Микро пенис
Какъв е шансът на човек с микро пенис да намери любовта?

Коментари

1.   С напредване на възрастта започваме да търсим човек, на когото да можем да разчитаме. Търсим стабилност и уважение. Природа си е кой с колко ще е. Например, при жената е природа дали ще има големи гърди. И ако няма какво? Няма да я обичаш ли?
Не бива размера да срива самочувствието и виждането ти за живота. Това не те определя какъв човек си. Правилната ще те обича такъв, какъвто си. Пък и при нужда винаги има и други начини, с които да покриеш нуждите ѝ. Важното е да има любов и желание, другото се постига.

2.   Зависи от това колко пари има този "човек с микро пенис". Друг вариант е да открие хомо любовта.

3.   Що за глупост? Той в порно филми ли търси да се снима?

4.   Шансът е доста голям. Авторе, бих те запознал с моята приятелка. Тя е идеална за теб. Много е нежна, обича да се гушка, умна, интелигентна, красива и много странна в секса. Получава оргазъм единствено като и стимулирам гърдите, така че пенис не и трябва. Всичко останало в секса го прави единствено заради мен. И още по-лошо, че всеки път когато правим секс, тя се възпалява отдолу и трябв да минат няколко дни, за да се оправи. Отначало мислех, че ме лъже, но сам се убедих, като ми показа. А дори не ми е голям и тя не е тясна и се овлажнява нормално. За да не се протрие напоследък не го вкарвам целия, а само леко главичката. Аз свикнах и си я обичам и такава. Приятелката ми не е асексуална, просто отдоло е много нежна. Мисля, че би и било идеално с някой с микропенис. Пожелавам ти да срещнеш и ти такава.

5.   И какво като имаш микро пенис? Да не си половин човек случайно!? Я главата горе! Малкия пенис ще е проблем за жена, която иска много секс, а ти това в процеса на опознаването ще го разбереш. Повечето жени не сме чак толкова по секса, аз например не съм. Има много като мен. Ако компенсираш с други качества няма от какво да се притесняваш! :) Запомни че до някъде микропениса може и да ти се струва проблем, но в моите очи комплексираността и ниската самоувереност е ГОЛЯМ проблем.

Поздрави!
Ж32

6.   До 1. Твоето ми звучи като една приятелка. Хвана се с абсолютен дебил, визуално най-вече. Отстрани погледнато грозна картинка, като ги видиш и ти става смешно, красавицата и звяра, аз като непретенциозна жена ме хваща гнус от него. Един ден я хванах в настроение и я попитах за него. И тя като теб сигурност, стабилност, уважение, което в превод на нейния кух език значеше, финанси, финанси и това че много я обича и прави каквото тя иска.

До автора. Мило момче, не бива да се отчайваш и да си създаваш комплекси. Научи се да уважаваш себе си, после ще дойде самочувствието.

7.   Не знаех какво е микропенис, но ми стана интересно и проверих. Мога да ти кажа, че ако си добър човек и се грижиш за жената до себе си, няма да имаш проблеми с това. В крайна сметка винаги можете да използвате секс играчки или други неща, с които да се задоволявате един друг. Просто ти трябва жена с по-отворен ум и това е. Има доста жени, които биха били с теб и това няма да е проблем. Успех!

8.   микро-скопичен :). Но може да намери платената любов... Тя всяка женска любов в тоя живот се заплаща по един или друг начин.

9.   Освен микро пенис имаш език, устни, пръсти и цяла индустрия от секс играчки. Ако си достатъчно изобретателен и познаващ женското тяло, партньорката ти ще е доволна. Най-сексуалният орган е мозъка. Големият член е необходимо, но недостатъчно условие за добър секс, но както казваше една приятелка, поне можеш сама да се обслужиш с него

10.   Ако имаш много пари е голям.
Ако нямаш- почти накакъв.

11.   Много ми е смешно как жените лицемерно успокоявате човека, но истината е че нито една в един момент няма да се хване с такъв или най малкото дори и в момента да сте се залъгали по другите му качества в един дългосрочен момент този проблем ще натежи и ще има потенциална изневяра

12.   Престанете да заблуждавате автора, че сексът няма значение. Много жени като мен търсят партньор, който може да предложи страхотен секс и не бих обърнала никога внимание на такъв мъж. Т. е. ти трябва да търсиш такива жени, за които сексът не е важен и не са сексуални. Ще го демонстрираш в комуникацията, ще ги разпитваш предварително. Ще говорите на тема секс. Ааа неее да летиш по сексуалните и после да се оплакваш, че не се получавало. Също прекалено красивите мацки ги изключи от списъка, те имат много опции.

13.   За всеки влак си има пътници. Дано спреш на правилната гара, където да те чака правилната жена. Успех!
Ж

14.   Може да предложиш отворена връзка на жената.

15.   Права е 13, за всеки влак си има пътници. Сегашната ми приятелка е такъв влак. Не че не я интересува сексът, даже напротив, но може да свърши само и единствено, ако и се стимулират зърната на гърдите. Имала е пратньори и преди мен и ми е казвал, че само така цял живот е свършвла. На нея така си и харесва. Всичко останало в секса го прави заради мен. Даже не може да сърши ако и е вътре. Трябва да няма нищо във вагината, за да получи оргазъм. А той е толкова силен и продължителен, че след това е като труп. Аз такава си я харесвам, но на нея пенис не и трябва за да е щастлива. Опитвала е с мен и с предишните какво ли не и само така може. Овлажнява се нормално, малко е тесничка, изпълвам я, стигам с пениса си до края на влагалището, нежен съм, понякога пробвам по грубо и нищо. Но започна ли да я целувам по гърдите, след няколко минути е на коня. Та има жени всякакви. Дано съдбата събере автора с такава, като моето гадже и двамата ще са щастливи.

16.   Авторе, има и други неща в живота освен съпруги и деца, може би не ни е писано да имаме в този живот, а в бъдещия. Например хора като Никола Тесла, Нютон и други остават девствени до края на живота си. Четете духовни книги, занимавайте се с благотворителност, спортувайте, ако можете и избягвайте да мислите за секс, ако можете, защото само вътрешно ще се борите, че не можете да имате жена в живота си.

Жената мисли, че мъжът е без воля, щом върши онова, което иска друга жена, но мисли, че е надарен с изключителна воля, когато успее да го накара да извърши онова, което тя иска. “

„Нашата основна грешка не е в това, че ние вярваме, че жените ни обичат, а в това, че ние вярваме, че ние ги обичаме. “

„Добродетелните жени не могат да си простят грешките, които не са направили. “

„Няма лоши бракове, има лоши жени. “

„Ако една жена иска да каже нещо добро, тя използва единствено число, ако е лошо – множествено. “

„Ще призная, че жените са по-висши от нас, ако може да им се избие от главата, че са равни с нас. “

„Жените обичат мълчаливите мъже. Те мислят, че ги слушат. “

„Любовта е като застраховка живот – колкото по-късно подпишеш договора, толкова е по-скъпо. “

„Красивото момиче не може да вярва, че любовта е сляпа. “

Саша Гитри