Изневяра с колежка
Здравейте,
С приятеля ми минахме през много неща последните месеци. Накратко той ми изневери с негова колежка, влюби се в нея, впоследствие разбрах за това (причина за раздяла ми се изтъкна друго), дълго време той не искаше да се върне при мен, въпреки че бяхме обсъдили какви са били проблемите ни, и как и двамата имаме вина в нашата връзка. Той искаше да е с нея, тя обаче също беше наскоро разделена с нейния и беше “объркана”. Случиха се разни неща при които на мен ми кипна- доста пъти той ми казваше че е спрял контакт и седмица две по късно намирах че това е лъжа, и след няколко такива случки, го изнесох от нас с всичкия му багаж, който имаше (макар че той не живее с мен от момента когато се разделихме). Мина 1-2 седмици, и той се свърза с мен казвайки че този път окончателно е сложил край с нея, и да опитаме да си дадем втори шанс (дотогава все казваше че няма да се съберем), и аз му казах, че ще видя как се държи, защото логично му нямам никаква вяра. Мина се така 1 седмица пак, и реших да разровя в телефона му- открих нейни снимки че тя му е пращала и те са се запазвали в телефона, следователно той е поддържал комуникация с нея. Директно го конфронтирах и той каза че не знае защо тя го търси, въпреки че й е написал огромен абзац че приключват техните отношения. Пред мен й написа да нр го търси повече. Аз обаче си тръгнах. След това той й се е обадил- и й е казал същото по телефона, показа ми че е звънял за да не мисля че ме лъже. Въпреки това обаче аз оставам с несихгрността че те ще продължат комуникация. Не знам какво да сторя ако тя не спре и въпреки вс негови действия и опити да спре общуване с нея, продължи да го търси. Какво бихте направили?
Благодаря и извинявайте за дългия пост.

Коментари

1.   Изневерява ти, лъже те, тича след другата, а за реб най-важното е дали в момента е спрял да кръшка ?
Ми заслужаваш си всичко просто.

2.   Приключвай окончателно с него. Не си струва да си губиш времето.

3.   Не знам дали ти изневерява, но съм била на твое място. Незнанието, недоверието и съмнението ще те изядат и няма да можеш сама да познаеш себе си. Накрая ще изглеждаш като боклук. Като човек изживял подобно нещо ти казвам да го оставиш, докато имаш шанс да го направиш с високо вдигната глава. Иначе те чакат месеци/години на тревожност и съмнения. Знам колко е трудно и съжалявам, но това е правилното нещо. Връзката ви вече е приключила по това, което описваш. Връщане назад няма, късай и бягай, намери сили в себе си.

Успех!

4.   Ти защо се унижаваш, я го разкарай този!
Не му трий номера, а го блокирай.
Какво като е спрял да се вижда с другата.
От опит ти казвам, не се събирайте отново. ще страдаш.
Да мислиш дали ти е верен, дали те лъже...
Обичай себе си, ти си на първо място.

6.   Ха-ха! Едната седмица - така, другата седмица - онака...
И до кога така? Още 50 пъти?
Ти си тази, която отдавна е трябвало да сложи абсолютен и окончателен край на всичко!
Какво си мислиш, че сега като "простиш" и "дадеш втори шанс", догодина той няма да направи същата история, само че с друга? Че е отговорен човек, който ще си държи на семейството и ще води децата ви на училище?
Режеш до основи и повече изобщо не се интересуваш какви контакти иска да прави с тебе и какви истории върти с други!
Нито телефони гледаш повече, нито питаш, нито обяснения даваш! Точка!
Човек, който вместо да те уважава, вместо да е осъзнал грешката си и да ти е благодарен, че изобщо си му обърнала повече внимание, той се чуди как да те баламосва - такъв не ти трябва!

7.   Ами какво да правиш? ... Явно не ти е важно да е само с теб. Други неща са ти приоритетни. Връщай се при него да не ги изтървеш.