Млада приятелка
Може ли мъж в 30те да си хване приятелка в 20те години и как, споделете своя опит и дайте някой съвет?

Коментари

1.   Аз съм на 23г., мъжът ми е на 39г. имаме детенце на година и 7м. Разбираме се, но ни гледат много на кръв на публични места. Иначе роднините ни и приятелите ни отдавна свикнаха.

2.   С кинти всичко може.

3.   Ако искаш някоя конкретна, разбери какво иска тя , какъв й е идеала и се превърни в него. Ако пък тя е от типа - " не мога да мисля самостоятелно, харесвам каквото другите харесват и съм мега щастлива, ако видя, че ми завиждат " , то тогава разбери какво въпросните околни харесват и за какъв тип мъж ще й завиждат и се превърни в такъв мъж. Със сигурност ще е твоя. За колко време, това разбира се, няма как някой да ти го каже. А ако не искаш да се променяш или трансформираш , тогава търсиш ( излизаш, срещаш се с хора, участваш в разнообразни по тип мероприятия ) подходяща жена, която ще те хареса какъвто си, с която ще сте сходни и няма да се налага сериозно прекрояване. Със сигурност някъде има такава , но ще успеете ли да се срещнете няма как да се знае. Може би да, може би не. До късмет е.
Тъй че късмет.

4.   С кинти и без кинти, никак не може

5.   И аз се омъжих за батко, 8 години по-голям от мен. Харесвам по-улегнали мъже. 21 години семеен живот.

6.   Аз съм мъж на 33 и не само, че по-младите не ме отразяват, ами не ме отразяват и тези на моите години. Харесват ме жени с 10-15-20 години по-големи. И не, не са някакви лелки, а доста от тях са си хубави жени, но честно казано, не ми изглежда нормално да се занимавам с такива.

7.   Не, няма начин. Де се е чуло и видяло такова нещо.
Хората тук пишат че 30 годишните мъже ходят само с 60 годишни жени.

8.   Лесно, такава жена можеш да заговориш на улицата, питай я за някоя улица къде се намира, размени соц. мрежи с нея. Опознай я, пиите по питие, води я на почивка, на бар, на зоопарк, подарявай и цветя, шоколад, естествено е важно и да и кажеш, че искаш да си делите сметката, така е честно, все пак да има яснота още от начало, че сметкаджиики, не търсиш. Всяка готина жена, ще оцени това отношение от твоя страна, защото е класика.

9.   Не може, освен ако не си комплексар или мамино синче. Аз съм на 35 и си намерих любовта на живота в лицето на една 58 годишна дама, 300 кг. кариеристка с 8 деца. Младите жени пасти да ядат пред всичките борбени и независими и самотни майки.

С мойта жена си говорим за Сенека, Аристотел, Марк Аврелий, Марк Уолбърг. С тия силиконките каквито са 99, 99% от новите ще си говорите за тези хора ма друг път.

10.   Втози сучай не са важни годините, а приоритетите! Моята жена е 16 години по-млада и въпреки това, като стана на 40 отказа всякакви сексуални контакти. Поне да си беше намерила любовник.. Важното е да имате общи или поддържащи се интереси, имаче с годините ще станета много различни, та часк няма да ви е интересно да си говорите!

11.   Може, разбира се!
Има много такива случаи (когато мъжът е с десетина години по-голям) и това си е в рамките на нормалното.

Аз също съм с 10г. по-голям от втората си съпруга, но това не ни е създавало никави допълнителни проблеми! Живеем си добре: в мир, разбирателство, любов, обич, уважение...

Пуснал съм една тема в същия раздел, която донякъде може да ти свърши работа и в твоя случай, прегледай я, ако искаш! Заглавието й е:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "

12.   Когато бях на 20 мъж на 30 поглеждах само ако беше супер красив и с добри финансови възможности. И пак ги гледах с едно на ум.

13.   То любовта не пита, може всякакви възрасти да се събират, но както ти казаха въпрос на приоритети и жизнен етап е. Това е по-важното.
10 години разлика е много - и физически и ментално. И за различните възрасти интервалът е различно значим. Ти си мислиш, че между 20 и 30 сте все пораснали и млади, ето ти 10 години разлика. Ама, я вземи 10 години разлика между 10 годишна и между 20-годишна или между 60 годишен и 70 годишен като изведнъж от работещ станеш пенсионер и ти се промени начинът на живот.

Проблемът не е на колко сте, а че пътищата ви постоянно се разминават. Да, привидно може комбинация в интервала 35-36 годишен с 27-28 годишна и двамата вече стъпили на крака работещи с подобен начин на живот, готови за семейство- ето около 7-8 години разлика.
Ама я вземи сега 30 годишен и 22 годишна - пак 8 години разлика, ама коренно различен етап в живота. Тя ще е записала висше, примерно, ще се събира с колеги, ще ходят по дискотеки, няма само теб да те гледа, ще е заета и с изпити и да учи, а ти ще си завършил преди 6 години и въобще няма да те вълнуват нейните университетски проблеми, рще имате различни интереси, ще си минал вече през всичко, с което тя тепърва ще се сблъсква, работиш, трябва да ставаш сутрин за работа, изморен си, искаш някой да ти готви, да ходи по теб. Ще искаш скоро семейство, тя докато си стъпи на краката и смени няколко работи да си намери мястото и да има стаж, трябва да я чакаш, ще се изнервиш и докато се мотаете още няколко години, ще сте се скарали сто пъти.

Това може да работи, ако изкарваш достатъчно пари да я осигуряваш изцяло и да ти отделя повече време на теб, а и да е готова рано за семейство и да не гледа много много другите какво правят. Плюс, че винаги ще си мисли, че е млада и тепърва ще има много по-добри кандидатури като се отрака и ще си дългосрочния резервен вариант. Този филм е сниман вече милион пъти

14.   Може, даже е по-лесно отколкото 30 годишните. Проблема е по-скоро, че околните ще ви се дразнят и пречат. Ако това можеш да го преодолееш, няма да има проблеми.
В момента заради новите норми на либерално образование и възпитание, 20-на годишните момчета са масово меки китки или а-сексуални. Жена на 20 да си намери свестен мъж на нейните години е ужасно трудно.

15.   Имам странни познати, които не са за вярване. Става въпрос за три двойки. При тях възрастовата разлика в ползата на жените е абсурдна. В едната двойка жената е 5 години по-възрастна, разведена с дете. При втората двойка жената е 12 години по-възрастна от съпруга си. И двете момчета са високи към 190 см, като вторият с 12-годишната разлика е атлетичен с широки прави рамене. Третият е съвсем невероятен случай, там съпругата е 18 години по- възрастна от съпруга си / поне така казваха колежките/. Тя изграден и успешен инженер, ръководител секция, жената е хубава с присъствие., мъжът И весело момче по види, и държане. Тя на 43 години, той на 25, със средно специално образование. Някои колежка казваха, че при разговор, тя споделяла, че има и мъж, и син едновременно. Тя не даваше прашинка да падне върху него, такава всеотдайност от нейна страна рядко се среща. Беше като майка орлица, която бди над малкото си//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

16.   Имам познат на 30, който не може да си намери приятелка. Харесват го все жени над 35. Моят съвет е да си намериш приятели мъже на тази възраст или да се запишеш на курс, като преди това се поинтересуваш кой го посещава. Аз живея в Германия и тук някои млади живеят като пенсионери, не излизат и само гледат нетфликс. Тук можеш да се запознаеш с момиче на стадиона обаче. В България не знам, може би по концерти ходят...

17.   Нещо от опит да кажа, на 35 съм, между жена на 19-20 и мъж на 30 има разлика, но между жена на 25-6 и мъж на 40 няма никаква разлика. Съветвам те да не се занимаваш, с жени под 23-4 за дългосрочно, макар че има рядко изключения. От най добрите ми приятели, се нагледах на "разлики", 13-4 години и нищо страшно, ако си в добро здраве. Да не ти пука за хората какво мислили. Това с наборите е от едно време, защото живота е протичал по праволинейно, завършваш училище, казарма и се жениш на 21-2 за жена на толкова също. И узрявате заедно, сега забелязвам, че първо се гледа да си узрял и после да се вземеш.