Какъв подарък да подаря на компаньонка или масажистка?
Здравейте,
Мъж на 32 години съм. Чудя се какъв подарък да подаря на компаньонка или масажистка, която се държи добре с мен? Става дума не от скъпите подаръци, а нещо до 20 – 30 лева. Чудил съм се дали грим, дали парфюм, дали червило, крем за мазане или сребърно кюлче от 10 грама, или пък нещо сладко за хапване да й подаря :).
Предварително благодаря.

Коментари

1.   Някакво хубаво червило или подаръчна кошница като цветя с шоколад

2.   Да и плащаш повече, когато ходиш. Нея всъщност я интересува единствено това. Тя сама ще си реши какво да си купи.
Притрябвал и е евтин парфюм или кюлче от сребро 10 г. Чак ме разсмя това за среброто.

4.   Чантичка за кондоми.

5.   Пари. Ваучер за мола.

6.   Годежен пръстен, пластмасов

7.   Тя не ти е гадже, че да и правиш подаръци! Достатъчно е, че и плащаш, затова и се старае.

8.   Ти не си добре

9.   30 лв за една такава са нищо. Ако взема на сеанс (30 или 60 минути) 150-200 лв колко ще я впечатлиш с червило и нещо от сорта? Това са материални жени, щом на ден могат да се еvат с 5-10 мъже без да им пука. Като толкова искаш дай и ги кеш.

10.   Българинът подарява на масажистки, но е стиснат към приятелките си.... Дай й кеш, тя да си купи, не знаеш вкуса й, подобни парцали се радват на пари в брой.

11.   Защо си нямаш приятелка? Ако си имаше, просто щеше да знаеш какво харесва и да ѝ го подариш... :)

12.   Няма смисъл от подарък, там си един от многото клиенти, бизнес е, ползваи си услугата и това е.

13.   Най-добре нищо не и подарявай. Пари на вятъра.

Чингис Хан-Скандинавеца

14.   Ти сега сериозно ли си мислиш, че като и оставиш бакшиш от 20 лв върху основната сметка тя ще те заобича и ще се хване с теб и ще зареже работата си на компаньнока от която изкарва по толкова на всеки 10 минути време? За да се държи добре с теб компаньонка то обикновено е в резултат на много бой и дресиране от собствениците и. А от компаьнонка, масажистка и жена била с много мъже и особено противни остригани мургаляви татуирани мазни кухари с мутри на нерези и порове, от такава жена връзка и взаимоотношения не стават. Това се необратимо развалени и повредени жени. Вземи се в ръце! Ако беше нормален щеше да се чувстваш тотално дъно да плащаш на жена за да е с теб и изобщо нямаше да се вкарваш в подобни филми че тя може да те обича или ще я спечелиш с 20 лв.

15.   Тази тема е... Всъщност не знам какво да кажа.

16.   Tази тема е такава провокация, че нямам думи
Авторе, току що отвори кутията на пандора

17.   Подари й кожен камших, че да те налага следващия път!

18.   По-добре и ги остави бакшиш

20.   Нещо сладко, много ясно. Майтапа настрана, ама авторе не бъди мухльо. Ако знаеш колко бонбони съм изял при курвите, подарени от някой влюбен балък като тебе. Буркани с мед дори са ми подарявали за да не си развлят фигурата.

Но понеже си смотан и няма да ме послушаш - гледай поне бонбоните да са луксозни, така любовта ѝ ще нарасне неимоверно...

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

21.   Колко са глупави мъжете! Само мъж ще прави подаръци на проститутка, която преди него е мината 10 пъти за деня, защото, видиш ли, била добра с него. Това и е влиза в работата.

22.   Вече няма нормални жени. Всичките са материалистки. Дори и да е с гадже, това пак си е проституция. В днешно време не можеш да имаш жена до себе си или просто за единия секс без да плащаш. Така че аз не виждам разлика между проститутка и гадже.

23.   Подари и картичка с твоя мисъл! :))))

24.   Най-добре и преведи цялата си заплата и да си купи каквото си пожелае.

25.   До номер 22, не слагайте всички жени под общ знаменател!

Всички мъже са боклуци!

Това хареса ли ви? Със сигурност ако вие не сте 'боклук', поне познавате и други свестни мъже ваши приятели. Аз съм момиче и не смятам, че съм от "ненормалните", защото имам приятел, който няма нищо - няма кола, едвам покрива доста от разходите си, няма апартамент (по важните критерии на много ненормални) и ме води рядко някъде. Не ми купува скъпи неща, защото няма възможност, но винаги е искал. Разбира се, когато е получавал заплата ми е купувал разни неща докато има пари и това бяха много мили жестове. Все пак ние жените се радваме на изненади, може да не е кой знае какво, но е важно да помни малки детайли - че обичам цветя, малини и да дойде до нас да ме вземе, дори и пеша - когато вали и духа. Като ми отвори вратата и като ми помага за някакви неща и самото разбирателство и подкрепа са от значение. Това се нарича грижа и любов!
А за автора - според мен няма смисъл да ляга толкова ниско, защото тези жени получават повече от достатъчно, не знам дори, аз ако бях мъж щеше да ме е гнус да спя с някаква където са си вряли стотици мъже пенисите, камо ли да и правя жестове и да я харесам за нещо повече.... Има толкова свестни момичета - чисти и недокоснати, неосквернени. Защо не си намериш такова? Аз години наред чаках да дойде някой, с който да се обичаме - години копнеж! Доста страдах и от неподходящи, радвам се, че не съм ги допуснала близо до себе си, защото по някое време все им проличаваха нечистите намерения. В този свят доста трябва да се внимава. 90% от хората гледат най-доброто за себе си и ако може да измъкнат най-много дивиденти, а за човека отсреща изобщо не им пука, нали те ще са добре.

26.   Подари и гащички, бельо!