Споделена история от Секс и интимност

Съпруга с уникално ниско либидо. Счупи ми психиката във времето
Здравейте на всички в този прекрасен сайт.
Споделял съм за моя горчив опит преди доста време тук, предполагам повече от две-три години.
Не мога да открия поста, затова споделям в нова тема. Загубих играта. Вложих много, адски много усилия. Тя не подема и не подема. Майка й е спряла със секса на около 23-25 години. Мъжът в искал развод, но тя го е мотала и вече са пенсионери. Мъжът е най-киселият човек в света. По-малката й сестра е спряла секса на около 23-24 години, развод (чужденец, живяла е при него в Западна Европа).
И трите жени имат общо освен отказа от секс, да живеят и се грижат за котки, в леглото включително
Готвя, перална, чистя, пазар. Не й харесваше в няколко града в БГ, сменях местата - нищо. Сменихме държавата, дано потръгне - нищо. Сменихме континента - още по-зле. Обаче иска да се опитвам, да е уважено егото й. Сподели ме чак сега, след близо 10г, че секса не й харесва толкова, но не е желала да сподели това в началото на връзката, да се знае.
Добър съм, хигиена, всичко на ниво. Последите 20г активност във фитнеса, систематичен човек.
Споделям за хора в моята ситуация, спасявайте се братя. Няма смисъл. Направи ме да намразя жените като цяло, да не искам да ги видя. И дойде най-лошото, оферти от мъже получих. Иде ми да се гръмна.
Бъдете здрави и щастливи всички! Не счупвайте крилете на другите, няма причина. Аз толкова я обичам, . обаче оставя ли я- потънала е, . тя ме може да се справя в живота. До късни години живеела с родителите и няма навици, а света не прощава

Коментари

1-50 от 63

1.   Късно си се усетил, то с такава и галактиката да смениш все тая ще е.
Ама явно и теб това те е устройвало донякъде, щом толкова дълго търпиш. Хайде сега не на нас тия, че толкова много си я обичал, че чак такива колосални жертви да правиш.

2.   Не може да се оправя, ама каквотоза теб е важно, за нея не е. Защо за теб да е важно това, което за нея е?

3.   Оставяй я. Това да не те интересува дали може сама да се оправя в живота. И да не може ще се научи. Крайно време е да се стегне и да разбере, че никой няма да й ходи подир г-за. Явно е по-хубавка щом си я взел и я търпиш толкова години. Но всичко е до време.

4.   Намерила си някой да и угажда. Това не и харесва, онова не и харесва. Я да трябваше да работи, да домакимства и деца да гледа. Явно много време има свободно. Аман от пацулани с претенции.

5.   Еми остави я нека потъне, не си длъжен на никой в тоя живот, ако той те прави нещастен. Та дори и деца да имате какво от това?
Само обърни ролите и си представи, ако стававше въпрос за мъжа на някоя какви щяха да са коментарите. Как бил Ганьо, как бил неможко, как за нищо не става.
Зарязвай и си тръгвай да се оправя както знае. Това, че не може да се справя с живота си е изцяло нейн проблем, не твой.

6.   Подобна на моята ситуация. Тези хора са енергийни вампири и нарцисисти. Издигаш ли ги на пиедестал ще те побъркат. Извода е бягай далеч по- счупено сърце и спокойствие от колкото психологически травми и дори самоубийство...

7.   Еми, като жена ще ти кажа, тъпо е постъпила. Аз ако бях така, заявявам го директно и веднага, защо те е въртяла, а защо сам си готвил и пазарувал? Тя какво е правила, обгрижвана е котката? За мен късай, авторе и сподели после какво е станало.

8.   Да потъва, това е нейният избор. Не си бил решителен и да гледаш себе си, не се оплаквай, това е твоят избор. Никой не се е родил да спасява някого.

9.   Аз съм имал доста жени... дори и жена ми. винаги са искали секс...

Не вярвам тази история да е истинска...

10.   Много неща могат да ти счупят психиката с неправилния човек.
Аз имах една, която никога не ми е отказвала секс, но беше невероятно дърво и се чувствах комплексиран покрай нея. Не можеше да направи някакво движение, да не говорим да е отгоре. 3 движения и не може просто. Може само да лежи като умряла котка. Хваща го независимо от позата и не може да го вкара, чувството е ужасно. Не можеше да се подмокри, дори да се вижда че и е хубаво. Не знам каква беше такава.
Това ме съсипваше, ходех като най-големия дърводелец и се чувствах ужасно.
Имах и други причини и прекъснах този кошмар.

11.   Мисля че тя се оправя много по-добре живота, щом си кукла на конци цели 10 години и продължаваш да вярваш че причината е секса

12.   Това са пълни глупости, освен ако цялата рода нямат някакво общо заболяване.
А, това че ти си й уйдисвал на либидото, дори не мога да го коментирам.

13.   Ето, на-поредния тип, който се ПРАВИ на жертва. ЗАЩО жена ти да е виновна бе авторе? ! Да не би да те е вързала със синджир, като куче и да ти е опряла пистолет в главата да стоиш с нея 10 години? !
САМ си пожелал така, САМ си избрал да си с нея 10 години-САМ си го решил-вместо да хейтиш жените, като един тъп шизофреничен трол от една друга тема, който пък болен мозък, защото се държи психарски и агресивно, че някой го нарекъм гей, ти пък се правиш на жертва, че жена ти била виновна. Защо си стоял до нея? !
Като нещо не ти харесва-го променяш, а не да се правиш на онеправдан. САМ си си счупил крилцата-поне го признай пред себе си! Тази държава се напълни с грачещи и агресивни типове плюещи по жените, защото на Ганьовците НЕ им стиска да поемат отговорност за собственият си живот! Не ставай, като онзи трол от съседната тема, който само за лудници говори, че бил го нарекъл някой малкопишковец, че жените били феминистки, а той дъртия, мазен сексист вместо да се погледне в огледалото колко струва, тръгнал жените да обижда, заради собствената си умствена мухлясалост и душевна изгнилост!

14.   Такива хора още от начало игнор, да търсят като тях с ниско либидо, търси си друга жена, това е пътят към щастието, не сте един за друг, да не ти пука, търси коректни хора, има такива с тях животът ти ще е готин, без секс, връзката няма смисъл.

15.   Подкрепям номер 13 на 100%
Обичал я бил... авторе ти мразиш себе си! Да си прецакаш целия живот до сега, а и бъдеще както се вижда, за да спасяваш някаква.

Единствения правилен изход с подобни психоПАТКИ е когато започнат да се давят, намираш им голям камък, даваш им го, обръщаш се и никога не поглеждаш назад. Ама за това нещо трябват топки, нещо което тя отдавна ти е взела.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

16.   И аз не харесвам секса. Няма нищо хубаво да се клатиш с някакъв и да те лигави. Канят ме на срещи, правят ми подмятания, оглеждат ме, но отхвърлям всякакви типове. Бедни, богати, фитнес маниаци - никой не допускам. Един път в месеца може и да се самозадоволявам ама понякога прескачам. Ужасява ме мисълта че всяка вечер ще лягам до мъж и той ще ми се вре да ме прегръща и да иска секс. Един ден ако искам дете ще зачена инвитро. Имам приятел гей и сме се бъзикали че един ден ще ми бъде донор. Ама нищо чудно да се случи. Той е красавец та детето ще има хубави черти и от двама ни.
ж, 24

17.   Хормонален дисбаланс, асексуалност, травма от детството, лошо представяне от теб, семейни втълпявания от родителите (най- вероятно е последното)? Но и ти да готвиш и чистиш, а тя не, явно в жена ти няма живот да съществува, пък камо ли за нещо друго. Или темата е измислица, или сте прекалено различни.

Black Sabbath

18.   Аз съм жена и приятелят ме мотаеше така. Аз исках почти всеки ден, на него му стигаше 1 път в седмицата и се разболях накрая. Оставих го преди две седмици и след това ми откриха тумор и него ми махнаха преди 4 дена. Сега лежа и чета теми в сайта. Това е голямо мъчение, да ти се прави секс, да имаш човек до себе си и той да не иска, това буквално се приема все едно нашият човек не ни желае и се поболяваме накрая. Аз съм на 20, той с 5 години по-голям.

20.   Не разбрах само защо я обичаш?

21.   Не съм автора.
До 13 (баси, кофти число)
"ЗАЩО жена ти да е виновна бе авторе? "
- ми то повечето са такива. Може би не в толкова тежка форма, ама далеч от желаното. И да я смениш, пак попадаш на такава. Уж има и сексуални жени които се оплакват тук от недостатъчно секс но аз такива не съм виждал. Нявярно са изключения- не повече от 10- 20%. И мойта ми е казвала че като млада считала секса за загуба на време. Сега не знам какво счита, но я заплаших с развод понеже след много милби ми пускаше веднъж на 2- 3 месеца. Уж обеща 2 пъти на седмица, но като гледам, пак правим веднуж на 7 - 10 дни. Май пак ще трябва да говорим по въпроса. Въобще моето вперчатление е че жените нямат нужда от секс но го използват за разменна монета. Някои получават пари срещу секс- пряко или косвено. Други го дават за внимание или емоции. Въобще жените заплащат за нещата които искат от мъжете със секс. Само че когато със сигурност получават каквото искат спират да го плащат.
Така че спасение няма.
Може би единственото е да си живееш като ерген докато можеш и да имаш само краткосрочни връзки или да ходиш на проститутки. Поне ти излиза по- ефтино. И имаш повече секс. Мнозина вече го правят. MGTOW набира скорост.

22.   До 16
По добре недей- да не стане и детето гей.

23.   И друг път съм коментирал по този въпрос. Като човек минал по този път, да знаеш, че нямаш правилен ход, а за съжеление само изход. Виждм че не става въпрос само за секса, на практика липсва интимност между вас, емпатията и привличане дори. Бягай и не поглеждай назад освен ако няма деца. Тук пропадаш и губиш себе си, либидото и сексуалната енергия много лесно избива в агресия неудоволетвореност, влечение към алкохол и особено към хазарт, защото той е естествен прводник на агресия и спотаен гняв. Там вземаш постоянно решения в двете крайности, които канализират едното и другото, защото са в спектър бяло /черно, правилно/грешно, печелившо/губещо.

24.   До номер 21. Аз мисля, че жените, които не обичат да правят секс не са попаднали на мъж, който да им покаже удоволствието от секса, защото при нас жените оргазмите не са само резултат от търкане навътре навън. Или при дълготрайна връзка, двойката е минала през толкова битовизми, че се е загубила емоцията. За това с любовницата се получава, а със съпругата не.

25.   От автора. Благодаря на включилите се в темата ми. Нека да е ясно, аз не обвинявам съпругата си. Явно това е положението. Зная за нейната предишна връзка, близо 10 години. Мъжът е започнал да търси секс извън връзката и затова тя е пожелала да се разделят. Майката взима. баща й заради нужда от защита и покрив. Сестрата се жени, . взима чуждото гражданство и приключва с мъжа си. Понастоящем сестра и майка -спят с котки. Аз котката от вкъщи я изхвърлих.
Аз идвам от разбито семейство, баща агресивен алкохолик. Майка ме оставя и си тръгва, бил съм на 3г и нямам много спомени. Затова реших да съм добър, да не правя простотиите на баща ми. Явно съм минал в крайност, но съм нямал база за сравнение. Това е животът. Нямаме деца, тв ме обвиняваше за това. Очакваше се от тези 2-3-4 секса в годината да забременее. Да си призная, аз губя форма и лесно се изморявам в секса ако е веднъж на 6 месеца.
Поддържах форма във фитнеса, но това не ми помогна в секса през няколко месеца веднъж.

26.   Човече, ако си "търпял" цели десет години, то вината си е твоя. Тези неща се усещат още в началото. Обикновено партньорите имат връзка години преди да се оженят. Ако чак сега си се усетил или по-скоро ти е писнало, мисля, че отговорноста и вината е твоя. Приеми го и не се оплаквай, а вземи решение относно бъдещето си.

27.   И ти си прав да искаш интимност, но страшно много омраза струи от теб към жената и семейството ѝ.

А тази глупост, че без теб няма да се справи по-добре я забрави, защото е смешно, особено в наши дни.

Да не би на това да се дължи "ниското" ѝ либидо - постоянно изтъкване как без теб е никоя? Защото отношението на мъжа към жената има огромна връзка със секса. Добре е мъжете да се замисляте повече върху това. Ако постоянно се усеща една критичност към жената - как изглежда, колко харчи, колко домакинства, колко яде и прочие, то няма как да очаквате различен резултат. За мен фригидни жени няма - някой мъж с кофти отношение ги е направил такива.

По-добре прекратете тази агония. Тук любов няма.

28.   21, явно съм от тези 10%/20% жени :) Когато имам партньор си искам и секс, ако е всеки ден, перфектно. Следвам максимате: На мъжа топките трябва да са празни, а корема пълен. Но пък и аз си обичам секса, няма нищо по-добро за събуждане.

Авторе: мъь като теб не съм срещала, 10 години да стои с жена, която не го задоволява. Научавам нещо ново всеки ден...

29.   Авторе, да изхвърлиш котката е крайно. Животинчето няма вина за положението в семейството ви. Иначе, или се раздели с нея, или - нещо по- жестоко - заплаши я, че ако не започнете да правите секс, ще отидеш при друга. Но ме съмнява сексът с нея да ти хареса, така че първият вариант е най- разумен. Ако не, стой при нея.

Black Sabbath

30.   Изхвърлил си котката, за да не спи жена ти с нея (хахаха)
Жена ти ще си намери друга котка, спокойно.

31.   Напълно разбирам автора. Да наистина има такива жени и моята обичана съпруга е такава. Много е умна, много е организирана, плашещо работоспособна, инженер по професия в областта на високите технологии. Прекрасен ръководител, работи добре с хората, но секса за нея е нещо като загуба на време, близо до животинското. Грижовна съпруга и майка, но за да получа моето, трябва да се моля като пред икона. Имам чувство, че всичко тава изчерпва, цялата И енергия и, гледа рано да заспива, вярно и рано става и пак всичко отначало.

32.   И аз съчувствам на автора, в същото положение съм... само, че моята нянам ниско либидо, а има никакво либидо.... така, че има и по зле.... аз дори да се моля файда няма....

33.   Мале чета и си мисля дали и мен това ме чака. За сега успявам да изнудвам жена ми за секс въпреки, че тя е вече на 41 и ме подготвя, че в критическата ще и спадне либидото, което и сега търся със свещ. Иначе мен ме удари съчмата и взех да се бъхтя във фитнеса 4-5 пъти седмично барем ме забележи. Да има ефект, но лошото е, че либидото, което и без това ми е високо удари тавана. Нощите ни станаха дълги и потни. Тя е доста дребничка, а аз доста висок. На сутринта тя едвам става и целия и ден е като зашеметена, както се изразява. Та видите ли понеже се занимава с много отговорни дейности аз и преча. Мислех си, че ми е пропиляла най-сексуалните години, а се оказа, че сега съм във пика си, който липсва при нея. За утешение ми пуска, но съм и казал, че разказите, които е чувала от жените около нея как мъжете им ги изнасилват ще станат реалност за нея в един момент, което пък ме възбужда.
Другото е, че и липсва фантазия. Мисли си, че като е изкъпана и гладна е достатъчно и си лежи като талпа, защото и било хубаво така. От всички жени, с които съм бил докато я срещна тя е била най-зле в леглото, но компенсира с тяло и стегната вагина. Поне си я връткам като пумпал.
И ние имаме котка, която обаче съм дресирал и няма ни легла, ни глезотии. Покрай мен е като невидима и не ми мъти водата.
Мислех някакво дилдо да взема и да я накарам да мастурбира пред мен, защото за порно не може и дума да става, но и това ще е загубена кауза.
Иначе в секса съм я поставил на първо място. Лижа я докато не се размаже. Другия проблем е, че не мога да свърша за 5 мин.
Мастурбирането не е опция за мен. Не е същото като да изчукаш жена си, която да ти духа и да свършиш в нея обаче ако тя реши или не стана твърде груб.

Един съвет от моя 14 годишен опит. Като съм намусен и сърдит не ми се отваря парашута, но ако я глезя, целувам и награбя така, че да я възбуда се получават нещата.

Не се самосъжалявайте, а въпреки всичко съблазнявайте фригидните си жени иначе те ще намерят някой надут пуяк, който да ги пори.

34.   Мале хора! Не знам пък аз как имам супер високо либидо. Имах асексуален приятел и беше мъка! Винаги поемах инициативата аз, а той на 90% отказваше... Ужасно е, сякаш не те желаят, а е 97 набор. А аз от малка съм щурава, такава ще си остана, просто го усещам, а сега след раздялата искам да отприщя цялата си купонджийска енергия някъде. Да вметна, че аз на пръв поглед изобщо не изглеждам така, но с близките ми хора се разбивам буквално, пукат се да се смеят като ръся шеги, общо взето душата на компанията. А хората отстрани даже ме мислят за супер скромна и някои дори си мислят, че съм скучна, да, но докато не ме опознаят отблизо!

35.   До 33.

Викаш от сега те подготвя, да не я търсиш за секс. Тоест скоро до 1-2 години животът ти ще се превърне в още по-голямо еднообразие и само отговорности в името на семейството. Колко романтично.

Аз съм на 43, мъж ерген, само ще ти кажа, че жените след 40 всичките са потентни, няма нито една която да отказва, отпред, отзад, където искаш. Твоята едва ли прави изключение, просто не и се прави секс с теб. Може да блъскаш и по 8 часа на ден, по 7 дни в седмицата във фитнеса, това няма да промени фактите, а те са че веротно си скучен, съответно като не задоволиш една жена емоционално, много трудно може да се възбуди физически, ако изобщо се е възбуждала на теб някога.
С много малки изключения не познавам жени, които не обичат секса. Отказа за такъв както споменах е чисто мисловен, на жената секса минава през фантазиите и главата преди другото.

После ми говорете че няма нищо лошо да си семеен. Докато ти блъскаш във фитнеса и се чудиш как да ти пусне, тя кой знае за кой си фантазира. После вика ние сме перфектното семейство.

36.   Има такива жени, асексуални, пози боже да попаднеш на такава. Жена ми има такава колежка, която спи с децата си, за де не поиска мъжа и секс.

37.   От Автора: Явно не съм само аз в тая лодка. При нас имаше много секс, секси снимки с послание през деня, прекрасно. През повечето време аз работех понеже тя не знаеше какво й харесва. В момента, в който се оженихме, само след 3-4 дни и край. Сутрин и вечер секс не обича, през деня по светло абсурд. Някаква златна среда хванах около 21:45. Десет минути по-рано или по-късно, край. После секса стана само по време на овулация, тя има приложение в телефона. Като два месеца подред не става, трябвало през месец. И също секс лятото или зимата - не. Ако е гледала видео в нета с котки - край, направо се обличам и излизам. Примерно на 6 месеца веднъж имам шанс. Но има уловка. През цялото време да я галя, . на голичко, по гърдите, дупето. Така й е хубаво. Ако прескоча един ден - сърди се като малко дете, отидоха две седмици. Ако не работи - скучно й е. След работа се изкъпвам и излизаме. Понякога съм жив/умрял, . но трябва да го свърша. Ако работи е още по-зле. Бяхме взели решение да работя аз. Обаче инфлацията в БГ ме смачка и не можех да си позволя вече разходки всяка седмица. Също като сме на разходки - в хотел също не обича, не е свикнала с леглото.
Ако ми беше показала това лице преди да се оженим, можеше да прескоча. Нямаме деца, то е ясно. Последните пъти даже не довършвам секса, насила не става. Червея омеква и вика "е.. би й майката", страстоубиец. Ако сме искрени един с друг, още в началото, ще са други нещата. Аз лично се хващам да съм по изнервен в последно време, почнах да избухвам, а това ми съвсем извън характера. Живот.

38.   Към 37... и като нямате деца какво правиш с нея не разбирам? Аз ако нямах деца отдавна да съм я оставил моята! Аз секси не съм правил от месец март миналата година (2022) но търпя заради децата, да не си вземе някой друг да ги гледа....

39.   До 38 : Сериозно ли не разбираш схемата?

Пича не еот желаните и харесвани мъже, за това се е хванал за тази като удавник за сламка. От друга страна тя пък е от желаните и красивите. Тя знае че той само си мрънка, удобно и е, не и пука много, тя няма проблем. На нея не и пука че той се гърчи, че не се чувства добре, даже до някъде може нарочно да го кара да се чувства така. Сам казва че е направил всичко за нея и ще продължи да го прави, макар да получава нищо в замяна.

Все по-често срещано. Реално тя не е виновна, така и изнася и така си може, толкова и нищо повече. Той прави своите избори, без даже да осъзнава че това го прави слаб, жалък и дава всичко за нея.

40.   До 39, аз схемата я разбирам, но трябва да има поне едно стръкче за което да се хванеш. В моя случай са децата.... Това е отговорност, която не мога да пренебрегна докато не поотрастнат.... след това вече ще му мисля.. схемата е ясна... ако има деца стискаш докато ги отгледаш... след това лайф ис лайф

41.   39 навярно е прав че автора има проблрми с жените.
"тя пък е от желаните и красивите"
- това не е сигурно, по скоро се съмнявам. Ако е толгова супер мадама едва ли ще седи при автора.
"Готвя, перална, чистя, пазар... "
- това топ мъжкарите по които въздишат жените не го правят. Типично е за бета мъжете- дават всичко без да получават нищо.
Авторе, не мога да разбера за какво ти е тази жена пък и въобще жена?
Представи си живота без нея. Няма ли да е по- хубав? Разполагаш с цялото време и пари за себе си. Занимаваш се с неща които ти харесват- спорт, хобита, пътувания, луксозни почивки. Ако имаш и добри приятели ще си живееш супер. И ще имаш много повече секс. Можеш да ходиш на проститутки пък от време на време да ти пада и някоя курва. Помисли си по въпроса. В днешно време все повече мъже живеят така. Казват му MGTOW.

42.   Още една гледна точка. Успявал ли си някога да доставиш оргазъм на жена ти, различен от клиторен? Възможно е тя да е загубила интерес към теб, след като е разбрала че не можеш да й доставиш това удоволствие. Също имаш ли проблеми с ерекцията или свършването, това също може да е причина да загуби интерес.
Друго нещо, което трябва да се отбележи е, че повечето хора тук говорят за постоянна честота на секса. Само че, секса е резултат от натрупване на емоции, преживявания, общуване и любов, а не просто дейност, която да се повтаря през определен интервал. Един път може да е често, друг път рядко. Изибий си го от главата, че трябва да правиш секс два пъти в седмицата, ако стане един ден добре - има хора които правят секс всеки ден и такива, които един път на два месеца. За да промениш положението ви, започни да общуваш повече с нея, създал психологическа връзка на базата на любов и уважение, поощрявай я да се облича секси и й прави комплименти. Нещо много важно е да спреш да мастурбираш нацяло, вместо това насочи сексуалната си енергия към нея. Навика на мастурбацията е много вреден, ако го правиш е нормално да искаш и всеки ден да правиш секс.
Ако тези неща си ги пробвал и не работят, опитайте да работите с психолог или сексолог.
Поздрави и успех! Винаги има решение, важно е да бъдем последователни и търпеливи.

43.   Да ти кажа съм в подобна ситуаця, само дето аз съм жена и приятеля ми има здравословен проблем, който му пречи да прави секс, но го каза след като връзката ни вече беше факт, в началото не ми казваше, след това каза, че има проблем и ще се оправи, пие лекарства, но вече минаха 5 години и сме заедно и не сме спали никога.... Знам, че може би е потресаващо, че съм с него, но проявих разбиране и толерантност и все пак всеки път като стане на въпрос, той все казва скоро ще се оправя... не се е оправил още и аз вече не мога да го понасям, нямам желание за нищо интимно, дразни ме страшно много и сякъш нямам чувства. И все пак съм с него още, защото мина доста време и не знам просто какво да правя, а в ситуации в които сме се карали, той ми е казвал не веднъж, че не съм правила нищо за него, само той правил и изобшо се ядосва по темата за проблема му или казва, да вече съм по-добре, но разлика няма... Не знам просто вече и на мен ми идва да се гръмна... Аз много го обичах и приех проблема му, той също ме обича, но вече не съм сигурна за себе си, просто като го гледам мислъта ми е само, че не го понасям...

44.   До 42- четеш ли какви глупости пишеш?
Ао една жена не може да се напасне с мъжа си, ще му каже какво точно иска, от опит ти казвам че всяка е различна спрямо възбудата.
Най-тъпите нещо е да се изкара мъжа виновен. Все едно като някоя не ми върти свирка като хората да я обвиня за всичко и просто да спра да и пускам.
Какви са тези простотии тинейджърски.

45.   31 Fallschirmspringer браво всички разбрахме че си ти. Ето това обяснява всичко г-н "десантчик" Всичко се навърза - затова нон стоп киснеш тука и обясняваш колко се велик с надеждата някоя да клъвне. Или пък жена ти да прочете как постоянно я хвалиш и да ти пусне. То затова са и напъните да сваляш блекито и всичките ти глупости. Явно въпреки това че си "голяма работа" и напъните да блеснеш си седиш на сухо :
Айде със здраве

46.   Да ти имам проблемите, честно

47.   Ми като е толкова зависима, притискай я, колкото и гадно да звучи, щом си ценен за нея, нека и тя да бъде ценна за теб - или секс, свирки и т. н., и то с усмивка и желание, ако ще и фалшиво, или пътя, чантата и за хляб...

48.   От Автора. Можем да затворим темата. Изчерпа се. Благодаря на всички, които се включиха да коментират и да опитат да помогнат със съвет.
Правя едно обобщение за финал.
В близките няколко месеца започнах да комуникирам с жените около мен, работа, обща среда. Всичко си е ок, лесно е, допускат ме близко, търсят ме. Досега аз не допусках други жени близо до себе си, нали съм женен. Добре се разбираме.
Относно коментар относно визията на съпругата. Нищо специално, в момента е около 100кг и продължава нагоре, хапва й се.
Говорихме. В предишната й връзка в интервала около 25-35г възраст. И двамата са живеели с родителите си, предимно родителите са се грижили за прехраната и консумативите. За ръка не са се хващали, без прегръдки. Ако няма секс - мъжът не идва. Без секс общо взето мъжете й са си тръгвали. За тези десет години тя дори не е знаела с какво се занимава/работи приятелят й.
При мен е различно. Получава много, много прегръдки и нежност, водим се за ръце, винаги я подкрепям. Допускам, че това вече й стига и от секса няма толкова нужда.
Преди сватбата можехме да говорим открито за секс, смс-и със секс закани, снимки, казваше си какво иска и как. Сега вече след сватбата е съвсем друга. Трудно до невъзможно е дс се говори за интимност. Казва "аз да не съм такава... " и край. Какво иска, какво й харесва, абсурд. Никаква инициатива, никаква. Правил съм опит, галя, подгрявам, облизвам я, изпъва се като жартиер и до там. Даже не ме докосва с ръка.
Говорила е с доверен общ познат, ако трябвало да си търси нов партньор сега ще й е много трудно, мъжете искали много неща в замяна. А и не били толкова всеотдайни.
Живота с мен не е лек. Нямам наследство с пари, работя. На нея й липсва безгрижния живот, разходки, барове, хладилника са е напълнен от родителите. Аз не мога да го направя. Работа, обзавеждане, ремонти, автомобила, всичко само мен си чака.
От нея един лев не съм поискал, като мъж се опитвам аз да покривам нужното. Винаги е имала достъп до моята сметка, да пазарува, каквото иска.
С две думи, тотално различна сексуална съвместимост. Няма да се оправи положението. Някой беше писал, че нямам полезен ход, а само изход. Да. Гадно ми е, тъжно ми е на, много ми е тъжно. В началото на връзката тя го играла сексуално активна, провокираща, а не е била така в дълбочина. Аз сгреших, прибързах.
Зная, че се самозадоволява, значи има огън и вероятно фантазии, но те не са свързани с мен вероятно.
Когато следващия път жена ме води за ръката в спалнята си, няма да отказвам и да си тръгвам, както го направих наскоро.
Бъдете здрави и щастливи хора!

50.   О, я, стига, всичките жени били такива...
Изобщо не е вярно! И на 20, и на 50 все имам нужда от секс всеки ден.
Търпях един такъв умреляк като жена ти твърде дълго време, не беше такъв цели 7 години, но след като родих, ми спря секса, и не, не бях нито дебела, нито отпусната, нито бюстът ми провисна, нито пък имах стрии. Секс 2 пъти в годината, когато той се присети, говорих, говорих, и нищо, търпях, търпях 10 години, бях му вярна въпреки това, измъчвах се, чувствах се като в капан, смазана, нежелана, без самочувствие и за какво? Съсипах си психиката и най-хубавите години, и накрая го разкарах.
Да, стс сигурност ставаше сума за ужасен егоист, себичен, нарцистичен и манипулативен тип. Не знам дали е имал любовница, или е ходил по проститутки, но пред мен се оправдаваше с еректилна дисфункция и проблеми с простатата. Е, чашата преля, като реших да правя проверки и видях, че гледа порно всеки ден, а аз стоя на сухо.
Импотентните не изпитват нужда да гледат порно.
Никой не бива доброволно да влиза в ролята на жертва, защото в ккрайна сметка винаги се оказва, че умишлено е бил вкаран в рази роля.
Авторе, не си длъжен да живееш нещастно с такава жена, не повтаряй моята грешка и грешката на много други. Не е йеобходимо да живееш с нея в лъжа, и в изневяра, върни си свободата и потърси щастието другаде. Убедена съм, че ще го намериш.
От липсата на любов и взаимност се хваща рак.
Най -често на стомаха. Познавах двама, които търпяха липса на взаимност и изневери, единият беше мъж, а другият - жена. Те вече не са сред нас, а техните някогашни половинки си живеят живота и ходят по екскурзийки.
Не бива да съжаляваш тази жена!!
Тя не е дете! Може и трябва да работи!!!
Ако не може - значи е психичноболна.

Спасявай се, Авторе!

51.   Авторе, преди малко написах коментар, след като прочетох темата ти. Не бях чела мненията под нея и едва сега видях, че я закриваш.
Авторе, защо ти е нужен 100-килограмов хипопотам за отглеждане?
Да се отглежда сам!
В живота няма не мога, има неволята учи!

И както вече написах.

Върни си свободата, Авторе!

52.   От тая тема получих депресия.

От малък го знаех.. "ум царува, ум робува, ум патки пасе"... явно много хора тука са решили да пасят патки.

От началото ги предупреждавам - секс 3 & 4 пъти седмично или раздяла, така фригидните ги отсявам.

Въобще това което живеете живот ли е? По-смело, бах!

1-50 от 63