Той е самотен родител с дъщеря?
Започнах да излизам с един татко на дъщеря. Двамата имат много близки и прекрасни отношения, видимо отстрани. Не мисля, че ще мога да намеря място, трудно ми се вижда да се вмъкна в тяхното семейство, а имам желание. Той парадира, че е отгледал сам дъщеря си, но никога не ми разказва какво е станало с майката на детето. Той е самодоволен и явно го устройва ситуацията и ролята на "супер" баща.

В същото време в секса е много груб с мен. Казва, че така му харесва. Мен ме плаши и се чудя, дали нещо не е намразил женския пол и по този начин, в леглото да проявява чувствата си?
Трябва ли да се махам от тази връзка или да се боря да получа звание "мащеха"?
Някой бил в подобна ситуация? За съвет? Мерси!

Коментари

1.   Разбери защо са се разделили, секса, че е груб не е предпоставка да мислиш, че е и груб извън секса.
Ако мислиш, че човека е твой тип и си подхождате и отделно, ако детето му не ти е пречка опитай нищо не губиш.
Ако дъщеря му живее с него си представи каква майка има, това, че той държи на детето си и го отглежда с любов значи много, защото има бащи забравят, че имат деца.

2.   Ами и аз обичам да съм груб в леглото! Плесници, обиди, нагрубявания, леки перверзии... И сега какво? Лош ли съм?

3.   Уж мъжете не били мъже се оплакват дамите тука а сега като някой мъж е мъж пък е бил страшен. Угодия нямате жените. Като бездънни кладенци сте.

Човека е отгледал сам детето си и то читаво дете, живота си му е супер и в леглото си действа като хората, какъв е проблема не разбрах? Ти с кви мъже си спала до сега че този господин ти е много страшен?

4.   По-добре си търси мъж "без ремарке". Отстрани нещата може да изглеждат добре, но ако заживеете тримата, да се окажат други. Дъщерята едва ли ще те приеме за майка и ще търпи да ѝ правиш забележки и т. н. При конфликт, мъжът ще взема нейната страна, не твоята. Възможно е да ти се дава да разбереш, че си чужда при тях. А щом не си пасвате и сексуално, съвсем не си струва. Няма да го промениш.

5.   Първата ми жена имаше дете от предишния си брак, и аз го приех и отгледах. Направих го, защото я обичах, а съм и сериозен и отговорен човек. Имаме и общо дете - дъщеря.

Аз също съм "супер баща" - както ти го наричаш. Доотгледал съм аз дъщеря ни(след 12г) и имам прекрасни отношения с нея (и с друготе дете също). Тя вече е голяма.

Но, докато самата тя(дъшеря ми) не ми каза, че мога да си потърся друга жена, аз не го направих, защото не исках да има мащеха, особено в пубертета. Започнах да си търся друга жена две години след развода.

Сега съм щастливо женен втори път вече от няколко години.

А ти - обезателно изпитай себе си, преди да вземеш решение, защото ще влезеш в такъв филм, в какъвто не си си и представяла!

Съветът ми към теб е, ако решиш че той е Човекът за теб, да сключите брак(обезателно и църковен! )

Това, което пишеш за грубия секс - за мен не е нормално и веднага ми светва червена лампичка! И не само от грубостта, а по-страшното е егоистичното поставяне на своя интерес и предпочитание на първо място, без да го интересува ти какво предпочиташ и желаеш.

Така че - помисли много внимателно, попитай и родителите си и близките си, и не прави нищо прибързано!

М

6.   Бягай от тоя. Сега е груб в леглото, после ще видиш какво ще стане, ще си му боксова круша.
Щом даже майката на детето му е оставила детето само и само да се спаси от него - прави си сметка.

7.   Както виждаш с разведеноте с деца, винаги нещо не е в ред.
Господинът по-горе, който взел за първа съпруга, жена с дете, се е развел с нея. Защо ли?
Мъж, който е грубиян в леглото не е добре психически. Избива комплекси или нерви чрез секса. Не бих търпяла такъв и минута.
Детето може да е само стръв за наивници.
Вероятно е отгледано от бабите, а господинът се прави на "баща".
Имаш ниско самочувствие, затова още си с него, че й се чудиш как да се внедриш.
Моля те, вразуми се, не си обърквай живота.
Има толкова много свестни и сами мъже.

8.   Свършиха ли мъжете без деца. Аз лично не си се представям с човек, който да има дете от друга жена. Че аз самата не съм решила дали искам деца, та чуждото ще гледам. Освен това наистина детето му винаги ще бъде на първо място за внимание и грижи преди теб.
Грубият секс също, не бих търпяла някой да ме стиска, щипе, пляска, говори глупости, вкарва го много силно и подобни.
Аз ако бях на твое място този мъж щеше да бъде категорично НЕ, но всеки си преценява.

9.   Къде ги намирате такива? Като са си достатъчни да върви на проститутки. Не ти трябва да се вреш, грозна ли си, дебела ли си, мъже ли няма? Ще слугуваш на детето, може и твое да не направи и след години ще се обърне ще ти каже - ти не си ми майка.

10.   Перфектен е, отговорен мъж с опит в отглеждането на деца и явно добър еб*ач.

11.   От авторката: Благодаря ви! Прави сте, наистина този човек не е подходящ и вътрешно имам страх от него.
Благодаря ви за насоките, които ми дадохте, само си затвърдих решението. Благодаря ви!

12.   Искам да попитам авторката на този пост! Аз съм самотен мъж, без жена, без приятелка, нямам и дете (деца) от предишна жена, но ми е интересно... как така разбирате (правите изводи, че един човек, който има дете от друг/а) няма да обича вас толкова много и/или ще предпочита детето си? Това винаги ми е много интересно да го разбера. Всеки си е индивидуален като персона и това което важи за един (или едни), не винаги ще е актуално за друг/и.
Аз да си призная... , до този момент с жените (момичетата) не ми върви. Имал съм две връзки, но така или иначе не се получиха нещата, въпреки че исках сериозна връзка, която да се задълбочи... , която пък от своя страна (по искане и на двама ни) да доведе и до това да имаме деца. Това, обаче не означава, че съм женемразец и няма да обичам бъдещата (ако господ е решил) жена. Не казвам, че със сигурност е така... , но поне (до този момент) не мога да си представя, че ще обичам повече детето (децата ми) от жена (съпругата) ми. Какво пък остава да е така, ако съм с жена, която има деца от друг мъж? Искам да попитам това, защото винаги се чудя как се правят подобни заключения?
Между впрочем, ако имам жева и решим да имамЕ деца, предпочитам да са момичета, отколкото момчета, но това са само подробности. Прави ли ме по този начин човек, който е женемразец? Ще обичам толкова децата, колкото господ ми е дал... , а това (мисля, че) не е малко.

13.   Авторке, не се подвежда по писаниците на тези от твоя пол. Тях няма кой да ги клати генерално, камо ли пък някой като твоя и затова така завистливо ти отговарят да го махнеш.

14.   Грубостта в леглото говори за скрита агресия и че е настроен реваншистки спрямо жените. Сега я проявява само в леглото под предтекст, че видиш такъв секс харесвал. Утре като те омагьоса и си му сигурна агресията, ще стане по-явна и извън леглото. Явно яда към бившата си го изкарва на всички жени по този начин. Самото парадиране какъв голям родител е, също е знак, че този човек или има голямо его, или е реваншиски настроен.

Сега знам, че някои любители на такъв секс ще ми скочат, че били добри хора, но има разлика. Такъс секс се прави само със съгласието на отсрещния и ако отношенията на нужния етап. Да правиш такова нещо в нова връзка и то против волята на другия не говори никак добре за човека.

Бягай далеч от този. Не случайно жена му го е напуснала. Ако беше толкова хубав, никоя нямаше да си зареже детето и семейството.

15.   Това че е отдаден баща, който се грижи така за детето си е много похвално и не се случва често, мъжете масово и в семейни отношения не помагат с грижите за децата и смятат това за работа на жената. Защо не разказва какво е станало с нея може да е по много причини, възможно е да ги е напуснала и да му е останала травма, а за да си оставиш детето е ясно какво представляваш.. Но това са догадки дай му време и би трябвало да ти сподели или поговори с него. Относно детето в твоята ситуация съм, мъжа ми има дете от предишна връзка и съм я гледала много повече от него, важно е до колко държиш на този мъж, ако си щастлива с него това, че има дете няма да ти тежи, но много хора не искат, да се грижат за чужди деца и да се съобразяват, така че ще прецениш сама за себе си, никой няма право да те съди. Относно секса номер 14 правилно спомена, има жени които си мечтаем за груб доминант в спалнята, а тези мъже са много рядко явление, но това да се случва против волята ти е абсолютно недопустимо, щом ти не си от тях и това те плаши и не ти доставя хубави емоции той е длъжен, да се съобрази и да не си го позволява.. Иначе по-добре да си тръгнеш и да продължиш напред :)