Какво бихте си помислили за някой, който…
Какво бихте си помислили за някой, с който сте в приятелски отношения, а пък ви подмята уж на шега "ще те взема за жена", "трябва да ти направя едно дете", "трябва да дойдеш да изчистиш у нас"?
За някой, който ви е търсил всеки ден, точно в определен час и говори с вас по 1-2 часа по телефона, понякога до малките часове на деня, ама ви казва, че "просто ми беше приятно да говорим, не съм те свалял тогава"?
За някой, който се натиска с вас, целува ви навсякъде, опипва ви, а на другия ден се държи все едно нищо не е ставало... като това се повтаря периодично?
За някой, който се интересува с кого си пишете, говорите, иска да знае колко пари имате в банковата си сметка, ама не иска да дава "сведения" за неговите такива?
За някой, който се държи с вас все едно сте във връзка до момента, в който не му зададете въпроса за отношенията ви и тогава следва мълчание?
За някой, с който уж се сближавате емоционално и изведнъж просто зипочва да се държи като непознат?
Просто ми е интересно...

Коментари

1.   Ами какво бих си помислил, че човека гледа да се бетонира при някой балък, без да влага някакви кой знае какви усилия.

2.   Пак пускаш темата??? Защо??? Явно си глупава, за да си задаваш все още същите въпроси.

3.   Този или е биполярен, или несериозен. Или и двете.
Това, което е подметнал уж шеговито - да отидеш да изчистиш у тях. Моля? Ръцете в **** ли са му навряни, та не може сам да си оправи. Добре, че е шегата, та да си кажем истината.
Другото, което спомена- че те целува, опипва и т. н. Защо му позволяваш? Дръж се на положение и покажи, че не може да те има толкова лесно. Нека наистина се потруди, за да те има. Нека заслужи вниманието ти.
Искал да знае с кого си пишеш. Щом не сте официално заедно, не дължиш грам обяснение. Знаеш ли го той с колко си пише?
Цялата тази работа не е окей. Ако все пак имаш чувства, замисли се дали си струва и дали ще излезе нещо от такава връзка. Държанието му е на приливи и отливи. В един момент е готов всички звезди да ти свали, а после те закопава с безразличие. Човекът до теб трябва да ти дава цялото си внимание и енергия постоянно, а не само когато е в настроение. Връзката съвкупност от любов, грижа, уважение и компромиси и от двете страни. Знай си цената и помни, че заслужаваш да се чувстваш специална. Не се задоволявай с отношение, което днес е така, а утре иначе. Ако не този, сигурна съм, че имаш много кандидати, които биха ти дали това, което наистина заслужаваш. Успех!

6.   Нищо хубаво не си мисля за такъв образ, както и за жената, която се занимава с него, обръща му внимание на глупостите и му позволява да я опипва и лигави.

7.   Нарцисист, женкар. Или женен.
Как му даваш инфо за парите ти? ! С какъв акъл? !

8.   Тези въпроси са лични, които те пита, ясно е, че е с някаква цел. По тези въпроси личи, че трябва да го игнорираш този човек и да си търсиш точни хора, има такива това е правилния път в живота.

9.   Като спомена и парите в банковата сметка: интересния. Мъж току-така не се интересува от парите на една жена. Наблюдавам доста интересен феномен 30 доста мъже, които предлагат брак на жени (които нямат брат и сестра), които имат няколко апартамента и пари. И тези жени супер щастливите, че някой ги обича: може да те обича и без брак и твоите имоти да станат негови? Ама не се замислят.