Подиграва ли се с мен?
Бяхме колеги, после приятели...
Прекарвахме много време заедно. Говорехме с часове.
Личеше си, че ме харесва, някакви неволни докосвания... , ама все имаше едни шеги-бъзици и се чудех... дали просто не си въобразявам.
Един ден преди месец просто ме сграбчи за гърдите неочаквано. Останах безмълвна, но ми хареса.
Започна да подхваща сексуални теми. В следващите дни не спря да ме закача физически. Не можеше да си държи ръцете към тялото.
Поканих го да ме придружи в съседния град.
В колата не се сдържа започна да ме целува по лицето, косата...
Казах му "сигурно си забелязал, че те харесвам... и затова сега се престраши, може би, за да се възползваш от този факт"
Той "ако исках, досега щях да го направя... и нямаше да стоя с теб до този час... тук"
На другия ден беше дистанциран и се почувствах като парцал.
На следващия ден явно беше гузен, защото ме заведе на обяд...
И отново започна да ме закача...
И така от месец редуваме "топло и студено".... Един ден буквално му текат лигите по мен, на другия се държи така, все едно сме се запознали туко-що.
Уж твърдеше, че не е просто за секса (който не се е състоял все още).. , а пък дори не ми звъни, ако не го направя аз.
Днес по телефона ми каза, че бил "почукал на вратата ми, пък аз не съм отворила".... казах му, че вратата е отворена отдавна, а той ми отговори "явно съм прост, защото не съм разбрал".
Не знам какво да си мисля.

Коментари

1.   Предполагам сте свободни и двамата, нямате половинки, поне той. Каква зодия е? Явно такъв мине темперамента.
Като не става индиректно, се прави директно, сядате говорите и гледате на къде отива разговора. Надявам се към нахранване.

2.   Тези мъжеподобни... ще си биеш главата, ама ти си знаеш.

3.   Нищо не мисли, това е поредното неуверено мъжленце, което се опитва да го играе сигурно. Такъв не ти трябва. Режи го.

Към мъжете, които четат това: не бъдете като този, дето омайва авторката. Или действате смело, или изобщо не действате. В неговия случай авторката даже му откликнала, но нашио понеже е прост кат албатрос си набил некви филми.

Авторке, ако аз бях на мястото на твоя не на първия месец а на първия час още щях да съм те почнал ако имах нещо сериозно към теб. Тъй се действа. А твоя с тия опипвания накрая ще напипа Янкото. Махай го да си пипа някоя друга пък ти си търси някой, който знае какво иска.

4.   Според мен той не е надежден и има голяма вероятност да се "опариш". Ако все пак пробваш, дано да се окаже, че бъркам, но един мъж, който иска нещо сериозно и вече имате "контакт", ще започне галантно, ще продължи последователно с действията си и няма да разиграва игричката "топло-студено". Вероятно има и изключения. Но те си остават изключения!
Ж

5.   Дечко, независимо, че сигурно е над 20. От типажа мъже, които хем искат, хем не и се забавляват да се гаврят. Намери си истински мъж.

6.   Тоя ще да е слушал някой измислен youtube pick-up гуру, който съветва мъжете да се държат като жени. Да, подиграва се, дали съзнателно, дали не.

7.   Иска да го преследваш, все едно той е жената.

8.   Иска те само за секс и се опитва да те манипулира.

9.   "... текат му лигите по мен". Ама ти сериозно ли говориш. Още не съм чула друга жена така да се превзема. Май ти си тази на която лигите и текат по него. Как един ден неочаквано те сграбчил за гърдите и ти си останала безмълвна, но много ти харесало. Предполагам си още девствена затова си останала безмълвна. Също не споменаваш възрастта си а може би си и девствена защото само неопитните реагират така. Ще ни кажеш ли на колко си години.

Ж. 43

10.   За секса го прави. Но ти защо се дърпаш? Хубаво ти е да те гони ли? Защо му звъниш, пък му предлагаш да дойде с теб до друг град? Хем искаш секс, хем се дърпаш. Знаеш ли какво искаш?

11.   Момъка няма много опит с жените, не ги познава, не разчита правилно сигналите които му дават. Като цяло е нерешителен и неадекватен.
Възможно е и все още да не е бил интимен с жена. Срам го е да си признае чувствата. Много мъже са такива, вкл. и аз.

12.   Божеее, какви отношения! Като че сте у детската градина. Ами питай го. Какво мълчиш? Може пък да е девствен! Знаеш ли го? А ти какво искаш от него? Въобще наясно ли си със себе си? Искаш ли връзка от този човек или и ти търсиш чук и бег?

13.   Авторката.
Ами не се познаваме от вчера, така че не виждам какво лошо направих да го извикам да ме придружи. Имах работа и не ми се ходеше сама понеже работим заедно... трябва да внимавам какво правя.
Ама с тези объркани действия, не знам дали да съм настъпателна или не.
И не, не съм девствена, но не съм и с богат опит... , но и честно казано не знам как точно трябваше да реагирам, при все че това се случи на работа.

14.   Може да е "само" психопат с някакви сексуални проблеми. Никой нормален мъж не скача като див козел и да хваща жените за гърдите. По далеч от това сексуално, емоционално, социално и ментално недоразумение. Имайте достойнство. Мъже много, намерете си стойностен мъж или момче в зависимост от възрастта Ви. Напоследък, доста често се чете за убити жени, направили неправилният избор или направили неправилни стъпки и действия.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

15.   Нямам представа защо се държи така с теб, но е тъпо. Трябва да е по решителен, питай го дали ще има нещо съществено с теб за да знаеш какво да правиш.

16.   От авторката.
За протокола - на 28г. съм, а въпросният господин е на 39г.
Той не се е женил никога, не е имал сериозна приятелка поне доколкото съм информирана (най-дългите му връзки са били от порядъка на 9-10 месеца). Интересното е, че всичките му бивши, за които знам, са вече семейни с по няколко деца след връзките си с него. Не знам дали не е някаква насока за това, какво мога да очаквам и защо никоя от тези жени не е пожелала да създаде нещо трайно с него.
Аз имах само една връзка, която продължи 7 години и приключи преди 4. Тоест - нямам някакъв невероятен опит с мъжете и не съм се занимавала никога с някой просто, за да си губя времето.

17.   От жена към жена: ще си загубиш времето с него. Това, което описваш от него като поведение абсолютно кореспондира със всички несериозни мъже, с които съм имала отношения.
Да, след такова поведение/връзка съм омъжена вече.