Проститутките ще ми помогнат ли
Здравейте, наближавам 30 и още съм девствен, последно време обмислям вариант да отида на проститутка, но не знам как ще ми се отрази. Чел съм че това би помогнало със сексуалния живот. Защото и на мен ми се прави секс и искам да си наваксам пропуснатото. Отразява ми се девствеността на живота и не мога да се фокусираме върху нищо.

Има ли хора които са изгубили девствеността си с проститутка, дайте съвет как да действам или да не ходя.

Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Няма да ти помогне братле, единствено ще задълбочи негативните чувства, които изпитваш. Вероятно проблема е в теб, по-добре поработи върху себе си - външен вид, увереност, как да говориш с жени, и нещата ще си дойдат на мястото.

2.   Да, ще ти помогне след няколко посещения при тях, ще ти помогне да се абстрахираш от мисли за теб и жените. Ще се отпуснеш и вече ще имаш други приоритети и нагласа, най-малкото ще се радваш на някои неща, които в момента си пренебрегнал от отчаяние. Мъжете не са точно девствени, но имат леко напрежение и жените някак го усещат. Аз до 24 г тренирах и бях в топ форма, но нямах изобщо гадже! Отидох точно 5-6 пъти за една година и точно след третото ходене се появиха възможности с колежки, в компании, в провинцията, а това не ми се случваше преди!!! Даже по фейсбук почнаха някакви да ми предлагат приятелство, да питат за фейсбука и къде живея и какво работя. В миналата работа една искаше да я тресна, даже и колегите ми казваха, че съм я нагрубил и тя се е вбесила. Повярвай ми, че ако дойдеш до това ниво да се правиш на недостъпен и незаинтересован, ти ще бъдеш затрупан до досада от жени, както е в момента при. Те са цивркове големи при мен, то не е отъркване, предложения за черпене, за не знам си какво, а аз съм плащал на такива хубавелки, че вече не ме интересуват, а те си мислят, че съм топ и не ми липсват жени. Елементарни са жените. Всеки мъж хи лъже, че е имал няколко преди да легне с настоящата му, а вероятно тия няколко са били проститутки. Режа си главата, че е така брат.

3.   Аз бих те посъветвал, да започнеш да спортуваш. Започни също да излизаш повече, когато имаш време дори се мотай безцелно по улицата. Влизай в магазини, книжарници. Питай по нещо. Започвайки разни спонтанни разговори с всякакви хора. Научи се постепенно да излизаш от зоната си на комфорт. Не стой в черупка. Дори отиването на проститукта е излизане от зоната на комфорт и трупане на някакъв социален опит. Въпреки това, аз съм крайно против такова нещо.

5.   Не ходи. Гнусно е

6.   Запиши се на фитнес. Това е универсалната формула на успеха във всяка област на живота според потребителите на сподели. И номер 3 е доказателството.

Девствен си? Запиши се на фитнес.

Нямаш пари? Запиши се на фитнес.

Нещастен си? Запиши се на фитнес.

Грозен си? Запиши се на фитнес.

Тъп си? Запиши се на фитнес.

Беработен си? Запиши се на фитнес.

Искаш да станеш космонавт? Запиши се на фитнес.

7.   Няма да ти помогнат бил съм с около 10 и даже с 3 в един ден. Лично аз доста трудно свършвам и като мине 1 час ти казват: "Времето свърши трябва да приключваме обличай се и си тръгвай. "
Ще ти убият настроението за всяко нещо ти искат пари повечето. Като почнат тази поза не я правя, че се къса презерватива, боли ме по-леко не знам си какво.

Да не говорим парите, които хвърляш са напразни. Ще ти дам два съвета:
Съвет 1: Работи върху тялото си и кариерата си и аз да съм жена не бих искала да излизам със скъсаняк, който е грозен и няма пари. Не търси леки жени, а жена която ще ти е приятел в живота и ще те подкрепя(естествено ще ти бъде и интимен партньор. ). Ако изглеждаш добре и имаш хубава работа значи трябва да станеш по-отворен и да не ти пука да комуникираш с жени дали ще бъде на чат или на живо. Жените обичат мъже, които имат увереност. Ако те отреже или нагруби, продължаваш да не те е срам и да не ти пука.

Съвет 2:
Търси си платен секс, но не на час, а на вечер/ среща на достъпна цена. И пак няма да си отпуснеш с такава жена. Тя спи с 10 мъже на седмица в добрия случай, ако се чука на час, по 6, 7 на ден. С такава жена ли искаш да бъдеш да и събираш херпесите? Нито можеш да я целуваш, нито да й предложиш орален секс, защото рискуваш здравето си.
Ще хвърлиш пари на вятъра. Най-добре си търси сериозна дама и си купи силиконова кукла тип torso doll или ass doll с всички принадлежности. Усещането е 1 към 1 с това да правиш секс с жена(стига да го затоплиш предварително). Тези кукли са във всякакви форми и размери, като са тежки (от 10 до 50кг) и може да си направиш кефа без риск от болести и може да трае часове без да ти мрънкат и така нататък. До такава степен са направени, че на допир са като кожа на жена. цените са от 600 до 2000 лева зависи какво искаш да си купиш. Лошото е, че трябва да ги почистваш и съхраняваш, но може да си правиш кефа всеки ден цяла година.

Изчерпах темата. Накрая ще завърша не всичко в живота е секс. Няма да се почустваш по-добре след като правиш секс, особено с проститутка. Нещата трябва да са взаимни. Късмет и много здраве.
М на 23

8.   Пичага, как го изтърпя това без секс до 30? Та аз до 20 едва издържах, винаги се комплексирах, докато приятели около мен разправят коя и как са чукали, това още от 16-17 годишни. И понеже все изоставах по темата, го направих точно на 20 с платена - не беше зле като цяло. Позле продължих все с такива, та чак до 22 докато направих за пръв път с нормална. За съжаление все още съм млад ерген на 31, но вече реших да спра с платените. Взимат ти парите за да те опаткат набързо и най-вече могат да ти лепнат някоя полова болест. Така че, не е толкова страшно да отидеш при платена първите няколко пъти, но дотам - лично мой съвет!

9.   Човек, какво има да го има да го мислиш? На 30 си, а си девствен. Какво можеш да загубиш повече?

10.   Здравей, авторе, много добре те разбирам. Тъй като поради неувереност и комплекси прехвърлих 30 и все още не бях правил секс, използвах тази услуга. Не е нещо, с което се гордея, но не мога да кажа и че съжалявам, защото ми помогна да разбера две неща: че сексът не е ядрена физика, но и че хубавият секс е когато има или чувства, или поне някаква симпатия, другото е имитация колкото човек да задоволи нагона си.
Защо обаче първо не изпробваш друг вариант - да отидеш на така наречените масажи с щастлив край? Там няма секс, но пък можеш да се разчупиш малко, да свикнеш с женското интимно присъствие? В момента сигурно ти е трудно изобщо да си представиш, че може с някоя жена да сте голи един до друг, а там ще свикнеш с това.
И най-важното - отговорил ли си са въпроса - защо досега не си правил секс?

11.   Номер 6 е прав- запиши се на фитнес.
Когато бях напомпан, женките сами идваха и ми се слагаха.

12.   Номер 6, аз съм номер 3. Къде видя, да съм казал на автора, да ходи на фитнес? И че това ще му реши проблемите? Човек да спортува, не значи да ходи само фитнес. Има стотици видове спортни занимания. И още куп неща има да върши, че да се оправи.

13.   Я кажете какво правите, като примерно хванете някаква гнусна болест? Казвам го като мъж, който обмисля това нещо, ама не искам да стана импотентен, заради една проститутка, или да съжалявам цял живот. Нека и автора се замисли, съвет не давам. Само храна за размисъл.

14.   На този етап няма какво да го мислиш, давай. Едно време все едно не са ходили по проститутки разни грозни, смрадливи и/или социално неадекватни мъже. По-добре така, отколкото да си заминеш от тоя свят без да си усетил какво е.

15.   Писна ми да чета глупости как трябва да започнеш фитнес и да спортуваш, и изведнъж живота ти ще се преобърне, ще ти провърви супер много и жените веднага ще те поискат. Ами нещата дори и да стават така, не е при всеки. Поне не и в този случай. И когато нищо не стане, нищо не се промени, а ти си внушил, че изведнъж ще станеш ебати пича, тогава се сдухваш още повече. Е, аз съм един от онези, при които тази "доказана и работеща" рецепта за успех не се получи. Правех по принуда, само защото си набих в главата и аз тази простотия. Излишно е да казвам, че нито преди това бях имал приятелка, нито тогава, нито сега, когато съм вече на почти 30. Поне спрях да се самозалъгвам и да се правя на такъв, какъвто не съм. Ходил съм и на проститутка - не се залъгвайте, че и така ще прокопсате. И в този случай няма да промените нищо. Познавам мъже, които ходят само по проститутки и никога не са имали сериозна връзка. Ами тия пичове са по-мръднали психически и от нас чекиджиите. Такъв не може никога да има връзка със стойностна и сериозна жена, той просто не знае какво представлява и как изглежда такава жена. Той знае само бездушевния боклук, който му се мазни и му мърка докато му вземе парите, а после му се подиграва заедно с другите боклуци. И накрая вземе, че хлътне по боклука и ги приеме нещата на сериозно.
Истината пичове е, че в днешно време въпреки, че има много жени, няма жени за всички мъже, и една група като нас ще си останем сами като кучета завинаги. Щом на 20 не сме имали гадже, няма да имаме и на 30, за по-нататък да не говорим пък ако ще на фитнес да ходим, ами планина да повдигнем. Гадна истина, но такъв, светът в който живеем...

16.   15 - Стига си ревал бе, фитнеса ти дава някакво тяло, но няма мацките сами да ти се свалят, ще се наложи да поработиш и над социалните си умения. Ако пък искаш да ревеш до края на живота си колко несправедлив е света и че нямало смисъл да се опитва с жените, върви в обществото на смешните инсели, където се изкарват големите жертви за това как жените им са виновни за всичко. Научи се на ефективна комуникация, другото е ако си от малък град, веднага се махай от там, отиди в по-голям ще имаш повече развитие.

До автора - Проститутките ще те удовлетворят временно, но в дългосрочен план се поинтересувай от комуникация с хората и най-вече с жените.

17.   От 15 до 16 - Гледай сега - характера на човек се изгражда в тийнейджърските години и след това е много трудно и дори невъзможно да се промениш, даже и да изгаряш от желание. Ако тогава се сформираш като лайно, оставаш си лайно за цял живот, ако от малък се сформираш като бета кък, също си оставаш такъв. Познавам девственици и самотни чекиджии и на 30, и на 40 години, някои от тях даже и милионери, ама жена не са пипали. Надеждата им е само някой боклук да им вземе парите, за да си го топнат за малко. Мислиш ли, че тия хора никога не са имали желание да се променят, че не са опитвали? И най-големия проблем е, че отвсякъде ни се набива в главата, че ако не ебеш не си мъж, не си човек дори, вашите те питат постоянно за снахи и внучета, другите те питат с гаджетата как е, що нямаш, седнеш в компания, заговори се жени, ти нямаш какво да кажеш. Ако хората си гледаха само собствения скапан живот, щеше да е по-поносимо. И аз имам желание да се променя, правил съм безброй опити, но не се получават нещата. И не, не съм от село или малък град. От София съм. Би трябвало да съм развит нали?

18.   До 17 - Пич разбирам че ти е било кофти през живота, но промяната е възможна, виждал съм не малко хора да се променят, но ти си в някакво негативно настроение и видиш ли целия живот ти е черен и трябва да се примириш че си скапан. Ако се ти е по-добре да се примириш с живота си ок, ама ако не си, по-добре не се самозалъгвай. Няма как да стане брато. Казвам ти го от опит. Не може да седиш и да не правиш нищо за себе си и това да се промениш, има и нещо друго много хора като теб са казвали че са опитали всичко, но не е така. Дори и ти го знаеш че не си опитал всичко.

Истината е че не можеш да се примириш с положението си, защото това ще навреди на психиката ти, направи нещо по въпроса и това не включва мотивационни глупости в нета, а работа със специалист и хора които си имат понятие от материята. Ако ли не не те чака нищо хубаво.

Само не се превръщай във киселяка който света му е виновен и давай да си най-големия хейтър на света. Това е най-лошото нещо което може да направиш. Знам че животът е труден понякога, но това не е оправдание да не опитаме да си помогнем, ако сегашната тактика не ти помага опитай друга и така докато не се станеш по-добра версия на себе си.

Успех братле и не губи надежда!

19.   18 - пич! Колкото може и ще да става по-добра версия на себе си, докато младите жени са супер по-малко от мъжете, ако ще и да се нас*ре, кел файда, нищо кой знае какво няма да се промени. За да ч*каш, мой човек, се иска да има ЖЕНИ ЗА Ч*КАНЕ! Знаеш ли какъв е дисбалансът в бройката на желаещите да ч*кат и тези, които все пак изглеждат прилично и имат желание да бъдат ч*кани? Сега, като прибавиш и завишените изисквания и на малкото, където искат да бъдат ч*кани, си направи сметка защо страшно много мъже са го закъсали за секс. И това няма изгледи да се промени. Даже ще става и по-лошо.

20.   Какво им е на проститутките? Аз пък съм имал връзки, бил съм женен и съм ходил и ходя на проститутки. Ами сексът за мен е нещо върховно, но когато е с жена, а не на ръчна. Има много мили и нежни проституки с които съм се чувствал по-добре, откколкото когато съм бил с гадже. Бих ти дал координатите на няколко проститутки, които са доста интелигентни и се държат супер с клиентите си, но сайтът не позволява. Няколко пъти ми се е случвало проститутка да свърши, докато правим секс. А свестните жени какво? Поне в моя случай в мен виждат баща на децата си, касичка, домашен майстор и такси. Сексът е в началото, докато те вържат и родят, след това седиш на чикии и все са уморени или ги боли нещо или се занимават с детето. Накрая със свестните се стига да един път секс на месец, след което намираш следващата и всичко отново е същото. Какво като си плащам за любов. А като съм със свестна жена не си плащам ли? Плащам си, само че по друг начин. За приятното изкарване всичко зависи от конкретната проститутка. Ако е под 200 кинта на час, все нещо ще и куца. Както е и при колите, Купи си някой кола за три хиляди лева и започне да се жали, че се чупела много. Ами пич, купи си кола за 50 хиляди и няма да се чупи токова често.
Утре съм при една проститутка, която е психоложка по професия. Първо ще и се ожаля от живота, след това ще ме успокои и накрая ще правим яко секс. Какво му е лошото на това? По-добър вариант ли е да заведа някоя свестна на вечеря, да се изръся поне с две стотачки, да слущам нейните душевни тегоби, да се правя на заинтересован и накрая да си я изпратя, да се прибера и да лъскам. Защото тя на първа среща секс не правела и незнам си кво. Ама на първа среща дава да я черпят. На втора ще е в цикъл, на трета ще е депресирана от бившия си приятел и като види че губя интерес ще ми пусне. И ще започне да си прави планове как ще заживеем заедно, ще осиновя детенцето и от кварталния батка, ще бъде супер майка и... спирам, че ще повърна.

21.   20- заинтересуваме твоя коментар.
От някой сайт ли намираш проститутките.
Аз съм ходил, но обикновенно не ми харесва. Всички гледат набързо да ти вземат парите. Поне тези от адам и ева.
По темата- за начало помагат.
Авторе (и другите на това дередже)- виж с тях как става секса, пък после търсете момичета за без пари.
Като се ожените (като мен) и жена ви намали секса (като при мен), ходете пак. Те сами си казват че повечето им клиенти са женени мъже.

22.   Това със фитнеса може да е работело преди 10 години в някои случаи, на 30 вече абсолютно никоя жена не я интересува тялото ти. Ако го правиш за себе си и ти е някакъв стимул да се развиваш, ок, но ако очакваш да ти докара женско внимание, забрави. Мен ако питаш, развивай се кариерно, дори да не го чуеш никога в прав текст, много от жените ще ти се сложат само, за да се осигурят с приход от теб. Докопай се до някоя висока позиция и можеш да си наемаш асистентки, секретарки и т. н. не особено интелигентни, но пък талантливи в други направления жени, които да ти обслужват нуждите, в много случаи накрая се и жениш за някоя такава. Това е класическата постановка за мъже, които нямат грам харизма, но пък имат пари.

23.   Все пак някой може ли да каже от къде да намеря качественни проститутки?

25.   Ами в алото може и да попаднеш на качествена, макар че повечето според мен са боза. Все съм се замислял дали няма начин да се намери някоя скрита проститутка студентка, не-професионалистка.

В adamieva мисля че са абсолютни всички там, мисля че има такива, които и в ало-то ги няма. Успех.