Вдетенени жени
Прави ми впечатление, че масово жени родени след 90-та са страшно лигави и вдетенени! Повечето дори имат деца, но това не променя държанието им! Разсъжденията им за живота и човешките отношения са на ниво 17 годишна кифла! Как човек да се обвърже сериозно с такава жена в днешно време?

Мъж на 30г

Коментари

1.   Пък за вдетинените мъже може да се изпишат два тома. Хем искат да к.... до 50 години, хем да имат сгодна и вярна женица, хем деца, за които ще се грижи само тя. И предлагат само един амортизиран орган.
Жените са такива, защото такива са мъжете. Това, че някоя се е плодила, не я прави зряла.

2.   Не разбирам кое наричаш така, хубаво е човек да мисли малко по детски и да му е розово. Лошото е когато няма розово.

3.   Индивидуално е, всичко си е до човек, за някои е природно да са интелигентни и да учат, други са по приятните неща в живота и всеки тип си намира подобни на него хора.

4.   Ами обвързах се, та вече сме съпрузи, че ДАЖЕ и за бебе работим. След 90та година съм, а съпругът ми е над 30 г.

Описаното от теб абсолютно не е типичната извадка. С такова мислене ще си останеш самичък, сори. :) Може да се каже същото и за твоя пол. Още по-вероятно е, че привличаш явно такива жени. (С какво ли? ):)

Айде, късмет, ако си умен. :)

5.   Ами такива си ги избирате!!! Има много свестни, интелигентни и емоционално зрели жени, родени след 90г. , които са готови за сериозни отношения, но вие мъжете на 30г. тях не ги забелязвате дори, не са ви интересни очевидно и решавате най - много да се подиграете с тях и да избягате. Тогава няма какво да хленчите по форумите! Щом само такива кифли привличате значи има нещо сбъркано във вас като проблем, който трябва да отработите и да се осъзнаете, иначе си стойте при незрелите лигли и им търпете капризите, нали те са по - вървежни и привлекателни за вас, тогава какво се оплаквате? ! Вие самите сте изключително незрели и масово не търсите сериозни отношения!

6.   Явно си по-емоционално зрял за възрастта си и такова поведение ти се набива на очи и те дразни. В такъв случай насочи вниманието си към друг тип жени, има и такива, които не са вятърничеви и инфантилни. Ако средата ти е такава, опитай се да излезнеш от обичайния си кръг, ходи на места или се занимавай с неща, където е по-вероятно да срещнеш по-задълбочени жени. Друг вариант са по-големите жени, там вероятността от вдетенявания е по-малка.

7.   Потвърждавам че е зле положението с тези след 90-та.

Правилно си прозрял, радвам се че не съм само аз наблюдателен ;)

8.   Номер 5 е Блек Сабат. Пак говори едни и същи глупости, колко много свестни жени имало, как тя била за пример, как мъжете не я отразявали и как всички мъже ходели по к*рвите и лиглите и с това сме убили и малкото свестни жени, визирайки себе си. Леле-леле.

Момиче, ходи вземи един калашник и го насочи в правилния отвор. Белким ти просветне истината. А тя е елементарна, но твърде недостъпна за тебе.

Напълно съм съгласен с автора!

9.   Не са само такива, НО са много такива. Търсят мъж да ги води по ресторанти, хотели, пътувания, почивки, и си мислят, че е огромна разплата да си разтворят широко краката и устата.

10.   Какво значи вдетинени и лигави? Колкото по-леко гледаш на нещата толкова по-добре. Какво искаш да се облекат от горе до долу в черно и да седнат като бабички. Аз не искам пък някой да ме натоварва с черногледството си, един живот живея и в него ще се забавлявам и ще давам свобода на душата. Не понасям млади хора, които са пенсионери по душа. Сега като се сетя - миналата събота аз, сестра ми и братовчедка ми играхме народна топка с племенниците в парка. Сигурно много такива млади пенсии са ни коментирали, че сме лигли. Баш ме брига.
Ж, 29

11.   Ами правиш генерални заключения, за цяло поколение. Според мен, грешката е в теб. Когато започне някой да обяснява, че всички жени са еднакви (или всички мъже са еднакви), говори са личностни проблеми и скорошни разочарования. Оправи си мисленето, разшири си малко мирогледа и току-виж нещата ти се получат.

Успех!

12.   Е, като настъпят мюсюлманските орди до 20 години, няма да им е до вдетеняване. И това как твърдят, че мъжете били неузрели и простаци, само защото искат жена, с която да си правят удоволствието. То секса е най-важното в една връзка, ама детската градина как да го разбере. Ще им се наложи да осъзнават много неща след години, когато повечето мъже са мургавели с рязани карабини.

13.   Потвърждавам и аз. В последно време имах възможност да комуинкирам задълбочено с 3 жени родени в началото на 90те и в началото на 2000 години. Не усетих никаква разлика, а самите девойки имаха разлики от 10 и 5 години.
Изглаждат им мозъците с всичките инстаграмки, сериали и коучове.
Поведението на 3те се изравняваше независимо дали са на 31 или на 21 в изказването на едни и същи теории за щастлив живот, сравнително еднакви облекла, развити инстаграм профили, където получават лайкове и съобщения всеки ден. Силно гримирани, неспособонст на мисъл в дълбочина, желание да намерят новия си татко, който да се грижи за тях не като за жена, а като за дете.
Същото поведение намирах и в бившата ми приятелка.
Когато нещо не стане по техния начин, започва едно сърдене, фиизономии и охкане. Досущ като деца, на които им е скрита играчката.
Пият, 3 от тези 4 имаха и просташки и грубоват език. МОже би колкото по-млада ставаше момичето, толкова по- просташки език имаше.
Най-малката искаше да почерпи в ресторант веднъж, което го отдавам на това, че все още животът не я беше очукал дотолкова че да си заделя собствените стотинки за себе си, а да иска наготово от другия. С други думи още не беше овладяла изкуството проповядвано от инстрграмките. Но е на път.
Всичките 4 мадами, за които пиша по- горе чакат принца на бял кон, който да ги спаси от собствените им демони, страхове и комплекси.
Дори не смея да си помисля какво бих получил нареща ако бях навлязъл в по-сериозни взаимоотношения с тях.

М32

14.   Тоя с мюсулманите се вихри навсякъде. Явно мечтата му е да настъпят мюсюлманските орди, че да го огрее и него малко мъжка любов.

15.   12 - И ако, не дай Боже, се разболееш и не ти е до секс, приятелката ти загуби интерес към теб и те замени с друг, дали ще си съгласен с нея? Или ще я плюеш, че е безсърдечна, студена егоистка и те е ползвала само за секс чесалка?

16.   Авторе, никога не е правилно да обобщаваш!

Защото ти няма как да имаш поглед върху всички и твоето мнение винаги ще бъде субективно, а не обективно! Само Господ знае истинското състояние на тези неща!

Ако ти самия си търсиш жена, моят съвет е да търсиш според твоите критерии. Освен това гледай да е добра, честна, искрена, трудолюбива и да имате сходни цели, ценности, възгледи и приоритети!

Аз съм пуснал специална тема по този въпрос, тук, в същия раздел, заглавието и е:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "

Ако искаш я прегледай, може да намериш в нея нещо полезно за душата ти!

18.   Личностните проблеми се изразяват в много по-скандален мироглед от този на автора, а неговото мислене се дължи на липсата на обратен пример. Човек вярва в онова, което вижда с очите си. Огромната заблуда според повечето жени е, че мъжете имат изградено мнение от една провалена връзка или един, два примера с приятели, но реално примерите са много повече от два, което автоматично превръща това в тенденция. И на мен са ми обяснявали, че за нещо, което виждам под път и над път съм бил с предубеждения, но истината не е зависима от гледната ми точка. Така че хубаво такива като номер 11 да почетат малко повечко книжки по психология.

19.   А може би ти просто не си достатъчно качествен като мъж, за да привлечеш жени с акъл?

22.   Номер 9, докато има търсене, ще има и предлагане.

23.   До #8: Ти си поредния нещастен женомразец комплексар, като този дето се жалва тук, затова си съгласен с автора, как да не си, нали една и съща “съдба” споделяте, що не се вземете? Прочете я вече елементарната истина, дето не можеш да я проумееш цял живот, че ти не ставаш, а не онази изкривената от болния ти мозък “истина” дето си повтаряш, че ти си “най - великия” и всички жени не са достойни за тебе дори и кифлите, по който си падаш, но те режат, а свестните няма и да те погледнат, много добре го знаеш! Хахаха Затова не ти върви и никога няма да ти провърви с жените и веднага сипеш злобата си срещу хората дръзнали да ти го кажат.
Не знам коя е въпросната, оплюта от теб, но тя явно се подписва под коментарите си, а ти киснеш тук по цял ден да си избиваш комплексите и да й четеш мненията, направо си се обсебил от нея, жалък си! Не знам също как определи жена или мъж го пише това, още повече коя била и че се визирала даже, но аз няма да се обяснявам на тъпа мишка като тебе! Мен и другите не ни мисли, а щом подскачаш толкова от написаното от мен значи бая те жегва, замисли се защо, ако въобще можеш, тъй като мозъчния ти капацитет колкото на амеба май няма да ти позволи.
Твърде тежка задача е за тебе тоя живот, съвета ти с калашника изцяло се отнася до теб, добре си го решил и ти препоръчвам да не чакаш повече, а да действаш смело, желая ти да успееш от първия път, защото те чака много труден, самотен и мизерен животец. То като те чета си личи, че вече е такъв! Спести си агонията и освободи планетата от себе си, ти само тровиш и хабиш въздуха, полза от тебе никаква! Заради такива като тебе ограничени простаци, които сте се навъдили навсякъде, България е на това дередже в момента!

24.   Аз съм родена 90-та гидина. Мога да кажа същото за мъжете на моите години и около 10 години по-голями. Просташко поведение, вулгарни. В нета пращат сърца и оная си работа. Директно блокирам. Не можеш да говориш с тях. Аз обичам качествени разговори и по всякакви теми. Не харесвам лигльовци, които само да се хилят тъпо и да ги интетесува секс, пиене и забавления. За това си намерих много по-голям мъж от мен, с който си пасваме и се разбираме чудесно. От малка съм сред много по-възрастни хора, тъй като аз сега съм на 33, а родителите ми на 80. Израснала съм в друга среда и друго възпитание. Гримосване, лигави истори и излушни оари всеки ден за парцалки от страна на жените ми се вижда излишно. По цял ден обикалят моловете и едни картофи не могат да изпържат девойките. И мъжете и жените от новите поколения са особени. Нямам допирни точки с хора на моята възраст. Нито жени, нито мъже.

25.   На жените им дай сайтове да се аргументират с минуси, заучени фрази и обиди. Истината е, че прекалено много жени не се променят между 18 - 30г. Е, променят се физически и вече в един момент започват да мислят за семейство, но какво семейство само.. критериите за мъже са яко тъпи. Ужасяващо е просто да ги слушаш, но вътрешно усещат, че са много смешни с твърденията си. Тука обясняват, че мъжете не знаят какво е клитор, а цвърчат навсякъде срещу девствени мъже. Девствени са само жените, девствени са физически и психически, а мъжете просто са напрегнати.
Ти нямаш личностни проблеми, имаш акъл и две очи, а това не е ок за повечето, именно затова се ориентират към дебили и малоумници. Важното е да нямаш акъл да им видиш играта.

26.   Авторе, не си прав. Аз съм много по-голям от теб и от личен опит мога да потвърдя, че и жените родени 70-та, че и по-назад са със същия кокоши мозък като тези след 2000. Не е до това в кое десетилетие са родени, просто феминизмът им е промил мозъците на всички жени, независимо на каква възраст са. Даже и дъртите бабички на по 60-70, дето преди си бяха добрички и скромнички съпруги и домакини и уважаваха мъжете си, сега с появата на "демокрацията" и феминизма и те се научиха на свободия, да курвеят и изневеряват, да говорят просташки, да псуват и хулят мъжете, да се правят на равни с тях и да се възползват от всички права и привилегии, които днешната либерална "демокрация" им предоставя. Много жени даже от старото поколение също вече са заразени с феминизъм и си позволяват да се гаврят с мъжете заплашвайки ги със съд и затвор, разчитайки, че извратените феминистични закони ще ги пазят вечно и все ще им се разминава безнаказано, като някои от тях накрая си намират майстора. Защо мислиш, в България има толкова много убийства на майки от синовете им? Лично аз познавам (познавах) майка на 76 и син на 51, които живееха сами и майката постоянно се възползваше от неравностойното си положение (беше парализирана от врата надолу и в инвалидна количка), за да тормози сина си психически и да го заплашва със затвор, ако не прави каквото тя му каже. Той покорно изпълнявал всичко и колкото и да го ядосвала никога не я удрял, защото знаел, че само с един удар може да я убие и да отиде в затвора. Тя също знаела това и го използвала като оръжие срещу него, за да го подчини на женската си извратения и да го направи нейн роб. Накрая нервите на мъжа не издържали и я насякъл на парчета с брадвата на баща му, който бил починал. Станало въпрос за едно извратено желание на майката, където искала собственият и син да и лиже умирисаната мида, което той отказал да направи. Тя започнала пак да пищи и да го плаши с полиция и затвор, при което той побеснял и станала "белята". Естествено в съда не повярвали на думите му и го признали за "виновен" и осъдили на 20 години без право на замяна, защото и съдията също бил жена. Сега човекът си излежава присъдата, но важното е, че е жив, а проклетата му майка е на два метра под земята и няма да може да навреди на никой друг мъж повече. Така, че авторе, не са само младите жени така. Никога не е късно за една жена да я налази заразата на феминизма, дори и на 80 да е и цял живот да е живяла по патриархален начин, заразата действа винаги безотказно и на мига!