се в огледалото.
Все пак нямаш ли наднормено тегло или някакви други недостатъци които могат да се оправят и да потръгнат нещата?
Разбирам че исках хубави мъже, но и ти трябва да им съответстваш.
Освен това хубав мъж необвързан няма. Ще трябва да го отнемеш от някоя.