Аз харесвам закръглени жени
Здравейте. Отворих Гугъл и така се запознах с този сайт. От дълго време ме притеснява един проблем. Аз харесвам закръглени жени. Задавам си въпроса дали съм болен, какво ми е? Казах проблем, защото при избор между мис свят и една закръглена дама бих предпочел втората. Моля ви да вземете отношение към моя проблем, защото аз не смятам, че върша нещо нередно. Точно това ме притеснява и то сериозно.
Благодаря ви.

Коментари

51-61 от 61

56.   50 до 55 Какво да ти кажа освен че се радвам че не познавам хора като теб и горната госпожа. Аз ако реша мога да отслабна, но злобата е нелечима. Всеки е свободен да е такъв какъвто си иска. И не е ничия работа. Не можем всички да сме пИрфИектни като вас.

57.   60кг- 170см висока. Дебела ли съм?

59.   Закръглена жена е по-сексапилна от мис свят, но само с най-важната уговорка, жената да е възрастна.

60.   Като гледам, дебелите дават всякакви доводи, включително обиди, за да докажат нещо, което няма нужда от доказване, все пак си е техния живот. Имах напъни от един такъв за нещо, отначало много галантен и внимателен и като получи отказ започна да обижда, че съм била еди каква си, а аз съвсем културно просто му казах, че няма как да се получи и че няма привличане. Само че нещата не свършиха до тук, а след време си хвана някаква мадама, доста хубава признавам и ми прати обща тяхна снимка за да видя какво съм изпуснала и как видиш ли сега е с такава жена. Направо не можах да повярвам, че има такива глупаци и комплексари. Това че има пари и че някоя го използва, изобщо не значи, че всички жени бихме правили компромиси със себе си, излизайки с такива комплексри или доста пълни хора които не харесваме, пък дори било и с пари.
Имам и една пълна колежка, такива интриги плете, а уж все загрижена за околните, играе го приятелка със всички.
От пълен човек добро не съм видяла.

62.   53, говориш ми за свобода на словото, а след това ми говориш къде мога да се налагам. Противоречиш си. Където си искам, ще се налагам. И между другото, моето беше молба в този случай ("Моля ви се"), а не налагане. Съжалявам, че съм груба. Ок, не "дебела", нека използваме по- мека дума - наднормено тегло.

Black Sabbath

63.   50/56, ами айде, реши и отслабни и спорът ще е безпредметен :-) Но нямаш воля, нали? По-лесно е да напишеш, че "се приемаш каквато си" :-)

64.   47-тоя е слабохарактерен, щом ходи с жени, които не харесва само за дс угоди на приятелите си.
50 не си дебела, не ги слушай тези философи. Повечето до жена не са припарвали. Колко трябва да тежиш 40 кила ли? Че като искат те да си отслабват. Абсурдни глупости се пишат. Да не говорим колко има уж в нормата, слаби на кг, но от км. си личи че спорт не са и сънували. С дрехи може да са хубави, но съблекат ли се става страшно, стрии, целулит, птовиснали отвсякъде. Гледат кантара и се кефят. То се гледа структура, стегнатост, ако имаш цици да тежат и подобни.
Вчера бях на басейн, та такова е. С дрехи топ мацки, без дрехи страшно.

65.   Авторе,
Успя ли да си вземеш закръглена мадама и как станаха нещата, сподели!
Да ти кажа как стана при мен от женска страна.
Винаги съм била с наднормено тегло, хормонален и трудноизлечим дисбаланс. Съответно не се и надявах на интерес от мъжете, които харесвах. Това, че съм всестранно развита личност, лъчезарна и отзивчива, не ми помогна никак. До онзи съдбовен ден, в който постъпих на нова работа в смесен колектив.
Аз по принцип съм контактна и засмяна, заговорих се с новите колеги и така се запознах с него. Определено по-млад с около десетина години, приветлив, усмихнат, за мен си беше направо хубав и интересен мъж. Стана ясно обаче, че е обвързан и аз съответно, без да съм особено изненадана, бих отбой и ограничих контактите ни до минимум, само на професионално ниво.
Минаха няколко месеца, пиехме кафе в кухнята на фирмата като ме заговори и ми сподели, че половинката му си взела багажа и заминала с някакъв дърт и богат грък да се изживява като поредната…държанка.
Ми добре, чудесно, си помислих.
Не бях престанала и за миг да го харесвам, просто подтисках всичко дълбоко в себе си и си живеех така, мъчително.
Сконфузено му казах, че съжалявам и после побързах да се върна на бюрото си, защото нямах сили да скрия вълнението си. Аз го исках, но той? Трескава и развълнувана се зарових в бумаги и ангажименти, за да не мисля.
Но дори и работния ден си има край.
Не бързах, не исках да бягам. Когато офиса се обезлюди, той се появи като моето спасение, силуетът му се очерта в рамката на вратата, безмълвно пристъпи към мен и ме прегърна. Беше най-страстната целувка в живота ми, нямаше нужда от думи. Всичко останало се случи дни по-късно, но този вълнуващ момент ще го помня!
От години сме заедно, в службата всичко върви нормално, животът ни и извън работата е прекрасен.
Протегни ръка и си вземи това, за което мечтаеш.
Винаги ще има такива дето да се опитат да те изкарат такъв и онакъв. Не ги слушай. Аз никога не престанах да бъда себе си и съм щастлива с избора си. Има млади и спортни натури наоколо, но за нас изкушения няма. Всеки с късмета си.

66.   До 65. Скалъпена измислица със страшно много глупости в нея :)
Както казах и по-горе, може да си пишете милион глупости, това обаче не променя фактите.

67.   56, еми като можеш да отслабнеш ако решиш, тогава що не решиш и не го направиш? А? Защото те МЪРЗИ и не искаш, ето защо! Злобата, за разлика от теглото наистина е нелечима, ама ти ги имаш и двете. А лошото е, че и това, което можеш да излекуваш, пак не искаш да го излекуваш, от мързел и тъп инат.

68.   Пич зависи колко е закръглена все пак, аз също харесвам закръглени жени но да са в някаква норма, жена ми също е закръглена 168см. когато се запознах с нея беше 70кг. и много я харесах постепенно напълня доста, беше станала 105-110кг. и не ми харесваше така, после свали малко и сега е някъде 88-90кг и ме кефи и възбужда иска да свали още но и да не и се получи така ми харесва

51-61 от 61