Аз съм най-жалкия човек на света
Здравейте! Аз съм на 16 и от месец някъде си пиша с една 12 годишна. През тоя месец дори се видяхме 1 път и тя ме гушна и ми се буташе. Тя май ме харесваше (може и да се ебаваше, както всички с мен), но аз не исках да тръгнем, защото ми е странно. Обаче на 3-ти юни тя си намери гадже и ми стана много тъпо. Мисля че се привързах към нея, ние пак си пишем де ама вече е по-различно. Чувствам се най-жалкия човек на света, щото продължавам да и пиша, а на нея вече грам не и пука за мен и почна да ми се ебава като другите. Ужасно съм жалък, имате ли няквакви съвети как да превъзмогна това?

Коментари

1.   Хвани се с някоя на 15-16, не се занимавай с децата и не позволявай да те обиждат. Ако ти ги обиждаш, няма да им е приятно.

2.   Това е педофилия и могат да те съдят за подобно нещо. На 12 е дете, ако ти си на 24, а тя на 20 е ок. Но в момента единственото което можеш да си докараш до главата е прокурор.

3.   Опознаи я, пък ще се види, на къде ще тръгнат отношенията с нея.

4.   Дете на 12 години, ама прегръдки с този, целувки с онзи. Голямо дете ще да е това. Сигурно и прокурора ще оправи.

5.   Въобще не се занимавай с нея! Знаеш ли колко добри момичета има и на твоята възраст? Съдбата ще те срещне с правилната! Не падай духом! Остави я на мира, избягвай контакт с нея и си гледай своя живот! Също, представи си следния случай: хубаво, да речем, че тя те хареса и ти си я харесваш и се събирате. После ти ставаш на 19, идва времето, в което вероятно ще искаш да се ориентираш към висше образование в университет, а тя ще е още на 15, в гимназията. Тогава разликата в годините си проличава повече... Вие ще бъдете на различен етап от живота си... Друго е да речем, ако тя е на 20-21, а ти на 24-25. Съветвам те да гледаш момичета що-годе на твоята възраст!